PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם מישהו אולי מוכר מיגונים יד2 ?

boby
28-08-14, 08:49
יש לי גימיני 06 ואני מחפש מיגונים יד 2 מישהו מוכר במקרה ? אני גם מוכר וו גרירה נישלף חדש חדש לא היה בו שימוש לעולם

oferbr5
06-09-14, 10:08
מוכר מגן ביצה קדמית של רסטה.

itzikd
06-09-14, 20:14
כמה כסף ?
יש לך מיגון מיכל דלק ?

oferbr5
06-09-14, 23:47
מחצית ממחירו של חדש זה יוצא 400 פלוס/מינוס, יש רק מגן ביצה קדמית לג'ימני, אם מעוניין שלח ה''פ.

רכס חיים
07-09-14, 11:16
40 שנה בשטח ומעולם לא הרכבתי מיגון כלשהוא. זו המצאה פנטסטית למוצר שלא צריך אותו. יש לו יתרון אחד - הורדת מרכז הכובד של הרכב . מעבר לזה - תלמד לנהוג בשטח בלי מיגונים ,פשוט נהג לאט ובעדינות.

nirs
07-09-14, 12:16
40 שנה בשטח ומעולם לא הרכבתי מיגון כלשהוא. זו המצאה פנטסטית למוצר שלא צריך אותו. יש לו יתרון אחד - הורדת מרכז הכובד של הרכב . מעבר לזה - תלמד לנהוג בשטח בלי מיגונים ,פשוט נהג לאט ובעדינות.
חיים, כנראה שמעולם לא נסעת בשטח טכני מכובד עם suv מלופלף.
אגב לא מכיר מספיק את הגימי, אך גיפ עם 2 סרנים חיים באמת לא זקוק למיגונים אלא באקסטרים.

רכס חיים
07-09-14, 18:38
מיגונים זו המצאה מיותרת של העשור האחרון ולא תמצא עליהם היסטוריה במאה שנות נסיעה בשטח. מעולם לא האמנתי במיגון הרכב אם הנהג שלו יודע לנהוג ויותר מזה - יודע מתי לא לנהוג.

במחירים של המיגונים בארץ אפשר לקנות רכב נוסף או להביא מדרום אפריקה בשליש מחיר ובאיכות טובה יותר, למי שמתעקש להרכיב מוצר מיותר.

OFF-RoaD
07-09-14, 18:58
הצורך הוא אבי ההמצאה. ברכבים שאתה נוסע בהם, לא צריך.
עם גרנד ויטארה 2007 צריך, למשל. או סאנגיאנג רקסטון, או כל אסיווי ענק מסוף שנות ה90 עם מוטות פיתול מלפנים. גם לג'ימיני לא יזיק מיגון טרנספר. זה מםצה על הרבה טעויות נהג, וזול יותר מהתיקון.

Tourist
07-09-14, 19:03
מיגונים זו המצאה מיותרת של העשור האחרון ולא תמצא עליהם היסטוריה במאה שנות נסיעה בשטח. מעולם לא האמנתי במיגון הרכב אם הנהג שלו יודע לנהוג ויותר מזה - יודע מתי לא לנהוג.

במחירים של המיגונים בארץ אפשר לקנות רכב נוסף או להביא מדרום אפריקה בשליש מחיר ובאיכות טובה יותר, למי שמתעקש להרכיב מוצר מיותר.

אפשר קצת יותר מידע על יבוא מדרא״פ ?
(לא מיגונים)

יותר זול שם ?
משלוח זול יותר ?

רכס חיים
08-09-14, 00:09
נסה אצל חברה בשם ''פרונט ראנר''. תראה שם מחירים.

-->