PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לגבי טיוטה לנד קרויזר פראדו

omer26
23-10-14, 03:01
שלום רב, לאחר התלבטויות הוחלט לקנות טיוטה לנד קרוזר מאחר שמחירי הלנד קרוזר 2004 וצפונה גבוהים הוחלט ללכת על הפרדו. אינני רוצה לחפור בנושא אך ברצוני לבדוק את הגיפ הרלוונטי בעצמי לפני הקנייה, כמי שמגדיר עצמו כמשוטט מכור באתר אינני מוצא את המדריך האולטימטיבי לבדיקת הגיפ הנ"ל, אשמח לקבל חוות דעת כללית על הדגם בין השנים 99 ל03 כמו כן גם דגשים רלוונטים לגבי בדיקת הגיפ לפני הקנייה.

תודה מראש

עומר

מוני אורבך
23-10-14, 06:46
שלום עומר

אין מדריך רשמי (עצלנות של בעלי פראדו)
אבל יש הרבה מאוד שרשורים בנושא עם הרבה מאוד ידע.
אחרי שתעבור עליהם, ואם עדין יש לך שאלות ספצפיות, נענה בשמחה.
כעקרון לדגם אין מחלות כרוניות.
שים דגש על מצב הבוגוינטים הקדמים (חופשים) במיוחד התחתון.
כמו כן רכב עם נזילות רבות חשוד בהתעללות.
הרכב שלי 2001 ואין לו אפילו הזעה...
והוא ממש לא יוצא דופן:-)
מעבר לזה, כל אקזמפלר לגופו

DANI1
23-10-14, 08:53
אחד הדברים החשובים זה המנוע ,שקניתי את הרכב לפני 7 חודשים ,ביקשתי מהמכון לבדיקה ,לבדוק לי רק את המנוע ,היתר זה סיכון עצמי ,כל מה שתבדוק לבד לא תצליח למצוא רג'קטים, שבעל מכון עם נסיון ימצא לך ,
תיקח את הסיכון ,או לא זה, שיקול דעתך בלבד .
בדיקת מנוע 300 ₪ בדיקה כללית 800 ₪ ,
DANI 1

omer26
27-10-14, 12:44
ראשית תודה לעונים וליועצים. אכן שוטטתי בפורום(הרבה מהדיונים הופכים מדיון מקצועי ללא עיניניים) ואכן יש חומר רב על הדגם הנ"ל. עדיין אשמח לקבל כמה תשובות לשאלות שרק בעלי הדגם הנ"ל יוכלו לענות
1. מה היתרונות של ה163 כ"ס למול ה125 ומה החסרונות ולהפך?
2. האם ישנה בעית פח/צבע/רקבון נפוצה?
3. איך אדע אם שיחקו בקילמוטראז של האוטו? ( נמצא רכב רלוונטי. הבעלים טוען על קילומטרז נמוך ביחס לשנה שנת 2000 165 אלף קילומטר)
4. צריכת דלק ממוצעת?
אשמח אם העונים יהיו בעלי הכלי הנ"ל או בדימוס

תודה מראש עומר (אם יש מישהו עם סבלנות וכוונה טובה אשמח לקבל ייעוץ בפלאפון 0556642032)

שוב תודה.

מוני אורבך
27-10-14, 13:56
1. 163 יותר חזק ויותר חסכוני. 125 ללא מסילה משותפת המזרקים שלו יותר זולים. אמינות לדעתי זהה כמו כן מחיר טיפולים.
2. אין בעיות כרוניות שידועות לי בצבע או בפח שיוצרות ריקבון.
3. משחק בקילומטרז קשה לזהות. אם יש תיעוד טיפולים מוכח אפשר לראות "קפיצות" בקילומטרז. כמו כן ברשיון יש תיעוד של הקילומטרז שנה שעברה.
מעבר לזה זה משחקי בילוש. כמה נזילות, עד כמה הכול משופשף וכו..
4. ל 163 אחד ל 9 בממוצע

-->