PDA

צפייה בגרסה מלאה : אופניים לילדה

יואב פולס
21-09-14, 10:40
יש לי משימה לרכוש אופניים לילדה. היא בת 10.
אופני הרים. הילוכים. זנב קשיח או לא - לא משנה. קדמי - עם שיכוך.

היא לא הולכת לעשות סינגלים ביער עופר. רק לנסוע בשכונה.
לא חשמליות. יודעת לרכוב על אופניים.

מקום מומלץ בלי שאצטרך לבקש הגדלה של המשכנתא?

אומי5
21-09-14, 13:33
אזור בארץ?
עדיף להתרחק משיכוך אחורי באופניים שאינן יקרות (פחות מ2500 נגיד...).
במיוחד לאור הדרישות. לאומת זאת כדאי להשקיע בכיסא טוב ומשכך (אוכף לפלצנים שבנינו).

יואב פולס
21-09-14, 13:38
מרכז.
ת"א - הרצליה.
אפשר פ"ת והסביבה.

דרור ברלי
21-09-14, 13:40
אני מבין שהדחיפות היא לנוכח יום האופניים ההולך ומתקרב...
הגודל הנכון של אופניים לילדה בגיל הזה הוא אופניים בינוניים עם גלגל 24'.
היא תרכב על האופניים הללו מקסימום שנתיים ואז תצטרך להחליף לאופניים בגודל נורמלי. תחשוב גם על זה.

raanan
21-09-14, 13:46
הרולס רויס לילדות :
http://www.matzman-merutz.co.il/ArticleID_3163
קניתי אופניים כאלו (גם אותו צבע) לפני שנתיים לבת שלי, היא "חורשת" עליהם ומרוצה עד הגג ...

רענן

יואב פולס
21-09-14, 13:52
זה הכיוון שחיפשתי. אתה זוכר כמה עלו?

יואב פולס
21-09-14, 14:00
אני מבין שהדחיפות היא לנוכח יום האופניים ההולך ומתקרב...

הדחיפות זה היומולדת שלה עוד 3 ימים...ולמנוע מהאישה לקנות שוב אופניים שלא מתאימות לכלום. ולאפשר לי לנסוע ביום האופניים בראש שקט למדבר.

דרור ברלי
21-09-14, 14:06
הזוג הורוד הזה נראה מעולה, אבל בעוד שנה כבר יהיה קטן.
זה מנסיון עם הבכורה שלי. במשך שנתיים נסעה אולי חמש פעמים על זוג איכותי של ראלי עם גלגלי 24' שעלה אלפיה, ועכשיו הם מונחים במחסן וצוברים אבק.
קטנים מדי גם עבור אחיה הקטן...

יואב פולס
21-09-14, 14:18
מבין אותך, אבל לא יודע מה הפתרון. אם זה ישרת את הבת שלי שנתיים ואולי עוד קצת - דיינו. דיברתי עם החנות שרענן שם בקישור. סגרנו עניינים. אחה"צ ניקח אותם.
לגבי האופניים שאצלך - תפרסם ביד 2 ותמכור. כמו שכתבת, זה עולה אלפייה. ב 500 או 600 שקלים זו אחלה עסקה לשני הצדדים.

אומי5
21-09-14, 14:23
אני עבדתי ב"דהרי" בשכונת הדר יוסף.
תבוא עם הילדה, הם ידאגו לגודל מתאים +, ככה שהיא תהנה אבל תוכל לרכב לאורך זמן.
מצד אחד דרור צודק ולא נכון להשקיע מחיר גבוה מידי באופניים לילדים, מצד שני אל תחסוך מידי כדי שהיא באמת תהנה מהאופניים ותמשיך לרכב.
האופניים בתמונה נראות קצת קטנות, אבל בהחלט ברמה מעולה.

opl
21-09-14, 14:43
אחלה אופניים. יחזיקו שנים גם בתנאים של ילדים שמטילים עם ההורים בשטח

raanan
21-09-14, 14:55
אני דווקא חושב שחשוב שההתנסויות הראשוניות יהיו טובות !
אופניים כבדים, לא נוחים, או איטיים , יגרמו לילד/ה לא לאהוב את הרכיבה ואז האופניים ישמשו כמתלה כביסה ...

חשוב ביותר שהאופניים יתאימו לגודל הילד ולא לתכנן שהם יחזיקו עד לגיוס הצבאי ....

רענן

zagi
21-09-14, 16:02
לא יודע מה איתכם , אבל אצלנו במושב הילדים נוסעים על אופניים יום יום , ולא משנה איזה אופניים קונים לילד הוא יחרוש איתם מאות קילומטרים בשנה .

בגלל זה - אנחנו תמיד מחפשים אופניים פשוטות ולא קלות , ולמה זה ?! :
פשוטות - האופניים עוברות התעללות יומיומית ועולה פחות להחליף אופנים פשוטות מאשר לתקן אופניים יקרות .
לא קלות - מפתחות את שרירי הרגליים ! ( קשה באימונים - קל בקרב ! )

נמרוד
21-09-14, 16:16
הילדות שלי בנות 8 + 10 (גבוהות יחסית לגילן), שתיהן על אופני 26 אינץ' עם 21 הילוכים. אופניים כאלו עולות +/- 800 שקלים, מותג מדבקה סיני ועובדות מצויין. בזמנו נכנסתי לחנות אופניים ממותגת, לא היה שום דבר מתחת ל1,500 שקלים, אמרתי תודה והלכתי לחנות הקטנה של פעם (ווילי ברמת ישי ואני בטוח שיש בכל עיר חנות כזאת). החדשות יותר שקניתי השנה לבת השמונה באות עם שילדה מאלומיניום, לא שזה משנה הרבה מלבד זה שהייתי צריך להסתיר את העובדה כדי שהגדולה לא תקנא... אני מקווה שהן לא קוראות ג'יפולוג :rolleyes:

יואב פולס
21-09-14, 21:10
מסתבר שה 24 לא מתאימות. קטנות מדי. עברנו ממצמן את מרוץ לטרק, ושם מצאנו את מבוקשנו.

-->