PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה מטריד את האירופאים..

shachar
14-09-14, 14:59
http://www.themarker.com/tv/1.2423916

וכל אחד מבין שהדברים האלו מובילים לצמחונות ואחר כך לטבעונות.

בירה נחשבת טבעונית בבקבוק או בפחית ?

Redoren
14-09-14, 15:30
http://www.themarker.com/tv/1.2423916

וכל אחד מבין שהדברים האלו מובילים לצמחונות ואחר כך לטבעונות.

בירה נחשבת טבעונית בבקבוק או בפחית ?

נראה מה הם יעשו כשיגבילו את הספק הרכבים שם ל1200..

דרור ברלי
14-09-14, 18:11
ואחר כך אנחנו מתפלאים למה הטמבלים האלה שונאים אותנו.

tzagi
15-09-14, 01:57
זהו, עכשיו זה רישמי.
סוף העולם הגיע.
זה מה מעניין את העולם, פחמן דו חומצני.
לא סין, לא רוסיה, לא דעש, לא חמאס, לא מוג'הדין, לא אל אקסה, לא בוקה חראם, לא אל קידה, לא אל שבאב, לא אנסר אל שריה, לא אנסר אל איסלם, לא היזבלה, לא הצבא האיסלמי, לא הטליבן ולא עוד ועוד ועוד ועוד.
האויב האמיתי הוא פחמן דו חמצני, מחר יחליטו להוציא צמחים ואוקינוסים מחוץ לחוק, עוד תיראו.

אבנר ברוך
17-09-14, 20:01
אפרופו אירופאים....אקטואליה בריטית טריה מעיתוני הבוקר בממלכה:
דיפנדרים גנובים נכנסים עם רישוי מזוייף לארה"ב. האמריקאים ההמומים לא מאמינים שזה קורה להם....תארו לעצמכם שהמכס מגיע לחצרכם בבוקר ומעכל לכם את הרכב בטענה שמישהו בדרך זייף את המסמכים של הצעצוע היקר שרכשתם לא מזמן...
השאלה היא (עם כל האהבה והכבוד לדיפנדר...) - למה שאמריקאי ירכוש דיפנדר???
ומה שמצחיק בסיפור שהבעלים הבריטים שכואבים את אבדונם , פתאום שמחים לגלות שבצד השני של האוקיינוס הרוכש החדש גם נדפק. סיפור אמיתי!

דרור ברלי
17-09-14, 20:08
אצל האמריקאים אין חשבון ואין רחמים.
הרכבים שנכנסו עם ניירת מזוייפת מושמדים במקום!.... (זהירות! קשה לצפיה)

https://www.youtube.com/watch?v=mzBFwFos-o0 (https://www.youtube.com/watch?v=mzBFwFos-o0)

tzagi
17-09-14, 20:35
השאלה היא (עם כל האהבה והכבוד לדיפנדר...) - למה שאמריקאי ירכוש דיפנדר???

כי האמריקאי רוצה מה שאין לשכן בניגוד למקומות אחרים שרוצים מה יש לשכן.
למה מיבאים? כי יש דרישה
למה מזייפים? כי אין ברירה, רוב הזיופים לא קשורים לגנבות, לוקחים ניירת של גרוטאה בת 25-30 ומחתנים לה דיפנדר או 110, כך שזה יכול להכנס כענתיקה.

אגב, יש לי שכן עם דיסקו דיזל, מאיפה הוציא אותו ואיך הכשיר אותו-אין לי מושג.

עודד זנטון
18-09-14, 13:23
היה רגע שבו חשבתי, הי, השלדה לא נפגעה..
ואז הוא הפך את הרכב.....

אכן מראות קשים!!

nir.samo
18-09-14, 13:48
את הפנס אפשר להציל...
91208

אבנר ברוך
18-09-14, 13:49
אכן מראות מאוד קשים.....כואב לראות כזה דבר.

יואב פולס
18-09-14, 14:17
עשו לדיפנדר דעא"ש.
אם הייתי יכול הייתי עושה אותו הדבר לרנו סניק המקוללת שהיתה לנו.

lizard
18-09-14, 14:31
כזה ביזבוז. לא רק בגלל שאנחנו אוהבים את הרכבים האלה, פשוט כל כך הרבה אנרגיה ומשאבים הושקעו ברכב שבתכלס הופך לפסולת מתכת. היו צריכים לקנוס קשות את המוכר/קונה/הקומבינטור ואת הרכב להוציא למכרז או משהו כזה. אין לי בעיה שאנשים ילכו לכלא אבל להרוס רכב חדש זה לדעתי מטופש לחלוטין.

אבנר ברוך
18-09-14, 14:39
כזה ביזבוז. לא רק בגלל שאנחנו אוהבים את הרכבים האלה, פשוט כל כך הרבה אנרגיה ומשאבים הושקעו ברכב שבתכלס הופך לפסולת מתכת. היו צריכים לקנוס קשות את המוכר/קונה/הקומבינטור ואת הרכב להוציא למכרז או משהו כזה. אין לי בעיה שאנשים ילכו לכלא אבל להרוס רכב חדש זה לדעתי מטופש לחלוטין.

אתה חושב כמו אזרח רגיל מן השורה (כמו כולנו) אבל האמריקאים חושבים אחרת....נסה לדווח פעם אחת על הכנסה שגויה ותראה לאן תגיע...
עם החוק האמריקאי לא מתעסקים. אין הזדמנות שניה, בהגדרה.

lizard
18-09-14, 14:48
לא הבנת אותי. אין לי בעיה עם זה שלא מתעסקים עם החוק. אפילו מצויין. תראה בנו רכב חדש. עלה במשאבים ואנרגיה. לרכב יש מטרה והשימוש בו אמור לפצות על המשאבים שהבנייה שלו הצריכה. ברגע שאתה לא משתמש בו אז בעצם כל המשאבים והאנרגיה בוזבזו לשווא. זו הטענה שלי. זה נכון שרכב אחד זה כלום אבל בתור קו מנחה לדעתי יש צורך לשנות את קו המחשבה. לפני מאה שנה נראה כאילו המשאבים לא יגמרו לעולם, היום זה נראה כאילו הם יגמרו עוד פחות ממאה שנה...צריך לחסוך. חוץ מזה באמת חבל לי על האוטו.

אבנר ברוך
18-09-14, 14:52
לא הבנת אותי. אין לי בעיה עם זה שלא מתעסקים עם החוק. אפילו מצויין. תראה בנו רכב חדש. עלה במשאבים ואנרגיה. לרכב יש מטרה והשימוש בו אמור לפצות על המשאבים שהבנייה שלו הצריכה. ברגע שאתה לא משתמש בו אז בעצם כל המשאבים והאנרגיה בוזבזו לשווא. זו הטענה שלי. זה נכון שרכב אחד זה כלום אבל בתור קו מנחה לדעתי יש צורך לשנות את קו המחשבה. לפני מאה שנה נראה כאילו המשאבים לא יגמרו לעולם, היום זה נראה כאילו הם יגמרו עוד פחות ממאה שנה...צריך לחסוך. חוץ מזה באמת חבל לי על האוטו.

הבנתי אותך....זה בסדר...(קשה להסביר בתגובות). גם אני חושב שזה בזבוז, אפשר היה לתרום את הרכב לעמותה מסויימת או למדינות נחשלות (ישראל?)...
הבעיה שהם מעדיפים לחנך מאשר לתרום (אבל מצד שני, ההרתעה עובדת!)

lizard
18-09-14, 14:53
רק שההרתעה הזו גורמת לביזבוז אדיר. מילא אי אפשר לחנך את האמריקאים.

יואב פולס
18-09-14, 15:25
למען יראו וייראו. יש הרבה מסר בצילום האיכותי, ובפרסום של הדבר.

tzagi
19-09-14, 05:34
רק שההרתעה הזו גורמת לביזבוז אדיר. מילא אי אפשר לחנך את האמריקאים.

בזבוז של מה?
ברגע שתופסים ליבואן יש אופציה להחזיר את העגלה מאיפה שהיא באה(בלי קשר לקנסות), אם הוא מחליט לא לעשות זאת איזה ברירה נשאר למשטרת הגבולות?
הרכב לא חוקי ואינו יכול להכנס למדינה, כמו כן אי אפשר למכור או לתת לאף אחד (הרכב לא שייך להם והחרמה זה תהליך מישפטי לא פשוט)
לכן האופציה ההגיונית היא לגרוס. קל ופשוט.

lizard
19-09-14, 07:49
עדיין זה ביזבוז.

tzagi
19-09-14, 07:58
תחשוב מחוץ לקופסה, מה לדעתך משטרת הגבולות אמורה לעשות עם זה?
לבזבז שעות רבות במחיר $300 לשעה כדי להחרים את הרכב? לבזבז עוד אלפי דולרים על משלוח למי יודע איפה? וכול זה על חשבון משלם המיסים?
תודה אבל לא תודה, מה שהם עושים זה מה שצריך לעשות ובלי ביזבוז. לעשות כול דבר אחר כן יהיה בזבוז זמן, כסף ומשאבים.

lizard
19-09-14, 08:31
שיהיה. כל אחד והגישה שלו

tzagi
19-09-14, 08:43
יופי, אז תסביר לי אתה, אם הייתה מנהל משטרת גבולות במדינת X איך אתה היתה מנהל מצב כזה.
תפסתה רכב לא חוקי עם ניירת מזוייפת, מה אתה עושה????

lizard
19-09-14, 09:02
מחרים ומוכר. כמו שעושים לעבריינים.

tzagi
19-09-14, 09:24
יפה, רק שבמדינה X יש חוק וכדי להחרים(כדי לקבל בעלות ויכולת למכור) יעלה לך מעל ל$5000 בהוצאות על עורכי דין ובתי משפט, כמו כן, למי בדיוק תמכור?
לרכב יש ניירת מזוייפת ואינו חוקי בשום מקום בעולם, כלומר אתה מוכר מוצר גנוב או מזוייף.
להמשיך?

עכשיו תסביר שנית מה הייתה עושה. והפעם תתעמק על עובדות ולא על אמוציות.
זה לא מוצר חוקי שנלקח מסוחר סמים ואפשר לזרוק אותו למכרז, זה ערמת אלומנים נוזל שמן עם ניירת מזוייפת, יחי ההבדל הקטן.

talw
19-09-14, 09:25
יופי, אז תסביר לי אתה, אם הייתה מנהל משטרת גבולות במדינת X איך אתה היתה מנהל מצב כזה.
תפסתה רכב לא חוקי עם ניירת מזוייפת, מה אתה עושה????

שולח את הכרכרה לשטחי אש,מניח לידה זר פרחים.
ונותן לילדים המורעלים במדים לאפס כוונות.
ולקינוח הלפייר אחד לוידוא הריגה בשביל לא להשאיר כלום לאוכלי הנבלות.

tzagi
19-09-14, 09:35
שולח את הכרכרה לשטחי אש,מניח לידה זר פרחים.
ונותן לילדים המורעלים במדים לאפס כוונות.
ולקינוח הלפייר אחד לוידוא הריגה בשביל לא להשאיר כלום לאוכלי הנבלות.

קודם כול......אתה לא יכול להתחרות בספקים של גרוטאות למטרות הנ'ל
יש סדר בבלגן, שנית יש חשיבות ביולוגית וטיבעית, אין לזהם את האדמה עם יצורים נוטפים בשמן, ומי יודע מה ההשלכות של אבקת אלומניום אוקסייד על פני הטבע
ממש לא חסר גרטאות בגרושים שהילדים יתאמנו עליהם שעשויות מפח וברזל יצוק.

talw
19-09-14, 09:48
אני מוכן להתערב שעם מטרות כאלה הילדים ייצאו צלפים טובים יותר,חוץ מזה אפשר לעטוף את הכרכרה עם ניילונים ואיזולירבנד לפני, ולמנוע סייד אפקטס של זיהום מיותר.

lizard
19-09-14, 10:04
חוקים אפשר לשנות. בכל מקרה, אם מזהים את הבעלים החוקי של הרכב, אפשר לראות אם הוא מוכן לשלם על החזרתו. אם לא אז הרכב כבר לא לא חוקי כי יודעים מי הבעלים והוא וויתר עליו. אם אין בעלים אז שוב אני לא רואה בעיה. מכשירים את הרכב שיהיה חוקי. למה לגרוט את הרכב זה חוקי? אם הרכב לא שלהם אז באיזה זכות הם גורטים? באותה זכות הם יכולים למכור.

tzagi
19-09-14, 10:24
חוקים אפשר לשנות.

לך תשנה חוקים אצלך קודם ואחרי זה נדון בנושא. טוב?

****פה היו כמה דברים מאד רלוונטיים ונמחקו, אני מעריך את חנן וממש אין לי כוונה לייצר לו עבודה מיותרת****

lizard
19-09-14, 10:46
אני לא יכול לשנות את החוקים, אני כתבתי מראש שבסופו של דבר זה דיון עקר כי אף אחד לא יכול לחנך את האמריקאים (או כל אחד אחר לצורך העניין).

-->