PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בדיאגנוזה - רעידות בהיילקס

יאיר ו
26-08-14, 13:09
שלום!

שמי יאיר, אני גנן ומחזיק היילקס 95 4*2 לעבודה (חד קבינה יפהפייה )
האוטו נפלא - אבל יש לי בעיה של רעידות
הרעידות מורגשות היטב בכל מצב שבו אני לא לוחץ על הגז ( כשאני עומד ברמזור ההגה ממש רועד)
זה גורם לאוטו ממש להרעיש וזה מבאס
מידע רלוונטי (?) :

- ההיילקס ראתה רבות בחייה (הייתה רכב של פועלים תאילנדים , לא התייחסו אליה בכבוד הראוי )

- הוחלפו תושבות מנוע לפני כשנה ( לא מקוריות )

- המוסכניק טוען שתושבות הגיר יבשות קצת וזה בחצי פה אחרי ששיגעתי אותו עם הרעידות.
לא נראה לי שהוא משוכנע שזו האבחנה

אולי מישהו פה יכול להאיר את עיניי ועיני המוסכניק שלי קצת? אולי לעזור לי באלימינציה?...
תודה לכול העונים מראש,
יאיר

אמנון
26-08-14, 13:21
מכיר את זה?

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1028-jeepolog-archive

יאיר ו
26-08-14, 13:33
לא הכרתי ...
בקריאה ראשונה לא נראה לי מתאים לסימפטומים אצלי
אצלי הרעידות תלויות בכמה אני לוחץ על הגז, לא במהירות הנסיעה של הרכב
הרעידות בעמידה בעוצמה זהה בניוטרל או בהילוך ראשון
לכן לא נראה לי שיש קשר לצמיגים או לסרנים וגלי ההנע... כמובן ייתכן שלא הבנתי כראוי
האם יכול להיות קשור למזרקים? ...
תודה

טל חסיד
27-08-14, 00:09
בקצרה ולעניין, יש תושבות מנוע חליפיות הרוב לא משהו אבל זול מאד יחסית, אני ברכב שלי שם רק מקוריות מחזיקות פי 10 בזמן והרכב הרבה פחות רועד אבל יקר מאד. אתה מחליט מה מתאים לך .

טל

- - - Updated - - -

בקצרה ולעניין, יש תושבות מנוע חליפיות הרוב לא משהו אבל זול מאד יחסית, אני ברכב שלי שם רק מקוריות מחזיקות פי 10 בזמן והרכב הרבה פחות רועד אבל יקר מאד. אתה מחליט מה מתאים לך .

טל

- - - Updated - - -

טל

- - - Updated - - -

טל

יאיר ו
28-08-14, 16:35
עדכון:
הרעידות פסקו.
מה שנעשה ברכב:
- הוחלפה תושבת גיר
- הוחלפו תושבות מנוע למקוריות
- כוונן קצת הבורג של הטורים
אני מהמר על תושבות המנוע כסיבה המקורית - תודה לטל!
בקיצור סוף טוב, תודה לעוזרים

טל חסיד
28-08-14, 17:59
קודם כל אני שמח שעזרתי לך, המלצה קטנה אם קנית תושבות מקוריות כי זה לא זול

1 בדוק שהרכיבו לך אם התושבות את מגביל התנועה שלהם.
2 בדוק שאין לך נזילת סולר מהמשאבה מעל תושבת שמאל, הגומי של התושבות מאד לא אוהב סולר ודיי מהר מפרק אותם

בהצלחה טל

-->