PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקונים עזרה וחזון :)

סוזמוביל
20-08-14, 21:40
היי קוראים לי איציק אני בן 18
ויש לי סוזוקי סמוראי שנת 84 (כבר הועברה לאספנות) מנוע 1000 סמ"ק וגג קשיח
אני בן אדם מאוד מסודר ואוהב שהכול ניראה טוב
התאהבתי בסמוראי שלי (סוזי.לא ממש מקורי :( )
אני רוצה לשדרג אותה ולשחזר אותה שתיהיה צעירה ויפה יותר הזקנה החמודה שלי
אני רוצה למצוא כול חלק וחלק ולקנות אותו (עם קצת תקווה ורצון הכול יכול לקרות)
לכול מי שיש דברים למחירה או מכיר מקום שאפשר לקנות
או פרוטקציות או קומבינות אני אשמח שתשתפו
בנוסף אם מישהו מקום טוב לפחחות וצבע זול וטוב אני אשמח לדעת
ומציאת דשבורד :)
אני ממש ממשש רוצה להשקיע כי מבחינתי היא נשארת איתי לכול החיים
אשמח אם תעזרו לי
ותודה רבה לכולם :)

GodsFather
20-08-14, 21:53
חמוד, שיהיה במזל, לשניכם.

תריץ פה חיפוש , יש כאן כמה שמשחזרים רכבים מהשנתון הזה, חלקם אמנם טנדרים אבל יש לכם חלפים משותפים ברוב המקרים. מהיר וזול זה לא יהיה, אבל אם אתה באמת רציני כמו שכתבת, זה יהיה מהנה ובאמת משהו שישאר איתך שנים ארוכות.

בהצלחה.

ותעלה תמונה של איך הרכב נראה עכשיו ואולי אפילו תתחיל תיעוד.

סוזמוביל
20-08-14, 22:12
אני מאמין שעם המון רצון הסמוראי שלי יהיה מוזאון נוסע חחחחח
הבעיה היא שלי אין שום נסיון ולכן אני פונה לפה
מהיר וזול ברור שלא יהיה הכול תהליך אבל אני רוצה להתחיל מאיפשהו
בנוסף אין לי מושג איך להעלות תמונות לפה
ואיזה תמונות לשלוח
וגם האוטו עבר תיקון בגלל שאח שלי החליט לקפוץ 2 מטרים איתה ולכן חלק מהדשבורד שבור
תודה לעוזרים ואשמח לעוד תגובות

אומי5
21-08-14, 17:39
פחחות זולה אף פעם לא תהייה טובה, אלא רק יפה.
כדי שלא תתייאש ולא תתקע, תתקן כל פעם את מה שאתה יכול להשקיע בו כרגע, חלק חלק פרה פרה.
בינתיים תנסה לפחח לבד, תתאמן אבל חלקי רכב ישנים, ותמשיך לרכב שלך. את הסוף תתן לפחח לסיים, כשעדיף לתת לו רכב כמה שיותר ערום.

לדעתי כדאי גם להכניס לרכב את האופי שלך ולא רק את המקוריות.

JustDoB
21-08-14, 20:23
שלחתי לך בפרטי.

Sent from my XJ

סוזמוביל
21-08-14, 21:51
פחחות זולה אף פעם לא תהייה טובה, אלא רק יפה.
כדי שלא תתייאש ולא תתקע, תתקן כל פעם את מה שאתה יכול להשקיע בו כרגע, חלק חלק פרה פרה.
בינתיים תנסה לפחח לבד, תתאמן אבל חלקי רכב ישנים, ותמשיך לרכב שלך. את הסוף תתן לפחח לסיים, כשעדיף לתת לו רכב כמה שיותר ערום.

לדעתי כדאי גם להכניס לרכב את האופי שלך ולא רק את המקוריות.
על מה אני אתאמן? אין לי שום ניסיון....איזה כלים צריך? ומה הכוונה הסוף? ומה הכוונה רכב עירום...?

lior_b.s
22-08-14, 09:21
אם תכתוב מאיזה איזור אתה זה יעזור...
ליאור

אומי5
22-08-14, 10:10
נתחיל מההתחלה, יש שתי דרכים לשפץ רכב, הראשונה מתאימה בדרך כלל למבוגרים יותר שהרכב המשופץ הוא לא הרכב העיקרי שלהם, ואין להם בעיה להעמיד אותו לתקופה ארוכה. הם מפרקים אותו עד רמת הבורג, כל חלק עובר שיפוץ מקיף, ובסוף מרכיבים הכל לכדי רכב משופץ למשעי.

הדרך השניה מתאימה יותר לצעירים או מי שהרכב הוא הרכב העיקרי שלו, משפצים חלק חלק, עושים תיקוני פחחות קלים לבד, וכשמגיעים לשלב לפני צבע, מפרקים עושים פחחות סופית, צובעים ומרכיבים. (תהליך שמשבית את הרכב לשבועות עד חודשים) .

פרוק לפני פחחות יכול להיות בהרבה רמות. יש מי שיפרק לגורמים, יש מי שלא יפרק כלום. לדעתי המינימום הוא פירוק חלונות, פסי קישוט, גריל וכדומה.

לגבי איך לעשות כל דבר, תחרוש את האתר, תמצא אינספור פרויקטים בכל הרמות. הרבה מהם ספציפית על סמוראי.
ואם משהו לא ברור, תשאל, תמצא פה הרבה תשובות.

סוזמוביל
22-08-14, 10:20
אם תכתוב מאיזה איזור אתה זה יעזור...
ליאור
אני ברמת השרון
ונמצא גם הרבה ברעננה
בכול איזור המרכז אני מוכן להגיע אם יש לי יד נוספת לעזרה
תודה רבה
איציק.

- - - Updated - - -

נתחיל מההתחלה, יש שתי דרכים לשפץ רכב, הראשונה מתאימה בדרך כלל למבוגרים יותר שהרכב המשופץ הוא לא הרכב העיקרי שלהם, ואין להם בעיה להעמיד אותו לתקופה ארוכה. הם מפרקים אותו עד רמת הבורג, כל חלק עובר שיפוץ מקיף, ובסוף מרכיבים הכל לכדי רכב משופץ למשעי.

הדרך השניה מתאימה יותר לצעירים או מי שהרכב הוא הרכב העיקרי שלו, משפצים חלק חלק, עושים תיקוני פחחות קלים לבד, וכשמגיעים לשלב לפני צבע, מפרקים עושים פחחות סופית, צובעים ומרכיבים. (תהליך שמשבית את הרכב לשבועות עד חודשים) .

פרוק לפני פחחות יכול להיות בהרבה רמות. יש מי שיפרק לגורמים, יש מי שלא יפרק כלום. לדעתי המינימום הוא פירוק חלונות, פסי קישוט, גריל וכדומה.

לגבי איך לעשות כל דבר, תחרוש את האתר, תמצא אינספור פרויקטים בכל הרמות. הרבה מהם ספציפית על סמוראי.
ואם משהו לא ברור, תשאל, תמצא פה הרבה תשובות.
מכוון שאני נער וזה האוטו העיקרי שלי אני אלך על הדרך השנייה
בנוגע לפחחות איך אעשה לבד?
איזה כלים צריך?
ואיך אני עושה בכללי את הפחחות איזה דרך? שלב שלב אם אפשר להסביר...
תודה
איציק.

אומי5
22-08-14, 13:39
אני רחוק מלהיות מורה לפחחות, אני אישית חי עם החלודה באוטו בשלום.
תחפש כאן ובקארספורום תמצא הרבה חומר.

GodsFather
22-08-14, 16:06
חבר, בכיף והכל אבל אם לא תעבוד עם מנוע החיפוש של האתר, לא תקבל תשובות מלאות. עשו פה לא מעט לפניך ותיעדו יפה ועמוק - תנצל את זה. להחזיק לך את היד ולהעביר אותך צעד צעד, יקרה רק אם תראה שגם אתה עושה - אז אנא ממך, גש לחיפוש.

קח דוגמא - יש פה בחור בשם כפיר, בנה סמוראי ירוק מדהים, כולל תיעוד הצביעה והפחחות שביצע. חפש את הפרויקט הזה למשל בתור התחלה.
יש פה עוד אחד בשם יונימוג, הרים לא מזמן סמוראי טנדר למצב מדהים.
והרשימה ארוכה.

תצא מעולם הסמוראים ותגש גם לסיקסים/סופות שיש פה באתר ותראה עוד כמה אומנים ויצירות מדהימות.

תתחיל לזוז חבוב.

חן דן
22-08-14, 21:32
+ 1 על כפיר התותח.
בדיוק כמוך בחור בן 18 זה היה הרכב הראשון שלו עשה פרויקט לתפארת.
מומלץ מומלץ ללמוד ממנו

GodsFather
22-08-14, 21:43
ועוד בתקופה שהידע בארץ היה פחות נפוץ וזמין.

Saar
22-08-14, 21:43
לא רוצה להיות האיש הרע בסיפור, אבל, אתה בטוח שזה הרכב שהיית רוצה לשנים הקרובות?
אתה הולך להשקיע המון כסף, זמן, יזע וכנראה גם דמעות :)
האם זה הרכב המתאים?
אם תשאל אותי, המודלים המאוחרים עדיפים - סרנים רחבים, מנוע חזק וזמין יותר. (החל מ 87 )

GodsFather
22-08-14, 21:55
סער; אפשר לשדרג את הקיים...

Saar
22-08-14, 22:59
ברור שאפשר. זה עדיין לא הופך את זה לכדאי.
אני מפחד לחשב כמה כסף וזמן הוצאתי על הספיידר שלי. במחיר הכולל שלה יכולתי לרכוש אחת במצב מדהים מחו״ל.
האם הייתי משקיע שוב ברכב הספציפי הזה כאשר יש לי את הידע הנוכחי? חד משמעית לא.

לכן, אני מנסה להסביר שעדיף לחשוב מה המטרה הסופית.
אם המטרה היא להנציח את ה sj410 שיוצר במשך שנה או שנתיים - אז קדימה לעבודה.
אם המטרה היא רכב שטח עם ניחוח קלאסי - יש מועמדים מתאימים יותר וחבל להשקיע במשהו שיתכן שאינו המתאים.
גם אם הם סמוראים - אבל חדשים יותר.

הבחור הולך להכנס לפרוייקטים של אלפי שקלים רבים (ואולי גם עשרות), שיפוץ שבהתחלה נראה פשוט זריז וזול הופך להיות יקר מהר מאוד - מניסיון שלי ושל חברים - גם מג׳יפולוג (שאל את בעלי הסיקסים וכנראה גם הסמוראים)
תחשוב טוב האם זה הרכב שאתה רואה את עצמך מטייל בו בעוד שנה, שנתיים או חמש...

סוזמוביל
23-08-14, 21:17
+ 1 על כפיר התותח.
בדיוק כמוך בחור בן 18 זה היה הרכב הראשון שלו עשה פרויקט לתפארת.
מומלץ מומלץ ללמוד ממנו
יש לך במקרה לינק?

- - - Updated - - -

ברור שאפשר. זה עדיין לא הופך את זה לכדאי.
אני מפחד לחשב כמה כסף וזמן הוצאתי על הספיידר שלי. במחיר הכולל שלה יכולתי לרכוש אחת במצב מדהים מחו״ל.
האם הייתי משקיע שוב ברכב הספציפי הזה כאשר יש לי את הידע הנוכחי? חד משמעית לא.

לכן, אני מנסה להסביר שעדיף לחשוב מה המטרה הסופית.
אם המטרה היא להנציח את ה sj410 שיוצר במשך שנה או שנתיים - אז קדימה לעבודה.
אם המטרה היא רכב שטח עם ניחוח קלאסי - יש מועמדים מתאימים יותר וחבל להשקיע במשהו שיתכן שאינו המתאים.
גם אם הם סמוראים - אבל חדשים יותר.

הבחור הולך להכנס לפרוייקטים של אלפי שקלים רבים (ואולי גם עשרות), שיפוץ שבהתחלה נראה פשוט זריז וזול הופך להיות יקר מהר מאוד - מניסיון שלי ושל חברים - גם מג׳יפולוג (שאל את בעלי הסיקסים וכנראה גם הסמוראים)
תחשוב טוב האם זה הרכב שאתה רואה את עצמך מטייל בו בעוד שנה, שנתיים או חמש...

מכוון שאני נער בן 18 ואין לי כסף בכמות ועוד זמינה כו הזמן אז אין לי גם אפשרות לקנות משהו אחר
בנוסף אני אוהב את האוטו שלי והוא ישאר....
אני אשחזר את כולו ואשפץ ואשדרג
הולך להיות קשה מייגע והרבה כסף
אבל זה מה שבחרתי

GodsFather
23-08-14, 21:36
קח את זה באיזי. אל תרוץ לתיקונים כמו משוגע, תלמד עם מה אפשר לחיות. כל עוד לא מדובר בבטיחות, תתאפק.

לגבי לינקים - אני הולך לעשות לך חיים קשים. אתה רואה למעלה את הכותרת "חיפוש נושאים" ? או לחילופין בתחתית העמוד את השורה של "חיפוש" ?

או אם אתה בתוך פורום סוזוקי אז בראשו יש "חיפוש בפורום".

תמשיך משם.

יונימוג אדום
23-08-14, 21:54
אכן , כמו שכבר רשמו כאן - שיקמתי טנדר סמוראי למצב יותר יפה מחדש .
הסמוראי הגיע אליי עם גג ומכסה מנוע רקובים חלוטין , לצערי ( בדיעבד ) הוצאתי את הרכב לפחח ( כמובן לאחר שהופשט לגמרי ) , הפחח ערך תיקונים כולל בניה מחדש של הגג , מכסה מנוע הבאתי אחר , היה צורך לשחזר את תעלת הגיר וחלק ממסגרת החלון הקדמי .
בעברי גם שיקום של מרצדס יונימוג ממצב של ערימת ברזל רקובה למצב של נסיך , כיום אני משחזר סיטרואן דה שבו שנת 65 , ניתן לעקוב אחרי אלבום השיפוץ בפורום אספנות של מועדון החמש .
את הפחחות לסיטרואן עשיתי לבד ( לאחר שלא הייתי מרוצה מהפחחות של הסמוראי , ולא מצאתי בעל מקצוע אמין בתחום ) .
כעת לאחר סיום שלב הפחחות על הסיטרואן ( שממנו למדתי המון ) הרכב בשלבי צבע אצל בעל קצוע מהשורה הראשונה ( עלות הצביעה כולל הכנה עולה על שווי הסמוראי שלך במצב תקין ) , עלות השיפוץ של הסיטרואן תניע לאיזור 50000 ש"ח , וזה מכיוון שאת הפחחות עשיתי לבד .
הפרוייקט הבא שלי הוא שיפוץ הסיקס שלי , כמובן שנם הוא ייזכה לטיפול מסור ואוהב כולל בניית הבודי מחדש ( באתר הCJ CLUB ישנו שירשור המתאר את תחילת הפרוייקט - אשר ממתין לסיום פרוייקט הסיטרואן ) .
לא מעוניין להוציא לך את הרוח מהמפרשים אולם פרוייקט כזה ( מבחינת סיפוק - סוף הדרך ) מצריך משאבים וכן להשבית את הרכב לזמן לא מועט , תלוי כמובן ברמה שאליה אתה מעוניין להגיע .
אם תהיה מעוניין בייעוץ צור קשר .
בהצלחה

אילן - 050-5249686

סוזמוביל
23-08-14, 23:16
אני חורש על האתר מהרגע שאני רשום כאן ומנסה לשאוב מידע
אף אחד לא אמר שהחיים קלים אבל אפשר לנסות להקל
תודה בכול זאת
איציק.

סוזמוביל
23-08-14, 23:22
אכן , כמו שכבר רשמו כאן - שיקמתי טנדר סמוראי למצב יותר יפה מחדש .
הסמוראי הגיע אליי עם גג ומכסה מנוע רקובים חלוטין , לצערי ( בדיעבד ) הוצאתי את הרכב לפחח ( כמובן לאחר שהופשט לגמרי ) , הפחח ערך תיקונים כולל בניה מחדש של הגג , מכסה מנוע הבאתי אחר , היה צורך לשחזר את תעלת הגיר וחלק ממסגרת החלון הקדמי .
בעברי גם שיקום של מרצדס יונימוג ממצב של ערימת ברזל רקובה למצב של נסיך , כיום אני משחזר סיטרואן דה שבו שנת 65 , ניתן לעקוב אחרי אלבום השיפוץ בפורום אספנות של מועדון החמש .
את הפחחות לסיטרואן עשיתי לבד ( לאחר שלא הייתי מרוצה מהפחחות של הסמוראי , ולא מצאתי בעל מקצוע אמין בתחום ) .
כעת לאחר סיום שלב הפחחות על הסיטרואן ( שממנו למדתי המון ) הרכב בשלבי צבע אצל בעל קצוע מהשורה הראשונה ( עלות הצביעה כולל הכנה עולה על שווי הסמוראי שלך במצב תקין ) , עלות השיפוץ של הסיטרואן תניע לאיזור 50000 ש"ח , וזה מכיוון שאת הפחחות עשיתי לבד .
הפרוייקט הבא שלי הוא שיפוץ הסיקס שלי , כמובן שנם הוא ייזכה לטיפול מסור ואוהב כולל בניית הבודי מחדש ( באתר הCJ CLUB ישנו שירשור המתאר את תחילת הפרוייקט - אשר ממתין לסיום פרוייקט הסיטרואן ) .
לא מעוניין להוציא לך את הרוח מהמפרשים אולם פרוייקט כזה ( מבחינת סיפוק - סוף הדרך ) מצריך משאבים וכן להשבית את הרכב לזמן לא מועט , תלוי כמובן ברמה שאליה אתה מעוניין להגיע .
אם תהיה מעוניין בייעוץ צור קשר .
בהצלחה

אילן - 050-5249686

אני מאוד שמח לשמוע על הפרוייקטים שלך זה נותן לי כוח לעבוד
אין לי שום ניסיון וכן אני פונה לפה...
איך פיחחת לבד?
אני אשמח לשמוע עוד על הפרוייקטים שלך ולדבר בה"פ
יש לי המון מה ללמוד ממך ואשמחמ ללמוד כמה שיותר
אותו סמוראי היה שנת 84?
בנוסף הכול עיניין של תהליך בגלל שסוזי שלי היא האוטו היחיד שלי כולם פעם אני יעשה משהו
לא הכול במכה
כי גם אין לי את הכסף להוציא במכה
נ.ב-בעיקרון מה שאני רוצה שיהיה זה שיחזור לגמרי
אשמח ליצור קשר אני זקוק לעזרה :(

OFF-RoaD
24-08-14, 00:17
אתה זקוק לכיוון, כי אתה קצת דוחף את העגלה לפני הסוסים, ולא מקשיב. אז ככה:
החלום שלך, של סמוראי 84' מודל 2016 (וזו הערכת זמן אופטימית), נחמד והכל, וכל אוהב רכב משתעשע בו מדי פעם. רק מה? זה השלב בו המציאות מכה בפנים. פרויקט כזה יעלה בוודאות עשרות אלפי שקלים, לא אולי, וזה בהנחה שהחלקים תקינים ודורשים רק רענון ושיפוץ (חלקים מתבלים בעיקר, לא גיר חדש, נניח), ואתה לא משפר יותר מדי, ובהנחה שאתה עושה את העבודה בכוחות עצמך.

פרוייקט כזה דורש זמן רב, כסף, השבתה של הרכב לרוב התקופה, כסף, ידע וניסיון, כסף, כלי עבודה, עצבים מברזל וביצים של שור.

עכשיו, לאור העובדה שאתה כבר מחפש הנחות, ושאתה מבקש לקבל על מגש של כסף את השלב הראשוני והקל ביותר בפרויקט, המחקר מול המסך, אני מציע לך לעצור את הסוסים.

רוצה ללמוד פחחות בהתכתבות? תקשיב לעצות שכבר קיבלת. תתחיל לקרוא, ותשיג חלקי פח ישנים להתאמן עליהם, למשל. ענו לך על רוב השאלות, אתה פשוט מצפה שמשהו יקרה ומישהו יושיע אותך. אנשים שמחים לעזור פה, וזו אחת הקהילות המדהימות בארץ, לא רק בתחום הג'יפים, אבל אתה חייב לעזור לעצמך קודם ולעשות מה שהנחו אותך, אחרת לא תקבל, יותר עזרה מהאנשים פה.

במקומך? נהנה מהסמוראי כמו שהוא, מביא אותו למצב נסיעה תקין, שימושי, ומהנה, ואת הפרויקט דוחה. לא נשמע שיש לך את המשאבים לבצע אותו כעת, אז חבל שתתחיל.

אה, מצטער על הכאפה הוירטואלית, אבל היא הרבה פחות כואבת מלעמוד מול ערימת ברזל, עם ההיא מהבנק על הקו, ואמא צועקת על הברזל המלכלך, ולתהות איך הגעת למצב הזה ומה לעזאזל עושים עכשיו...

סוזמוביל
24-08-14, 00:25
שלב שלב לא הכול עושים במכה
ברגע שאעשה הכול במכה לא יהיה לי כלי תחבורה
לידע כללי האוטו שלי נוסע טוב פשוט אני רוצה לקנות חלקים ולשחזר הכול
בנוסף קצת עזרה לא מזיקה ומי שיכול לעזור עוזר
ללמוד תמיד לומדים בחיים וזה מה שיקרה
לא חשבתי לרגע שזה יהיה זו אבל עם הידע הנכון ועם האנשים שבסביבה תומכים
יש לך יותר כוחות
תודה רבה על העצות מכולם
ואל תדאג מכול כאפה אני קם חזר יותר :)
לילה טוב לכולם
איציק.

Saar
24-08-14, 01:11
שלב שלב לא הכול עושים במכה
ברגע שאעשה הכול במכה לא יהיה לי כלי תחבורה
לידע כללי האוטו שלי נוסע טוב פשוט אני רוצה לקנות חלקים ולשחזר הכול
איציק.

איציק,

ראשית, כל הכבוד על הרצון ועל התעוזה.
לי גם היה חלום כזה כשהייתי בן 17, אז לא ממש היה אינטרנט ולא היה לי כסף אפילו לחשוב על זה :)
(אני לא עד כדי כך זקן, זה רק האינטרנט מאוד צעיר. )
ציטטתי שני משפטים שלך שסותרים זה את זה.
מהר מאוד תגלה שלשחזר הכל לא הולך טוב עם "נוסע טוב" ועם "לא יהיה לי כלי תחבורה".
תקשיב לחברה ששיפצו כאן (לאו דווקא לי, אני אישית חושב שאתה תתבאס בעוד כמה שנים לגלות שאתה עם סמוראי מודל 84 כרכב עיקרי ששתה לך את כל החסכונות - היה לי סמוראי כזה, לפני 18 שנים...)
תתאמן על חלקים "בצד". אל תשקיע כרגע כסף באוטו שלך.
תשקיע בלרכוש ידע שיוכל לשמש אותך מאוחר יותר לכל רכב אחר.
אני מבין את זה שזה האוטו שכבר יש לך, אבל תחשוב על זה שאתה עומד להוציא כנראה עשרות אלפי שקלים, (סתם לשם ההשוואה, שיפוץ הספיידר עלה לי עד כה קצת מעל 50000 ש"ח והיא לא מתקרבת להיות "חדשה"... וגם שלי נסעה שקניתי ורק רציתי להביא אותה למצב טוב יותר...)
בקיצור, עצור, קח אויר, סע עם האוטו חודשיים שלושה. אם גם אז תחליט שזה החלום, לך על זה.

http://www.pajero.guru/wp-content/uploads/2014/08/alfa/body-work/body4.JPG

lior_b.s
24-08-14, 08:24
אהלן
לפני שאתה מתחיל לפרק, לשפץ, לחדש...
אתה צריך להגדיר בדיוק מה אתה רוצה לעשות, לאיזו רמה אתה רוצה להגיע? "הכי חדש שיש" זו לא הגדרה, אתה רוצה שיחזור מלא? אתה רוצה שיפוץ קוסמטי? מכני?
מה שלא תחליט אתה צריך לעבור על האוטו אח"כ ולהכין רשימה של כל מה שדורש עבודה ולהכין תוכנית עבודה.. לוחות זמנים לא רלוונטיים זה תלוי בך ובזמן וזמינות החלקים שיש לך, אבל אתה ממש צריך לתכנן ולרשום הכל ולעבוד לפי הרשימה וכמובן להיות ריאלי, כשאתה רואה בטלויזיה שיחזור רכב זה נחמד ויפה, אבל לך אין את הכלים והיכולות שלהם, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות ועדיין ליסוע ברכב תו"כ, אני נסעתי עם כיסא אחד וחצי רצפה חסרה לדוגמא, יש דברים שישביתו את הרכב לכמה ימים במידה ותחליט לשפץ מכלול מכני גדול...
הכי חשוב לפני שאתה מתחיל כל עבודה שהיא, תוודא שיש לך את כל הכלים והחלקים שאתה צריך לבצע את העבודה במלואה...אל תתחיל כמה עבודות במקביל ואל תתפתה לקומבינות, אם כבר אתה משפץ תעשה הכי טוב שאתה יכול.. בהצלחה!!

ליאור

סוזמוביל
24-08-14, 09:03
בוקר טוב,
תודה רבה סער וליאור
היה לי מספיק זמן לחשוב על זה
בקרוב יומולדת 18 מתנות מהמשפחה והחברים זה גם יעזור הרי
כסף שיש לי ועוד יהיה עוד
אני הולך על שיחזור כי היא הולכת להישאר מבחיני עד שלא אוכל להיתעסק בה
אני ימשיך לקרוא לראות ולהשכיל ולתכנן ואז אתחיל בפרוייקט
חוץ מזה יש לי תיאום אז אני רוצה לעשות משהו קטן באוטו בתור הפתעה בשבילו
תודה ואני דבק במטרה
איציק.

lior_b.s
24-08-14, 09:09
את החזון יש לך אתה צריך תוכנית עבודה ומשם לאט לאט ...
יש כל מה שאתה רוצה ברשת, אם אתה מתחיל מפחחות יש ביוטיוב אלפי סרטונים , אני למדתי משם הרבה , תראה קצת סרטונים תקנה חומרים וכלים, אל תתפתה לאריזות גדולות , תמצא חלקי פח להתאמן עליהם , אם אתה מגיע לעמקים אני יכול לתת לך כמה..ואל תתיאש

ליאור

סוזמוביל
24-08-14, 14:09
את החזון יש לך אתה צריך תוכנית עבודה ומשם לאט לאט ...
יש כל מה שאתה רוצה ברשת, אם אתה מתחיל מפחחות יש ביוטיוב אלפי סרטונים , אני למדתי משם הרבה , תראה קצת סרטונים תקנה חומרים וכלים, אל תתפתה לאריזות גדולות , תמצא חלקי פח להתאמן עליהם , אם אתה מגיע לעמקים אני יכול לתת לך כמה..ואל תתיאש

ליאור
תודה רבה
התכוונת לעמיקם?
לא מכיר עמקים...
אני אחפש ביוטיוב תודה רבה

חן דן
25-08-14, 00:06
אמיר איפה השרשור של כפיר?

-->