PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפיכת דיבורית לרמקול לפוקט פי סי

gmb
10-08-05, 19:27
שלום לכולם
יש לי דיבורית ישנה ברכב והייתי רוצה להפוך אותה לרמקול של הפוקט פי סי (לצורכי שמיעת הוראות ניווט וגם כסתם רמקול לפוקט פי סי שיש לו רמקול חלש שבקושי נשמע בסופה).
חיברתי את הרמקול של הדיבורית ישירות לפוקט אבל זה נשמע חלש מדי, אפילו יותר חלש מהרמקול הפנימי של הפוקט, אולי מישהו יודע אם זה אפשרי בבכלל ואיך אפשר לחבר את הדיבורית שתשמש בתור מגביר קול לפוקט פי סי ותשמיע אותו בקול חזק יותר?

בתודה מראש לכל העונים

רמי

moriseven
10-08-05, 19:58
אתה צריך לפתוח את המוח של הדיבורית(בדרך כלל מוחבא מתחת לדשבורד)ולראות לאן מתחבר הרמקול והמיקרופון של הדיבורית, הם צריכים להיות מחוברים למעגל שמגביר,תראה אם אתה מצליח לבודד רק את המעגל המגביר מכל הערכה.

gmb
22-08-05, 17:32
אתה צריך לפתוח את המוח של הדיבורית(בדרך כלל מוחבא מתחת לדשבורד)ולראות לאן מתחבר הרמקול והמיקרופון של הדיבורית, הם צריכים להיות מחוברים למעגל שמגביר,תראה אם אתה מצליח לבודד רק את המעגל המגביר מכל הערכה.

אני לא עד כדי כך מבין בדברים האלה בשביל לבודד מעגלים חשמליים ולייצר מעקף...
אבל חשבתי גם על לקחת את הרמקולים של המחשב בשביל לחבר לפוקט פי סי...
הבעיה, הם עובדים על 6 וולט...
יש פיתרונות?
איך אפשר להוריד בזול ובשיטה יעילה מתח מ-12V ל6V בשביל הרמקולים?

רמי

moriseven
22-08-05, 21:18
תשמע אצלי לדוגמא לפני השעון דלק או חום לא זוכר כרגע יש רגולטור (מוריד מתח) שמוריד את המתח ל- 6V תחפש כזה בחנויות חשמל לרכב אולי זה יעזור לך.

UNIX
22-08-05, 21:28
יש בהום סנטר שנאים כאלו שמתחברים למצית ואפשר לקובע איתם את הוולט מ 1.5 ועד 12 וולט .

moriseven
23-08-05, 00:38
ואללה צודק ברוך איך שכחתי מזה היה לי כזה למיני דיסק, לפעמים אנחנו תמיד מחפשים דווקא את הפתרון המסובך.

-->