PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר לא משתלב

אסי
17-07-03, 00:04
שלום לכולם,

אתמול בבוקר נכנסתי לסופה, הנעתי, לחצתי על המצמד ו..לא הצלחתי לשלב לראשון (ולשני וכולי - כולל להילוך אחורי). כיביתי את הסופה וכשהמנוע כבוי יכולתי לשלב. הנעתי ונסעתי כרגיל (אולי היה קצת יותר קשה לשלב הילוך אבל אני ממש לא בטוח) וכך לאורך כל היום, הבעיה נעלמה (גם לאחר חניה וחזרה לג'יפ).
היום נכנסתי לסופה, הנעתי, לחצתי על המצמד ו..לא הצלחתי לשלב לראשון וכולי (שוב כאשר המנוע כבוי אז ניתן לשלב הילוך). וכך זה נשאר.

רעיונות ?

תודה,
אסי

חנן-ג'יפולוג
17-07-03, 11:19
יש לך בעייה, להערכתי, במשאבת המצמד או הבוכנה התחתונה.

אריק זמר
17-07-03, 16:55
איזה שנה הסופה ?
תבדוק אם יש לך נזילה פנימית - מעל רגליות המצמד והברקס, משמאל למעבר מוט ההגה...
כמובן שזה לאחר בדיקה עם נוזל הקלאצ' ההיראולי מלא ולא חסר...

taz
22-07-03, 18:25
העם עשיתה איזה טיפול בזמן האחרון לרכב איזה קלאץ או משהו כזה ?
או שאתה בדיוק חזרתה מאיזה טיול קשה בשטח?

בכל אופן לי זה היה בדיוק כאשר המנוע כבוי הכול נכנס חלק כאשר המנוע דלוק אין מעבר הילוכים או שעם כבר עובר אז קשה מאוד

מה שאני גיליתי שהברגים ביין המנוע לגיר היו משוחררים קצת וזה גרם לבעיה בעברה של ההילוכים אחרי שחיזקתי הרכב מחליק את ההילוכים חופשי

תעבור על הברגים מסביב לגיר אחד אחד

אסי
05-08-03, 10:27
אז בקיצור, יש לי נזילת שמן ממשאבת הקלאץ' ליד הדוושה (מילאתי שמן, ניקזתי אויר, נסעתי קצת בתקווה ש"סתם היה חסר שמן", אבל עכשיו הנזילה ברורה).

משאבת קלאץ' ("עליונה" כמו שקוראים לה בחלקי החילוף) עולה +600 ש"ח. אבל בספר של HAYNES כתוב שקיים קיט שיפוץ למשאבה, ודי פשוט לשפץ איתו את המשאבה. מישהו יודע היכן קונים והאם זה שווה ?

אסי

Alon
05-08-03, 11:03
בכל מקרה תתארגן נפשית וכנראה גם כספית להחליף לשפץ גם את המשאבה התחתונה שלא תעמוד בלחץ המוגבר של המשאבה החדשה.

-->