PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית סחיבה

דודו ארצי
09-10-14, 13:52
שלום חברים
לאחר נסיעה קצרה עם קינג של חבר הבנתי שאני צודק ויש לי בעיית סחיבה בגיפ שלי.
התאוצה שלו כבדה ולקראת 100 קמש הור ממש מתקשה לעלות טורים ולטפס.
אני חייב לציין שהגיפ עוב יפה מבחינת מנוע אין קירטועים או רעידות עובד עגול ויפה.
הצריכת דלק קצת גבוהה.
אשמח לקבל עצות מה עלי לבדוק.
תודה וחג שמח
דודו

Saar
09-10-14, 17:32
האם ה EGR עדיין מחובר אצלך?

דודו ארצי
09-10-14, 18:06
האם ה EGR עדיין מחובר אצלך?
לא סהר הegr שלי בוטל.
קניתי את הרכב עם אותה סחיבה...חשבתי שככה זה הקינג דיזל..אחרי נסיעה עם החבר והבנתי את העוצמה שלו...ממש ממש הופתעתי..אני חייב למצוא את הבעיה אצלי בגיפ.
תודה

ron2468
09-10-14, 18:55
לא יודע איך, אבל צריך לוודא שהטורבו נכנס לפעולה.

טורבו לא עובד יסביר את התופעה...

ron2468
09-10-14, 19:26
לא יודע איך, אבל צריך לוודא שהטורבו נכנס לפעולה.

טורבו לא עובד יסביר את התופעה...

דודו ארצי
09-10-14, 19:32
סבבה סהר תודה.
בודק מחר במוסך מורשה ומעדכן

דודו ארצי
10-10-14, 21:23
לפי הבדיקה במחשב של המוסך יבואן יש בעיה במשאבת סולר
זה מה שגורם לחוסר סחיבה
עכשיו אני מחפש משאבה והמחירים בשמיים!!!!
יש למישהו רעיון?

שולץ האיום
11-10-14, 10:14
לפי הבדיקה במחשב של המוסך יבואן יש בעיה במשאבת סולר
זה מה שגורם לחוסר סחיבה
עכשיו אני מחפש משאבה והמחירים בשמיים!!!!
יש למישהו רעיון?

לקנות פעם הבאה פאגרו בנזין.
אין טורבו, אין משאבת סולר, אין מזרקים יקרים. הפורומים מפוצצים בהודעות האלה, ועדיין לא הפנמתם.
אם אתם לא עושים 25-30 בשנה, זה פשוט לא משתלם, ופחות כיף.

בהצלחה

raanan
11-10-14, 10:48
לקנות פעם הבאה פאגרו בנזין.
אין טורבו, אין משאבת סולר, אין מזרקים יקרים. הפורומים מפוצצים בהודעות האלה, ועדיין לא הפנמתם.
אם אתם לא עושים 25-30 בשנה, זה פשוט לא משתלם, ופחות כיף.

בהצלחה
האמת, אם אתה כבר "פותח" הנושא ....
שמתי לב שהקינג דיזל מתחיל "לככב" פה !
עוד לא החלטתי אם זה ממהזדקנות הטבעית או שפשוט סער נתן לחברה בטחון "לצאת מהארון" ....;):rolleyes:

רענן

Saar
11-10-14, 12:14
רענן,

לכבוד הוא לי :D
אבל אני מניח שגם להזדקנות הרכבים יש משקל

שולץ האיום
11-10-14, 12:41
רענן,

לכבוד הוא לי :D
אבל אני מניח שגם להזדקנות הרכבים יש משקל

הזדקנות הזדקנות. 😢

יש גבול למכלולים האלה, הבלאי הטבעי וההתעללות עושים את שלהם. וזה בסדר...כל עוד זה צפוי ונלקח בחשבון.
כשזה לא צפוי, זה יכולה להיות בעיה וחוויה מאוד לא נעימה לבחור שרוכש ב 35-45 כלי, ונאלץ בשנתיים בלי לשים לב להשקיע עוד איזה 20 בתיקונים ומסביב.
בדכ אותו בחור מדחיק את ההשקעה הכספית אבל לא יכול להדחיק את הרגשת הזיפת. וחבל. התחביב הזה הולך ונכחד.

מזכיר לי קצת את עולם הבורסה
רוב הציבור חווה נסיון רע כלשהו בגלל טעויות של מתחילים ולעולם לא חוזר לשם.
הבורסה זה לא שחור ולבן, הרוב אפור, יש המון כלים, והשיטה המנצחת (ההיסטוריה מלמדת) היא ריצה לטווח ארוך, מרתון, ולא ריצות קצרות ומהירות (מכות).

אני מודה שבא לי לשדרג לקינג (בנזין כמובן) בגלל סער ופועלו... הצורה החיצונית קצת מרתיעה אותי. הדור הרביעי כבר יותר מעודן.

נראה.

shaypaj
13-10-14, 13:46
כמה ימים לפני שמכרתי את הרכב נתקלתי באותה הבעיה ולבסוף נדלק מנורה צאק אנגיין ביום שהרכב נמכר ( ותודה לחוק מרפי), האוטו היה נוסע ומגיב בסדר גמור בטורים נמוכים ונסיעה רגילה אבל בפול גז כמו שתיארת היה מתקשה אבל ללא שום ניתוקים, נפילת טורים או סימנים כאלה. בכל מקרה התחייבתי לקונה שאני יסדר את התקלה ,הוא הלך למוסך חברה עשו ניקוי סעפת יסודי והכל הסתדר ולפי מה שהוא אמר האוטו נוסע פגז, גם אצלי הEGR היה חסום.
אני לא יודע כמה אתה סומך על המוסך שלך אבל לי כבר ניסו לדחוף את עניין המשאבה שעולה כמו מאזדה שנת 2005, זה קרה לי כאשר הרכב קיבל מכה במיכל דלק וכתוצאה מכך בזמן האצה היה ניתוקים ונפילת טורים בתאוצה ( לא נדלק מנורה) והרכב בקושי היה עובר את המאה קמ"ש בסוף החלפתי מיכל והכל הסתדר.
ממה שקראתי על המשאבה בפגארו יש איתה בעיות אבל לרוב זה החיישנים שנמצאים על המשאבה בכל מקרה שיפוץ המשאבה הזאת הוא סיפור בפני עצמו .
אני ההייתי בודק שוב ולא רץ להחליף משאבה .

-->