PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לקנות לדרמן

revi3
02-11-14, 08:25
אפשרי ורצוי יד שנייה במצב טוב
תודה ויום נפלא
רויטל 054-5751352

לביא
02-11-14, 09:39
קניתי אצל מיכאל שלשה או ארבעה. מחירים זולים. יבוא מקביל או משהו כזה.
054-433-8598

דרור ברלי
02-11-14, 12:41
כמה זה "זול"?

לדרמן, SOG, גרבר, SWISS ARMY וכו' הם מותגים בעלי מוניטין והמולטי-טולים שלהם יקרים רצח בישראל ויחסית יקרים גם בחו"ל.
יש להם גם אחריות לכל החיים שמין הסתם מגולמת במחיר הכלי.
אגב - בישראל לא לכולם יש אחריות לכל החיים. ללדרמן יש.
לעומת זאת, בנוסף למולטיטול של לדרמן (שכל חנות של ציוד טיולים מכבדת את האחריות שלו), יש לי גם מולטיטול של SOG שהפלייר שלו התעקם בקלות מפחידה בזמן שימוש לא מאתגר מדי, ואחרי ביקור בכמה חנויות ריקושט/למטייל וכו' מסתבר שאין לו אחריות.

אבל יש כל מיני כלים מתחרים לא ממותגים זולים משמעותית. כנראה שגם האיכות פחות טובה, אבל למי שלא משתמש כבד בכלי ולא מפעיל עליו עומסים פסיכיים, אולי כדאי לשקול את זה.

OFF-RoaD
02-11-14, 12:45
ללדרמן יש אחריות "25 שנה". בפועל זה לכל החיים. חשוב לציין שהם מתקנים, ולעיתים קרובות גם גובים על התיקון אם הוא נגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר, כהגדרתם. הכלים השוויצריים אותו סיפור.

לגרבר (ועד כמה שידוע לי גם לסוג, אבל אבדוק. בכל מקרה הסיפור שלך נשמע ממש מוזר) אחריות לכל החיים, וב90% מהמקרים מחליפים לחדש בלי לשאול שאלות. כמוכר, לרוב אושר לי להחליף ללקוח לכלי מהקופסא במקום.

נמרוד
02-11-14, 12:53
לא יצא לי אף פעם לתקן לדרמן תחת אחריות. הם תמיד הלכו לאיבוד לפני שנשברו, ונגד זה אין אחריות :(

שני - מערד
02-11-14, 13:01
לי יצא לתקן לדרמן תחת אחריות... שלחתי אותו לת"א לתיקון הסכין שנהרס לו הפין של הפתיחה. הם התקשרו ואמרו שהם שולחים לי אחד חדש!!
אכן שלחו את הדגם החדש שלהם. (שלי היה דגם ישן) אחלה שירות... מבחינתי שווה את הכסף.

opl
02-11-14, 13:11
אני כבר הרבה זמן לא עוסק בנושא אבל מעולם לא נדרש אצלינו אף לקוח בתשלום לתיקון של לדרמן ולא משנה מה היה הנזק.
ווקטורינוקס היו גובים בזמנו 40 שקל על השחזה.
לדעתי לדרמן הוא מוצר פריך, כמות הפליירים השבורים שהיו מגיעים אלינו הייתה גדולה, הקאטר מאבד מיכולת החיתוך שלו אחרי עשרות שימושים בעוד שהמקביל שלו בווקטורינוקס יכל לחתוך מטבע של 10 אגורות בלי מאמץ(משהו שלדרמן בקושי יכל לעשות גם כשהיה חדש) אם היתי בוחר היום מוצר לעצמי הייתי בוחר ווקטורינוקס, יותר איכותי, יותר עמיד. מקום שני - sog

דרור ברלי
02-11-14, 13:30
ה-WAVE שלי עובד קשה מאוד ונכנס כמה פעמים לתיקונים/השחזות בכמה סניפי ריקושט/למטייל.
מעולם לא נדרש תשלום.

שוב - אין לי טענות לאיכות הכלי ולא לשירות - כי כאמור השימוש בכלי רחוק מלהיות סביר ואף פעם לא סירבו לתקן.
ה"טענה" היחידה שלי נוגעת לפרק הזמן בין מסירת הכלי לקבלתו אחרי התיקון - הוא ארוך עד ייאוש. 6 שבועות בממוצע. זה המון זמן.

בפעם האחרונה שנכנס לתיקון החליפו את הכלי לדגם החדש ולטעמי הוא משמעותית פחות טוב מהישן. להבי המברג נשברים בסיטונות (אני מקבל חדשים במקום), להבי סכינים התקהו מהר לטעמי. כבר הייתי צריך לתת אותו לתיקון/השחזה ממזמן, אבל אני סתם מתעצל.

אותן חנויות בדיוק סירבו לקבל את ה-SOG. טענו שכבר לא נותנים לו אחריות. הכלי עצמו נראה ומרגיש מאוד מסיבי אבל לטעמי הוא משמעותית פחות עמיד מהלדרמן WAVE

cj 64
02-11-14, 13:47
דבר אתו ,
קובי,הוא מביא לדרמנים במחיר טוב
0542022061

opl
02-11-14, 13:59
שש שבועות זה סביר ליבואן הזה... אצלינו בחנות הוא היה מבקר אחת לשבועיים במקרה הטוב. תיקון סטנדרטי היה לוקח בערך חודשיים אם לא יותר. הרבה לקוחות היו מתקשים לוודא שלא שחכנו אותם... ווקטורינוקס לעיתים לקח יותר זמן בטענה ששלחו את המוצר לחול.

Saar
02-11-14, 15:38
אם אפשר ורצוי יד שניה אז איביי זה מקום טוב לחפש בו...
לי יש 2 גרבר 600 (http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0. Xgerber+600&_nkw=gerber+600&_sacat=0) שעלו 25$ לאחד.
קשה לומר שאני מעביד אותם, אבל כשצריך הם עושים את העבודה.
אלו כלים מהימים של MADE IN USA ולא סין...

revi3
02-11-14, 19:30
ללדרמן יש אחריות "25 שנה". בפועל זה לכל החיים. חשוב לציין שהם מתקנים, ולעיתים קרובות גם גובים על התיקון אם הוא נגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר, כהגדרתם. הכלים השוויצריים אותו סיפור.

לגרבר (ועד כמה שידוע לי גם לסוג, אבל אבדוק. בכל מקרה הסיפור שלך נשמע ממש מוזר) אחריות לכל החיים, וב90% מהמקרים מחליפים לחדש בלי לשאול שאלות. כמוכר, לרוב אושר לי להחליף ללקוח לכלי מהקופסא במקום.

היי עודד
עניתי לך בה"פ

revi3
03-11-14, 07:19
קניתי אצל מיכאל שלשה או ארבעה. מחירים זולים. יבוא מקביל או משהו כזה.
054-433-8598
תודה לביא
אבדוק

-->