PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוטות רדיוס אחוריים ומוט היגוי

ארז
15-07-03, 17:45
הבעיה:לרוב אין ממש בעיה,רכבים שעובדים קשה בשטחים טכנים(זאת אומרת לחובבי העבירות...)המוטות חוטפים מכות ומתעקמים...במקרה הטוב הלך מוט(1600 ש"ח לא כולל מע"מ אצל היבואן)במקרה הפחות טוב הלך גם הדרייבשפט...והכי גרוע (שכבר נקלנו בו לא פעם אחת...)גם המוט,גם הדרייבשפט וגם הפניון מתעקם...
בכל מקרה הולחט לבנות מוט מחוזק...באותה ההזדמנות אני משנה את זוויות העבודה של המוט כך שיוריד עומס מהגומיות בתושבת.
מעולה למי שיש מהלך מתלה גדול במיוחד
חשוב מאוד גם למי שאין לו מהלך כלכך ארוך,אבל כן אוהב עבירות...

עניין 2 :
מוט היגוי למישהו כאן הוא התעקם?
לנו זה קרה לא מעט,השאלה האם שווה ליצר אחד כזה מחוזק?
מדובר על מוט ההיגוי(בקדמת הרכב) ולא על מוט השפור(זה שמתחת לרכב..)

נמרוד
15-07-03, 22:35
מוט הרדיוס האחורי שלכם הוא מועמד קלאסי לשיפור עצמי - אפשר לרתך עליו חצאי צינור לכל האורך ולחזק אותו בסדר גודל. אני לא חושב שיש לזה כמעט היבטים שליליים.

ארז
16-07-03, 03:48
נכון נמרוד,זה מה שעשיתי עד היום ללקוחות שלי....ריתחתי פלח ברזל 8מ"מ למוט
זה אומנם חיזק אותו אבל לא פתר את הבעיה השניה-הבלאי הגבוה של הגומיה על התושבת עקב מהלך גדול
מה שאני עושה עם המוט החדש זה הורג 2 ציפורים במכה...מראש המוט יהיה מחוזק והוא יעבוד על אותן נקודות עיגון,רק בזויוות אחורת,מה שיפטור לנו את בעית הגומיה שנדחסת על התושבת בגלל המהלך

מוני דיסקו
16-07-03, 11:43
ארז יש הרבה שיפורים כאלו ברשת, זה ממש לא סיפור חדש.
אבל אני מתאר לעצמי שאתה כבר יודע את זה :wink:
שינוי זווית למוטות רדיוס האחורים הוא חשוב ואפילו קריטי לרכבים מוגבהים.
אצלי ההגבהה היא שני אינץ וכבר אני כל הזמן רואה איך הגומיה נדחסת ומתעוותת.
הבעיה היא קריטית במיוחד במוטות הרדיוס הקידמים דווקא. שם חוסר ההתאמה גם גורם לקאמבר לא נכון.
זה גורם לחוסר יציבות תנועה (אצלי הוא קל) של הרכב.
אשר למוט היגוי - אין ספק שמחוזק רצוי. אבל אולי קדאי ללכת על משהו גמיש. יש מוצר כזה לגיפים. כאשר הוא מקבל מכה הוא פשוט מתכוףף קקפיץ, וחוזר למצב הקודם.

ארז
18-07-03, 11:45
אהלן מוני
רוב הח'ברה בפורומים השונים בחו"ל מעבירים את המוט גם למיסב קצה וכך נותנים לו תחום עבודה ארוך יותר,כמו כן רובם מאריכים את המוט ומרחיקים את התושבת שלו על השלדה...כאן הארצנו הנפלאה זה אסור ולכן אני חייב ליצר מוט באורך סטנדרטי.
לגבי המיסב קצה זה בהחלט טוב אבל מכיוון שאני לא רואה את עצמי מוכר מאות כאלו בשנה הקרובה זה ייקר מאודדדד את המוצר,מכיוון שמדובר גם על מוט חדש וגם על תושבת חדשה.

בכל מקרה התחלתי כבר ליצר מוטות כאלו,מחוזקים ומתאימים לרכבים שעברו הגבהות.

-->