PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות מסוללות גיבוי מזוייפות למכשיר סלולרי

asypeer
02-09-14, 23:41
אבא שלי קנה באילת לפני כמה חודשים סוללת גיבוי לאייפון 4 של morphie (מותג ידוע שאפל משווקת בארה״ב). 250₪ עלה לו התענוג. אחרי פחות מחודש נתלש המחבר של הטעינה והעסק הפסיק להיטען. פניתי ליבואן (חברה בשם מ.יקר סחר מפ״ת) בכדי לראות אם יש אחריות, כמובן שלא.
החלטתי לפנות ליצרן בארה״ב בכדי לראות אם אפשר לעשות משהו. הבקשה הראשונה שלהם הייתה שאשלח צילום של הסריאלי, שלחתי. תראו מה ענו לי:

Thank you again for contacting mophie.

Upon review of the product label and serial number you provided, it appears the device is counterfeit.

As such, we cannot replace or repair the product. It is strongly recommended that you contact the retailer from whom you purchased this item and pursue a refund, as this product is not authentic.

Unfortunately, there are various unauthorized third-party retailers selling counterfeit devices. If you would like to learn more, please visit http://www.mophie.com/counterfeits.

If you would be so kind to forward the contact information of the seller of the product to us, it will help us police the marketplace for counterfeit products.

If you would like to purchase a genuine mophie product, please reply to this email, and we would be happy to provide you with a coupon code to buy a mophie product directly from our website.

Thank you,

Ian Barnaby
Customer Service Advocate
mophie

t: 888.866.7443 p: +1 269.743.1340 f: +1 269.353.6630
e: [email protected] w: mophie.com

ראו הוזהרתם..

Sent from my iPhone using Tapatalk

tzagi
03-09-14, 09:06
זיופים בארה'ק? מה-אתה-אומר

כחצי ממה שיוצא מצ'ייקום זה זיופים (של הכול)
משום מה הרבה מזה מגיע למזרח התיכון, ג'ינסים של ליוויס עם תוויות MADE IN USA (המפעל נסגר ב2006), חולצות של TOMMY MADE IN FRANCE (לא היה ולא נברא) מיקרו גל בשם עלום MADE IN USA(רק בחלומות)
אז להתפס על מורפי? כסף קטן.

erezgur
03-09-14, 09:07
לא יכול שלא להתעלם משם היבואן - "מ. יקר" - מייד הייתי חושד :)

asypeer
03-09-14, 09:11
זיופים בארה'ק? מה-אתה-אומר

כחצי ממה שיוצא מצ'ייקום זה זיופים (של הכול)
משום מה הרבה מזה מגיע למזרח התיכון, ג'ינסים של ליוויס עם תוויות MADE IN USA (המפעל נסגר ב2006), חולצות של TOMMY MADE IN FRANCE (לא היה ולא נברא) מיקרו גל בשם עלום MADE IN USA(רק בחלומות)
אז להתפס על מורפי? כסף קטן.

מה הקשר בין מחט לתחת (בשניהם יש חור..)
מדובר פה על מוצר שנמכר בלא מעט כסף בחנות ולא בבאסטה בשוק, מוצר עם יבואן שלא מסתתר.
לא נתפס פה על כלום, מדובר בהונאה.
מיקרוגל בשם עלום אתה לרוב יודע שזה זבלה שלא יחזיק, ליוויס מעזה אתה לא קונה ב400₪. פה זה גם מותג וגם לא בזול. לא חייבים להגיב בשביל להשחיר את ישראל (הרי ידוע שאצלכם בארה״ב הכ-ל טוב יותר)

tzagi
03-09-14, 09:27
התגובה שלך לא במקום ובטעם לא טוב.
ואין פה כול נסיון להשחיר אף אחד, למרות (ואם כבר אתה שואל) בישראל אין הגנה על האזרח, הרשויות לא עושות את עבודתם נאמנה במניעת יבוא והחרמה של מוצרי שקר כמו שנהוג במדינות מערביות אחרות.( קונטיינר מגיע מסין מלא במוצרים שכתוב עליהם- MADE IN USA, לא צריך להיות גאון כדי להבין מה קורה פה)
כול מה שכתבתי זה מהנסיון האישי שלי ובלי כול ספקולציות או אינטרסים.
אז תרגע.

asypeer
03-09-14, 09:39
התגובה שלך לא במקום ובטעם לא טוב.
ואין פה כול נסיון להשחיר אף אחד, למרות (ואם כבר אתה שואל) בישראל אין הגנה על האזרח, הרשויות לא עושות את עבודתם נאמנה במניעת יבוא והחרמה של מוצרי שקר כמו שנהוג במדינות מערביות אחרות.( קונטיינר מגיע מסין מלא במוצרים שכתוב עליהם- MADE IN USA, לא צריך להיות גאון כדי להבין מה קורה פה)
כול מה שכתבתי זה מהנסיון האישי שלי ובלי כול ספקולציות או אינטרסים.
אז תרגע.

מאוד רגוע. כל מה שאני מנסה בפוסט הזה זה להזהיר אנשים ממוצר שהוא די נפוץ ואמנם לא עולה כמו נעילת ARB אבל 250 ש"ח זה גם כסף.
לא חייבים להגיב על כל דבר, במיוחד אם זה לא באמת קשור. ידוע שפה האכיפה לא משהו. מה לעשות - יש לנו צרות גדולות יותר, מי שחי פה יודע.
אז זו הדרך שלי. לא מקובל עליך - אהלן וסהלן. אל תגיב ודפדף לפוסט הבא. יום טוב, סליחה. לילה טוב!

tzagi
03-09-14, 09:55
אתה סתם יורה לעצמך ברגל, טוב לך? תבושם.
וזה הסוף של הדיון.

asypeer
03-09-14, 09:57
יאללה לנעול. מיצינו.

tallevi
03-09-14, 22:10
מאוד רגוע. כל מה שאני מנסה בפוסט הזה זה להזהיר אנשים ממוצר שהוא די נפוץ ואמנם לא עולה כמו נעילת ARB אבל 250 ש"ח זה גם כסף.
לא חייבים להגיב על כל דבר, במיוחד אם זה לא באמת קשור. ידוע שפה האכיפה לא משהו. מה לעשות - יש לנו צרות גדולות יותר, מי שחי פה יודע.
אז זו הדרך שלי. לא מקובל עליך - אהלן וסהלן. אל תגיב ודפדף לפוסט הבא. יום טוב, סליחה. לילה טוב!

חמוד! לגבי התגובות של TZAGI, מבחינתי הם מוסיפות לדיונים ורוב הפעמים גם יותר מפותח השרשור עצמו...
אני לא ראיתי שום סיבה להגיב איך שהגבת לתגובה שלו.

כך או אחרת, אם אתה פותח שרשור קח בחשבון שלכל אחד בפורום קיימת הזכות להביע את דעתו ולהגיב. (אם אתה אוהב את זה או לא!).
אין לך שום זכות להגיד לאף אחד להגיב או לא, מתי, וכמה, גם אם מדובר בנושא שאתה פתחת, וגם אם התגובה נראית לך לא קשורה.

טל.

asypeer
03-09-14, 22:38
לא אמרנו שנועלים? המסר עבר. מרוצה?

tooshey
04-09-14, 00:04
חמוד! לגבי התגובות של TZAGI, מבחינתי הם מוסיפות לדיונים ורוב הפעמים גם יותר מפותח השרשור עצמו...
אני לא ראיתי שום סיבה להגיב איך שהגבת לתגובה שלו.

כך או אחרת, אם אתה פותח שרשור קח בחשבון שלכל אחד בפורום קיימת הזכות להביע את דעתו ולהגיב. (אם אתה אוהב את זה או לא!).
אין לך שום זכות להגיד לאף אחד להגיב או לא, מתי, וכמה, גם אם מדובר בנושא שאתה פתחת, וגם אם התגובה נראית לך לא קשורה.

טל.

אני מסכים איתך.

בברכה,טושי

-->