PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים AT 50/50 לגרנד ויטרה ארוכה 2011

מוליG
12-09-14, 08:46
שלום חברים,
אני משתמש חדש בפורום למרות שאני קורא נלהב כבר כמה חודשים. נשבע שעשיתי לא מעט חיפושים בפורומים לפני שהעזתי לשאול, אבל לא מצאתי תשובה לדבר הספציפי שאני צריך.
יש ברשותי גרנד ויטרה ארוכה 2011, JLX-E. מידת הצמיגים המקורית ברישיון היא 225/65R17. אני מעוניין להחליף את הצמיגים המקוריים לצמיגי AT ויש לי 3 שאלות:
1. מי יודע נתוני אוטודאטה לשנתון זה ויכול לומר בצורה יחסית מוסמכת איזה מידות צמיגים מאושרות לרכב?
2. האם יש המלצה מניסיון לצמיגי AT לרכב זה? אין bf במידה הזו ואני מתלבט בעיקר בין יוקוהמה לברידגסטון, למרות שגם טויו ודנלופ יכולים לבוא בחשבון
3. לאיזה מידה מומלץ להחליף בהנחה שאני מעדיף להשאר עם החישוקים המקוריים כדי לחסוך עלויות. רק רציתי לנסות לעלות במידת החתך ל 70 נניח.

אני נוסע בעיקר בכביש, יומיום לעבודה וכו. רוצה לעשות טיולי סופש למיניהם, אני יחסית מתחיל בתחום.

הרבה תודה מראש!

ASIS
12-09-14, 09:58
מולי שלום. אצלי יש את הTOYO, במידות שציינת,כבר למעלה משנה לדעתי תמורה מעולה לכסף.

מוליG
12-09-14, 13:17
ASIS, תודה. כמה שאלות אליך-
זה ה toyo open country At?
על איזה רכב זה, והאם אין לך רעשים חזקים בנסיעת כביש ו/או רעידות בהגה מעל 90-100 קמש?

למישהו פה יש נסיון עם היוקוהמה גאולנדר AT?

ASIS
12-09-14, 13:39
כן הדגם הזה,מורכבים על G.V 07 ואין שום רעידות או רעשים בנסיעה על הכביש.

מוליG
14-09-14, 13:05
תודה רבה.

eyalzo
20-10-14, 23:28
מולי שלום. אצלי יש את הTOYO, במידות שציינת,כבר למעלה משנה לדעתי תמורה מעולה לכסף.
הטויו אצלי מחזיקים מקדימה כבר שנתיים, ועכשיו לקראת החלפה. מתנהגים מצוין, אבל יש להם חיסרון אחד בולט - הדופן רגישה לקילוף של הגומי כתוצאה מחיכוך באבנים בשטח. זה נראה בעיקר עניין אסטתי - עובדה שאני נוסע ככה המון זמן. אבל אני משקשק לפני כל טסט כי זה נראה ממש רע. במקסיס 771 זה לא קורה, אבל הם נאכלים לי יותר מהר. הדאנלופ בכלל גרועים - ממש רכים ופגיעים. עכשיו אני ממש מתלבט אם לקנות שוב טויו.

מוליG
21-10-14, 09:07
הטויו אצלי מחזיקים מקדימה כבר שנתיים, ועכשיו לקראת החלפה. מתנהגים מצוין, אבל יש להם חיסרון אחד בולט - הדופן רגישה לקילוף של הגומי כתוצאה מחיכוך באבנים בשטח. זה נראה בעיקר עניין אסטתי - עובדה שאני נוסע ככה המון זמן. אבל אני משקשק לפני כל טסט כי זה נראה ממש רע. במקסיס 771 זה לא קורה, אבל הם נאכלים לי יותר מהר. הדאנלופ בכלל גרועים - ממש רכים ופגיעים. עכשיו אני ממש מתלבט אם לקנות שוב טויו.

מכל מה שחקרתי בסוף (אני קניתי טויו) - שתי האופציות המובילות ל 50/50 למידה הזו הן או ה Toyo Open Country A/T או ה Yokohama Geolander AT/S ולדעתי שתיהן אופציות מצוינות. אם אתה רוצה לנסות משהו שונה אחרי הטויו, אולי תשקול יוקוהמה הפעם.

asypeer
21-10-14, 09:09

במקסיס 771 זה גם קורה. הדופן מתקלפת והצמיג הופך לבן בדופן. אכן נראה רע.

-->