PDA

צפייה בגרסה מלאה : השבתת רכב לזמן מסוים ,עצות?

DANI1
30-08-14, 21:40
ערב טוב
לפני כ 3 חודשים נפטר אחי לצערי .
הוא השאיר רכב עם כ-50000 ק"מ ,שנגמר לו הטסט והביטוח ב 1.9 ,(אני מחזיק עוד שני רכבים פרטי וג'יפ).
עד שיסתיים עניין הצוואה אני נאלץ להשבית את הרכב , ולא ניתן למכור אותו עכשו.
כדאי להעביר את הרשיונות למשרד הרישוי להקפאת רשיון?
כדאי להעמיד את הרכב על בלוקים ,למנוע בלאי מיותר בצמיגים/מרכב?

תודה
DANI1

טל חסיד
31-08-14, 10:39
דני שלוםקודם כל משתתף בצערך.
לגבי הרשיונות, מדובר ברכב חדש יחסית לפי הק"מ ולכן לא הייתי מתעסק בהקפאת הניירת. בדרך כלל הפרצדורה של צוואה לוקחת כמה חודשים אם אין בעיות מיוחדות. אתה תחסוך אולי 200 300 ש"ח. מה שכן כדאי לעשות זה להחנות את הרכב בחניה סגורה ואז אפשר לבטל את הביטוח חוץ מהחובה כדאי להניע פעם בחודש, ולנתק אחרי כל הנעה מצבר אחרת הוא פורק את עצמו די מהר.
במידה ויש בעיות צוואה יותר מחצי שנה כן הייתי שוקל הקפאת ניירת, אבל אז הביטוח לא תקף(החובה).

טל

tom1105
31-08-14, 11:49
ביטוח חובה גם לא יהיה תקף במידה הרכב הוא בלי רשיון(טסט)

טל חסיד
31-08-14, 12:43
לגבי הרשיונות, מדובר ברכב חדש יחסית לפי הק"מ ולכן לא הייתי מתעסק בהקפאת הניירת. בדרך כלל הפרצדורה של צוואה לוקחת כמה חודשים אם אין בעיות מיוחדות. אתה תחסוך אולי 200 300 ש"ח. מה שכן כדאי לעשות זה להחנות את הרכב בחניה סגורה ואז אפשר לבטל את הביטוח חוץ מהחובה כדאי להניע פעם בחודש, ולנתק אחרי כל הנעה מצבר אחרת הוא פורק את עצמו די מהר.
במידה ויש בעיות צוואה יותר מחצי שנה כן הייתי שוקל הקפאת ניירת, אבל אז הביטוח לא תקף(החובה).

טל

- - - Updated - - -

טל

טל חסיד
31-08-14, 13:12
לא יודע מה יש לטאבלט הוא כל הזמן מכפיל את התגובות שלי.

לtom לא הבנת , אם הוא לא מקפיא את הניירת אז כן רצוי להשאיר ביטוח חובה במיוחד אם הרכב נישאר לעמוד בכביש הציבורי ולא בחניה סגורה פרטית.

טל

tom1105
31-08-14, 14:06
טל הבנתי את התגובה , דני העלה בעיה שהטסט נגמר (והבעיה היא שאי אפשר לחדש טסט בלי יפוי כח של בעל הרכב...)

DANI1
01-09-14, 06:21
לא יודע מה יש לטאבלט הוא כל הזמן מכפיל את התגובות שלי.

לtom לא הבנת , אם הוא לא מקפיא את הניירת אז כן רצוי להשאיר ביטוח חובה במיוחד אם הרכב נישאר לעמוד בכביש הציבורי ולא בחניה סגורה פרטית.

טל
הרכב יעמוד מתחת לסככה בתוך חניה פרטית שלי

- - - Updated - - -

טל הבנתי את התגובה , דני העלה בעיה שהטסט נגמר (והבעיה היא שאי אפשר לחדש טסט בלי יפוי כח של בעל הרכב...)
ניגשתי למשרד הרישוי עם תעודת זהות של אימי ושלי וקיבלתי טופס טסט חדש לשנה עד לסיום צו הירושה.

tomer s
01-09-14, 11:40
משתתף בצערך.
אפשר לעשות טסט לרכב פעם אחת, אפילו שבעליו נפטר.
ולפעם השניה חייב העברת בעלות.

-->