PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת אייפון בארה״ב

boaz avrahami
21-09-14, 04:21
מתעניין ברכישת אייפון 32/5S או 6 16 ג״ב בארהב.
באיזה חנויות / רשתות בארהב קונים ומה מספרי הדגמים או מה צריך לבקש על מנת שיתאים לעבוד ברשת הישראלית ?

טיפים נוספים יתקבלו בברכה.

תודה
בועז

tzagi
21-09-14, 07:02
דבר ראשון,
זכור שיש דגמים מ VERIZON,SPRINT",VIRGIN וכולו, כולם CDMA בלי סימ
הדגמים מ TMOBILE וAT&T משתמשים בסים אבל נעולים, אם תפרוץ אין לעדכן תוכנה.
מה שמשאיר אותך עם FACTORY UNLOCKED שעולה אפילו יותר.כנס לאיבי ובדוק מחירים דה ג'ור

asypeer
21-09-14, 07:13
דבר ראשון,
זכור שיש דגמים מ VERIZON,SPRINT",VIRGIN וכולו, כולם CDMA בלי סימ
הדגמים מ TMOBILE וAT&T משתמשים בסים אבל נעולים, אם תפרוץ אין לעדכן תוכנה.
מה שמשאיר אותך עם FACTORY UNLOCKED שעולה אפילו יותר.כנס לאיבי ובדוק מחירים דה ג'ור

בVerizon ה5 מגיע עם סים בשביל נדידה כך שכן יעבוד בארץ. חשוב לקנות את הדגם שתומך בדור ה4 כי התדרים בארה״ב שונים.
וכבר לא פורצים אייפונים בערך מגרסא 6 בערך..רק סים פרי. אלא אם בא לך מעצור לדלת ב700 דולר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tzagi
21-09-14, 07:52
בVerizon ה5 מגיע עם סים בשביל נדידה כך שכן יעבוד בארץ. חשוב לקנות את הדגם שתומך בדור ה4 כי התדרים בארה״ב שונים.
וכבר לא פורצים אייפונים בערך מגרסא 6 בערך..רק סים פרי. אלא אם בא לך מעצור לדלת ב700 דולר.

כן יש להם מקום לסים וגם זה נעול. אין ארוחות חינם, כדי לנדוד אתה קונה מהם סימ ותוכנית נדידה.
מבחינת תדירויות, כול טל פתוח מארה'ב יעבוד בארה'ק מנסיון.לפחות באורנג' וסלקום S4 של T MO הראה 4G ומעל ל10 MBPS

boaz avrahami
21-09-14, 08:06
חברים, בואו נישאר ממוקדים.
אני צריך לשלוח זוג מבוגרים מאותגרים טכנולוגית למשימת הרכישה.

1- לאן לשלוח אותם?
2- מה עליהם לבקש בדיוק על מנת שאקבל את אחד משני הדגמים שבכותרת ושלא ישמש בארץ כמשקולת לדלת.

שאלת בונוס- כמה זה אמור לעלות?

תודה
בועז

asypeer
21-09-14, 08:30
שלח אותם לחנות של אפל, יש בכל חור.
לגבי ה-6, קרוב לוודאי שכרגע יש בעיה של מלאים, ללא חוזה יעלה לך סביב 650 דולר - חובה לבדוק את התאימות לתדרי הדור ה-4 בארץ (1800 מגה ומעלה) והאם הוא פתוח. בדרך כלל הם מוכרים סים פרי בשלב מאוחר יותר.
את ה5S תוכל כבר לקנות בזול יותר, אפל בדרך כלל מפילה את המחירים של הדגם הפחות חדש וה-32 GB יעלה לך 600 דולר סים פרי.
הדגמים שכן צריכים לעניין אותך הם:

A1457/A1530/A1533 (מודל ה-A1533 תומך בתדר 1800 מגה-הרץ בלבד)

מספיק ממוקד ? :)

tzagi
21-09-14, 08:31
שכח מזה
בשום חנות נורמלית לא תמצא את ה"סים פרי" כמו שאתם אוהבים לקרוא לזה.
אולי, ממש אולי ועם הרבה חיפושים יגיעו לחנות אלקטרוניקה של ישראלים או ערבים (ניו יורק ולוס אנג'לס בלבד) שיעשקו אותם, לא מומלץ בכלל.
כבר אמרתי לך, איבי בלבד, אם יש לך כתובת של המלון יקבלו תוך 3 ימים מקסימום.
לתת מחיר אי אפשר....אין לי מושג מה אתה מחפש.

asypeer
21-09-14, 08:37
אמנם אתה גר בארה״ב, אבל אתה מה זה מטעה..
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/20/72e6ef280c82ad02c54bc9e18f75816e.jpg

tzagi
21-09-14, 08:51
חמוד,
בבקשה אל תיתן עצות בדברים שאתה לא מבין בהם
ופה סיימתי אתך.

בועז,
לפי חוזים של אפפל עם החברות הסלולריות, אין מכירות של מכשירים פתוחים בארה'ב, אם בא לך להקשיב לXXXX מעלי, אל תבוא בטענות שקיבלתה אייפוד במקום איפון.

asypeer
21-09-14, 08:54
חמוד,
ופה סיימתי אתך.

בועז,
לפי חוזים של אפפל עם החברות הסלולריות, אין מכירות של מכשירים פתוחים בארה'ב, אם בא לך להקשיב לXXXX מעלי, אל תבוא בטענות שקיבלתה אייפוד במקום איפון.

חמוד אתה יודע למי אתה יכול לקרוא..
בועז - מניסיון אישי זה אפשרי. אבל שיהיה בהצלחה עם מוכרים באיביי כמו ידידנו מוכר הקפצונים.

חנן גולומבק
21-09-14, 09:03
בפברואר שעבר נכנסתי לחנות של אפל בניו יורק וקניתי אייפון c5 בלי שום בעיה. פשוט מאד שיגידו לאחד או אחת מעשרות העובדים שמסתובבים בחנות שהם מבקשים לקנות אייפון שמתאים לעבודה בישראל.

boaz avrahami
21-09-14, 09:09
מה נסגר איתכם?
תרגעו בבקשה.

ג׳ו, מה זה סים פרי באתר של אפל לגבי אייפון 5?

לכאורה, נראה שאסי לא טועה.
יכול להיות שאתה מתכוון לאייפון 6 והוא ל 5?

http://img.tapatalk.com/d/14/09/21/rema8abu.jpg

tzagi
21-09-14, 09:16
טעות שלי, יש גרסה של ה5 ב"סים פרי " שניתן לקנות ישירות מאפפל.

boaz avrahami
21-09-14, 09:20
אתה מוציא את מקטרת השלום? [emoji12]

asypeer
21-09-14, 20:37
רק אם מעשנים עגבניות שרי..הכל טוב. שנה טובה.

ofiredri
21-09-14, 23:05
גם את ה 6 אפשר לקנות סים פרי. בחר באופציה של T-Mobile Contract Free באתר של אפל.

lizard
21-09-14, 23:52
יש הבדל משמעותי בין SIM FREE לUNLOCKED. את 6 אתה לא יכול לקנות כרגע UNLOCKED, אולי רק SIM FREE (שזה בתכלס אומר שאתה יכול לשים כרטיס סים) עדיין הטלפון מקושר לT-MOBILE, על כל הצרות שזה עלול לגרום.
אם אתם רוצים טלפונים UNLOCKED ובאמת SIM FREE אז תקנו בקנדה. שם, כמו בישראל, יצא חוק שאוסר לכבול מכשיר לספק. לכן שם המכשירים פתוחים וחופשיים. אבל גם יקרים יותר.

boaz avrahami
21-09-14, 23:58
הדיווחים בפורום אפל מלמדים שטי מובייל עובדים בכל הרשתות.
זה גם המידע שקיבלתי מעובד אפל בכיר.
מחר אקבל אימות סופי לכך

http://store.apple.com/us/question/answers/iphone/is-iphone-6-for-tmobile-unlocked/QU2A7TAHD7HYCJPD9

ofiredri
22-09-14, 06:48
יש הבדל משמעותי בין SIM FREE לUNLOCKED. את 6 אתה לא יכול לקנות כרגע UNLOCKED, אולי רק SIM FREE (שזה בתכלס אומר שאתה יכול לשים כרטיס סים) עדיין הטלפון מקושר לT-MOBILE, על כל הצרות שזה עלול לגרום.
אם אתם רוצים טלפונים UNLOCKED ובאמת SIM FREE אז תקנו בקנדה. שם, כמו בישראל, יצא חוק שאוסר לכבול מכשיר לספק. לכן שם המכשירים פתוחים וחופשיים. אבל גם יקרים יותר.
זה לא נכון.
אמנם אין עדיין חוק שמכריח למכור את כל המכשירים Sim Free אבל האופציה של T-Mobile היא כזאת - Factory Unlocked.
כמובן שצריך לרכוש את המכשיר בחנות של אפל ולא של T-Mobile אבל Once קנית שם, אתה חופשי מכל נעילה או התחייבות לסים של חברה מסויימת.
את ה 5S שלי קניתי כך, ונכון להיום הוא עבר שדרוגי מערכת הפעלה ועובד עם כל סים.
שוב, אפל משתמשים במינוחים קצת לא ברורים כגון Contract Free ולא Sim Free כדי למשוך לקוחות לקנות דרך AT&T או Verizon או בחנויות T-Mobile.

lizard
22-09-14, 06:59
עדיין המכשער נחשב שייך לטי מובייל ולכן אם הם עושים שינוי כלשהו, זה ישפיע גם על המכשיר שלך. לא אמרתי שזה לא עובד.

boaz avrahami
22-09-14, 07:23
המכשיר הוא ללא חוזה מיכה ולכן הוא לא נחשב של טי מובייל.
זה סוג של נסיון לקידום מכירות של הקו שלהם ותו לא.
גניבת דעת. אפילו אותנו זה מטעה

lizard
22-09-14, 07:37
אם אתם אומרים. אני זוכר מסאגת קניית האייפון בשנה שעברה שזה לא בדיוק כך.

ofiredri
22-09-14, 17:37
Contract Free בנאדם :-)
איך שייך ל T-Mobile ?

עידו לוריה
22-09-14, 19:31
Contract Free בנאדם :-)
איך שייך ל T-Mobile ?

מיכה מתבלבל מהבחורה שרצה באווטר שלך ;)

עידו

שולץ האיום
22-09-14, 19:48
בועז שלום
אני לא מבין על מה המהומה
הפתרון מאוד פשוט - נכנסים לסניף של אפל ומבקשים unlocked, ואי אפשר להתבלבל בגלל שזה המחיר המלא.
עשיתי את זה בארהב כבר פעמיים.
אין שום בעיה.

- - - Updated - - -

חמוד,
ופה סיימתי אתך.

בועז,

הטעות היא כולה שלך.
בסניפים של אפל ניתן לקנות מכשירים פתוחים.

asypeer
22-09-14, 19:49
בועז, ה6 אמור לתמוך בכל התדרים של הLTE, כך שלא אמורה להיות בעיה כמו ב5.

lizard
22-09-14, 20:09
התגובה שלי הייתה בקשר לזה שקונים מכשיר "של" טי מובייל. אם יש לך מכשיר ללא חוזה ופתוח ועם סים אז ברור שזה עדיף.

boaz avrahami
22-09-14, 21:52
העניין שבאתר לא ניתן לבצע ל 6 הזמנת פיק אפ ולא ברור מה הזמינות שלו בחנויות של אפל.
רכישה ומשלוח למלון שלהם נותן תאריך אספקה גבולי עד מסוכן.

רעיונות?

ofiredri
22-09-14, 23:06
בועז, בדקתי הרגע גם כי הייתי סקרן, וניתן לאסוף מחנות פיזית רק שאין במלאי.

Bummer

91331

asypeer
22-09-14, 23:13
שים לב שלכולם רשום unavailable ..

ofiredri
22-09-14, 23:14
כן, כי אזל המלאי ...

boaz avrahami
23-09-14, 11:15
אם אין מלאי בחנויות אז זה משאיר אותי עם הזמנה מאי ביי או 5s מהחנות שנראה כמו האופציה ההגיונית כרגע

asypeer
23-09-14, 11:17
אחי מתכוון לרכוש אחד בLA היום. אכתוב לך אם הצליח..

ofiredri
24-09-14, 15:07
מה 6 פלוס הייתי נזהר כרגע :
https://m.youtube.com/watch?v=znK652H6yQM

את ה 6 הרגיל ניתן לאסוף בחלק מהחנויות. שווה בדיקה נוספת.

boaz avrahami
24-09-14, 15:21
שש פלוס לא היה על הכוונת אצלי.
יש דרך לדעת היכן השש כן זמין בחנות?

הבנתי שבניו המפשייר יש פטור ממס והם יהיו שם עוד כמה ימים

asypeer
24-09-14, 15:22
תבדוק את הזמינות באתר של אפל לפי העיר/מדינה. אתה יכול גם לקנות און ליין והם רק יאספו.

Sent from my Ass

ofiredri
24-09-14, 17:05
באיזה אזור תהיה ? בדגש על zip code (מיקוד) ...

boaz avrahami
24-09-14, 17:10
קליפורניה, וגאס ובהמשך בצפון ניו יורק ניו גרזי

94010
89109
84741
01810
17821
20784
09074

לא מצאתי ברשימה הזו ולו זמין אחד

ofiredri
24-09-14, 18:01
איזה נפח ?
משנה הצבע ?

יש 16GB סילבר ב 84741 . תעיף מבט.

boaz avrahami
24-09-14, 18:19
64 אפור.
חזית לבנה לא בא בחשבון למי שאין שרשר זהב

boaz avrahami
25-09-14, 00:38
איזה נפח ?
משנה הצבע ?

יש 16GB סילבר ב 84741 . תעיף מבט.

אופיר,
אני לא מוצא מזה זמין גם.
אתה גולש מישראל או מארהב?

ofiredri
25-09-14, 09:32
בועז קבל.
מקווה שאתה לוחץ Next לקבלת קבוצה נוספת של חנויות באזור המיקוד שהכנסת.

boaz avrahami
25-09-14, 12:35
פששש....
עשית עבודה רצינית ביותר.
תודה רבה!

( מבואס שאין בחזית שחורה. הלבן מכוער בעיני)

ofiredri
25-09-14, 14:26
בכיף. אחוות JEEP, ומחוות בהתאם :-)
תיאלץ להמתין לזמינות השחור.
נשמעת כמוכן להתפשר :-)

boaz avrahami
25-09-14, 14:34
לא ממש מוכן ללבן.
אני מתבאס לקחת 5s
ומקווה שתוך שבוע עשרה ימים הם יצליחו להשלים מלאים...
לא רואה את עצמי עם טלפון לבן

ofiredri
25-09-14, 15:35
יכול לנסות גם ב Craigslist
http://sfbay.craigslist.org/pen/mob/4684244605.html

http://sfbay.craigslist.org/search/sss?query=iphone+6+space+64gb&minAsk=200&maxAsk=850&sort=rel

boaz avrahami
04-10-14, 02:56
לא נמצא 6 לצערי.
נסגר עם זה בניו המפשייר ללא מיסים

http://img.tapatalk.com/d/14/10/04/ugy2anum.jpg

תודה לכול מי שסייע

asypeer
27-10-14, 00:39
בועז - אני גם חושב לקנות את ה5S דרך חבר שמגיע.
הדגם שקנית הוא A1533 שלפי מה שקראתי תומך בצורה בסיסית בדור ה-4 (אייפון 5S דגם A1533 ודגם A1453 - תומכים בתדר אחד רלוונטי 1800MHz, תומכים דור רביעי בסיסית) - מתוך אתר pocket.co.il.
יש לך דור רביעי במכשיר ? באיזו רשת? והאם מורגש הבדל ?
תודה,
אסף

boaz avrahami
27-10-14, 07:50
היי
יש לי 1533.
מסומן במכשיר לאפשר דור רביעי בסלקום אבל לא ראיתי בשבוע שהוא אצלי שום סימן שאני גולש בדור רביעי.
יכול להיות שבגלל הפריסה החלקית.
בכל מקרה אני גם לא שם לב לצרכים שלי להבדל בין wifi ל 3g ובין wifi 20 ל 40. כולם בדרך כלל נותנים לי גלישה מהירה..

asypeer
27-10-14, 09:49
היי
יש לי 1533.
מסומן במכשיר לאפשר דור רביעי בסלקום אבל לא ראיתי בשבוע שהוא אצלי שום סימן שאני גולש בדור רביעי.
יכול להיות שבגלל הפריסה החלקית.
בכל מקרה אני גם לא שם לב לצרכים שלי להבדל בין wifi ל 3g ובין wifi 20 ל 40. כולם בדרך כלל נותנים לי גלישה מהירה..

אז כנראה שהוא לא תומך בתדרים של סלקום (בהנחה שהם פתחו דור 4 באיזורך). לי ב5 מארה״ב אותו סיפור..

Sent from my Ass

boaz avrahami
27-10-14, 10:15
תבדוק את המידע שלך.
לפי מה שאני הבנתי, לסלקום פרישה מוגבלת לאזורים ספורים והם משתמשים בתדר 1800 שנתמך עי האייפון הספציצי.
איפה שאני גר כנראה יהיה דור 4 לפלטל לפני סלקום

asypeer
27-10-14, 10:26
תבדוק את המידע שלך.
לפי מה שאני הבנתי, לסלקום פרישה מוגבלת לאזורים ספורים והם משתמשים בתדר 1800 שנתמך עי האייפון הספציצי.
איפה שאני גר כנראה יהיה דור 4 לפלטל לפני סלקום

אשמח לטעות פה.. אני גם בונה על הדגם הזה (ומנוי בסלקום) חשבתי שסלקום כבר פרושים.
אגב הרשות - לסלקום יש הסכם נדידה עם ווטניה אז יש אופציות ;)

Sent from my Ass

boaz avrahami
27-10-14, 10:30
http://www.tgspot.co.il/4g-in-israel/

Bernard
27-10-14, 17:00
חבל שלא שלחת לי ה"פ - לא ראיתי את השירשור הזה.
הייתי פותר לך הרבה בעיות ושאלות..

לטובת כל היתר.
קניתי כבר יותר מ-6 אייפונים לחברים/משפחה בארץ (ועוד אחד לפה.. עצוב מאוד, פרטים בהמשך).

קונטרקט פרי של T-MOBILE הוא כשמו - ללא חוזה.
לT-MOBILE אין חוזה "שנתי" ואין סיבסוד מכשירים ולכן הוא מוגדר כ"ללא חוזה" אבל המכשיר יעבוד רק ב T-MOBILE, אלא אם תבצע מספר פעולות (רשמיות).
אם אתה קונה ישירות מ T-MOBILE, התשלום בתשלומים חודשיים ועד שאתה לא גומר לשלם, הטלפון "נעול" לשימוש בחברה שלהם כל זמן שאתה בתחומי ארה"ב - מחוץ לארה"ב ניתן להשתמש בסים אחר.
אם אתה קונה את המכשיר של T-MOBILE בחנות אפל, אתה משלם מחיר מלא, מראש ולכן ניתן גם לבקש לפתוח את ה"נעילה".

בכל מקרה, בחודשים הראשונים שלאחר תחילת המכירה, אין בכלל מכשירים "פתוחים" (לא נעולים לחברה מסויימת) וגם את של T-MOBILE לא ניתן לפתוח, גם אם רוצים ומשלמים מחיר מלא מראש.

לגבי האייפון 6.
לא ברור לי למה אבל SHMBO החליטה שאחרי שהאייפון 5 שלה נפל לבריכה, היא רוצה את ה-6 ולא לעבור למכשיר רציני (אידרואיד..).
קנינו 6 חדש לגמרי (כמו שבועז רצה) והיא היתה מאושרת.. עד שהתחילה להשתמש בו..
הטלפון יפה מאוד אבל כל הזמן נתקע וקופא ומנתק שיחות באופן רנדומלי ואפליקציות לא עובדות חלק (לדוגמא - בוואטס-אפ חלק מהשיחות לא עולות וצריך למחודק לגמרי ולהתחיל שיחה חדשה..הזוי).
חברה נוספת (בניו יורק, כך שזו לא הרשת/איזור) חוווה אותן בעיות ורשימת הממתינים "לפגישה" (כך הם קוראים לזה) לבדיקה/תיקון בחנות האפל ליד הבית, ארוכה כאורך הגלות, לבעלי האייפון 6.

בקיצור.
מכירת מכשירים(6 ו-6+) "פתוחים" לחלוטין באופן רשמי בחניות אפל, עדיין לא החלה בארה"ב ושלא ימכרו לכם סיפורים.
"לארגן משהו" תמיד אפשר (וכן, יש פריצות לאייפונים החדשים) אבל כמו שג'ו אמר, אני לא הייתי ממליץ להתעסק בזה.
בכל הנוגע לאייפונים, אין מציאות. יש מחיר בחנות וכל מחיר שהוא פחות מזה, חשוד ביותר ואני הייתי ממליץ להתרחק ממנו.

boaz avrahami
27-10-14, 17:24
אז כנראה מזל שלקחתי 5s...
אגב, כמה חברה אצלנו כבר קיבלו את ה 6 הישראלי לפני כמה ימים.
לא אהבתי את הגודל ובדיעבד אני מבסוט.
ההבדלים בינהם מינוריים

Bernard
27-10-14, 17:25
ועוד משהו קטן.

גם באנדרואיד (סמסונג) יש נעילות - מה שרלוונטי זו נעילה אזורית. לדוגמא, טלפון שנקנה בארה"ב (גם אם ניתן להשתמש בסימים שונים) אפשרי לשמוש רק בצפון אמריקה, אלא אם..

גם אם המכשיר הוא SIM FREE, צריך עדיין לאתחל אותו עם סים מקומי ולהשתמש בו מספר דקות, על מנת לבטל את הנעילה האזורית.

וגם יש הבדלים בתדרי הדור הרביעי בין מכשירים אמריקאיים לאירופאיים (ישראל) וצריך לשים לב לזה.
דור רביעי בארץ עובד (יעבוד) על 1800 ו-2600.
בארה"ב כל חברה עובדת עם תדרים שונים (AT&T ו T-MOBILE לדוגמא) ולכל חברה (למכשיר) יש תדר אחד שמקביל לזה בישראל.
המשמעות היא שטלפון שנקנה עם תדרי AT&T לא יעבוד בכל החברות בארץ (וכך גם T-MOBILE) וגם בחברות שיעבוד בהן, יש לו רק תדר אחד מתוך השניים שהחברה בארץ מפעילה - בעיית קליטה בשעות עומס, תלוי מה התדר ה"עקרי" של החברה.

לבדוק לפני הקנייה.
למשל, לא כל גלקסי S5 יעבוד (טוב) בארץ - צריך לקנות רק את הדגמים שמסתיימים ב-F או ב-H (עדיף F).
ולשים לב לנתונים - לגלקסי S4, למשל, יש כמה דגמים לפי המעבדים (ולא רק השניים "המוכרים" בארץ).

ולפני שאשכח.
בועז, שההורים/קונים יפעילו את המכשיר ויכניסו סים ויוודאו שהכל עובד כמו שצריך.
חזרו אלי 3 מכשירים DOA או שהפסיק לעבוד אחרי 4 ימים - השירות נהדר. החליפו מיד ובלי בעייה (אפילו מכשיר אחד שנקנה בארץ(4S), הוחלף ללא כל בעייה - כמובן שאמרתי שנקנה בישראל) - בישראל לא הסכימו לגעת במכשירים.
לשלוח מכשיר לפה, כשאין מישהו "על הקו", זה לא פשוט...

boaz avrahami
27-10-14, 18:31
אייפון 5s סים פרי.
בלי בדיקה ובלי בטיח.
שמתי ננו סים חדש מסלקום והתנעתי והכול עובד כמו שעון קוקיה סיני

Bernard
27-10-14, 23:10
אחלה - כשהכל עובד כמו שצריך, כל הבדיקות (שלא ביצענו "לפני")... מיותרות לחלוטין:).

ועוד דבר קטן (אי אפשר בלי).
הרשימה בלינק שהעלית, של מכשירים תומכי דור רביעי, ממש לא שלמה והיא מכוונת למכשירים שממילא נמכרים בישראל.

לדוגמא.
יש מכשיר של סמסונג - גלקסי S4 שלא נופיע ברשימה והוא תומך בדור רביעי בישראל והמעבד שלו חזק הרבה יותר מהדגם "הרגיל" - 9506.
זו הקנייה טובה ביותר כיום בשוק , בהיבט של עלות-תמורה..

Bernard
01-11-14, 20:06
לכל מען דבעי - עיינו/יענו לכל המתעניינים.

כמו שאמרתי, בגלל דרישות הזויות מצד חברים/משפחה שלא מבינים כלום ושלא איכפת להם לשלם הרבה (מאוד) כסף על טכנולוגיה ירודה ולהיות כבולים בקונספציות של איזה בחור ממוצא סורי/לבנוני, שכבר מת בנתיים...
אני בודק את האייפונים על בסיס קבוע..

היום (לא יודע בדיוק מתי התחיל) האייפונים של T-Mobile שנקנים כ-Contract Free , בחנויות אפל (לא בחנויות T-Mobile !!!) פתוחים לכל סים, בכל העולם.

תהנו.

shachar
01-11-14, 20:25
בקונספציות של איזה בחור ממוצא סורי/לבנוני, שכבר מת בנתיים...
תהנו.

ועכשיו תתלונן שגם החליף אותו פייגלה.

פלורליזם אמיתי - ערבים - הומואים - המנכל הבא בטח אישה.

רק במערכת הפעלה הם פאשיסטים.

Bernard
01-11-14, 21:47
מה איכפת לי פייגלע?
שיהיה לו לבריאות.

גם אישה זה אחלה...
אני בעד פלורליזם, רק שלא יכפו עלי את אורח החיים שלהם - כמו הסורי/לבנוני הזה שהחליט שהבוהן שלנו, מיותרת (למי שזוכר את פיאסקו האנטנה של האייפון 4).

boaz avrahami
01-11-14, 22:02
לכל מען דבעי - עיינו/יענו לכל המתעניינים.

כמו שאמרתי, בגלל דרישות הזויות מצד חברים/משפחה שלא מבינים כלום ושלא איכפת להם לשלם הרבה (מאוד) כסף על טכנולוגיה ירודה ולהיות כבולים בקונספציות של איזה בחור ממוצא סורי/לבנוני, שכבר מת בנתיים...
אני בודק את האייפונים על בסיס קבוע..

היום (לא יודע בדיוק מתי התחיל) האייפונים של T-Mobile שנקנים כ-Contract Free , בחנויות אפל (לא בחנויות T-Mobile !!!) פתוחים לכל סים, בכל העולם.

תהנו.

התחיל מהיום הראשון וכבר פורסם בהרבה מקומות לרבות בשרשור זה

Bernard
01-11-14, 22:14
לא נכון.
בדקתי כשיצא. אפילו קנינו אחד, כמו שאמרתי, והוא לא היה פתוח... פותחים לפי בקשה ורק אחרי כמה ימי/שבועות שימוש ואיתחול בכרטיס של T-Mobile..

boaz avrahami
02-11-14, 19:46
ראה תגובה 18.
לא מנסיון אישי אבל מדווח בפורום אפל

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

Bernard
03-11-14, 02:23
טוב, חבל על הויכוח.
כמובן שלא קניתי וניסיתי עם ה-6, מלבד ההוא שקנינו ל-SHMBO ועדיין נעול (כן קניתי וניסיתי עם ה-5, כמו שמיכה גם אמר) אבל נכנסתי לחנות של אפל (5 דקות מהבית שלי) ושאלתי וחקרתי שוב ושוב במהלך החודש האחרון (לפחות 5 פעמים, לפי "דרישת הקהל") - בכל פעם קיבלתי אותה תשובה: "אותו דבר כמו ב-5. מכשיר שנקנה ל T-MOBILE נדרש למספר שבועות פעילות עם כרטיס T-MOBILE, לפני שיחרור הנעילה." גם האיתחול, כך אמרו, צריך שיהיה עם הכרטיס שלהם, שמגיע בתוך הטלפון.

מה שכתבתי קודם, היה לאחר הביקור הנוסף/האחרון בחנות ושם אמרו ש"הנעילה הוסרה".
מה שאחרים עשו והצליחו... אין לי דרך לבדוק וחבל על הכסף, לקנות ולהיווכח שלא עובד.. כמו ב-5.

בכל מקרה.
עכשיו בטוח עובד.. לכל אוהבי ה..ז'אנר..:).

ודרך אגב.
זמין בחנויות לאיסוף אבל הזמינות תלויה בצבע ובגודל הזיכרון - לדוגמא, אני חיפשתי צבע כסוף 64GB ולא היה זמין לאיסוף. שיניתי לצבע אפור ו..זמין ב-3 חנויות מסביב לבית שלי.. נקנה במז"ט, ללקוח האומלל הבא:cool:
תעשו חיפושים לצבעים שונים ולפי מיקוד שונה, של הכתובת..

shachar
06-11-14, 10:44
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/06/e23660ddc5ef957cac4e4445ace098d9.jpg

Bernard
06-11-14, 16:43
נו.. כמו שאמרתי - סמסונג יותר... מהכל:rolleyes:

Bernard
07-11-14, 04:32
עידכון מלפני שעתיים...

נכנסתי לחנות אפל בדלאוור וביקשתי לקנות אייפון 6 פתוח (הזמנה של חבר..לבת שלו) - אין. "עדיין לא התחלנו למכור 6 פתוח. יש לנו 5S אם אתה רוצה".
בקשתי לקנות טלפון NO CONTRACT של T-MOBIL - "אין בעייה. איזה צבע?"
בקשתי אפור חלל ואמרתי שאני רוצה לוודא שיעבוד גם עם סים אחר - "לא אדוני. הוא מגיע עם סים של T-MOBIL וחייבים לאתחל אותו עם הסים. אח"כ תבקש מהם לפתוח".
שאלתי אם הבחורון בטוח - "בטוח. אתה לא הראשון ששואל. בטוח".

מי קנה את ה-6 הפתוח, שלא דרך האינטרנט (שם הוא בטוח פתוח)?

boaz avrahami
14-11-14, 07:05
כאמור עובד דור 4 בסלקום וגם בארופה.

9307693077

zagi
14-11-14, 08:27
בועז , לא הגיע הזמן לבדוק את המייל ?

boaz avrahami
14-11-14, 08:51
השתגעת?
פעם בשבוע אני נכנס ולוחץ קונטרול + A ואז שיפט דליט
( מי שלא יודע מה זה אני לא אחראי לתוצאות)

Bernard
14-11-14, 13:29
כאמור עובד דור 4 בסלקום וגם בארופה.

9307693077

ולמה שלא יעבוד?

עידו לוריה
14-11-14, 19:38
ולמה שלא יעבוד?

כי זה אייפון .

עידו

boaz avrahami
14-11-14, 20:50
אסי שאל את זה בהודעה 48

Bernard
15-11-14, 01:54
אסי שאל את זה בהודעה 48

סאחה, על הזיכרון...

אייפון פתוח, אין סיבה שלא יעבוד בכל מקום בעולם... חוץ מהסיבה שעידו הזכיר.
מחר שוב אני בחנות אפל... הבן של אחותי מתעקש על 5s... ועוד בצבע זהב - איזה בושות למשפחה..

-->