PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור ממיר YES לVOD באמצעות WIFI

ebilgorai
14-09-14, 16:09
שאלה למבינים בתחום :
התחברות ל VOD ב YES מחייבת קו פיזי בין הראוטר לבין ממיר ה YES
בגלל מגבלות תשתית אים לי אפשרות לחבר קו פיזי
יש לי רוטר אלחוטי מחובר לתשתית בזק המשדר אותות WIFI
האם ניתן לחבר בין ה ראוטר האלחוטי לבין הממיר באמצעות WIFI או תקשורת אלחוטית אחרת ?
אשמח לקבל תקובות / הבהרות /הצעות
תודה
אדי

Redoren
14-09-14, 16:29
מתקין של יס שהיה ממש נחמד הסביר לי שמבחינת תעבורת הנתונים הם מחייבים כבל. שרשת וויפי חזקה ככל שתהיה לא מספיק חזקה ולא מספיק יציבה לשירותי הvod של יס.

shachar
14-09-14, 18:03
תבדוק את העברת רשת על קו חשמל. אני יכול לנחש שליד הממיר יש לך שקע

Pageup
15-09-14, 00:38
ל VOD של יס מספיק 2MB וזה ראוטר אלחוטי יתן גם מחדר ליד. עדיף שיהיה מעל 4MB.
ליס יש רכיבים שנקראים HPNA והם מתקינים אותם בחינם. הרכיב מתחבר בצד אחד עם כבל
רשת לראוטר ולשקע של יס. ואז בכל ממיר VOD הוא מתחבר לפניו לקיר (הממיר מספק לו מתח)
ויוצא ממנו גם כבל רשת לממיר עצמו.
במידה ואין לך קו טלפון ליד שקע של יס תבדוק אם אתה יכול להזיז אותו ואז חסכת כאב ראש
והכל עליהם.
אם אין אפשרות כזו אז יש רכיבים שעושים את אותו דבר על רשת החשמל: חלקם מתאימים לרשת
חד פאזית, (ואם יש לך תלת, צריך לוודא ששתי הנקודות על אותה פאזה) וחלקם מתאימים לרשת
תלת פאזית (יותר יקרים ויותר מסובך למצוא), במקרה הזה הכאב ראש עלייך, ברוב המקרים ,
ולפעמים עליהם.
לא ברור לי למה המתקין לא סיים את העבודה עד הסוף הם אמורים להביא אותך למצב תקין ועובד.

הדסופה
15-09-14, 10:00
אצלי בדיוק אותו מצב ולכן חיברתי על wifi כמו שרשמת
קניתי קופסת dap-1360 - עובד

ebilgorai
15-09-14, 14:32
תודה רבה
מנסה

ebilgorai
16-09-14, 08:49
חזרה לנושא
אני חוזר לנושא האלחוטי
כמו שאמרתי - חיבור פיזי בין הראוטר לממיר אינו אופצייה
גם חיבור דרך רשת החשמל כמו שמוצא בתגובה הנ"ל - אינה אופצייה
אני מחפש פיתרון לפיו הראוטר האלחוטי משדר מצד אחד את ה VOD המגיע דרך רשת האינטרנט ומהצד השני יש "משהו" שמחובר לממיר וקולט את שידור ה VOD ללא תשתית חוטית
מהממיר לטלוויזיה יש כמובן חיבור על ידי כבל

lizard
16-09-14, 09:00
אבל לממיר מגיע כבל של הממיר לא? יש קופסאות שמעבירות אינטרנט על גבי הכבל של הממיר

hitoy
16-09-14, 12:22
לYES יש "קופסאות" שמעבירות את הLAN על גבי הכבל RF שלהם, פתרון מעולה ועם בונוס של שתי יצאות רשת ליד הממיר.
אצלי מורכבות 4 "קופסאות" אחת בארון תקשורת ליד הראוטר והשלוש הנוספות ליד הטלוויזיות והמחשבים

-->