PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש גפ מיוחד

shimilevi
13-08-05, 14:20
בבקשה לא למחוק
מחפ/ גיפ ב20000 שקל
משהו בשביל הים

shimilevi
13-08-05, 14:21
בבקשה לא למחוקמחפ/ גיפ ב20000 שקלמשהו בשביל הים
חנן נשמה תודה,
אחים שלי אני צריך עזרה בלמצוא גיפ' חיה בסביבות 20 אלף שקל. אני בדיוק השתחררי מהצבא ועובד בעבודה נדרשת - ככה שחשוב לי מאוד צריחת דלק שלא תיה גדולה אתם יודעים.
מחפש מישהו שמוכר ג'יפ חייה בצבע מטאלי . המנוע חייב להיות חזק כי זה זה נורא חשוב בים וגם ברמזורים אתם יודעים.
חשוב לי גלגלי בלון רחבים עם ז'נטים ניקל שלא ישקע בחוף ויעשה לי פדיחות ליד השרלילות.
שימי

lior_b.s
13-08-05, 16:20
או בקיצור, אתה מחפש ג'יפ של ערסים :twisted:

בצחוק אחי . . :lol:

בהצלחה.

UNIX
13-08-05, 20:07
יאללה איזה מצחיק אתה .

shimilevi
13-08-05, 20:09
ליאור גבר, למה אתה מאליבמה שחשוב לי גלגלי בלון זה יותר טוב מכל הריבולברים והנעילות שפה בפורום שלכם יש.אני ביכלל לא מבין למה צריך לסים נעילה בגיפ' שיש לו שתי דלתות
ומי שיכול עוד לאזור אני השמח
שימי

MAZDA 4X4
13-08-05, 20:36
שלום שימי.. , מה שלומך אחי?

שמע גבר.. , אתה רוצה ג'יפ , רוצה מנוע חזק? , רוצה פתיחות של 6 שניות ל-100? , רוצה לעבור 16 ק"מ על ליטר דלק , רוצה צמיג ברוחב הספויילר של הסיויק-טורבו הממוצעת? :?

אז מצטער אחי אבל אין חיה כזאת , לפחות לא ביקום הזה...

שמע אחי... , הג'יפים כאן כולם רגילים... , לאף אחד כאן אין ג'יפ שעונה על הדרישות שכתבתי למעלה... , אבל מצד שני אם בא לך להרגיש מיוחד , לנסוע על מה שאין לאף אחד , וכמובן להאיץ חזק ומהר , הפתרון למטה

הונדה סיויק טורבו , עם בולמים מקוריים וברקס תוף מאחורה , יותר טוב לא תמצא :wink: :wink:

אלכס. :twisted:

אלון_ק
13-08-05, 20:53
חנן כתב לך כבר, הודעה אחת למטה:

מוחקים לך כי אתה לא קורא את כללי הפורומים, ולכן אתה כותב הודעות שלא משתלבות עם הסטנדרט המקובל כאן.
קודם כל, בשביל לחפש יש לוח מודעות.
שנית, תגדיר יותר טוב מה אתה מחפש, או שתבקש ייעוץ במה שמתאים לך תוך כדי הגדרת צרכים, תקציב, שימוש אופייני וכו' .
שלישית, תבצע חיפוש. יש כאן לא מעט שרשורים של התייעצות על קניית ג'יפ זול.

חוץ מזה, ברוך הבא

בהתעלמות מוחלטת, אתה פותח גם את ההודעה הזו. לכן אני נועל לך אותה.

בבקשה אל תפרסם הודעות נוספות. כל הודעה נוספת שתפורסם תמחק מוקדם ככל האפשר, עד שתסדיר את הנושא עם חנן (שלח לו ה"פ).

-->