PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בין פאגרו 2008 170כ"ס לפאגרו 2010 200כ"ס, מה כדאי ומה ההבדלים ביניהם????

gilta
11-10-14, 17:01
שלום אני בא מ- 16 שנים בחברת ניסן, 2 ווינרים ו2 טרנואיים, ברצוני לעבור לפאגרו הצורה החדשה אבל לא מכיר את המחלות של הרכב ואת הכדאיות מבחינת הדגמים, אשמח אם מישהוא פה יוכל לעזור לי גם בהסבר וגם בחיפוש אחר פאגרו כזאת ארוכה מפוארת בצבע שחור!!
בתודה מראש, גיל91818

איל טוביה
19-11-14, 23:43
גיל שלום
לי יש פג'רו בנזין קצר, הדגם החדש, 2007.
יש לי חבר שיש לו את 2 הדגמים שאתה מדבר עליהם.
קודם כל מדובר בהבדל כספי ניכר, כי יש הבדל בשנתונים.
אתה צריך להבין כי הכח של 170 כ"ס דיזל הוא עצום, כך שלא בטוח שתרגיש הבדל גדול בשטח בין 2 המנועים.
כידוע לך, במנועי דיזל, אתה מקבל את הכח בסל"ד נמוך.
למשל, טרופר הדגם האחרון בדיזל והלנד קרוזר היו עם 159 כ"ס.
דגם הבנזין שיש לי הוא חזק מאד, עם 250 כ"ס.
מה שמשותף לכל הדגמים הללו היא תיבת הילוכים מאד מתוחכמת, נעילה באמצעות ה-ASC של 4 הגלגלים כל הזמן, ונעילה אחורית חשמלית.
החסרון של הרכב הזה הוא מהלך המתלה שלו, כי אין לו סרן חי מאחור.
מניסיון של שנה וחצי אינטנסיביים מאד יחסית בשטח עם הרכב הזה, אחרי שעברתי אליו מטרופר, כמעט בכל מצב הנעילות לעיל פותרות כל בעיה, למעט מדרגות עם זוית חדה שמהלך מתלה טוב עדיף. לכן אתה חייב מיגון גחון מלא. ממליץ גם על מיגון מתחת לפגוש האחורי.
עליתי עם הרכב הזה בקלות את עשוש, מעלה רמון ועוד. העבירות שלו בשטחים אחרים, קלילה, לרבות בולדרים וכיו"ב. מהיר, חזק.
שים לב, כשאתה רוכש אותו, אם הוא מעל 5 שנים על הכביש, גם אם לא ראה שטח, תצטרך להחליף בו כנראה תוך זמן קצר תושבות מנוע, גיר ודיפרנציאל, כי הגומי מתייבש. הוצאה לא קטנה.
ממליץ על הגבהה של 5 ס"מ עם סט של אולדמן, והחלפה לצמיגי שטח.
אם הג'נטים 18#, מגוון הצמיגים קטן. אם 17# מגוון הצמיגים גדול יחסית, וזה עדיף.
הרכב נוח מאד בכביש ובשטח, תאוצות כמו מכונית פרטית ויותר מכך.
אני אישית הייתי הולך על דגם 2008, עקב הפרשי המחיר הגדולים. עדיף שתשקיע בשדרוג ומיגון טובים.

gilta
02-05-15, 01:04
תודה על התשובה המפורטת, קניתי 2011 דיזל ארוך, מאוד מרוצה!!!

-->