PDA

צפייה בגרסה מלאה : ה - SEVEN של מוריס

moriseven
04-08-05, 20:04
זה ה - CJ7 שלי כבר קרוב לשנתיים, סטנדרטי לחלוטין כמעט כאילו יצא היום מהמפעל.

חוץ מ....

מנוע של סופה עובד עם קרבורטור.
פילטר אוויר פתוח של UNI.
צמיגים 31" של BF.
מזגן.

מה סטנדרטי? אז ככה :
גיר אוטומט 3 הילוכים מדגם קרייזלר999.
מושבים מעור והדיפון מעור בדלתות.
AMC20 מאחורה.
דנה 30 מקדימה.

בעתיד :(הכל תלוי במזומנים)
לאו דווקא בסדר הבא!

שיפוץ של הגיר.
הגבהה 2.5" כנראה מחו"ל עדיין לא החלטתי איזו חברה אז אתם יכולים לזרוק המלצות.
כננת.
שידרוג של קשת ההתפחות (בתכנון כמו של רנגלר) בבנייה עצמית.
סידור של כל מערכת החשמל (כמו שאתם רואים בתמונות מתחולל שם בלגן שלם)

מוריס

t_uri
04-08-05, 20:41
אני מבקש סליחה מראש על הבוטות. אבל תגיד, ג'יפים כבר לא נוסעים בשטח? בשביל מה התמונות של המנעול הגה? (מקווה שהבנת את הרמז :D ).

אורי טל.

coas
04-08-05, 21:27
יפה יפה.

מה זה מתחת לפגוש? מיגון למכלול ההגה?

http://img302.imageshack.us/img302/4299/picture0052qg4hs.jpg

נמרוד
04-08-05, 21:44
ג'יפ יפה, שיחקת אותה.

המזגן נראה לי כמו מזגן ג'יפ מקורי, אתה בטוח שלא?

moriseven
04-08-05, 22:03
נמרוד המזגן הוא מזגן מקורי של ג'יפ אבל הוא לא בא מקורי ככה עם הג'יפ (לפי מה שהבנתי מהבעלים הקודמים הוא הרכיב אותו).
אשר, אם את מתכוון לשתי המוטות אז לא,זה כדי למנוע את התנועה של הסרן לצדדים(כלומר שיוט) .

ראה הדיון הבא :

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=10035&postdays=0&postord er=asc&start=20

מוריס

moriseven
04-08-05, 22:16
דרך אגב לכל מי שתוהה מה זאת האבן לפני הגלגל אז יש סיפור מצחיק מאחורי זה(מציק במחשבה לאחור לא כל כך באותו הרגע).
יום אחד אני מזיז את הג'יפ קדימה כדי להוציא משהו מהבגאז', שם הנדברקס מכבה בכל מקרה את הג'יפ והולך לפתוח את הבגאז',פותח את הבאגז' מחפש בין כל הג'אנקיה שמאחור ופתאום אני מרגיש את הארגז מאחורה מתרחק ממני עד שאני קולט שהג'יפ מתדרדר אני קולט בנוסף שבאיזה אוטו הוא הולך להתנגש, שלי (יותר נכון של העבודה אבל בכל זאת) בסופו של דבר אני כמו סופרמן קופץ לג'יפ ועוצר אותו ומאז למרות שתוקנה הבעייה (ההנדברקס היה קופץ) ליתר בטחון יש לי אבן מתחת לגלגל שאני מקווה שלא תשמש לפריצה לג'יפ :evil: חס וחלילה.

המהנדס
04-08-05, 23:10
פשוט יפה , קלאסי .

יש לך קונה ברגע שתרצה למכור :D .

coas
04-08-05, 23:50
דרך אגב לכל מי שתוהה מה זאת האבן לפני הגלגל אז יש סיפור מצחיק מאחורי זה(מציק במחשבה לאחור לא כל כך באותו הרגע).
יום אחד אני מזיז את הג'יפ קדימה כדי להוציא משהו מהבגאז', שם הנדברקס מכבה בכל מקרה את הג'יפ והולך לפתוח את הבגאז',פותח את הבאגז' מחפש בין כל הג'אנקיה שמאחור ופתאום אני מרגיש את הארגז מאחורה מתרחק ממני עד שאני קולט שהג'יפ מתדרדר אני קולט בנוסף שבאיזה אוטו הוא הולך להתנגש, שלי (יותר נכון של העבודה אבל בכל זאת) בסופו של דבר אני כמו סופרמן קופץ לג'יפ ועוצר אותו ומאז למרות שתוקנה הבעייה (ההנדברקס היה קופץ) ליתר בטחון יש לי אבן מתחת לגלגל שאני מקווה שלא תשמש לפריצה לג'יפ :evil: חס וחלילה.

לגברקס ולא האנדברקס.
במקום אבן השתמשתי בדיסקברי, חדש. הרכב הזה סופג אנרגיה מצוין.

לגבי המוטות, זה לא תפקידו של המוט המיצב, בנוסף?

UNIX
05-08-05, 00:43
שיחקת אותה ובגדול
סוף סוף רואים את הבונבונירה שלך .
אבל את האמת הוא לא נראה ג'יפ לשטח אלא ג'יפ לדוגמנות .

ג'יפ מרשים ויפה

אריק
05-08-05, 01:25
בונבון ... :wink: ה7 נדיר במקומותנו ונוסף לרשימה המצומצמת אחד מושקע, תוציא אותו קצת לטייל :twisted:

moriseven
05-08-05, 02:26
חבר'ה, אל תדאגו אני מוציא אותו לטייל (אם לא הוא משתין לי בבית :lol: )
אבל יש עוד כמה דברים לסדר פשוט חוסר כסף בנתיים.
בחודש הקרוב אני מתכנן שיפוץ של הגיר שזה הדבר הכי חשוב לי כרגע.
זה שהוא מצוחצח זה בגלל שאיך שהוא ראה אותי עם המצלמה הוא אמר לי חכה רגע תן לי לסדר את עצמי :wink: ,האמת בדיוק צילמתי אותו אחרי שנקיתי אותו השבוע אחרי שבועות שהוא היה מטונף.(פעם הבאה אני אשתדל להשאיר אותו מלוכלך במיוחד בשבילכם).

מוריס

six 4 life
05-08-05, 02:34
בחיית מוריס

אתה חייב לנעול אותו עם משהו............... :twisted:

וברצינות
אחלה סבן, ניחוח עצבני של יבוא אישי מחו"ל. אבל כמו שאמרו קודמי, הוא כוסית מדי :twisted: .

יופי של אוטו.

-ארז 8) -

אביעד_הלאלי
06-08-05, 01:52
מוריס אחלה סבן!
הרעיון עם השאקלים נראה קצת מעניין.
אל תשכח לשים גם מנעול למכסה מנוע... (עם כל האבטחות ששמת לא תזיק עוד אחת...)
אביעד

tzagi
20-08-05, 06:52
Quote:
המזגן הוא מזגן מקורי של ג'יפ אבל הוא לא בא מקורי ככה עם הג'יפ

its out of a YJ
Nice CJ....gota love that Oldsmobile steering wheel!

moriseven
18-08-12, 20:02
לקראת התחרות הגיע הזמן לעדכן.
הג'יפ אצלי כבר כמעט עשור ועבר הרבה מאז...

הרשימה :
קיט של פרוקומפ 4" (חרא של קיט היום יש אלטרנטיבות יותר טובות, ניתן לתאר את התחשוה איתו במילה אחת, בטון!) עם בולמים בילשטיין 7100 עם מיכל חיצוני (הורכבו השבוע) נראה אם ישפיעו משהו על הנוחות.
ג'אנטים רוחב 10" שעברו ניקוי וצביעה לשחור.
צמיגים 33" ברישיון (כרגע מורכבים מיקי טומפסון BAJA CLAW )
הוסב מגיר אוטומט לגיר 4 הילוכים של T176 (בעזרתו של חבר יקר)
מנוע סטרוקר בבנייה עצמית (אותו חבר יקר ואני) כל החלקים האפשריים הוחלפו לחדשים וגם למשופרים לא נחסך שקל! (קראנק cj חדש!, טלטלים cj חדשים מחו"ל , בוכנות ורינגים SEAL POWER ועוד רשימה אורכה של חלקים)
מערכת הצתה MSD 6AL עם מפלג GM שבעצם נשארו בו רק המשקולות והקפיצים, הסבתי אותו גם לכוהל חיצוני של MSD BLATER 2 שמתחבר למכסה המפלג.
קרבורטור HOLLEY TRUCK AVENGER 470 CFM מורכב על סעפת קליפורד
תושבת תיבת הגה מחוזקת שנבנתה בארץ לפי מוצר קיים בארה"ב.
הסבה לוונטות חשמליות עם בקר של דיקסל (מבית יוצרו של COAS)
קונסולה לקשר של TUFFY שהבאתי מארה"ב + קונסולה בין המושבים עם מקום לרדיו (במקום בדשבורד)
דשבורד חדש שהוזמן מחו"ל כמו המקורי במקום שלי שהיה מקורי אבל הושחת עם השנים ומספר הבעלים.
עם פרוייקט החלפת הדשבורד, הורכבה מערכת חימום במצב חדש שהובאה מחו"ל(פורקה מהרכב ע"י אחד הבעלים ולא הוחזרה) , שופצה מערכת החשמל של הדש, השעון המרכזי פורק לגורמים נוקה ושופץ, כל המתגים הוחלפו, בקיצור כל מה שהיה אפשר להחליף בדשבורד הוחלף לחדש.
הדגש בפרוייקט הדשבורד היה על מקוריות של סבן ולכן במאמצים רבים הושג גם רדיו מקורי של ג'יפ שהורכב לאחד מכמה גוויות של רדיו.
מסגרת החלון הרקובה הוחלפה במסגרת חדשה מיאנוביץ' (ושמשה חדשה על הדרך) במסגרת פרוייקט החלפת הדשבורד.
מערכת החשמל במנוע עברה שיפוץ ונבנתה מחדש עם מערכת של שני מצברי אופטימה.
והשדרוג הכי חשוב!

זוג אשכים 8"

בטח שכחתי כמה דברים, אבל הבעייה היא שהרשימה העתידית לא נגמרת!!:mad:
והכי חשוב, הכל נעשה בעבודה עצמית מתחת לבית או אצל חברים בחצר.

moriseven
18-08-12, 21:28
לקראת התחרות הגיע הזמן לעדכן.
הג'יפ אצלי כבר כמעט עשור ועבר הרבה מאז...

הרשימה :
קיט של פרוקומפ 4" (חרא של קיט היום יש אלטרנטיבות יותר טובות, ניתן לתאר את התחשוה איתו במילה אחת, בטון!) עם בולמים בילשטיין 7100 עם מיכל חיצוני (הורכבו השבוע) נראה אם ישפיעו משהו על הנוחות.
ג'אנטים רוחב 10" שעברו ניקוי וצביעה לשחור.
צמיגים 33" ברישיון (כרגע מורכבים מיקי טומפסון BAJA CLAW )
הוסב מגיר אוטומט לגיר 4 הילוכים של T176 (בעזרתו של חבר יקר)
מנוע סטרוקר בבנייה עצמית (אותו חבר יקר ואני) כל החלקים האפשריים הוחלפו לחדשים וגם למשופרים לא נחסך שקל! (קראנק cj חדש!, טלטלים cj חדשים מחו"ל , בוכנות ורינגים SEAL POWER ועוד רשימה אורכה של חלקים)
מערכת הצתה MSD 6AL עם מפלג GM שבעצם נשארו בו רק המשקולות והקפיצים, הסבתי אותו גם לקויל חיצוני של MSD BLATER 2 שמתחבר למכסה המפלג.
קרבורטור HOLLEY TRUCK AVENGER 470 CFM מורכב על סעפת קליפורד
תושבת תיבת הגה מחוזקת שנבנתה בארץ לפי מוצר קיים בארה"ב.
הסבה לוונטות חשמליות עם בקר של דיקסל (מבית יוצרו של COAS)
קונסולה לקשר של TUFFY שהבאתי מארה"ב + קונסולה בין המושבים עם מקום לרדיו (במקום בדשבורד)
דשבורד חדש שהוזמן מחו"ל כמו המקורי במקום שלי שהיה מקורי אבל הושחת עם השנים ומספר הבעלים.
עם פרוייקט החלפת הדשבורד, הורכבה מערכת חימום במצב חדש שהובאה מחו"ל(פורקה מהרכב ע"י אחד הבעלים ולא הוחזרה) , שופצה מערכת החשמל של הדש, השעון המרכזי פורק לגורמים נוקה ושופץ, כל המתגים הוחלפו, בקיצור כל מה שהיה אפשר להחליף בדשבורד הוחלף לחדש.
הדגש בפרוייקט הדשבורד היה על מקוריות של סבן ולכן במאמצים רבים הושג גם רדיו מקורי של ג'יפ שהורכב לאחד מכמה גוויות של רדיו.
מסגרת החלון הרקובה הוחלפה במסגרת חדשה מיאנוביץ' (ושמשה חדשה על הדרך) במסגרת פרוייקט החלפת הדשבורד.
מערכת החשמל במנוע עברה שיפוץ ונבנתה מחדש עם מערכת של שני מצברי אופטימה.
והשדרוג הכי חשוב!

זוג אשכים 8"

בטח שכחתי כמה דברים, אבל הבעייה היא שהרשימה העתידית לא נגמרת!!:mad:
והכי חשוב, הכל נעשה בעבודה עצמית מתחת לבית או אצל חברים בחצר.

בעייה שאי אפשר לערוך

יונימוג אדום
18-08-12, 22:43
מוריס , בתגובה שפירסמת בהרשמה לג'יפ השנה - מי המועמד ? הג'יפ הראשון או השני .

מוריס בהצלחה .

הסבן שלך אכן רכב מעניין ומיוחד .

אילן

-->