PDA

צפייה בגרסה מלאה : אולי ורק אולי - מעבר מהיילקס 96 לשנתון גבוהה

alteritay
19-10-14, 18:21
שלום חברים יקרים.

קודם כל הקדמה,
ברשותי היילקס 96 נעולה מאחורה, מוגבהת, צמיגים מיוחדים ושלל תוספות.
החסרונות - בואו נודה בזה, זה נוסע לאט, זה גניב, זה לא נח, זה רועש, זה קופצני ועוד
היתרונות - זה היילקס 96 (;

אז בקרוב הולכת להצטרף למשפחה תינוקת חדשה שמצד אחד זה משמח מאוד אבל בתכלס זה אומר שרמת הטיולים יורדת, גם בתכיפות וגם ברמות הקושי. בואו נגיד שאני לא מתכנן לעשות איתה את ציר המצלעות בעליה.
המחשבה היא להחליף להיילקס שנתון יותר גבוהה כדי להשאר עדיין עם היכולת לטייל.
אני מאוד אוהב את הקונספט של טנדר על פני ג׳יפים אחרים כגון suv למיניהם

השאלה היא כמה אני משוגע ? האם ניתן למצוא כלים סבירים עד טובים ? כמה השקעה צריך כדי להביא את השנתונים האלה לרמת טיולים סבירה, סבירה אומר לא להצטרך להסטכל מתחת לאוטו אחרי כל אבן ( חוויה שזכורה לי מהמכוניות האחרות שלמרות המיגון אתה חושש ) וכמה אמינות או לא יש להם, ברור לי שזה לא היילקס 96 אבל מה זה כן ?

תודה לכולם !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
19-10-14, 19:18
איתי, ראשית מזל טוב ממני וממעיין. ברוך מקבל אחות ;)
לדעתי:
תעשה סיבוב על היילקס חדשות יותר (ומוגבהות) ותראה אם שווה לוותר על האוטו שלך (שאותו אני מאוד אוהב ולדעתי חבל למכור אותו) בשבילה. מבחינת גניבות לא נראה לי שפתרת את הבעיה (להיפך אפילו) מבחינת אחזקה כנראה שגם לא (יותר טכנולוגיה..שלך יוצר למדינות ללא תשתיות)
כמה כבר נוחות תרוויח?
אם כבר טנדר לטיולים קלים בלבד - שקול דימקס/האנטר. אבל פה כבר מדובר על קפיצה של עשור בשנתונים והשקעה בשיפורים. וגם פה יש את נושא הגניבות. ואתה עוד תתגעגע. תשאל את ידידנו המתופף.

Sent from my Ass

alteritay
19-10-14, 19:28
חחחחחחחח, אסיייייייי. תודה על הברכות !!! אין מה לומר, ברור שאתה צודק. עוד נושא שעולה זה שכבר אף ביטוח לא מבטח וגם אם כן הוא יתן במקרה הטוב 10000 שקל.
ובעיקר זה שזה מיותר ביחס לטיולים הלא קיימים יותר מדיי , אבל כנראה שסוס טוב לא מחליפים. (;

asypeer
19-10-14, 19:35
איתי, ראשית מזל טוב ממני וממעיין. ברוך מקבל אחות ;)
לדעתי:
תעשה סיבוב על היילקס חדשות יותר (ומוגבהות) ותראה אם שווה לוותר על האוטו שלך (שאותו אני מאוד אוהב ולדעתי חבל למכור אותו) בשבילה. מבחינת גניבות לא נראה לי שפתרת את הבעיה (להיפך אפילו) מבחינת אחזקה כנראה שגם לא (יותר טכנולוגיה..שלך יוצר למדינות ללא תשתיות)
כמה כבר נוחות תרוויח?
אם כבר טנדר לטיולים קלים בלבד - שקול דימקס/האנטר. אבל פה כבר מדובר על קפיצה של עשור בשנתונים והשקעה בשיפורים. וגם פה יש את נושא הגניבות. ואתה עוד תתגעגע. תשאל את ידידנו המתופף.

Sent from my Ass

איתי אני חמור קטן (וגם זה נתון לויכוח) בטח אחרים יחלקו עלי. זו דעתי. טנדר (יפני) זה טנדר. ואם כבר טנדר - אז שיהיה היילקס מהשנתונים הנכונים.

Sent from my Ass

ד ו ר ו ן
19-10-14, 22:09
לא הבנתי מה אתה מנסה להשיג.

יותר נוחות?
אם אין לך קפיצים+בולמים נורמליים, זה הזמן.
אם יש לך, תוריד עוד קצת אויר, עושה פלאים.

לא רואה שום סיבה שהתינוקת היא הסיבה להחליף אותו.

אנחנו עם 2 בהיילקס 97, הם פשוט מתים עליו.

aviv1ron1
19-10-14, 22:41
אני לכבוד הילדה השלישית הבאתי היילקס 96 :rolleyes:
בינתיים כולם מרוצים מאוד כולל הקטנה (בת שנה) שעשתה את נחל נקרות, קצרה, עשוש וזעף בכיף

alteritay
20-10-14, 00:40
בסדר, שכנעתם אותי.
(;

דניאל מאירי
20-10-14, 11:51
אם היילקס ויגו נכנס לך לתקציב - אני ממליץ בחום.
נוח מאוד וכיפי.
בעלות לא גדולה מדי אתה מגביה אותו (נעילה אחורית מקורית - בידני כמובן) ויש לך אחלה רכב לטייל.
המכרזים של המדינה מלאים בכאלו (יום שישי הקרוב ייפתח מכרז......).
אם תרצה לעשות סיבוב על שלי - אתה מוזמן.
דניאל

tomer1978
20-10-14, 12:09
איפה מכרז?

טויוטה סטארלט 97׳ אוטו׳
מחפש רכב עד 20 אש״ח (סונטה,אקורד,וכד׳)

דניאל מאירי
20-10-14, 14:28
http://vehicle.mof.gov.il/Mof/Rechev/MofRechevTopNav/MofRechevSell/MofRechevLastSell/

tomer1978
20-10-14, 14:32
?! כל המכרזים סגורים

טויוטה סטארלט 97׳ אוטו׳
מחפש רכב עד 20 אש״ח (סונטה,אקורד,וכד׳)

OFF-RoaD
20-10-14, 15:20
כפי שאמר, המכרז הבא יפתח בשישי

Redoren
20-10-14, 15:41
זה כנראה קישור ישן. התאריך האחרון להגשת הצעות היה 16/9.

ואגב, המחירים הזוכים לא כאלה אטרקטיביים.

איל מ
20-10-14, 20:35
יהיה לך יותר זול להפוך את ההילקס לנוח מאשר להפוך את הויגו לרכב טיולים שמשתווה להיילקס 96.
אם אתה נכנס לשיקולים של בטיחות בנסיעה על הכביש (רכב מודרני וכו'...) בגלל הקטנה, זה כבר משהו שאי אפשר להכניס לאותה משוואה.

alteritay
21-10-14, 20:10
בטיחות היא לא פונקציה, מבחינתי היילקס הוא הרכב הכי בטיחותי שיש, אף אחד לא ירצה להתנגש בך בכביש (;

-->