PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר מי יודע לנד קרוזר סדרה 80

עמית ש
03-08-14, 23:52
עברתי לאחרונה לארהב מחפש לקנות גיפ שיהיה גם רכב שנח לכביש וגם רכב עם ביצועי שטח יפים הרכב הנמכר ביותר פה באזור קליפורניה זה ה4 runner
אבל משום מה המרכב של הטנדר לא מדבר אלי,
חשבתי על לנד קרוזר סדרה 80 שאפר להשיג פה במחיר נחמד מגיע עם נעילה אחורית מהמפעל מישהו מכיר יודע מחלות של הדגם למה לשים לב בקניה?
תודה
עמית

tzagi
04-08-14, 02:21
קודם כול...
ה4ראנרים כבר מזמן לא מיוצרים על פלטפורמת פיקאפ אבל...זה גם רכבים שבעיקר מיועדים לכביש
ה80 זה רכב נפלא, לא מכיר בעיות מיוחדות רק אל תשכח ש97 זה השנה האחרונה אז לא תקבל בטולה בלשון המעטה...
תעיף מבט לכיוון LEXUS LX 470 או FJCRUISER.
אם תגדיר את השימוש המיועד יהיה יותר קל לכוון אותך לכיוון הנכון.

אתה גם יכול להתקשר ליעוץ.....
9402069747

Bernard
04-08-14, 02:30
וגם אם אתה מכוון לרכב חדש או משומש...

eysham
04-08-14, 07:34
ומה שלא תעשה, תקנה משהו שכאן אנחנו יכולים רק לפנטז עליו.
אחרת מה הפואנטה של לחיות שם... :)

עמית ש
04-08-14, 08:12
ברור להביא משהו במקום הסופה הפתוחה שהייתה בארץ מחפש רכב גדול לטיולים ארוכים בארץ לא הייתה לי בעיה לתפור דוח לאילת אבל פה המרחק קצת יותר גדול,
רכב משומש בעל צריכת דלק נורמלית יחסית לגיפ והרבה מקום אכסון לציוד טיולים
לא עברתי לעבוד בהייטק אז ככה שהתקציב מוגבל 5000$ +-

tzagi
04-08-14, 08:54
מצתער לאכזב אותך...למצוא רכב שטח(משהו שימושי, אמין וכולו) ב5K ישאר חלום רטוב בלבד.
במחשבה שניה...אולי , טאהו צ'רוקי גראנד וכדומה בני 10-15
כנס לCRAIGSLIST וחפש

JustDoB
04-08-14, 13:18
סוף סוף יש לך הזדמנות להיכנס לצ׳ירוקי משופר בלי מגבלות משרד התחבורה...
בהצלחה.

Bernard
05-08-14, 00:52
ברור להביא משהו במקום הסופה הפתוחה שהייתה בארץ מחפש רכב גדול לטיולים ארוכים בארץ לא הייתה לי בעיה לתפור דוח לאילת אבל פה המרחק קצת יותר גדול,
רכב משומש בעל צריכת דלק נורמלית יחסית לגיפ והרבה מקום אכסון לציוד טיולים
לא עברתי לעבוד בהייטק אז ככה שהתקציב מוגבל 5000$ +-

וואללה?!?!?
כמה דרישות למחיר... פה זה אמריקה אבל עדיין... כדור הארץ..

ומה עניין עם הדלק? כמה זה "נורמלית"? הדלק פה פחות מחצי מחיר בארץ... אז מה העניין?
ובכלל:

לכמה אנשים הרכב צריך "להספיק"? אם זה לשניים שלושה, אני הייתי הולך על פיק-אפ/טנדר.
משהו להביא לארץ - רק בן 30 אבל למה לסבול, אפשר לקנות לפני שחוזרים..
איזה ציוד (מה זה הרבה)?
לאן, פחות או יותר, אתה מתכוון לנסוע לטייל בשטח (לאלסקה זה ציוד אחר מלמואב.. והמרחק..) - פה אתה יכול לנסוע גם שבועות.. (מה אין עבודה, שצריך להיות בה במהלך השבוע?)..

אם אתה כבר פה ויש איפה לטייל בשטח (אצלי למשל אין :(), תתפרע. לא תהיה לך עוד הזדמנו כזו...

tzagi
05-08-14, 10:25
ברנרד, לא חסר פה איפה לטייל, כול המדבר בין קליפורניה לנוואדה פתוח ,ידוע בשמו DEATH VALLEY, כלומר להכנס עם נבלה....אה...לא ממומלץ בכלל.
המדבר קיבל את שמו בכבוד ומסיבה טובה.

לעמית, תחשוב טוב טוב ותעשה שעורי בית עוד יותר טוב כי נראה לי שאתה לא בכיוון, ואני לא בא לחלץ אותך (שמתה לב למחירי הדיזל?)

nezero
06-08-14, 17:59
לא יודע עם עוד רלוונטי
שתי אפשריות טובות לדעתי בתקציב המוגדר:
1- פוראנר סגור- הדגמים הישנים יותר עם הגג המתפרק הם רכבים נהדרים, אמינים ויחסית חסכוניים עם מנוע בנזין קטן (22Rׂ), הרכב בעל פוטנציאל עבירות גבוהה ביותר- במחיר הזה אפשר למצוא רכב במצב טוב יחסית ( קצת ישן)
2- לנדקורזר 62\60- רכב נהדר בכביש ובשטח עם תא מטען גדול ביותר מאחור. ה 62 עם מנוע בנזין 6 צילינדרים בטור (3F) ותיבת הילוכים אוטומטית הינו הדגם החדש יותר. ה-60 הינו מיושן יותר, מצויד במנוע 6 טורי קצת ישן יותר (2Fׂׂ) אבל עם תיבת הילוכים ידנית. בקליפורניה רובם ככולם עם מנוע בנזין לא כל כך חסכוני
בהצלחה

-->