PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו החליף צינורות ה״כ לפאג'רו Q ?

ניר ל
11-09-14, 10:00
צינורות העודפים , לא של הלחץ , יבשים מאד . זה צינור צורתי עם זוויות חדות לכן אני רוצה משהו זהה ולא אוניברסלי .
יש מקור בארץ או להזמין מחו״ל ללא היסוס ?

כמו כן - צינור הלחץ בכניסה למשאבה דולף מעט מאז ומתמיד . ביקשתי פעם במוסך שיחליפו אטמים בבנג׳ו וזה לא שינה כלום . אמרו לי שזו שחיקה של המחבר עצמו כנראה , אבל יכול להיות שפשוט לא החליפו ובלבלו לי את המוח , מישהו התעסק עם זה ?

Saar
11-09-14, 12:18
יש מישהו שמייצר צינורות ברחובות, אני לא זוכר את שמו (אולי גיל או זיו?) נמצא צמוד לצמיגי בר באיזור התעשיה.
שווה לשאול אותו, אם כי בפעם האחרונה שנעזרתי בשרותיו, היה זול יותר להזמין מחו"ל.

shmulikbg
12-09-14, 02:00
ניר,
לא סביר שמשהו קרה לבנג'ו. כפי הנראה באמת לא
החליפו את טבעות הנחושת שם.

ניר ל
23-09-14, 22:14
נקנה מקורי בארץ בעלות של 230 ₪ לצינור.

שולץ האיום
23-09-14, 22:16
לפעם הבאה :

Amayama.com

ניר ל
23-09-14, 22:42
הזמנת משם ?

שולץ האיום
23-09-14, 23:05
לפחות פעמיים בשנה
בדכ זול מהיבואן ב 30-50 אחוז (אחרי משלוח מכס מעמ ושאר קנסות)
יש מקרים שהמחיר לא משתלם. אין מקרים שאין מלאי.

אתה צריך רק P.N ואתה מסודר. אם אין לך, יש שם קטלוג לפי vin

ניר ל
23-09-14, 23:35
איך השילוח שלהם ? דרך הדואר או חברת שילוח ומה המחירים ?

שולץ האיום
23-09-14, 23:53
חברות שילוח, ואז אין דרך להתחמק מהקנסות....אולי אפשר לבקש אחרת.
השיטה שלהם זה תמחור המשלוח לאחר בקשה להצעת מחיר שלך, בלי התחייבות כמובן.

תנסה פעם, להערכתי לא תתאכזב.
פעם אחת אפילו טעיתי ב p.n והם שלחו לי על חשבונם את הפריט הנכון (עד היום יש לי פילטר אויר מקורי לא מתאים שאין לי מושג מה לעשות איתו...)
בזמנו רכשתי מהם אטמים, פילטרים, וחלקים שונים, כשזה מגיע עם שליח, וסימון מקורי של מיצובישי, זה מעלה חיוך קטן והרגשה שבכל זאת דפקתי את המערכת, יש אינטרנט, אני לא חייב לקנות מהיבואן.

ניר ל
01-10-14, 13:32
בדיעבד -
הצינורות נראו מאד סדוקים ויבשים חיצונית , לא דלפו אמנם , אבל לא הייתי בטוח לגבי מצבם הפנימי.

המצב לאחר ההחלפה הוא שהצינור העליון עוד היה במצב שמיש ואילו התחתון החם יותר היה יבש גם לעומקו והצלחתי לקרוע אותו עם הידיים .

זה רכב מודל 98 , אמנם עם כ 200k בלבד , אבל הזמן עושה את שלו וכדאי לשים לב ולא לחכות .

מקט״ים mb922937 & mb922939 למי שמעוניין לחפש ברשת .

ukiuki
01-10-14, 16:02
חברות שילוח, ואז אין דרך להתחמק מהקנסות....אולי אפשר לבקש אחרת.
השיטה שלהם זה תמחור המשלוח לאחר בקשה להצעת מחיר שלך, בלי התחייבות כמובן.

תנסה פעם, להערכתי לא תתאכזב.
פעם אחת אפילו טעיתי ב p.n והם שלחו לי על חשבונם את הפריט הנכון (עד היום יש לי פילטר אויר מקורי לא מתאים שאין לי מושג מה לעשות איתו...)
בזמנו רכשתי מהם אטמים, פילטרים, וחלקים שונים, כשזה מגיע עם שליח, וסימון מקורי של מיצובישי, זה מעלה חיוך קטן והרגשה שבכל זאת דפקתי את המערכת, יש אינטרנט, אני לא חייב לקנות מהיבואן.

אכן האתר מצויין.
רוצה להמליץ על אתר נוסף, גרמני-רוסי יש לו 2 יתרונות על אמיאמה :
- מאפשר משלוחים בדואר בינלאומי עם מחירים נמוכים ולא דרך EMS או שאר חברות השילוח.
- מכיל שרטוטים של המכלולים (בקטלוגים) בדומה לשרטוטים המקצועיים + המרה של המיספור למספרים הקטלוגיים של היצרן (אין באמאיימה).
אם רואים כותרות ברוסית בקטלוגים לא להבהל, יש לבחור שפת תרגום למעלה באזור הכותרות.

טיפה יקר יותר מאמיאמה אבל מקזז בעלויות שילוח.

האתר :

http://autopartmaster.com/en/

-->