PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג׳ימיני לזוג עם ילד אפשרי

קינג20555
06-09-14, 12:34
שלום לכולם אני מעוניין ברכישת גיפ ג׳ימיני אבל האשה עושה בעיות ואומרת שזה לא אפשרי עקב החוסר במקום מאחורה,
אנחנו זוג עם ילד בן שנתיים מה אני עושה כדי לשכנע אותה?
האם במושב הקידמי אפשר לשים כיסא תינוק?(יש רכבים שאפשר לבטל כרית אוויר)

raanan
06-09-14, 13:01
היא תצטרך לחגור אותו על בסיס יום יומי ?
אם כן, רד מזה מהר !
בכלל, כדאי תמיד להקשיב לאישה, הן תמיד צודקות.

לא מומלץ מבחינה בטיחותית להושיב ילד מקדימה.

רענן

ishc
06-09-14, 13:06
אתה תגלה מהר מאוד שזה לא רעיון כל כך טוב, לי סמוראי קצר היה קטן מדי בתור זוג + כלב. חפש אלטרנטיבה אחרת.

קינג20555
06-09-14, 13:16
אז מה זה אומר שזה רכב לזוג בלבד אי אפשר לשים כיסא תינוק מאחורה?

ishc
06-09-14, 13:33
בג'ימני שהספסל האחורי פתוח אין כמעט תא מטען, הגישה למושב האחורי לא נוחה כדי להכנב או להושיב ילד וחוץ מזה הרכב צד וצפוף בפנים לכן זוג + ילד + תיק לילד + עגלה וכו'... זו משימה קצת לחוצה. זה לא שזה לא אפשרי אבל זה גם לא יהיה מאוד נעים ומאוד נוח. אם ג'ימני זו בחירה משיקולי עלויות אחזקה אני הייתי מחפש רכב אחר עם 5 דלתות ומרווח מחייה קצת גדול יותר, גראנד ויטרה ארוכה יכולה להיות אופצה לא רעה (גילוי נאות, שלי למכירה), כנ"ל ספורטאז' דור ראשון.

גל מגל
06-09-14, 13:37
תקשיב לאשה. היא לא עושה בעיות היא מונעת אותם...

קינג20555
06-09-14, 13:55
בג'ימני שהספסל האחורי פתוח אין כמעט תא מטען, הגישה למושב האחורי לא נוחה כדי להכנב או להושיב ילד וחוץ מזה הרכב צד וצפוף בפנים לכן זוג + ילד + תיק לילד + עגלה וכו'... זו משימה קצת לחוצה. זה לא שזה לא אפשרי אבל זה גם לא יהיה מאוד נעים ומאוד נוח. אם ג'ימני זו בחירה משיקולי עלויות אחזקה אני הייתי מחפש רכב אחר עם 5 דלתות ומרווח מחייה קצת גדול יותר, גראנד ויטרה ארוכה יכולה להיות אופצה לא רעה (גילוי נאות, שלי למכירה), כנ"ל ספורטאז' דור ראשון.
הבעיה שלגרנד ויטרה יש אולי 50 אחוז מהיכולת של הג׳ימיני בשטח או שאני טועה.

OFF-RoaD
06-09-14, 14:11
אתה טועה. אמנם פוטנציאל השיפורים של הג'ימיני בדרך למפלצת עבירות גבוה יותר, אבל גרנד ויטרה עד 2006 משופרת בעדינות תביא אותך לאן שתרצה.

4by4
06-09-14, 19:46
אומרים שיש שני סוגי אנשים בעולם, הסוג הראשון שחושב שהוא יודע הכל, שאף פעם לא טועה ושתמיד נמצאים מעל כולם.
ויש את הגברים..

ג'ימני עם אישה וילד, קשה, אבל אפשרי. השאלה כמה אתה מוכן להתפשר על נוחות (בטיחות כבר אשאיר למומחים, כי בזה אני כבר לא מבין).

tom1105
06-09-14, 20:27
לא מכיר את הגימיני יותר מידי...
לפני כמה ימים היתה כאן התכתבות האם פגרו קצר מתאים לזוג עם תינוק (סלקל) , בסופו של דבר הבחור התייאש והתחיל לחפש קונה / רכב ארוך... תעשה אתה את החשבון ...

idor
06-09-14, 22:11
אפשרי מנסיון. אבל אם האשה עושה לך בעיות תצטרך לשדרג מתישהו ואז אתה בבעיה.
מציע לקרוא כאן ולהחכים:
http://www.dxmaps.com/jokes/joke17.html

קינג20555
06-09-14, 23:59
אמרתי לה היום או ג׳ימיני או גרוטאה ב3000 ש״ח היא אמרה לי גרוטאה הבנתי שכנראה באמת חשוב לה 5 דלתות בדרך לסינמה סיטי במקום 3 דלתות בדרך לפריחה ולריח של הדיונה הרטובה בחורף.

OFF-RoaD
07-09-14, 00:52
Why no both?

קינג20555
07-09-14, 07:29
שני רכבים שני ביטוחים,1300 לאחד הג׳ימיני דורשת מקיף בסהכ 2800 ש״ח כך ביטוח ישיר רוצים בסהכ קרוב ל6000 ש״ח ביטוחים בשנה.

4by4
07-09-14, 11:33
אמרתי לה היום או ג׳ימיני או גרוטאה ב3000 ש״ח היא אמרה לי גרוטאה הבנתי שכנראה באמת חשוב לה 5 דלתות בדרך לסינמה סיטי במקום 3 דלתות בדרך לפריחה ולריח של הדיונה הרטובה בחורף.

וואו, זה ביאס אותי לקרוא את ההודעה הזאת : (
מקווה שתמצאו את הנקודה בין המצוי לרצוי

Redoren
07-09-14, 11:58

אולי להישאר עם הג'ימיני ולשדרג את האישה....? ;)
;);););)

or_t
07-09-14, 11:59
אנחנו מסתדרים עם שני מבוגרים + ילדה + כלב בגמיני. אי אפשר לשים סלקל מקדימה כי אי אפשר לבטל את כרית האויר (או לפחות אני לא מצאתי).
עם זאת, ברור שזה רכב צפוף וכדי לטייל איתי חייבים צ'ימיגג מה שקצת מסרבל את ההעמסה והפריקה.

נתון חשוב במצבך הוא הצפי לילד הבא משום שאצלנו התווסף עוד תינוק למשפחה וכבר עכשיו ברור לי ששני ילדים בגמיני זה כבר לא סביר (או לפחות לא כיף).

וכמובן יש את העניין האשה שתמיד צודקת: זה נכון עד השלב בו היא דורשת משפחתומטית במקום רכב שטח (כל עוד היא לא זו שנוהגת עליו)...

OFF-RoaD
07-09-14, 12:13
שני רכבים שני ביטוחים,1300 לאחד הג׳ימיני דורשת מקיף בסהכ 2800 ש״ח כך ביטוח ישיר רוצים בסהכ קרוב ל6000 ש״ח ביטוחים בשנה.
התכוונתי לרכב ב30k שמאפשר להריח את הדיונה בחורף...

Redoren
07-09-14, 12:28
התכוונתי לרכב ב30k שמאפשר להריח את הדיונה בחורף...

מסכים מאוד.
תמכור את הג'ימיני תקנה לעצמך איזה סמוראי מסולסל חמוד, ולאישה תקנה רנו מגאן בעודף שישאר לך.
רכב בטיחותי מאוד, נוח - רק מה, תהיה מוכן לזה שאתה הבעלים האחרון ושתיסע בו עד שהוא ימות.

טל חסיד
07-09-14, 13:10
אם יש לך כבר ילד בן שנתים אז עוד כשנה שנתים יהיה עוד אחת/ד לכן לא כדאי גימיני גם בעניין הילדים בסוף היא זו שתחליט!

טל

liontamer84
07-09-14, 13:18
לא הייתי נכנס לזה עם ילד בן שנתיים.
בתור בעלים של ג'ימני, אני מרשה לעצמי לאמר לך שהוא צפוף מאד, אנחנו זוג +2 כלבים וצפוף לנו,
וזה אחרי שהוצאתי את המושבים האחוריים.

שווה לך לשבת לחשוב עם עצמך, האם אתה באמת זקוק ליכולות שטח שיש לג'ימני מעבר לויטרה?
ב90% מהמסלולים, עם נהיגה שקולה ושידרוגים בסיסיים, אתה תצליח לעבור עם ויטארה איפה שג'ימני עובר.

שיהיה בהצלחה.

קינג20555
07-09-14, 17:50
תודה רבה לכולם על התשובות המעניינות והנכונות נכון לכרגע אני יורד מהתענוג,מהויטרה אני ממש מתבאס בגלל הלוק והיכולת.

liontamer84
07-09-14, 17:56
תודה רבה לכולם על התשובות המעניינות והנכונות נכון לכרגע אני יורד מהתענוג,מהויטרה אני ממש מתבאס בגלל הלוק והיכולת.

מתי פעם אחרונה נהגת בויטארה שאתה מתבאס מהיכולת שלה?
או לחלופין - מתי פעם אחרונה עשית טיול ג'יפים עם מישהו שיש לו ויטארה והתבאסת עליה?
"בשביל להריח את הדיונה בחורף" - אתה בהחלט יכול להסתפק בויטרה...
בעניין המראה - זה כבר סיפור אחר.

ויטארה, לכשעצמה, לא פראיירית בכלל...

קינג20555
07-09-14, 18:39
מתי פעם אחרונה נהגת בויטארה שאתה מתבאס מהיכולת שלה?
או לחלופין - מתי פעם אחרונה עשית טיול ג'יפים עם מישהו שיש לו ויטארה והתבאסת עליה?
"בשביל להריח את הדיונה בחורף" - אתה בהחלט יכול להסתפק בויטרה...
בעניין המראה - זה כבר סיפור אחר.

ויטארה, לכשעצמה, לא פראיירית בכלל...
לפני שלוש שנים אבל המראה הוא הגורם המכריע שלי בנוגע לויטרה,יש לי עוד שאלה ראיתי כמה ג׳ימיני משנת 2000 במחירים מפתים מאוד אבל חבר הזהיר אותי בנוגע לגיר האוטומט
הוא אומר שההוצאה יכולה להגיע ל10000 ש״ח האם זה נכון שלא כדאי להתקרב לשנים האלה בגיר האוטומט?

asypeer
07-09-14, 21:19
מסכים מאוד.
תמכור את הג'ימיני תקנה לעצמך איזה סמוראי מסולסל חמוד, ולאישה תקנה רנו מגאן בעודף שישאר לך.
רכב בטיחותי מאוד, נוח - רק מה, תהיה מוכן לזה שאתה הבעלים האחרון ושתיסע בו עד שהוא ימות.

או שתמכור כליה בכדי לממן גיר חדש במוסך של קרסו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Redoren
07-09-14, 21:21
או שתמכור כליה בכדי לממן גיר חדש במוסך של קרסו..

בגלל זה ציינתי במפורש - עד שהוא ימות.

וחוץ מזה, חיכיתי לך ברגע שמישהו אמר שהויטארה מכוערת..(:

asypeer
07-09-14, 21:29
לפני שלוש שנים אבל המראה הוא הגורם המכריע שלי בנוגע לויטרה,יש לי עוד שאלה ראיתי כמה ג׳ימיני משנת 2000 במחירים מפתים מאוד אבל חבר הזהיר אותי בנוגע לגיר האוטומט
הוא אומר שההוצאה יכולה להגיע ל10000 ש״ח האם זה נכון שלא כדאי להתקרב לשנים האלה בגיר האוטומט?

הגיר האוטומט בג׳ימני טרום מודל הvvt (שבשנת 2006 או 2005 נמכר במקביל לדגם הישן) נוטה להיגמר בשלב מסוים ותיקונו לא זול. זאת הסיבה שהמחיר מפתה. תוסיף עוד כמה שקלים וקנה vvt (או ידני..)
בגרנד ויטרה הישנות גם כן לא ניתן לבטל את כרית האויר ואין ממש בגאז׳ כך שזו לא אופציה עדיפה (אולי בנוחות בכביש) מאידך, לא הייתי נותן לאישתי לקחת את הילד ברכב לא בטיחותי, גם אם הוא ארוך (מוגבה עם נעילה אוטומטית וללא אבזור בטיחות מודרני).
שקול גרנד ויטרה צורה חדשה (2006 וצפונה) - שילוב של יכולת שטח סבירה עם הגבהה קלה ודור אחר מבחינת בטיחות, חפש את הדגם עם הESP.

asypeer
07-09-14, 21:30
בגלל זה ציינתי במפורש - עד שהוא ימות.

וחוץ מזה, חיכיתי לך ברגע שמישהו אמר שהויטארה מכוערת..(:

היא אכן מכוערת. מזל שיש את הג׳ימני להתנחם בו ;)

OFF-RoaD
07-09-14, 21:58
הויטארה יפהפיה. אפילו נכנסה לרשימת 10 הג'יפים היפים ביותר של דרור ;-) הגרנד דור 1 לעומת זאת...

asypeer
07-09-14, 21:59
הויטארה יפהפיה. אפילו נכנסה לרשימת 10 הג'יפים היפים ביותר של דרור ;-) הגרנד דור 1 לעומת זאת...

גועל נפש. מתגעגע לויטרה הפתוחה שלי.

קינג20555
07-09-14, 22:19
יש כמה שדורשים על ה99 ג׳ימיני סביב ה23000 אני מאמין שהם עוד גמישים,בנוסף מעניין מה יש למורי להגיד על הגיר האוטומטי בשנתון הנל 1999.שווה להכנס לכזה רכב או לא

asypeer
07-09-14, 22:25
יש כמה שדורשים על ה99 ג׳ימיני סביב ה23000 אני מאמין שהם עוד גמישים,בנוסף מעניין מה יש למורי להגיד על הגיר האוטומטי בשנתון הנל 1999.שווה להכנס לכזה רכב או לא

הכל עניין של כסף וזמן. אם אתה חושב שתמצא מודל 99 (רכב בן 15 כן?) במצב סביר ללא יישור קו, לך על זה. תמיד, אבל תמיד יש משהו לתקן בקנה.
אני בשנתון הזה (ובכל שנתון עד הvvt) הייתי מחפש גיר ידני כי שיפוץ גיר (למרות שבמודל 99 אפשר עוד להשתיל גיר ידני של סמוראי..) זה לא זול + השבתה של הרכב.
מצד שני יש לי חבר עם 2002 יש ראשונה, 200,000 ק״מ עם גיר מקורי. אז יש גם יוצאי דופן.

Redoren
07-09-14, 22:27
...

יוסי@איטח
09-09-14, 18:24
אחי יש לי ג׳ימני ואישתי אומנם קומפקטית אבל זורמת איתי (לפי כן היה לי מונדאו...)
אני יוצא כל שבת באופן קבוע לטיולים בארץ ויש לי חבר שבא עם אישתו (לא קומפקטית בכלל...[emoji6]) ואנחנו מסתדרים יופי טופי...
הכל זה עניין של עלות מול תועלת...
אתה מתכנן לטפס מעלות מפורסמים או סתם לטייל בטבע עם סלעים פה ושם?
כי עם אתה לא מחפש הרפתקאות ואני מתכוון ״הרפתקאות״ אז כך גרנד ויטרה יותר חזק בכביש ״הרבה״ יותר נוח בשטח וכפול בגודל באופן כללי
החסרון שלו הוא צמצום אופציות השיפורים...
אבל נראה לי שבשלב של החיים שלך עם ילד וזה... אולי כדאי לוותר בשלב הזה על ג׳ימני.
בכל אופן עם אתה נמשך למחזיק מפתחות המוזר הזה [emoji12] שים גגון וסע ברכה והצלחה!

קינג20555
09-09-14, 22:51
תודה רבה אבל הלוק של הג׳ימיני זה מה שמושך אותי אבל נראה כרגע לא מצאתי ג׳ימיני נורמלית.

חיידק שטח חדש
10-09-14, 14:06
הגימני אחלה כלי בתור רכב שני במשפחה, הוא קטן ולא פרקטי בעליל כרכב ראשון. הגרנד ויטארה 5 דלתות או אפילו 3 דלתות עדיפות משמעותית למשפחה מבחינת מקום ונוחות. אתה לא הולך ללעוס סלעים גם ככה.

קינג20555
11-09-14, 16:57
שלום לכולם היום ראיתי ג׳ימיני 2008 עם 80000 קמ אוטומט היה בדיקה לרכב שבוצעה ב2010
והיו כמה דברים שהטרידו אותי וזה לפני שאני מתקדם לבדיקה יותר מקיפה אם בכלל על הרכב הזה אשמח לדעת את משמעות הלקויים המטרידים.
שילדה מרכב משמעות שולית,שלוחות שילדה פגומות.
תיקוני מרכב משמעות שולית,מעיכות שריטות בצבע+פגמים,מעיכות בתחתית ריצפה,נזק לפגושים.
העברת כח,תיבת הילוכים אוטומטית,נזילת שמן-גל הינע/ציריות,מרווחי יתר.
כל השאר v,
שימו לב מדובר על בדיקה שבוצעה ב2010 במעמד הקניה.

asypeer
11-09-14, 21:50
אז מדובר על רכב שטייל ולא רק בשבילים.
בדיקה מלפני 4 שנים לא ממש תקפה. לא נשמע משהו היסטרי על פניו אבל עדיף שתיקח לבדיקה אצל מישהו שמתמחה בג׳ימני (ליאור מורי וכו׳) כדי לראות כמה החמיר המצב מאז..

קינג20555
12-09-14, 07:05
תודה רבה

ד ו ר ו ן
12-09-14, 09:06
לא הייתי מתייחס לבדיקה משבוע שעבר.
תזכור,
אם. קיבלת את הבדיקה, אחרי החלפת בעלות, הוא לא חייב לך כלום.

קינג20555
12-09-14, 14:08
לא הייתי מתייחס לבדיקה משבוע שעבר.
תזכור,
אם. קיבלת את הבדיקה, אחרי החלפת בעלות, הוא לא חייב לך כלום.
דורון כנראה שלא הבנת ראיתי ג׳ימיני שהיה לה את הטופס בדיקה מפעם לפי דעתי זה כן מעניין כי יש דברים לפעמיים שאי אפשר לסדר
רצייתי רק לברר מה זה אומר כגון שלוחות שילדה פגומות.

asypeer
12-09-14, 14:12
איך אתה יודע שהרכב לא עבר תאונה קשה בחודש שעבר? או שהגיר דופק כבר שנה? הבדיקה הזו אולי שווה משהו ואולי לא. תצא מנקודות הנחה שלא.
ושלוחת שילדה נשמע כמו מינוח מכובס למוטות רדיוס עקומים.

קינג20555
12-09-14, 14:37
איך אתה יודע שהרכב לא עבר תאונה קשה בחודש שעבר? או שהגיר דופק כבר שנה? הבדיקה הזו אולי שווה משהו ואולי לא. תצא מנקודות הנחה שלא.
ושלוחת שילדה נשמע כמו מינוח מכובס למוטות רדיוס עקומים.

השאלה שלי היתה האם שווה להמשיך לבדיקה יותר מקיפה ממישהו מקצועי או שזה מספיק והרכב לא בשבילי,לי מישהו אמר לי על שלוחות שילדה שזה סוג של ״קצה״

asypeer
12-09-14, 14:38
האוזני גרירה היו עקומות? הוחלפו חלקי פח ופגושים?

קינג20555
12-09-14, 16:51
האוזני גרירה היו עקומות? הוחלפו חלקי פח ופגושים?

זה כבר לא רלוונטי בנוסף אמרו לי לא לגעת וזה מה שעשיתי,הבנתי שלוקח זמן למצוא ג׳ימיני ובכלל אולי אני יעדיף כבר משודרגת.

gruyon
26-09-14, 19:10
תקראו לי משוחד אבל גרנד ויטרה דור ראשון מנוע 2.0 הוא רכב מרווח עם תא מטען ולא כזה זללן דלק.
אני חשבתי כמה פעמים להחליף אבל אחרי שנסעתי בג'ימני שאני לא מזלזל בו בכלל צריך לזכור שכדי להגיע לטיול של 80 קילומטר במדבר נוסעים 300-800 קילומטר בכביש.
שכל אחד יעשה את מה שנוח לו אבל תדעו שגרנד ויטרה(הדור הראשון עם הסרן חי) זאת אופציה מצוינת .
לגבי הדור החדש בלי סרן חי מאחור אני אשמור את דעתי ואתן למביני עניין להביע את עצמם.

-->