PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיישן סל"ד סוזוקי ויטרה 93

Dorraz01
23-08-14, 12:36
שלום לכולם,
מישהו יודע איפה ממוקם חיישן הסל"ד בסוזוקי ויטרה, 3 דלתות, שנת 93 ?
אשמח לקבל עזרה בנושא.

asypeer
23-08-14, 14:08
מה הכוונה בחיישן סל״ד? תסביר בבקשה מה הסימפטום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dorraz01
23-08-14, 16:09
מה הכוונה בחיישן סל״ד? תסביר בבקשה מה הסימפטום?

מד הטורים בלוח המחוונים לפעמים עובד ולפעמים לא, וכאשר הוא עובד הוא לא מדוייק. אני חושב שיש בעיה בחיישן שלו, ולכן אני זקוק למיקום.

asypeer
23-08-14, 16:27
מד הטורים בלוח המחוונים לפעמים עובד ולפעמים לא, וכאשר הוא עובד הוא לא מדוייק. אני חושב שיש בעיה בחיישן שלו, ולכן אני זקוק למיקום.

איך הגעת למסקנה שזה בחיישן? אצלי גם פעם בכמה זמן הוא לא עובד ומכה קלה על הלוח מבחוץ מחזירה לחיים. אם זה משהו שאתה לא יכול לחיות איתו אז תפרק את הלוח, תנקה, תגרז וכו׳. לא הייתי לוקח סיכון כי ברכב ישן סיכוי טוב שמשהו אחר יידפק (מד מהירות לדוגמא)

Dorraz01
23-08-14, 16:32
איך הגעת למסקנה שזה בחיישן? אצלי גם פעם בכמה זמן הוא לא עובד ומכה קלה על הלוח מבחוץ מחזירה לחיים. אם זה משהו שאתה לא יכול לחיות איתו אז תפרק את הלוח, תנקה, תגרז וכו׳. לא הייתי לוקח סיכון כי ברכב ישן סיכוי טוב שמשהו אחר יידפק (מד מהירות לדוגמא)

הבעיה היא לא בלוח, דפיקות עליו לא משנות את המצב, החיישן כנראה דפוק, או לא יושב טוב, לכן אני צריך את מיקומו מתחת למכסה המנוע.
דרך אגב מד המהירות מחובר דרך כבל אחר.

asypeer
23-08-14, 16:35
החיישן יושב על האלטרנטור. שלח לי ה״פ ואשלח לך את הספר רכב.
כוונתי הייתה, שכשאתה מתעסק עם לוח השעונים אז מד המהירות גם מעורב בפירוק. אצלי אחרי הפירוק שניהם זייפו ונאלצתי לפרק שוב..
תבדוק כשאתה פותח סוויץ׳ (לא להניע) אם המדים קופצים מעט. ייתן לך אינדיקציה אם מגיע מתח ליחידה בלוח השעונים.

eyal1979
25-08-14, 01:00
הקריאה לכוון שעון הסלד מתקבלת בכלל מהקויל ועוברת דרך פילטר נוסף שיושב לידו.
תבדוק מינוסים רופפים ממנו ו\או שמחוברים דרך ברגים עם קורוזיה,
כולל רציפות ומגע של חוט החום בקונקטור שהולך עד ללוח שעונים.

-->