PDA

צפייה בגרסה מלאה : האוצר מגבש צעדים לעידוד רכישות מחו''ל באתרי קניות באינטרנט

boaz avrahami
28-10-14, 17:45
המלחמה ביוקר המחיה: האוצר מגבש צעדים לעידוד רכישות מחו''ל באתרי קניות באינטרנט

http://iglob.es/?981754

מה אתם אומרים, יקרה?
תחרות הוגנת לעסקים המקומיים?
הטבה לנו כצרכנים?
בחירות?

lizard
28-10-14, 18:07
הרעיון של האוצר הוא כנראה שהספקים בארץ יורידו מחירים....ממש חשיבה נכונה. יגרמו ליבואנים לפשוט רגל.
לדעתי זה סתם סוג של "תראו אנחנו עושים דברים ואנחנו מזה מגניבים כי שמענו שיש משהו כזה שנקרא אינטרנט ואפשר לקנות בו דברים מחו"ל"

אני די בטוח שהם רק ירעו את המצב.

אם כי אם הם יסדרו את נושא תעריפי הבלדרות זה יכול להיות מצויין. לא מאמין שזה יקרה או שהחברות ישתפו פעולה. יצאו דרך אחרת להכניס לנו את האלמנט...

gasgas
28-10-14, 18:07
הבחירות מאחורי הפינה והיוזמות עולות לאוויר, מה יקרה עם היוזמות האלו? בטח מה שיקרה לזקן של לפיד אחרי הבחירות - יגולח......

asypeer
28-10-14, 18:16
אני לא רוצה לחשוב מה ההשלכות על הדואר במקרה כזה..

Sent from my Ass

איל מ
28-10-14, 18:22
הדבר הראשון שכנראה ישקיעו בו הוא מערך בקרה יעיל יותר על מה שנכנס. כי לכולם כבר ברור היקף הקניה בחו"ל רק שעכשיו הוא מתחת לזרקור.
מה שאומר שכנראה כבר לא תהיה את הדילמה של "יעבור או יעצר..."
:(

dudu
29-10-14, 14:27
אולי באוצר מתכוונים להצטרף לתוכנית שותפים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A7_%D7%A9%D7 %95%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9D#.D7.A1.D7.95 .D7.92.D7.99_.D7.AA.D7.95.D7.9B.D7.A0.D7 .99.D7.95.D7.AA_.D7.A9.D7.95.D7.AA.D7.A4 .D7.99.D7.9D) ולעשות מליונים.......:)

asafk
29-10-14, 15:27
קודם כל - ראוי נכון וחשוב. הופך אותנו לחלק מהשוק העולמי.
אבל באותה נשימה - להקל על היבואנים. במיוחד על הקטנים, ובמיוחד להסיר היכן שרק ניתן, ובלי לפחד מסיפורי אימה, את העול הכבד שאחראי להרבה מהמחירים הגבוהים - מכון התקנים.

אסף.

IlanHadar
29-10-14, 16:16
נו באמת חברים, הכל חול בעיניים, מי שרוצה היום להביא מחו"ל חלקים לרכב מביא, אני את המוסך בארץ כבר לא ראיתי הרבה זמן, הכל מחו"ל עם מכונאי מדרכה שעושה עבודה הרבה יותר טובה מהמוסך. הבאתי רפידות בלמים לרכב שלי ב 38 דולר (אכן במזוודה), ביבואן רוצים 800 ש"ח.

כל עוד לא יתאפשר לנו להביא מוצרי מזון בנתיב מתחרה ליצרניות בארץ כולל ערוצי ההפצה, ימשיכו לקרוע אותנו בסופר ואנחנו נמשיך לשתוק ולהתמודד עם קשיי היום. מי אתם חושבים שומר על מחיר המילקי גבוה בארץ - הממשלה חברים, במכס מגן על שטראוס, ברגע שלא יהיה מכס מבטיח לכם שמוצר מתחרה ימכר כאן ב 1.5 ש"ח.

תזכרו מה אני אומר לכם כאן, זה יקח עוד זמן (אולי שנים) אבל זה יתפוצץ בסוף, כאשר זוג שכיר לא מסוגל לסיים את החודש ונכנס לחובות או חי בעזרת ההורים זה מתכון לאסון כלכלי, שיגיע!

boaz avrahami
29-10-14, 18:06
אין ספק שיוקר המחיה נגזר מחזירות הממסד.
הבתים יקרים בגלל המיסוי על הקרקע.
המוצרים יקרים בגלל מיסוי ורגולציה.
השרותים יקרים המיסוי על העסקים ועל שכר העבודה.
ההון השחור גואה גם בגלל המיסוי הגבוה.
מי שבונה יודע עד כמה הענף עובד בשחור...

היחידים שלא מוטרדים אלו המגזר הציבורי והביטחוני

yes1952
31-10-14, 07:59
פתיחת השוק הגלובלי החנה מבורכת לצרכן,אך מכה קשה לקמעונאים שיסגרו אם לא יכינו עצמם למכה,ובמה הדברים אמורים?
ענף הטקסטיל-עובר תקופה קשה כיום-אך גם הצרכן שקונה ברשת מופתע מהאיכות הרעה של הבדים(לא תמיד)
ענף הרכב-אכן חלקי חילוף מתחילים ליצור לחץ על היבואנים ואין ספק שהקניה הגלובלית תרסן אותם
ענף החשמל והאלקטרוניקה-מוצרים קטנים--אין ספק שמחיל להיות כאן מהפך-אך שוב כמו בענף הטקסטיל לא כל הנוצץ זהב-יש הרבה מוצרים שאינם שמישים,מחודשים,ובעיות אחריות,שלא לדבר על מותגים מזויפי-החל במכשירי אלקטרוניקה וכלה במציתים-אין סוף ברשימת המוצרים
תופעה מעניינת אחרת החלה לבצבץ-אנשים מביאים 3 או 4 מוצרים ומנסים למכור לחנויות--פריירים--
אך מעז יצא מתוק מבחינתי לפחות-אני ועוד כמה קולגות מקבלים היום מהיבואנים מחירים טובים יותר(בחנויות הדומות לשלי לפחות)
ולפחות אצלי ירד המחיר לצרכן.
מצד שני-מי שרוצה למשש סחורה ולראות אותה בעיניים שישלם את החלק היחסי של דמי הובלה ביטוח אחריות מכס וכו'
אין ספק שתמיד יהיה פער בין מחיר אינטרנטי כמעט וירטואלי לבין מחיר של מוצר שמוצג לראווה,
הכל עניין יחסי
ובועז אברהמי ידידי===מאז ומתמיד בכל העולם ולכל אורך ההיסטוריה האנושית הממסד הביטחוני דתי וציבורי לא היה מוטרד למעט כיצד הם עושים יותר לביתם,
שני הזוזים שלי למצב המשעשע הזה
ולסיום
הכל דבש--די במה שיש

zerez
31-10-14, 09:29
מישהו כתב בפייס שלפיד ממלא את תפקיד פולישוק בכישרון רב, כנראה שזה אחד הפרקים בפולישוק של לפני הבחירות.
אני מסתדר מצויין בלי ה"עזרה" שלו.

IlanHadar
31-10-14, 11:47
רוב מי שמחזיק רכב שטח וכותב כאן מסתדר איכשהו.

אבל כדאי להסתכל מסביב, הרבה מאוד לא מסתדרים.

אכן לפיד ופולישוק די דומה לא עושים כלום לטובה ולרעה.

yes1952
31-10-14, 17:29
הרגע המלצתי לחבר בפורום ששאל אותי לגבי פריט מסוים,שאני ממליץ לו לקנות באיביי=לפריט יש שם מחיר מצויין-בארץ הוא היה עולה כמעט כפול
בגלל כל הגישפט-מכון תקנים ביטוח ושאר "גניבות" השלטון

4x6vo
31-10-14, 20:06
חוץ ממזון אני קונה הכל בחו"ל. בפריטים מסויימים מדובר בשליש מהמחיר של הפריט בארץ.

-->