PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בטבעת לפנס ראשי

ברששת
31-07-14, 22:53
לפי המלצת הפורום הזמנתי את הטבעת הבאה שאמורה לעגו את הפנסים הראשים למרכב
http://www.lowrangeoffroad.com/suzuki-samurai-
sj413-headlamp-trim-retainer-ring-with-hardware-kit.html
הכותרת היא Suzuki Samurai SJ413 Headlamp Trim Retainer Ring with Hardware Kitנעזוב את זה שיש גם חלק אחורי שתופס את בית הנורה בתוכו (אם זה אוכל להסתדר).
הבעיה שקבלתי את החלק והחורים בכל קומבנציה אפשרית לא מתאימים למיקומי החורים שיש לי ברכב (1988).
היתכן או שאני מפספס משהו?

gmike
31-07-14, 23:15
אצלי אין את החלק האחורי מהיום שיש לי את הג'יפ, ואני לא מרגיש בחסרונו..
לפי מה שאני זוכר,הטבעות זהות ימין ושמאל. אצלי- בגריל של 87 זה מתאים בול, בגריל של 90 צד אחד מתאים, צד שני לא.
פתרונות אפשריים-לקדוח חורים חדשים בבודי, ולשים על כל בורג 2 אומים לקיבוע
לקדוח חורים ולשים אומים עיוורים בכל חור, ואז הכיוון של הפנס יהיה הרבה יותר נוח.

איך זה היה מחובר אצלך עד עכשיו?

ברששת
31-07-14, 23:39
נראה לי שיצאתי חומוס.
בדגם שהם מציאים חייבים את החלק האחורי. נראה כי הטבעת נתפסת לחלק האחורי (ולא לבודי) ב3 ברגים קטנים שהם מספקים. ואילו החלק האחורי מעוגן לבודי. כך שלהוצאת הפנס משחררים את החלק הקדמי בסיבוב קטן והחלק האחורי נשאר מעוגן.
1. משהו התנסה אם הקיט הזה ואם כן האם כך הוא עובד.
2. ולשם מה דרושים 2 הקפיצים שהם מציאים בנוסף http://www.lowrangeoffroad.com/suzuki-samurai-headlamp-adjustment-spring.html ?
אצלי יש חלק אחד שיש בו פחיות מתכת קטנות שמעגנות את הפנס לתוכו. בהוצאת הפנס יוצא כל החלק התופס.
למשהו יש קיט שלם במצב סביר למכירה אולי?

gmike
31-07-14, 23:45
אז אצלי זה כמו אצלך,טבעת מתכת דקה, ו3 פחיות קטנות מאחור. זה יושב על 3 ברגים, על כל בורג קפיץ ושייבה בקצה. אפשר להוריד את כל הפנס בסיבוב קטן.
מה שאתה בעצם אומר שהטבעות שקנית(ואמורות להיות מקוריות) לא זהות מבחינת חורים לטבעות שיש לך?

לפני שהגבתי לך הסתכלתי ב2 המוצרים בלואו ריינג' ולא נראה לי שאת צודק במסקנה שלך.. הברגים מהבודי מחוברים לטבעת הדקה. עם או בלי הצלחת שמאחוריה..

ברששת
01-08-14, 00:00
בדקתי פיזית על הרכב ואין התאמה. כמו כן הם מספקים את 3 הברגים הקטנים שלפי דעתי מחברים בין הטבעת לחלק האחורי. לשם פרוק משחררים מעט את הבורג הקטן ואז סיבוב קטן וחוצאת הטבעת אם הפנס בלבד.
לא נראה לי הסבר אחר לנחיצות אותם ברגים.

ברששת
13-08-14, 09:44
זה שרטוט ההרכבה של הפנס ששלחו לי מLowrange. גם בספר מק"ט של סוזוקי מופיע אותו שרטוט (גם לרכבים מתחת לשנת 88 וגם מעליו).
אצלי יש רק טבעת עבה קדמית שהפנס מעוגן אליה כמו שצינו כאן, אבל אני לא מצליח להשיג כזאת.
אם אני הולך על הפיתרון של Lowrange עדין אני רואה איך מסתדרים 2 היחידות הקדמיות (טבעת דקה ובית אחורי לחבר אותו אליו, ואז הפנס באצם מהודק ביניהם. אבל לחלק האחורי שנראה כאילו הוא העיגון לבירגי הכיוונון והוא בעצמו מתחבר לגריל הקדמי אין לי התאמה אצלי. אצלי אומי הכיוונון הם חלק מהגריל ואין לי עוד ברגים כדי לתפוס את החלק הנ"ל. מה גם משתמשים שם בקפיץ שבעצם מבטל את אחד מברגי הכיוונון ואם אני מוותר על החלק האחורי ומחבר ישר לאומי הכיוונון על הגריל אין לי אפשרות לתפוס את הקפיץ. מצורף צילום ההרכבה.
למשהו יש רעיונות או את הטבעת העבה אם הקליפסים האחוריים ?90170

-->