PDA

צפייה בגרסה מלאה : עמוד ענן צריך SIM?

ש01
21-09-14, 22:02
הגברת קבלה במתנה גלקסי טאב 4.
דבר ראשון אמרה - נתקין עמוד ענן לטיולים.
אפשרי? או שצריך SIM?

תודה,

erezgur
22-09-14, 09:31
עזוב רגע את ה- SIM, מדובר על אפשרות התחברות לשרתי עמוד ענן, כלומר גישה לרשת.
גישה לרשת ניתן להשיג בגלישה באמצעות WIFI, סים מקומי או התחברות למכשיר אחר הפותח "נקודה חמה" (hot spot / tethering) לטבלט שלך המחובר אליו כאל רשת WIFI לכל דבר.

הגרסה החינמית מתבססת על גישה לרשת כדי לעדכן את המפה ולהוריד את נקודות העניין והמסלולים בעת הפעלתה. ניתן לעדכן אזור מסויים כאשר יש רשת (WIFI) ע"י הזזת המפה ימינה ושמאלה עד שכל האזור המבוקש נמצא במכשיר, אבל שיטה זו אינה מספיק טובה לאזורים גדולים...

כאשר אתה רוכש מפות בתשלום, אין צורך בגישה לרשת לטעינת המפות ולכן תוכל לעבוד ללא רשת.

ארז גור

ש01
22-09-14, 12:49
במילים אחרות, אם אני רוכש עמוד ענן אזי אין צורך ברשת?

erezgur
22-09-14, 13:19
בקצרה - כן.

תשובה מלאה יותר - התוכנה בחינם ואין צורך לרכוש אותה, אתה רוכש לפחות אחת מהאפשרויות לסט מפות עבורה.

אתה יכול להתנסות עם המפות החופשיות המגיעות בחינם עם התוכנה, כפי שכתבתי (אתה יכול לגלוש מהמכשיר באמצעות וויפיי המסופק ע"י טלפון עם סים, למשל) ולהחליט האם אתה מסתדר עם התוכנה ומעוניין במפות שאפשר לרכוש.

ארז גור

ש01
22-09-14, 13:50
תודה.
את היישום האינטרנטי אנחנו מכירים ומשתמשים לתכ ן מסלולים.

ש01
22-09-14, 14:09
תודה.
את היישום האינטרנטי אנחנו מכירים ומשתמשים לתכ ן מסלולים.

erezgur
22-09-14, 16:09
אני כנראה לא הסברתי טוב:

"היישום האינטרנטי" בו אתה מתכנן את המסלול - אני מבין שאתה מתכוון לאתר "עמוד ענן" אליו אתה גולש עם הדפדפן - לא אליו התכוונתי כאשר כתבתי:

אתה יכול להתנסות עם המפות החופשיות המגיעות בחינם עם התוכנה, כפי שכתבתי (אתה יכול לגלוש מהמכשיר באמצעות וויפיי המסופק ע"י טלפון עם סים, למשל) ולהחליט האם אתה מסתדר עם התוכנה ומעוניין במפות שאפשר לרכוש.

התכוונתי שתתנסה עם היישום האנדרואידי, לפני רכישת מפות אוף-ליין, כאשר את החיבור לרשת (לצרכי הורדת נקודות העניין, המסלולים והמפות) אתה משיג בעזרת חיבור דרך טלפון עם סים וחבילת גלישה (hot spot) - כל זאת בחינם.

ארז גור

ש01
22-09-14, 16:19
אחלה,
תודה.

ננסה ונלמד.

-->