PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין שני מכשירי סלולאר-סמסונג 5 ו-LG3

זרקו
31-07-14, 06:16
בוקר טוב
שאלה למי שמכיר,

היה לי אייפון 4 כמה שנים.
לפני שנה צורף אליו סמסונג 2.
כעת הסמסונג יוחלף באחד בשני המכשירים.

מה חשוב לי,
גודל (מעדיף קטן יותר)
מצלמה
שטח אחסון

חוץ מזה לא מכיר ממש את המכשירים.

אין הבדל בעלויות מבחינתי.

תודה

shachar
31-07-14, 07:23
שניהם ײזעיריםײ בגודל ולכן הקריטריון אינו רלוונטי.
ל lg כמה פרמטרים עדיפים
כמו מצלמה מסך
ל lg כפתור בחלק האחורי שמבחינתי העביר את הבחירה לסמסונג מתוך הרגל
אני מניח שכאשר אתה מגיע מאייפון גם לך יחסר כפתור בחזית.
מבחינת נפח אכסון. לפחות בסמסונג יש מקום לכרטיס זיכרון חיצוני.
מאוחר מדי גיליתי שאין לו רדיו פנימי שעבורי זה חיסרון.
נפתר ברכישה של אוזניותbt סוני עם רדיו פנימי

six-86
31-07-14, 08:34
הייתה לי דילמה כזו לפני שבועיים והגעתי למסקנה שעדיף גאלקסי 5
היתרון היחידי של LG זה גודל מסך
היתרון הכי חשוב מבחינתי של הגאלקסי על ה LG זה רזולוציה 16 מול 13
רזולוציה של 13 קיימת בגאלקסי 4 .
מבחינת זיכרון , בגאלקסי יש 16 G ולא זוכר כמה ב LG

בהצלחה
ראיד .

erezgur
31-07-14, 09:24
אם הייתי נמצא בדילמה כזו הייתי ללא ספק בוחר ב- LG G3.

נתוני חומרה מצויינים (מסך, מצלמה, מעבד וכו'), סוללה חזקה המאפשרת באמת שימוש של למעלה מיממה בטלפון וחוות דעת מצויינות של משתמשים ואנשי מקצוע.

אם לא מדובר בבחירה של מכשיר שניתן על ידי מקום העבודה - שניהם לטעמי לא מצדיקים את ההוצאה הכספית. אין צורך לשלם כיום מעל 3000 שח למכשיר טלפון. אפשר לקנות דור אחד אחורה (מכשיר חדש) ולחסוך 1000 שח.

לטעמי עולם הסלולר הגיע לפני כשנתיים - שלוש לנקודה שבה כבר לא צריך להחליף כל מספר חודשים למכשיר חדש בגלל קפיצת מדרגה פונקציונאלית / טכנולוגית. היצרניות הגיעו לרווייה מסויימת בשלב זה ומאז ההתקדמות הינה איטית הרבה יותר והרבה פעמים התוספות עליהן אנו מתבשרים בהכרזות על מוצרים חדשים כאלו אינם משמעותיים עבור רובנו. גם למכשירים של לפני שנתיים היו מסכים טובים, מעבדים סבירים (עד היום), מצלמות יותר מסבירות וכו'. דווקא בתחום הסוללות לא הייתה התקדמות משמעותית (עד ל- LG G2) וזו בהחלט יכולה להיות סיבה משמעותית דווקא כן לשדרג.

ארז גור

יואב פולס
31-07-14, 09:26
יא עגל, לא חשבת להתקשר אלי ולשאול?
שורה תחתונה - ה LG עולה על הגלקסי כמעט בכל פרמטר, אבל זה ניצחון בפוטופיניש ולא נוקאאוט.
אני הזמנתי את הגלקסי מכמה סיבות עיקריות, שוב למרות שהוא לכאורה נחות מה LG:
1. יש דיווחים בארץ ובפורומים בחו"ל על כיבוי עצמי של ה LG בחלק מהמכשירים. עידכוני תוכנה, ליטופים, מסאג' לסוללה - לא עוזר. הבעיה תיפתר מתישהו אבל כרגע קיימת.
2. הזכוכית של המסך ב LG היא על כל המכשיר ולא עם מסגרת כמו בגלקסי. ממבט חטוף בגלקסי שאצלי כרגע, יש על המסגרת כל-כך הרבה מכות ושריטות, שאני לא בטוח שה LG יעמוד בזה. (כן, אני יודע - סוריקטה גלאס וכד', בסדר. כשהטלפון זרוק איפשהו בג'יפ, ומעליו יש לדרמן, צירייה של לנדרובר לחברים נזקקים שמטיילים איתי, ערכת קפה, וכמה בקבוקי מים אני לא רוצה לבדוק את זה. הגלקסי בינתיים עמד בזה בכבוד.)
3. אני כבר מיודד עם הממשק של סמסונג.

שורה תחתונה, כאמור, למרות שהגלקסי נחות טיפל'ה מה LG בחרתי בו.

wonderd
03-08-14, 19:10
אני מכיר מקרוב את שניהם, למשתמש המצוי - לא זה ולא זה, המחיר לא מצדיק לדעתי - כדאי ללכת דווקא לכיוון הנקסוס 5 שאמנם נחות מהם על הנייר אבל גם עולה כ 1000 ש"ח פחות +-
המכשירים האלה אמנם מצויינים ובסופו של דבר לדעתי זה מסתכם בהעדפה של צורה וכפתורים - נתנו פה את מירב ההבדלים ולמרות זאת אני אישית לקחתי את הנקסוס. אני משתמש "כבד" במצלמה, מיילים, אינטרנט וכו' ועדיין לא מתחרט לרגע.

-->