PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה עם קאיה סורנטו

lirantaib123
03-08-14, 22:56
שלום לכולם

יש לי סורנטו 2003 שמסיבה מסוימת לא רוצה להשתלב למצבי 4X4 ...
אני מעביר לניוטרל מחכה כמה שניות מעביר למצב HIGH/LOW הוא מסמן בלוח השעונים שהוא נכנס מחזיר לD ויש מעין מכה חזקה ולא נעימה מהתיבה.
מוסך אחד טוען שבסורנטו יש תיבת הילוכים שמשלבת טרנספר שמעביר למצב 4X4 ושיש להחליף אותו בעלות לא ידועה כי חלק כזה יש להשיג רק מפירוק.
מוסך קיה נתניה טוען שיש להחליף את כל תיבת ההילוכים כי התיבה "נדפקה" בעלות של 10000ש"ח כולל עבודה .

בכביש האוטו נוסע מעולה אין בעיות... אריה .
מישהו יכול לתת לי הכוונה ? קרה למישהו כבר? מה האופציות.ץ?
תודה רבה

IlanHadar
03-08-14, 23:25
יש לך תיבה שנקראת טרנספר ונראה שיש בה בעיה, לפי האבחון של המוסכים.

ניתן לשפץ אותה, תפנה למוסך שיסכים לתקן את הטרנספר.

lirantaib123
04-08-14, 14:13
הי אילן
יש מוסך טוב שאתה ממליץ עליו אני מאזור נתניה...

אורי.ר
04-08-14, 21:06
אני מניח שאתה מציין שהרכב בכביש נוסע מעולה זה במצב שפקד הטרנספר נמצא ב - 4/2 וכמו שזה מנוסח זה מצטייר כמו בעיה עם הטרנספר. לדעתי העלות הזולה יותר (ולא שהיא ממש זולה במידה ומדובר בטרנספר) היא באמת להחליף מפירוק ,במודל שלך הגיר הוא אוטמט רגיל (לא טיפטרוניק) ולכן אומדן לעלות שמבקשים על הטרנספר המחובר לגיר במגרשים לפירוק למודל כזה נע בין 2500 -3000 עבודה כ-1000 ש"ח מחירים לפני מע"מ
במידה ותימצא מוסך (לא הרבה מוכנים/יודעים להתעסק עם פירוק והתעסקות עם טרנספר, לא בטוח ששווה כלכלית) שמוכן לתקן טרנספר תוכל לקבל הצעה ולבחון מה יותר כדאי. לקבל פרופורציות למחיר, החלפה של טרנספר למודל של סורנטו מ - 2005 ומעלה עלות הטרנספר מפרוק עמדה על כ - 5000 ש"ח + עבודה לפני מע"מ. בחברה רצו 15000 ש"ח לפני מע"מ ועבודה לחדש. מאד חשוב להתקשר לחברה ולהוציא מהם את מספר המק"ט של הטרנספר כך שמחפשים טרנספר מפירוק שתיהיה התאמה, כיון שלקיה יש מספר טרנספרים המתאימים למודלים שונים. אני לא מכיר מוסכים בנתניה אם תרצה יעוץ מקצועי לרכב שלך אתה יכול לפנות לקיה יפו או קיה השלושה בתל אביב מכירים טוב את הרכב הספציפי בכול האספקטים גם אלה של נסיעות בשטח, תקח מהם הבחנה מדוייקת ותחליט אח"כ איפה מעוניין לתקן. בהצלחה.

-->