PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון אייפון שלא צלח וטכנאי שמסרב לקחת אחריות - מה עושים?

asypeer
08-09-14, 12:43
רציתי להתייעץ, אמנם לא מדובר בסכום רציני. אבל עדיין, האם כדאי לעשות משהו בנידון. מבקש לא לפתוח דיון של אנדרואיד נגד אייפון. בשביל זה יש YNET.

יש לי אייפון 5, במכשיר הזה, בסדרות הראשונות, קיים פגם בכפתור הכיבוי - הוא מפסיק לעבוד אחרי כמה זמן או שעובד לסירוגין. אפל הוציאו ריקול למכשיר, הבעיה היא שהמכשיר שלי נקנה בארה"ב ולכן איידיגטל מוכנים לתקן זאת בתשלום (100 ש"ח אם זו רק התקלה הזו, בהסכמה לתיקון של עד 470 ש"ח + 5 ימים ללא המכשיר) יותר צרם לי הקטע של "עד 470 ש"ח אנחנו לא שואלים אותך".

קיצר. יש איזה בחור שמגיע למשרדים פה בהרצליה ומתקן על המקום. רצה 100 ש"ח בטלפון - נראה סביר.
הגיע פעם ראשונה, לא היה לו את החלק. הלך. חזר אחרי כמה ימים ותיקן - החליף את הפלקס של הכפתור ואכן המכשיר חזר לעבודה, אם כי עדיין לעיתים נדרשו כמה ניסיונות בכדי לנעול את המכשיר או לצלם מסך. אחרי כמה ימים המצב חזר לקדמותו. התקשרתי לבחור ואמרתי לו שזה לא עסק - בא שוב, והחליף את הפלקס שוב.
שוב פעם המכשיר עבד לכמה ימים, הפעם בצורה טובה. ושלשום שוב הפסיק להגיב הכפתור וצריך ללחוץ עליו מכל מיני כיוונים בשביל לנעול - מציק. חשוב לציין שהמכשיר היה בקייס כל הזמן ולא נפל.
אתמול התקשרתי אליו שוב והוא טוען שאין לו מה לעשות מלבד להכניס את המכשיר למעבדה (בתשלום נוסף של עוד 100 ש"ח + השבתה של שבוע..) ובעצם לא ממש השאיר לי ברירה (כבר עדיף לי לקחת סיכון ולתת לאידיגיטל, שם אני יודע לפחות שהחלקים איכותיים)
מצד אחד אני אומר כפרות על ה-150 ש"ח והכאב ראש.
מצד שני - נמאס לי שאנשים וספקים בישראל לא לוקחים אחריות. רצית 150 ש"ח על התיקון (למרות שבהתחלה אמרת 100 - קיבלת בלי ויכוח).
לא הצלחת לפתור את התקלה (המכשיר באותו מצב בו נתתי לו אותו לראשונה..) - קח אחריות וספוג את הנזק או שתתקן שיעבוד.
מה א-ת-ם הייתם עושים?

יואב פולס
08-09-14, 13:05
אני בהחלט אבין אם תחליט "להיכנס בו", אבל כאמור, אני הייתי עובר הלאה. הוא עבד, ניסה, השתדל, החליף פעמיים חלק שעלה לו 1.5$ באליאקספרס. אני סבור שלא הייתי עושה דבר. ניסיתי לחסוך, לא הצלחתי, אכלתי אותה ב 150 שקל, ועוברים הלאה.
זה בדיוק הפתגם "אני לא עשיר בשביל להרשות לעצמי דברים זולים".
שחרר. העצבים עליו עושים לך יותר נזק.

-->