PDA

צפייה בגרסה מלאה : mercedes g class d400 המלצה לפני קניה

rotem71
19-10-14, 15:59
הי חברים, אני בוחן בימים אלו את האופציה לרכישת G משנת 2001 יד ראשונה עם 150,000 ק"מ.
העניין הוא ששמעתי שמנוע הדיזל המפלצתי שמשודך לו V8, 4000 אינו מנוע אמין ושומר נפשו ירחק.
האומנם? לצערי הרכב בחו"ל ואני לא יכול לבחון אותו מראש.
אשמח לשמוע דעתכם.

asafk
19-10-14, 17:07
בדגם הספציפי אכן היו המון בעיות ולא רק במנוע. לא יודע לגבי שומר נפשו ירחק... אבל בניגוד לדגמים ה״חקלאיים״ של הg, הדגם הזה נמכר כרכב יוקרה ועלויות האחזקה בהתאם.

אסף.

raanan
19-10-14, 18:02
http://www.barkai4x4.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%A6%D7%93%D7%A1-g/

שים לב לסיכום של בעל הרכב לאחר שנתיים שימוש !

רענן

Gilad
19-10-14, 20:49
אתה מתכנן להביא אותו לארץ?

דרור ברלי
19-10-14, 20:51
אכן שומר נפשו ירחק ולא בכדי.

עם כל המערכות החשמליות/אלקטרוניות וכל הפינוקים האלה, זה נשאר אוטו לעשירים גם כשהוא בן 13 (ועדיין יקר).
רק עשירים יכולים להרשות לעצמם לרכוש ולתחזק אותו, אבל גם הם מאוד לא אוהבים אוטו שמתקלקל כל שני וחמישי.

אפרים
19-10-14, 21:32
היו זמניםhttp://www.jeepolog.com/forums/asset.php?fid=75226&uid=6024&d=1389966057

rotem71
19-10-14, 21:52
תודה לכל המגיבים. חשבתי להביא אותו לארץ - הרכב היה כאן עם בעליו ושולמו עליו כל המיסים. הבעלים מתחייב שהוא במצב מעולה. יד ראשונה 150K ק"מ
הוא מוכן שאני אקח את ה-G לחמישה ימי ניסיון, תמורת מקדמה של 50%. אם אני אחליט לאחר בדיקה שאני לא רוצה- כספי יוחזר בחזרה.
הכל כתוב וסגור חוזית.
נשמע טוב מידי כדי להיות אמיתי. חשבתי שהגרמניות האלה לא רואות מוסך. אני מבין שטעיתי. לא מחפש הרפתקאות יקרות.

דרור ברלי
19-10-14, 23:46
בגרמניה כבר שכחו מתי ייצרו אצלם רכב שלא רואה מוסך, והרבה.

המכוניות האמינות שלהם היו, כמה צפוי - פשוטות. חיפושית, אופל רקורד, מרצדס 240D.
המרצדסים האמינים האחרונים יוצרו בסוף שנות השבעים עד אמצע שנות השמונים (סדרה E)

היום מרצדס, ב.מ.וו, אאודי ופורשה הם אלופי הטכנולוגיה המתקדמת. התכנון של המכוניות שלהם הוא לגמרי הייטק, הפאר בלתי נתפס, הביצועים גבוהים ללא תחרות. בתיאוריה וכשהן חדשות מהניילון - אלה המכוניות הטובות ביותר שכסף יכול לקנות. אבל בפועל אלה מכוניות מורכבות ורגישות שלא סובלות הזנחה. הכל עדין, עתיר תקלות ויקר לתחזוקה וכמעט בלתי אפשרי לתיקון. מחליפים מכלולים שלמים במחירי בית מרקחת.

G של היום זה אוטו לאוליגרכים רוסים, למאפיונרים, לאנשי עסקים עשירים מאוד, לא לאחד האדם. אלה שרוכשים אחד כזה גם לא מחזיקים בו הרבה זמן. קונים אותו כצעצוע מגניב, נהנים ממנו קצת, נותנים אחרי כמה חודשים בטרייד אין, מוסיפים קצת כסף ולוקחים צעצוע מגניב חדש.
G כזה, שחדש עולה היום מעל מיליון שקל, יהיה שווה בעוד 10 שנים משהו כמו 100-150K שקל, אבל עדיין יישאר אוטו של עשירים מאוד. כל כניסה לטיפול תצטרך משכנתא. על מחירי תיקונים אתה לא רוצה לחשוב בכלל.

תחליף חלום. הכי פשוט.

טל חסיד
20-10-14, 08:09
ראיתי גם את מודעת המכירה של הרכב הנ"ל, לא היתי מתקרב אליו לא רק מבחינה טכנית של מה שכתבו לך פה. גם אם שילמו עליו מיסים, אם אין לא רשוי ישראלי והוא מתחת לשנת 2012 אין סיכוי שיקבל מספר צהוב כאן. יש הרבה רכבים שאנשים מביאים לארץ משלמים מיסים ומשרד הרישוי מסרב לתת רשיון.

טל

Gilad
21-10-14, 07:42
תעשה חיפוש ברשת - הסיפור הזה הוא מלכודת לתמימים שחושבים שמצאו מציאה.
ראיתי אותו כבר בפורמט דומה עם רכב אחר - הבחור שילם את ה-50% מקדמה ואחר כך דיבר ללמפה.

תיזהר!

ymandel
28-10-14, 14:43
בתור בעלים לשעבר של G (ישן יותר, פשוט יותר), שמור מרחק!
G400CDI ידוע כרכב בעייתי במיוחד בשנתונים האלה, אני מכיר לא מעט.
הסיפור של מקדמה\נסיון נשמע מסריח.

Bernard
28-10-14, 23:01
ולחזק את דרור.

פה, בגולת ארה"ב, לקחת מרצדס זו לא בעייה גדולה - הם מסבסדים לך יופי של ליסינג וכל הטיפולים עליהם, לתקופת הליסינג (שניים או שלוש).
אני מכיר כבר 4 שפשוט התאכזבו ממרצדס שלא האמנתי - הרכב כל הזמן נכנס/יוצא מהמוסך (נותנים חלופי אבל..) ונורות האזהרה עובדות יותר מהמאותתים.
כאמור, השירות יוצא מהכלל ואתה לא נתקע בלי רכב אבל כל הזמן להגיע למוסך, היה יותר מידי והם החזירו את הרכב ועברו לאחרים...

האמת, בהתחלה לא כ"כ האמנתי אבל... עובדה.

דרור ברלי
29-10-14, 09:50
וזה לא רק במרצדס. ככה זה גם בב.מ.וו ואאודי.
טו מאץ' טקנולוג'י.

asafk
29-10-14, 12:06
בכל מקרה לנושא הדיון הזה. ההצעה נבדקה על ידי חבר באתר ומדובר בנוכלות.

שימו לב.

אסף.

opl
29-10-14, 13:49
אנחנו מדברים על אחד לבן שיושב במגרש בעיר שאין שניה לה?

-->