PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק להמלצה לכלי עבודה ביתיים

Tourist
31-08-14, 13:58
מחפש לקנות מברגה טובה ומקדחה טובה לבית

אני מגביל את עצמי ל-1500 ש״ח, אשמח להוציא פחות....

מכירים דילים טובים ?
המלצה על פירמה מסויימת ?
מקום טוב לקנות ?

כל מה שעולה לכם, בזמנכם החופשי, אש !

Redoren
31-08-14, 14:37
אני קניתי לפני שנה בערך מברגה של בוש ב400₪ בערך עם שתי סוללות. ממש מרוצה, המברגה עבדה קשה בתקופות מסויימות ולא אכזבה.
אבל.... היא לא אימפקט. אז תלוי מה השימושים שלך. לדעתי לשימוש ביתי (לא בניה של גלריה לילדים) זה די והותר. לגבי מקדחה, החלטתי שהמחירים הגבוהים מול כמות השימושים לא מצדיקים הוצאה גבוהה ולכן אני קונה תמיד את הזבל התורן, שוב, בשימוש ביתי ממש מספיק.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

shachar
31-08-14, 14:52
אל תקנה מותגי מדבקה חד פעמיים
בוש (כחול) מקיטה דיוולט וכו

asafk
31-08-14, 15:02
שמע.. את כל הגלריה בניתי עם אימפקט של בוש ושתי בטריות. אני יודע שזה לא הכי מקצועי אבל זה כלי מעולה.
החיסרון הוא שאת הקידוחים עשיתי עם מקדחים למתכת ולא לעץ (כי אין לאימפקט מקדחי עץ).

אסף.

asafk
31-08-14, 15:12
בכל מקרה אימפקט + מברגה של בוש 18 וולט יחד עם שתי בטריות מטען ומזוודה אמור לעלות בסביבות 1000 או קצת פחות.

אסף.

דרור ברלי
31-08-14, 15:21
אני פריק של כלי עבודה והם שורדים אצלי שנים ארוכות.
לטעמי שוה לשלם יותר על כלים ממותג נחשב (בוש, מקיטה, דיוולט).
לשימוש ביתי/חובבים אפשר להסתפק בסדרות ה"ביתיות" הזולות יותר בצבע ירוק. הם איכותיים די והותר לטעמי.
הכלים הכחולים מיועדים לאנשי מקצוע ויקרים יותר.

asafk
31-08-14, 15:49
אבל הרבה יותר כיף.לעבוד איתם. וההבדל במחיר קיים, אבל קטן.

אסף.

liontamer84
31-08-14, 17:05
אני פריק של כלי עבודה והם שורדים אצלי שנים ארוכות.
לטעמי שוה לשלם יותר על כלים ממותג נחשב (בוש, מקיטה, דיוולט).
לשימוש ביתי/חובבים אפשר להסתפק בסדרות ה"ביתיות" הזולות יותר בצבע ירוק. הם איכותיים די והותר לטעמי.
הכלים הכחולים מיועדים לאנשי מקצוע ויקרים יותר.

בזמנו, אני לא יודע אם המצב כך היום, הסדרות הירוקות הגיעו עם סוללות ניקל מטאל, שמתות אחרי זמן דיי קצר לטעמי.
הסדרות הכחולות מגיעות עם סוללות ליתיום, מה שמחזיק יותר זמן.

יש לי מברגה ירוקה 14.4 של בוש , שעובדת בצורה מושלמת, רק הסוללה שלה עושה בעיות (צריך להטעין לפני השימוש)

לעניות דעתי, עדיף להשקיע טיפה יותר בשביל לקחת את הסדרות הכחולות.

טל חסיד
31-08-14, 17:34
לי יש אימפקט של דה וולט 18 וולט אחד הכלים הטובים שיש היום עושה כל דבר. כולל קידוח אם פוטר מתאים. שווה כל שקל למרות שהוא יקר בסביבות 1600 ש"ח

טל

Tourist
31-08-14, 18:05
תודה
תמשיכו :)

לגבי מקדחה, אגב, לא תכננתי על נטענת
הראש המיושן שלי אומר שמה שמחובר לחשמל חזק יותר
לא ?

מה לגבי מקום מומלץ לקניה ?
ברדיוס של חצי שעה נהיגה מעתלית (בדיפנדר...)

danny_aaron
31-08-14, 18:50
אני קניתי במקרה בגלל עסק את הסט של 10v של מקיטה במזוודה .
עלו אז כמעט 2000 שח היום בסביבות ה1200 . אימפקט ומקדחה עם קלט'ץ . לא היתה משימה בבית שלא הצלחתי לעשות איתן.כולל קידוח בבטון יצוק .
עבדתי עם כל מיני מברגות לפני כן אבל אלה במחיר שלהן היום זה כייף . עם אחת אתה קודח ועם השניה מבריג . ולא כבדות ומגושמות .
אני נהנה .

kd2
31-08-14, 18:58
הכל שאלה של מה אתה מתכנן לעשות איתם...
תשקיע במברגה טובה, ולשימוש ביתי כל מקדחה ירוקה הכי פשוטה של בוש ב300-400 שקל עושה את העבודה אחלה,
כי סה"כ אתה תמצא את עצמך משתמש בה רק לקידוח בבלוקים (כל השאר תעדיף מברגה רוב הפעמים), וטיפונת בקטרים קטנים בבטון.

לי יש מברגות GSR-12 של בוש בבית ובעבודה, ב500-550 שקל אתה מקבל גם 2 סוללות שיחזיקו לך 3 שנים בכיף.
אמנם מהדור "הישן" גם בעיצוב וגם בסוללות, אבל סה"כ תמורה טובה לכסף.

polar bear
31-08-14, 19:08
אם אתה לא הולך לקדוח יותר מדי תקנה כלי אחד שעושה את כל הדברים - גם מקדחה וגם מברגה עם קלטץ' גם קדיחה בבטון { דפיקה } . הייתה לי מברגה כזו, די פשוטה אבל 18V וקדחה יפה. אבל לא מספיק בשביל כמות גדולה של קידוחים או כאשר הזמן קצר.
לדעתי קלאץ' חשוב למשתמש הלא מקצועי שלא תמיד יודע כמה כח להפעיל. ובשביל לקדוח איזה חור או שניים בשנה לא צריך להחזיק מקדחה ב 700 שקל. לדעתי אתה יכול לסגור ענין ב 600 שקל ולהיות מרוצה.
כדאי להשקיע בכלי כי יש דברים מעבר ל "כמה זמן הוא מחזיק" כמו - משקל, אגרונומיה, דיוק.

אלא אם כן אתה פוזל לכוון פרויקטים גדולים, ואז כן כדאי להפריד ראשויות. בנוסף - יש אינספור דיונים בנושא { כולל מה עדיף - נטען או כבל } .

בהצלחה.

Tourist
31-08-14, 19:20
אני קניתי במקרה בגלל עסק את הסט של 10v של מקיטה במזוודה .
עלו אז כמעט 2000 שח היום בסביבות ה1200 . אימפקט ומקדחה עם קלט'ץ . לא היתה משימה בבית שלא הצלחתי לעשות איתן.כולל קידוח בבטון יצוק .
עבדתי עם כל מיני מברגות לפני כן אבל אלה במחיר שלהן היום זה כייף . עם אחת אתה קודח ועם השניה מבריג . ולא כבדות ומגושמות .
אני נהנה .

איפה שמים יד על סט כזה ?

אני מבין, בגדול, שכדאי להשקיע במקדחה טובה ובמברגה יותר טובה
נגיד, חלוקת הסכום ל-1/3 למקדחה ו-2/3 למברגה ?

bizon
31-08-14, 19:33
אישית הייתי ממליץ לך ללכת על הכלים של וורקס . עמידים מאוד נוחים לעבודה ובדיוק במחיר שאתה מחפש.
http://www.lazar1972.co.il/product/%D7%A1%D7%98-2-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%AA-worx-16v/

מור

asafk
31-08-14, 19:37
לי יש אימפקט של דה וולט 18 וולט אחד הכלים הטובים שיש היום עושה כל דבר. כולל קידוח אם פוטר מתאים. שווה כל שקל למרות שהוא יקר בסביבות 1600 ש"ח

טל
יש קישור למוצר?

אסף.

עידו לוריה
31-08-14, 19:41
שמע.. את כל הגלריה בניתי עם אימפקט של בוש ושתי בטריות. אני יודע שזה לא הכי מקצועי אבל זה כלי מעולה.
החיסרון הוא שאת הקידוחים עשיתי עם מקדחים למתכת ולא לעץ (כי אין לאימפקט מקדחי עץ).

אסף.

יש מקדחי עץ לאימפקט .

עידו

asafk
31-08-14, 19:45
לא בחנויות שפתוחות בשבת בבוקר...

אסף.

עידו לוריה
31-08-14, 19:49
יש למקיטה את המותג הביתי שנקרה "MAKTEK BY MAKITA
"
בבורג המפרץ בחיפה ראיתי מבצע לא מזמן על סטים שלהם , נראה שווה בדיקה , לי יש מסור סקיל שלהם שעובד קשה אצלי ולא מתלונן כבר מעל שלוש שנים .
בתחום הזולים יש גם לאיקיה כלים שווה בדיקה .

עידו

opl
31-08-14, 19:50
אני כנראה היחידי שקונה את המברגות של ה200 שקל בהום סנטר. בינתיים שתיים ב-12 שנה בערך, רק לדאוג שתא הסוללות יהיה מוברג ולא אטום כי מה שהולך במברגות האלה זה הסוללות וזה דיי פשוט להחלפה עם מלחם וחיבור לאיביי לרכישת תאים. המברגה הראשונה WOLF הפכה להיות מברגת רכב לאחר השרשור המפורסם כי התאם היה אטום.

לשימושים ביתיים לא צריך להתפרע אלא אם כן מדובר בתחביב של איסוף כלים מקצועיים. וזה לא שהן יושבות אצלי בארון בלי לזוז, כבר בניתי קיר גבס, קדחתי ברכב, בניתי ארונות ועוד ועוד.

asafk
31-08-14, 20:03
אלירן, גם אני משתמש במברגה כזו כבר הרבה שנים. וכבר החלפתי לה סט תאי מצבר פעם אחת.
אבל זה כל כך עולם אחר לעבוד עם כלי מקצועי שממש מבאס להחזיר אותו לבעליו ולעבוד עם המברגה האדומה...

אסף.

opl
31-08-14, 20:40
לתקופה קצרה בחיי עבדתי כמתקין מערכות גילוי אש של בוש, היה לנו את המייטב שהיה לחברה להציע, כלים מעולים אבל עדיין הפרש מחירים דיי גדול לצרכן הפשוט.

לגבי הבוש הירוקה, הקטע הזה עם הסוללות הוא לא חדש, גם חבר שלי סובל מזה עם מברגה בת שלושה חודשים...

oren13
31-08-14, 21:02
לפני 3 חודשים רכשתי סט של בוש כחול 10.8V הכולל
אימפקט, מקדחה, מולטיטול לשייף. פנס ו3 סוללת + מטען מהיר והכול בארגז גדול וכחול
הכול ב1500 ש"ח
עד היום עבד די קשה אנחנו משפצים את הבית!
ואני די מרוצה.

טל חסיד
31-08-14, 21:20
אסף אין לי קישור לאימפקט של דה וולט, קניתי אותו בבורג המפרץ לפני כחצי שנה היבואן זה חברת "שטל" אם אני זוכר טוב.
זה כלי חזק מאד אני מבריז איתו בין היתר ברגים לבטון ללא בעיה! דקים ועבודות עץ הוא לא מרגיש, צריך להיות עדיין על ההדק.
יש גם אפשרות לקידוח איתו בעץ עד 30 מ"מ ללא בעיה .

טל

GodsFather
31-08-14, 22:42
לתקופה קצרה בחיי עבדתי כמתקין מערכות גילוי אש של בוש, היה לנו את המייטב שהיה לחברה להציע, כלים מעולים אבל עדיין הפרש מחירים דיי גדול לצרכן הפשוט.

לגבי הבוש הירוקה, הקטע הזה עם הסוללות הוא לא חדש, גם חבר שלי סובל מזה עם מברגה בת שלושה חודשים...

אפשר להרכיב סוללה טובה יותר על המברגה הירוקה. אני עשיתי את זה לפני כמה שנים והיא החזיקה יפה מאד וגם עבדה יותר טוב.

לפעמים גם ביד2 יש מציאות, אם רוצים לרכוש מוצר עמיד ואיכותי בזול, צריך רק לנסות לזהות שלא מדובר במוצר גנוב.

tomer s
31-08-14, 23:19
אומנם אני לא חצי שעה מאיזור חיוג 04... אבל עדיין יודע לעבוד עם הצבי.
העלו פה הרבה טענות ודעות חלקם נכונות חלקם פחות.
(למשל לעבוד עם כלי ירוק של בוש/מותג פשוט "זה עושה את העבודה" זה נכון.
בערך כמו לומר שנוח להעביר דירה עם טנדר. אפשרי מעייף והופך את המטלה לסיוט).
מחר בע"ה כשאהיה במשרד ארחיב בנושא.

אייל
01-09-14, 08:19
יש את בני בצרופה, יש שם הנחה מובנית של 18%.
אם אתה יכול לשם יד על כרטיס הנחה להום סנטר (סביור שיש למנהל אחזקה של הכפר שלכם), זה מביא אותך למחיר של חנויות הוגנות.
יש גם בטירת הכרמל את ענק הגבס והעץ, יש שם את שלומי שעושה מחירים טובים.
ואם י לך קצת סבלנות יש את תומר שעושה משלוחה לאן שמבקשים.

אין ספק שאפשר להבריג גם עם כלים של וולף ואגב, סבא שלי עבד שנים עם מברג ריצ'רץ'. אבל אם אתה רוצה לעבוד בנוח ולקנות כלי להרבה שנים לך על איפקט אמיתית של אחד מהחברות הגדולות.
יש לי מקדחה של בוש עם פוטר מתחלף שעושה עבודה מעולה כבר שנים וכי חשוב, אם משהו מתקלקל, יש חלקי חילוף במחיר סביר בחנויות של לדיקו.

בהצלחה.

tomer s
01-09-14, 11:37
מחפש לקנות מברגה טובה ומקדחה טובה לבית

אני מגביל את עצמי ל-1500 ש״ח, אשמח להוציא פחות....

מכירים דילים טובים ?
המלצה על פירמה מסויימת ?
מקום טוב לקנות ?

כל מה שעולה לכם, בזמנכם החופשי, אש !

מקדחה אם היא לבית קרי קצת קידוחים בעץ ברזל ופה ושם לתלות תמונה, מקדחה ירוקה חשמלית של בוש תספק את העבודה, פרט לקירות ממ"ד.
פטישון יעשה את זה גם בקירות ממ"ד אבל בשביל לקדוח בברזל או עץ תצטרך להרכיב פוטר, או בדגמים היקרים יותר להחליף (זה פוטר שמגיע עם הכלי)
פה אתה תגדיר את עיקר השימוש שלך.
מברגה: אם זה לבית קרי קצת הברגות בעץ ברזל פירוקים הרכבות התקנות של כל מיני ואפילו לבנות ולפרק פרגולה/דק א-ב-ל לא ככלי לעבודה קבועה ויום יומית לצורך הזה הכלים 10.8V יעשו את העבודה. האימפקט או הרגילה.

לי בבית יש מקדחה ירוקה של בוש ומברגה כחולה עם פוטר רגיל! http://www.ledico.com/?CategoryID=1315&ArticleID=1261
(אל תתיחס למחיר הזה)
וזה בגבולות התקציב שלך.

מי שמחפש כלי לתחביב של עץ זה כבר דורש כלי שבו קצב העבודה ויכולות הכלי יהיו גבוהות יותר.
וכאן מומלצת הסדרה של ה18V.

אם יש לך שאלה ספציפית את אתה מוזמן לשאול.

polar bear
02-09-14, 10:41
אני רק שאלה - פרט לקירות ממ"ד? מקדחות רגילות לגמרי { עם דפיקה כמובן } קודחות יפה מאד גם ממ"ד. וגם מקלט.

tomer s
02-09-14, 15:05
אני רק שאלה - פרט לקירות ממ"ד? מקדחות רגילות לגמרי { עם דפיקה כמובן } קודחות יפה מאד גם ממ"ד. וגם מקלט.

נכון,
וענית לעצמך,
רק כאלו שיש להן מצב רטיטה (נראה כמו פטיש) קודחות בבטון.

נמרוד
02-09-14, 16:21
סט של מברגה ואימפקט 10.8V בוש כחול משרת אותי בבית כבר כמעט 4 שנים. הסוללות מחזיקות מעמד מצויין.

הגודל הקטן יחסית יתרון ברוב המצבים.

עשיתי איתם גם עבודות "גדולות" יחסית, גדר, גלריה קטנה, ריהוט עץ פשוט. מבחינת עוצמה אין בעייה, נוח מאד כמו שנאמר כאן לקדוח עם המברגה ומיד להבריג עם האימפקט, נכון הסוללות נגמרות יחסית מהר אז זה גורם לך לעבוד בקצב יותר איטי ולשתות יותר בירה קרה. למשתמש הביתי זה סבבה.

עם האימפקט אני אפילו פותח וסוגר אומי גלגל אבל זה באמת גבולי לפעמים.

עידו לוריה
02-09-14, 16:50
סט של מברגה ואימפקט 10.8V בוש כחול משרת אותי בבית כבר כמעט 4 שנים. הסוללות מחזיקות מעמד מצויין.

הגודל הקטן יחסית יתרון ברוב המצבים.

עשיתי איתם גם עבודות "גדולות" יחסית, גדר, גלריה קטנה, ריהוט עץ פשוט. מבחינת עוצמה אין בעייה, נוח מאד כמו שנאמר כאן לקדוח עם המברגה ומיד להבריג עם האימפקט, נכון הסוללות נגמרות יחסית מהר אז זה גורם לך לעבוד בקצב יותר איטי ולשתות יותר בירה קרה. למשתמש הביתי זה סבבה.

עם האימפקט אני אפילו פותח וסוגר אומי גלגל אבל זה באמת גבולי לפעמים.

בפחית או בקבוק ?

עידו

נמרוד
02-09-14, 21:31
בפחית או בקבוק ?

עידו

בפחית. וחשוב להשאיר קצת בטריה כדי לקרר את הפחית. חפש בגוגל spin chil.

http://c745.r45.cf2.rackcdn.com/img/2009/spin_chill.jpg

עידו לוריה
03-09-14, 18:22
מה זה גוגל ?

עידו

-->