PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת לגבי הצעת מחיר

נועז מוסא
02-11-14, 19:12
קיבלתי הצעת מחיר ל סט קפיצים חדש לסמוראי קצר פתוח 91 קפיצים יותר ארוכים ב2.5ס"מ מהמקור + 4 בולמים של efs + רבעיה של שקלים מתגרזים החלפת כול בושינגים לפולריטן . ב 6900 כולל עבודה
רוצה לישמוע דעות לגבי המחיר וביכלל הצעות לשיפור או לשינוי אם כבר אני משקיע ...

GodsFather
02-11-14, 21:02
מה לגבי צנרת בילום ? גם אותה צריך להחליף לארוכה יותר. האם אתה יודע מה הגובה ואו המהלך אותו תקבל בסוף אל מול מה שיש לך כעת ? האם גם הארכות דרייבשאפט נלקחו בחשבון ?

המחיר סטנדרטי בסה"כ, תלוי מאד בטיב החומר שאותו תקבל (איכות המתכת של הקפיצים וכמובן האם מקבלים חבילה שלמה חדשה לגמרי או רק החלפת מאיות לארוכות יותר וחדשות וכל שאר החבילה ישנה).

זה על קצה המזלג.

נעילות אני מניח שיש לך ? יחסי העברה ?

- - - Updated - - -

המחיר סטנדרטי רק בהנחה ומקבלים כאמור סט כולל - עם הצנרת, ספייסרים לדרייבשאפטים (כי אף אחד לא יתן לך דרייבשאפטים חדשים במחיר הזה) וכל המסביב.

תקרא גם את הכתבה של דרור על טיפול נכון במתלה עלים, צריך לוודא שאכן כך נעשה במערכת שלך כחלק מההחלפה.

מה אתה מנסה להשיג בשיפור הזה ?

נועז מוסא
02-11-14, 21:27
צינורות בלמים וספיסרים לדרישפטים נאמר לי שאין צורך להחליף /להוסיף. הקפיצים הם חדשים לגמרה מטרת השיפור הוא הגדלת מהלך המיתלה והוספת טיפה גובה כרגע הגובה של הכנף מהריצפה הוא 82ס"מ אני מעונין 85ס"מ . לגבי מהלך מיתלה נוככי אני לא יודע אך לימדוד אותו? . וקראתי את הכתבה מדובר על תחזוקה תודה .

אם אני מבין נכון המחיר לא משו ...אך אני יכול לדעת שהחומר של הקפיצים אכותי ?

דרור ברלי
02-11-14, 22:10
האמת? לא תוכל לדעת, אלא אם תמתין לדעות של גולשים מכאן, ובמקביל, תבדוק בפורומים בחו"ל וחפש חוות דעת על הסט הזה.
גם בפורומים בחו"ל, תהיה מוכן נפשית לקבל גם לדעות לא רציניות של גולשים שלא בדיוק מכירים אותו אבל הם מוכרחים להתערב. כי בני אדם הם אותו דבר בכל מקום.

אני בדקתי בפורום אמריקאי לגבי כננת ממותג אמריקאי מסויים שמיוצרת בסין והדיון שם סטה מהר מאוד לויכוח מכוער על פטריוטיות בין מצדדי רכישה ביוקר של מוצר מייד-אין אמריקה לעומת מעדיפי מוצר סיני/מיובא זול יותר.
כשהבנתי שהם עסוקים בלגדף זה את זה ותשובה רצינית לא אקבל מהם, חתכתי משם.

איפה קפיצי EFS מיוצרים?

נועז מוסא
02-11-14, 22:23
הקפיצים לא של efs הם של קפיצאי ..

דרור ברלי
02-11-14, 22:32
בלי להיכנס למי הקפיצאי... ממה שאני יודע, רוב הקפיצאים בישראל משתמשים בחומר גלם שמגיע מטורקיה. ענייני מחיר כמובן.
האיכות סבירה ולא יותר מזה.

אתה היית מוכן לשלם עשירייה ויותר עבור סט עלים מהפלדה המשובחת של נשיונל ספרינג האמריקאית?
אני מנחש שלא.

נועז מוסא
02-11-14, 22:48
הבנתי תודה

gmike
03-11-14, 00:20
אצלי מותקן זוג EFS כבר שנתיים בערך. הקפיצים מיוצרים באוסטרליה.
אצלי התקנתי זוג אחוריים מקדימה, הורדתי את עלה העומס, ועירגלתי קצת לפני ההתקנה.
מאז- הגובה נשמר, הקפיץ עובד טוב,רך יחסית ומגהץ יפה.

סט EFS מגביהה 2" ככה שצינורות בלם וספייסרים-לא רלוונטי..

weref
03-11-14, 07:58
אצלי מותקן זוג EFS כבר שנתיים בערך. הקפיצים מיוצרים באוסטרליה.
אצלי התקנתי זוג אחוריים מקדימה, הורדתי את עלה העומס, ועירגלתי קצת לפני ההתקנה.
מאז- הגובה נשמר, הקפיץ עובד טוב,רך יחסית ומגהץ יפה.

סט EFS מגביהה 2" ככה שצינורות בלם וספייסרים-לא רלוונטי..

2" זה לא מעט, זה לא מחייב להחליף את הצנרת ברקסים?

Redoren
03-11-14, 08:02
בגמדים זה החל מ2.5״. 2״ זה גם ככה המינימום.

נועז מוסא
03-11-14, 10:50
בקיצור לקחת את ההצעה או להמשיך לחפש ??

gmike
03-11-14, 13:21
כמו שדרור כתב לך, חומר גלם טורקי, אני לא הייתי הולך על זה, במיוחד כשיש לך אלטרנטיבות טובות יותר, ולא יקרות בהכרח..

נועז מוסא
03-11-14, 13:46
איזה אפשריות? ואם תוכל להפנות אותי אני אשמח

gmike
03-11-14, 15:50
סט מלא של efs, קפיצים ובולמים.
אני קניתי ממורי, תברר איתו, או עם היבואן של efs.

נועז מוסא
03-11-14, 18:21
זה כלל בושינגים ? ושקלים ?
לאחר בדיקה החומר של ההצעה שלי הוא מארצות הברית .

דרור ברלי
03-11-14, 22:21
אם החומר הגלם באמת אמריקאי ומיצרן שנחשב לטוב (אתה יכול לוודא את זה?) אז זה בסדר.
הפלדה הטורקית סבירה בסך הכל. הקפיצים שלי שהם אב-טיפוס ועשויים מחומר הגלם הזה, עובדים היטב ומחזיקים מעמד יפה מאוד כבר הרבה מאוד שנים (עבדו קשה גם על הסופה הקודמת).

אבל הקפיצים של רוביקון אקספרס שמיועדים לסופה (מיוצרים בארה"ב על בסיס אב הטיפוס מפיתוח של "מתלם" שהיום מורכב אצלי. זה אות וקפיץ בדיוק - אותן מידות של עלים, אותו דירוג. אחד לאחד. אבל רוביקון משתמשים בחומר הגלם שמגיע מנשיונל ספרינג), זה עולם אחר. ההבדל באיכות הנסיעה בלתי נתפס. גם ההבדל במחיר....

שלומי
03-11-14, 22:52
ברור שלקחת עוד הצעות ,
עיניין של צרכנות נבונה :-)

-->