PDA

צפייה בגרסה מלאה : פילטר אויר

איציק
31-07-05, 23:08
שלום לכולם
יש לי בג'יפ פילטר אויר גדול כמו חבית, אני יותר ויותר רואה בג'יפים אחרים פילטרים "פתוחים" או בכלל פילטרים שונים
השאלה היא מה עדיף?
חבר אמר לי שעם פילטר פתוח הג'יפ זולל פחות דלק.
הנכון הדבר? או בדיוק ההיפך? :wink:

חנן-ג'יפולוג
01-08-05, 00:05
אין קשר לצריכת הדלק.

אני השתמשתי תקופה מסוימת במסנן "פתוח" והיום הוא זרוק במחסן. חזרתי למסנן המקורי הישן והטוב. מסנן פתוח זה לא משהו טוב בשטח.

ערן המסוקס
01-08-05, 14:55
הרכבים האלה באים "מקורי" בארה"ב עם פילטר צלחת, אשר קטן בהרבה מהפילטר שיש לך. כנראה פה בארץ, אולי לדגמים של הצבא החליפו את הפילטרים לפילטר דוד הענקי. הפילטר מגיע עם קדם מסנן בבית הפילטר, אשר מסנן את החול הגס ולכלוך אחר לתוך המכסה של הדוד. בנוסף אורך החיים של הפילטר הזה הוא עצום וגם יכולת הסינון טובה מאוד.

לדעתי, לא יכול להיות פילטר טוב יותר ממנו מכיוון שעקב גודלו העצום, הוא יותר ממספיק למנוע ואין צורך בפילטר פתוח.

נמרוד
01-08-05, 15:28
כמו קודמי, גם אני מצטרף להמלצה להשאר עם פילטר הדוד הצבאי. השתמשתי במשך תקופה בפילטר פתוח אמיתי, כזה שיושב על הקרבורטור, וזה ממש לא לעניין ברכב שטח, הוא מתמלא אבק בקצב גבוה, אתה חייב לנקות ולשמן אותו בפרקי זמן קצרים, וכשאת מנקה אותו - הוא נהרס, לא יעזור בית דין וכל הפרסומות שפילטר פתוח הוא פילטר לכל החיים - שטויות. עדיף פילטר נייר טוב, ולהקפיד להחליף אותו בזמן.

איציק
01-08-05, 16:29
תודה על התגובות, נשאר עם הדוד שיש לי

-->