PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר לא סוחב

khaled_z
30-10-14, 14:43
שלום לכולם

בדקתי היום טרופר דיזל ידני ( התרשמות תוך כדי נסיעה ) והרכב לא זז חשתי שחסר לו כוח מה יכולה להיות הבעיה ?

נדב ש.
30-10-14, 15:15
איזה שנה הרכב? דגם? נפח מנוע 3.1 או 3.0?

שולץ האיום
30-10-14, 15:17
שלום לכולם

בדקתי היום טרופר דיזל ידני ( התרשמות תוך כדי נסיעה ) והרכב לא זז חשתי שחסר לו כוח מה יכולה להיות הבעיה ?

תבדוק טרופר בנזין בפעם הבאה.

נדב ש.
31-10-14, 10:17
רק אל תבכה לנו על "צריחת" הדלק....ועל זה שהפסקת לטייל כי יש לך חור בכיס....
אין ארוחות חינם.

שולץ האיום
01-11-14, 11:58
אין ארוחות חינם.

כל אחד עושה מה שמתאים לו
אחד עושה 40 טיולים בשנה ואחר 10
אחד עושה בלי קשר לטיולים 25,000 קמ בשנה ואחר 10000.

חור זה עניין יחסי, וכיס בכלל.........

כל אחד ומה שמתאים לו, מה שחשוב זה לפחות הגיון בריא ותכנון נכון.
לא כולם צריכים דיזל
ומי שלא צריך ובכל זאת קונה, לפי דעתי מפסיד מכל העולמות כולל כלכלית בסופו של דבר.

בהצלחה

khaled_z
03-11-14, 12:50
שנת 2000 מנוע 3.0

khaled_z
03-11-14, 12:57
אין ארוחות חינם.

אני לא בוכה על צריכת דלק יש לי סופה מאוד חסכונית שאני מחזיק ועדין לא בכיתי אלה אם אתה מחשב הגשם שירד הוא הבכי שלי

בן אדם שואל על בעיה מכנית סחיבה של הרכב ולא על צריכת הדלק אני עדין לא קניתי הרכב .

נדב ש.
03-11-14, 20:32
אני לא בוכה על צריכת דלק יש לי סופה מאוד חסכונית שאני מחזיק ועדין לא בכיתי אלה אם אתה מחשב הגשם שירד הוא הבכי שלי

בן אדם שואל על בעיה מכנית סחיבה של הרכב ולא על צריכת הדלק אני עדין לא קניתי הרכב .

חביבי אני לא יודע למה ציטטת אותי....התגובה שלי לא היתה אליך, אלא לשולץ והוא גם ענה אם לא שמת לב.

טרופר 3.0 לא סוחב יכולות להיות המון סיבות, החל מצינורית וואקום שלא במקום ועולה כמה שקלים ועד חיישנים כמו MAP, מסילה ווסת לחץ שמן, ויש עוד...
הדבר הראשון זה לנסות להוציא קוד תקלה בעזרת קיצור פינים 4 ו 6 בקונקטור DLC.

khaled_z
04-11-14, 13:51
חביבי אני לא יודע למה ציטטת אותי....התגובה שלי לא היתה אליך, אלא לשולץ והוא גם ענה אם לא שמת לב.

טרופר 3.0 לא סוחב יכולות להיות המון סיבות, החל מצינורית וואקום שלא במקום ועולה כמה שקלים ועד חיישנים כמו MAP, מסילה ווסת לחץ שמן, ויש עוד...
הדבר הראשון זה לנסות להוציא קוד תקלה בעזרת קיצור פינים 4 ו 6 בקונקטור DLC.

סליחה על האי הבנה חשבתי שאתה עונה לי

ותודה רבה על התשובה

נדב ש.
04-11-14, 15:32
לא קרה כלום...
ובכייף.

סוזי המשתוללת
04-11-14, 15:46
נדב רגיש לביקורת על הגרוטאה דיזל שלו.... הוא חושב להציל את השוק....:)
מה לעשות לוי יצחק אמר את דברו וכך גם העם .... אין טרופרים בנזין למכירה ביד 2 ואני מכיר כמה שמחפשים....
ללא קשר אני דווקא חושב שבגלל זה הדיזל היא קנייה מצויינת למי שמוכן לעבוד לבד (והוא מאד פשוט לעבודה למי שיודע)
בעיית סחיבה יכולה להיות כמו שנדב כתב החל מחיישנים דרך אינטרקולר פרוץ /טורבו עייף ועוד
גם ממיר קטליטי / דוד אגזוז סתום ייגרמו לחוסר סחיבה
ויכול להיות שאתה סתם משווה לסופה....:confused:
גש למישהו עם טרופר תקין ועשה סיבוב כדי לקבל את התחושה
מעבר לכך מדוד זמנים למשל של תאוצה למאה או האצה לאורך קטע ידוע
זה לא בשביל הדוואוין אלא כך היצרנים מודדים חוסר סחיבה בתהליך האיבחון
בגדול אם אינני טועה נתוני היצרן של הדיזל אוטומט הם כ 14 שניות בתאוצה ל100 אבל אל תתפוס אותי במילה
עוד משהו - בדוק שלא הגדילו צמיגים , זה בודאות יפיל את הסחיבה אם לא החליפו יחסי העברה (ובטח שלא החליפו)

khaled_z
04-11-14, 16:46
מה לעשות לוי יצחק אמר את דברו וכך גם העם .... אין טרופרים בנזין למכירה ביד 2 ואני מכיר כמה שמחפשים....
ללא קשר אני דווקא חושב שבגלל זה הדיזל היא קנייה מצויינת למי שמוכן לעבוד לבד (והוא מאד פשוט לעבודה למי שיודע)
בעיית סחיבה יכולה להיות כמו שנדב כתב החל מחיישנים דרך אינטרקולר פרוץ /טורבו עייף ועוד
בגדול אם אינני טועה נתוני היצרן של הדיזל אוטומט הם כ 14 שניות בתאוצה ל100 אבל אל תתפוס אותי במילה
עוד משהו - בדוק שלא הגדילו צמיגים , זה בודאות יפיל את הסחיבה אם לא החליפו יחסי העברה (ובטח שלא החליפו)

תודה על התגובה

אני לא משווה לסופה אני משווה לפאג'רו אוטומטי מודל 1998 שזה ידוע 125 כ"ס לא 159 ושוקל יותר באותו קטע של כביש הפאג'רו ביחס לטרופר ההוא כמעט טס וזאת קנה המדידה שלי
הטרופר עם צמיגי 245/70/16 כלומר המקורי והפאג'רו עם 31/10.5/15
לכן אני שואל אם יש תקלה נפוצה מסוג זה ואיך אפשר לפתור אותה ובכמה

אני עדין לא קניתי הרכב נמצא אצל מישהו שפרסם אותו למכירה ואני עשיתי התרשמות ראשונית מהרכב

נדב ש.
04-11-14, 22:56

אין טרופר בנזין למכירה?? תסתכל טוב יש ועוד איך ובמחירים מצחיקים, למה? אה בגלל שהוא חסכוני מאוד בדלק....
עד כדי כך חסכוני שאתה מוותר על הזמנה לטיול ואפילו לא ממני... אלא מבחור שלא פגשת כבר שנים ושתרם לך גיר שאתה נוסע עליו עד היום.....ומה השוס? אתה הכרת בינינו...חחחחחחחחח

שולץ האיום
04-11-14, 23:29
אין טרופר בנזין למכירה?? תסתכל טוב יש ועוד איך ובמחירים מצחיקים, למה? אה בגלל שהוא חסכוני מאוד בדלק....
עד כדי כך חסכוני שאתה מוותר על הזמנה לטיול ואפילו לא ממני... אלא מבחור שלא פגשת כבר שנים ושתרם לך גיר שאתה נוסע עליו עד היום.....ומה השוס? אתה הכרת בינינו...חחחחחחחחח

ההשתדלות שלך מלחיצה.
תהיה רגוע, בסוף תמכור, אין צורך ללכלך על אחרים.

נדב ש.
05-11-14, 09:46
ההשתדלות שלך מלחיצה.
תהיה רגוע, בסוף תמכור, אין צורך ללכלך על אחרים.

היתחרטתי, אני לא מוכר, כלי כמו שלי שמור ומטופל אני כבר לא ימצא...
חוץ מיזה אני בעד להוסיף כלים :-)

-->