PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לראוטר אלחוטי משולב תמיכה 3G/4G

GodsFather
14-09-14, 11:43
אהלן אהלן,

מחפש המלצה לראוטר משולב כניסה לכרטיס סים שיאפשר חיבוריות גם באמצעות ספק סלולרי (לא חייב להיות בארץ כי זה לא ישמש בארץ בסופו של דבר)

לא מחפש מוצר HIGH-END בעלויות של מאות דולרים. אני יודע שיש גם ליצרנים ה"ביתיים" מוצרים, אשמח להמלצה למי שיש נסיון.

מצאתי מוצרים של TP-LINK וD-LINK.

תודה

אמיר

4x1om-Israel
14-09-14, 14:22
הי
הכל תלוי במצב הכלכלי שלך תקנה את המוצרים שהזכרת תיקנה פעמיים :-)
לך על מוצר של חברות מובילות בתחום התקשורת גם אם עולה כמה מאות דולריים שווה את הכסף
אני לא מכיר איזה דגם של נתב אלחוטי עם סים ראית בשתי החברות הללו, ומה רמת הציפיות שלך מהמוצר
יש כאלה בשוק שאתה מבצע אתחול כמה פעמים בשבוע ואם זה מספק אותך מצויין.
יש מוצרים שאתה שם ושוכח שהם שם בגלל איכות המוצר.
בדוק חוות דעת של משתמשים למוצרים הללו.
בדוק עד איזה קצב קו הסים תומך, חברות הססלולר הולכות להשיק שרות רחב סרט בסללורי להעברת נתונים
בדוק שהמוצר שאתה קונה יתאים לקצבים העתידיים ששרות החברות הסללולריות ייתן (בחודשים הקרובים)

GodsFather
14-09-14, 17:41
המוצר הזה מיועד למרכז קהילתי עני מאד בשכונה עניה מאד במדינה עניה מאד באפריקה. החשש העיקרי הוא שמכשיר כזה יגנב ולכן הם כל יום נועלים את הציוד שלהם במתחם מאובטח. מכאן שהראוטר יכבה וידלק לפחות פעם ביום באופן יזום כשהוא מועבר למתחם. מכשיר יקר שיגנב יהיה יותר קשה לרכישה חוזרת גם על ידי הארגון התומך כלכלית בפרויקט.

יש לי נסיון עם מוצרים מהליגה הגבוהה אבל זו לא הבעיה פה..

tzagi
15-09-14, 03:11
לא בכול מקום בעולם משתמשים באותם תדירויות לWDCMA
לכן את צריך לדעת בודאות באיזה רשת המכשיר אמור לעבוד ומה התדירות ולודא שהמכשיר הספציפי תומך בתדירות הנ'ל
בדוק פה:http://en.wikipedia.org/wiki/UMTS_frequency_bands

-->