PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיפור אמיתי - נשבע לכם!

אייל
16-07-03, 11:12
היום נעמדתי על המדרכה מול החחסן ברזל ברחוב הרצל. אחרי 10 דקות שמעתי את האזעקה ורצתי החוצה. הגרר כבר הכניס את המזלג תחת האוטו. ביקשתי יפה סליחה ואמרתי לפקח שרק יתן לי דו"ח אבל ישאיר לי את האוטו. הוא מצידו ענה לי באילו המילים "אני לא אקח את האוטו ולא אתן דו"ח רק תזיז את האוטו מכאן" - נשבע לכם!!!!

ההיה או חלמתי חלום????????????????
למה הוא עשה את זה ???????? :shock: :shock: :shock: :shock:

אני בשוק... :shock: :shock: :shock:

t_uri
16-07-03, 11:17
קודם כל הידד לפקח הנחמד

אבל כנראה שהוא לא כל כך חכם. רכבים עם גלי הינע בעייתיים מצידם כי כשהם מרימים אותם הם מעקמים גלי הינע ואחר"כ צריכים לשלם פיצויים (קרו מיקרים).

אורי טל.

אייל
16-07-03, 12:00
הייתי עם הסובארו....

Bulldog
16-07-03, 12:29
כחוק, כל עוד הרכב שלך לא מועמס 4 גלגלים על הגרר\ מונף בחלקו הקידמי ע"י המנוף במצב של מוכן לתנועה, הגרריסט חייב לשחרר לך את האוטו חזרה למקום שבו חנית.
כפי הנראה וזה גם מסביר את מה שראיתי אתמול, היו מספר גררים שהסתובבו בלי פקחים בהם (סוג של עבירה על החוק?) שכנראה ניסו רק להרים את הרכב ואת הדו"ח למלאת במגרש חנייה.

חנן-ג'יפולוג
16-07-03, 12:58
לא גאווה גדולה, אבל בתור סטודנט עושים הכול...בזמנו הייתי פקח והגישה היא באמת לא להתווכח עם אף אחד. אם מישהו באוטו אתה אומר לו לזוז, אם מישהו מגיע לפני שהספקת לכתוב דו"ח אתה נותן לו לנסוע. הבעייה נוצרת רק לאחר שהתחלת לכתוב את הדו"ח ואז כבר קשה מאוד לבטל.

סוזי המשתוללת
16-07-03, 14:02
"טיפ" קטן
דרך להתחמק מדוח שנרשם עקב חנייה בכחול לבן מבלי לשלם היא לבקש ממישהו שכן שילם את האישור/ קבלה וביחד עם הדוח לשלוח לעיריה
מכיוון שמספר הרכב לא נרשם בקבלה אין לעיריה שום אפשרות להוכיח את נכונות הדוח אלא רק את העובדה שבזמן רישום הדוח הקבלה כבר "הייתה בדרך לאוטו "
העסק עובד - בדוק :P

סוזי המשתוללת
16-07-03, 14:04
נ.ב
אין באמור לעיל הצעה לפעול כפי שכתוב והאחריות על המשתמש בלבד (לדעתי הלא מלומדת הביצוע הנ"ל גובל בפלילים)

assafr
26-07-03, 21:59
:D :D

assafr
26-07-03, 22:01
גובל בפלילים אולי אבל עובד בטוח

-->