PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם משלוח באמצעות eBay global shipping

asypeer
05-10-14, 11:01
אהלן,
רכשתי חלק לא מאוד גדול ולא מאוד כבד לדפרנציאל הקדמי ברכב באמצעות התוכנית, המחיר כלל את החלק, השילוח ואת המכס.
שילמתי וקיבלתי מספר מעקב. במהלך החג (צמתי אז לא ממש הייתי מחובר..) המשלוח בוטל והפעילות האחרונה במשלוח הינה:
Undeliverable-SYSTEM_RESTRICTION
כמו כן נפתח בשמי dispute והוחזר לי כל הכסף (חלק שולם למוכר וחלק שולם לחברה משלחת שהם כנראה קבלנים של איביי)
הסיבה היא:
"the shipment contained items that were found to be restricted for import to IL."
ביררתי עם המוכר, החלק היה נקי ולא הכיל שמן או משהו.
עכשיו - אני עדיין רוצה את החלק ומוכן לשלח אותו דרך BUY2USA ודומיו.
אבל המוכר אומר שהוא לא אצלו כבר ולפי התשובה הוא כנראה גם כן קיבל את כספו.
אז מי בעצם מחזיק בו? - אני לא מצליח ליצור קשר עם שירות הלקוחות של איביי בנוגע לחלק החלק כביכול כבר לא זמין באתר.. ממש מכה ליצור איתם קשר.
יש למישהו איזה כיוון לנושא?
תודה,
אסף

lizard
05-10-14, 11:35
תברר דרך מי נשלח החלק. לדעתי בסופו של דבר החלק יחזור למוכר

shmil
05-10-14, 14:21
1:1, בדיוק מה שקרה לי עם יבוא רדיאטור (חדש).
אין לי מושג...

asypeer
05-10-14, 15:51
שמיל,
גם לך הם החזירו את הכסף במלואו לאחר שהחלק כבר היה בטרנזיט לישראל?
אצלי מדובר בחלק משומש במחיר ממש אטרקטיבי אז אני מאוד רוצה להביא אותו.. השאלה אם זה חוזר למוכר או לא.. המוכר כרגע די מקטין ראש.

shmil
05-10-14, 17:35
חיובי . החלק היה כנראה בישראל, חזר והוחזר לי כל הכסף עד הקל האחרון בנימוק שבחלק אסור ביבוא לישראל.
לגבי השאלה - לא יודע

Sent from s/w's iPhone using Tapatalk

lizard
05-10-14, 18:11
רוב הסיכויים שזה לא הגיע לישראל לדעתי. הם לא טיפשים, 99% שהם ראו עלויות משלוח והחליטו לתת סיבה קיקיונית למה לא לשלוח. לכן שאלתי מי הייתה חברת המשלוחים כי I-PARCEL למשל עשו לי את התרגיל הזה פעמיים.

נמרוד
05-10-14, 19:04
נשמע לי שיש משהו בדבריו של ליזרד, מן שיטת מצליח - קודם לקבל את ההזמנה ואחר כך לבטל הזמנות שהעלות שלהם יותר מדי. הרי רדיאטור אין בעייה ליבא. אני הבאתי בתחילת השנה רדיאטור עם Buy2Usa בלי בעיות.

boaz avrahami
05-10-14, 20:31
ואם כבר להיות מאוזנים אז גם buy2usa עשו לי את התרגיל הזה פעם או פעמיים בשרות ה״קונים עבורך״ באמזון.
סיפרו שהמוצר אזל אבל במציאות קניתי אותו אחרי הביטול ישירות בלי בעיה.
סתם בזבזו לי זמן ועוגמת נפש.

כנראה המוכר פישל במידות/ משקל המוצר או סיווג המכס.

lizard
05-10-14, 21:52
צריך לבדוק מי בכלל מחליט על המחיר. אולי הנהלת איביי קובעת מחירי שילוח ואז חברות השילוח שלא באמת רוצות לשלוח לישראל מחפשות דרך לצאת מזה.

אני חוזר על ההמלצה שלי, לשלוח דרך BUY2USA. אולי יקר טיפה אבל הרבה פחות כאבי ראש. הרכש האחרון זה HEADERS למנוע V8, שני הגאים למיני באגי ו24 גוזונים ואומים לרוקוול 2.5 טון. 0 תקלות פרט לעיכוב בגלל השביתה בדואר.

asypeer
11-10-14, 21:19
מזל שיוון גן עדן לזוקונים (וניבות גם..)
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/11/d7542ec6d32ef7eaf51dfa3f14c7ff51.jpg

Sent from my Ass

-->