PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מחדש לכם – אבל לפרגן צריך

Redoren
23-09-14, 16:27
זר לא יבין זאת...

תודה.

תודה לשגיא, שתמך והתלבט, בסבלנות אין קץ וללא שמץ התנשאות, ואף לקח אותי לסלמן ודאג שהדברים יתבצעו כמו שצריך, ואשכרה ביזבז עלי שבת בית. ועוד בתקופת מבחנים!

ותודה ענקית לחנן, שבלי שמץ של היסוס וללא שום היכרות מוקדמת הקריב בשבילי שישי שלם, ואף לקח על עצמו אחריות גדולה מאוד בעיני, ושבהדרכתו ובפיקוחו עזר לי "להגשים חלום" ולהתקין את הנעילה לבד (טוב, לא ממש לבד, אבל כמעט)

בשנה הזו זכיתי לגלות מהי באמת קהילה. קהילה שאני שמח ומתגאה להשתייך אליה. בין אם מדובר בבר מים, מוסך מומלץ ועד דרכים לשיפוץ שולחנות זכוכית (ולא לשכוח את פיתוח ענף הלול בפורום).

לא אכפת לי שאנשים לא מבינים מדוע נשארתי עד 2 בלילה לעזור למישהו לשלב ידית טרנספר, ושאיחרתי לחופה של החבר הכי טוב שלי כי דאגתי לסגור כל בורג במומנט הנכון, לפי הוראותיו של חנן,
לא אכפת לי שצוחקים עלי שאני יותר בפורום מאשר בפרצופספר, ושכל רגע פנוי אני מסתכל בtapatalk, ושהצלצול היחיד שאני שומע באמצע הלילה זה הודעות מהפורום ולא בוואטסאפ.

כיף גדול להיות חלק מזה.

שתהיה לכולכם שנה טובה, מוצלחת, מתוקה, נעימה, עם הרבה טיולים, טסטים בקלות, הקלת תקנות משה"תח, עבודה עצמית, מים ירוקים אהבה אושר ושמחה.

ונסכם במילות השיר האהוב עלי מבלומפילד – אם אתה לא חלק מזה, אתה לעולם לא תבין.

אלדר
23-09-14, 19:59
שנה טובה, הרבה טיולים!!

-->