PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג'יפולוג 2014-15 (כולל שומרי שבת...)

savyon
05-11-14, 15:59
הי חברים,
בשעה טובה אנחנו יכולים לספר שיש תאריך למפגש,
מפגש "מדברי", פחות מסחרי (אלא אם כן משהו ישתנה)

השנה התחשבנו ברגשות חובשי הכיפה ועל כן המפגש יהייה מפגשיים- שני לילות באותה נקודה

התאריכים הם 18-19-20/12 ימים חמישי-שישי שישי-שבת
נר שני/שלישי/רביעי, או משהו כזה, של חנוכה

כן,
תהיה חולצה חדשה, כמות מוגבלת,
המכירה הראשונה תהיה במפגש(!) ורק במפגש
צבא, מילואים, מלחמה, מחלה, לימודים, חו"ל או כל תירוץ אחר,
אינם מהווים עילה לקבלת אישור רכישת חולצה לפני המפגש

יש לכם מספיק זמן להתארגן לקחת חופש מהעבודה, ילדים, אישה, חמה (שתישרף)
או להביא אותם אתכם...
________________________________________ ____
עדכון - מיקום מפגש ג'יפולוג 2014 - אנדרטת הבקעה

( נ.צ. 662236 / 243712)

92713

zagi
05-11-14, 16:27
יאללה תענוג , תירוץ לסדר את האוטו .

savyon
05-11-14, 16:36
יאללה תענוג , תירוץ לסדר את האוטו .

אתה מתכוון לחזק את הראצ'ט שמחזיק את הארגז, כן?!...

GodsFather
05-11-14, 16:41
מי יודע, אולי גם אני אגיע :)

opl
05-11-14, 17:44
אל תשמרו על המיקום בסוד להרבה זמן, זה משפיע מאוד על קבלת ההחלטות.

יש אפילו זמן לבשל בירה למפגש...

עידו לוריה
05-11-14, 17:56
יופי תופי .

עידו

יוש
05-11-14, 18:23
בע"ה.
יש תוכנית אומנותית ליום שישי בבוקר?

דרור ברלי
05-11-14, 19:15
המיקום הוא שעה נסיעה גג מהמרכז.

tamit
05-11-14, 19:36
אם הכל יהיה בסדר, הבהמה תהיה מוכנה. אני כהר מרגיש את הסוף.
עמית

IlanG
05-11-14, 19:43
חחחחח חצי מדינה היא שעה מהמרכז .

Real jeep don't die - thay get rebilt.

asafk
05-11-14, 19:53
אם הכל יהיה בסדר, הבהמה תהיה מוכנה. אני כהר מרגיש את הסוף.
עמית
תתאמץ.
השקה!

אסף.

boaz avrahami
05-11-14, 20:28
מעולה

tamit
05-11-14, 22:52
מיתאמץ, מיתאמץ. אבל, זה מרגיש כאילו זה לא נגמר. כל פעם יש משהו חדש.
יהיה בסדר, אני מאמין.
נעשה השקה ב"ה.
עמית

snirjeepdreamer
05-11-14, 23:11
יש !!! מגיע !!
ותודה להנהלה על ההתחשבות בשומרי השבת.

yes1952
05-11-14, 23:32
יש מסלול שאני יכול להיתקע עם הסופה כמו שנה שעברה?
מפני ש א-זו היתה תמונה משגעת שמככבת אצלי בבית ובחנות
ב-עדיין אין לי נעילות
ג-יש לי כן מיטה מתקפלת חדשה וגזיבו נגד הטל(הסופה תהיה בתוכו לא אני
ד-הארוחות שהזמינו אותי במיוחד הקפה של שגיא על הבוקר-זו היתה חוויה מדהימה
ה-לפחות הפעם אולי אפילו יכול להיות שהבוסית תגיע גם
ו-סביון לא יהיה מקום לאיזה דוכן קטן?אתה יודע קצת מזה וקצת מזה-דמי חנוכה נו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!(בשביל הנכדה שלי-שממש חסר לה משהו)
ז-מה זה?אני כבר לא זוכר

דרור ברלי
05-11-14, 23:52
יוסי, קבל הזמנה לפויקה ויין ולקינוח סינגל מאלט וסיגר קובני, כבר מעכשיו.
יש מסלולים יפים-יפים. כולל למי שרוצה להיתקע טוב-טוב

ALMOZNINO
06-11-14, 00:03
יש מקום גם לחדשים?

דרור ברלי
06-11-14, 00:18
יש מקום ואפילו רצוי

savyon
06-11-14, 03:56
יש מקום גם לחדשים?
בעיקר...

Ariksk
06-11-14, 06:06
סדרו לי חניה קרוב לבמה.בע'ה מגיע

- - - Updated - - -

סדרו לי חניה קרוב לבמה.בע'ה מגיע

ukiuki
06-11-14, 09:36
נשמע מגניב, אשמח להגיע
רק לטובת החדשים, תוכלו לתת הסבר קצר מה זה המפגש, מה עושים בו? האם רק חונים ומשתעשעים ברכבים או שיש ממש מסלולי טיולים?
אולי קישור למפגשים במתכונת דומה בעבר יכול לעזור

תודה

ליאור

erezgur
06-11-14, 09:40
נ
אולי קישור למפגשים במתכונת דומה בעבר יכול לעזור

נסה את אופציית החיפוש של האתר - זה יכול לעזור :)

yes1952
06-11-14, 12:22
א-המפגש לפחות היום נועד להפגיש וותיקים עם חדשים
ב-קבוצות הומוגניות עם משוטטים סולו
ג-חברים שלא יוצא להם להיפגש
ד-והכי חשוב--להכיר את הפנים שמעבר למסך
--אני אישית יכול לציין שממרום שישים ו.....שנותי ,פגשתי כאן אנשים מדהימים שלא זכיתי להכיר עשרות שנים קודם,
דרור ברלי-------------אני מרים את הכפפה--מה להכין בפוייקה(תנסו לכתוב ברבים)

שגיא S
06-11-14, 22:53
אני מגיע....

יוסי היקר פעם קודמת השקת אותי בכל כך הרבה וויסקי איכותי, שלא הייתה לי ברירה אלא להאכיל אותך בבוקר....
השנה אני אציע לך גם וויסקי בערב וגם ארוחת בוקר. פנסיון מלא.

savyon
07-11-14, 01:28
הלו חברה,
גם אני בא...

shyy
07-11-14, 07:36
יוסי, קבל הזמנה לפויקה
דרור הפעם אל תביא את הפויקה דוגמית שלך מהטיול האחרון אלא את הגדולה יותר

KOOKE
07-11-14, 07:46
יש פויקה... אז אני בא.....על תקן טועם.

אפילו אספיק לחזור לממולדת של שתחיה שחל ב21.

דרור ברלי
07-11-14, 08:03
אין לי גדולה יותר.
אבל יש עוד אחת שכבר כמעט נאמר עליה קדיש אבל הוחזרה לחיים (תודה לשמיל).
אז כל מי שמתכנן פויקה - בואו ונתאם רצפטים... שבכל סיר יהיה משהו אחר, לטובת הטועמים.

אפרים
07-11-14, 08:54
למה ככה ? קחו שק מלח ותשפכו לי על הפצעים .
בטיול הקודם לחורשן דחיתי נסיעה לשוויץ כדי לראות את החברה.
לצערי הפעם אני תקוע בשוויץ.
כל הכבוד על היוזמה הברוכה.
תהנו.
ד"ש חם מהכפור ;)

http://www.jeepolog.com/forums/asset.php?fid=74880&uid=6024&d=1388476663
http://www.jeepolog.com/forums/asset.php?fid=75033&uid=6024&d=1388921078

talw
07-11-14, 09:01
הו ווא,הפטריות האלה נראות משהו.

revi3
07-11-14, 12:21
אין לי גדולה יותר.
אבל יש עוד אחת שכבר כמעט נאמר עליה קדיש אבל הוחזרה לחיים (תודה לשמיל).
אז כל מי שמתכנן פויקה - בואו ונתאם רצפטים... שבכל סיר יהיה משהו אחר, לטובת הטועמים.

אפשר לארגן לך פויקה גדולה יותר
תבוא ותיקח.

ד ו ר ו ן
07-11-14, 16:25
גדרה זה בדיוק בחצי המדינה.. בין מטולה לאילת.

שעה~ משם, וגם הר הנגב באופציות.,

דרור ברלי
07-11-14, 22:12
הו ווא,הפטריות האלה נראות משהו.

פטריות שיטאקי. עובדות נפלא עם סיר הברזל.
ועוד טיפ - תכניסו קצת גריסים. סופגים את הנוזלים וכל העסק יוצא פחות מרק והרבה יותר טעים.

yes1952
07-11-14, 22:36
במחשבה שניה?אולי באמת אני אאמץ את ההזמנה שלך דרור
ואם תראו אותי במפגש עם טרופר בנזין קצר (מתברר שהולך להיות לי וטו בבית)לא להרוג אותי
אנחנו מחליפים את הביואיק לטובת טרופר קצר-שיהיה לאשה יותר קל בחניות בת"א ויותר גבוה לשמירה על הגב המפורק שלה,
חוץ מזה נפח המנוע די דומה
אז זה היה כך אחרי שסיכמנו על קנית הטרופר-יצאנו חזרה הביתה מחיפה,עצרנו ב"מקסים"וליד שולחן משקיף לים התנהלה שיחה,"אז ככה אם אתה רוצה שאבוא למפגש,אני נוהגת בטרופר שלי!!! "ומה עם הסופה"?שאלתי"אז אני יכולה להגיע עם הבת שלי והנכדה שלי והג'יפ שלי ואתה תתקע עם הסופה שלך אחרינו"
"נו באמת את יודעת שהרכב שלך לא יועד לטיולים כרגע"איזה מבט חטפתי ומיד"הוא שם בגלגל הרזרבי שלו את הסופה שלך והוא כמו ג'יפ ואתה רושם אותי ואת נורית לקורס נהיגת שטח" זהו הלך עלי ,ועוד כהנה וכהנה כמו"עכשיו גם לי יש 4X4 אז תוריד את האף,או שאני אזיז לך אותו עם הכננת,
אז כן אני אגיע למפגש-השאלה איך ובאיזה מצב צבירה,ולכם פורום יקר בקרוב תצורף ג'יפאית חדשה

KOOKE
08-11-14, 01:46
דרור, תודה על ההתחשבות בטועמים בעניין תיאום מיגוון הפוייקה...

מבטיח לפנק ברבועי פולנטה מוקפצים בשמן זית עם נגיעות פרמזן מלמעלה....

בסדר, יהיו מי שיכנו מעדן זה כסתם ממליגה מטוגנת.... עדיין זה טעים בטירוף והולך יופי עם פוייקה עסיסית....

ishc
08-11-14, 09:37
כל השירשור הזה סתם עשה אותי ממש רעב

Ariel Itach
14-11-14, 07:36
אני גם חדש, אגיע בעז"ה.

moshiko777
14-11-14, 10:56
נשמע מעניין נגיע

savyon
14-11-14, 11:07
יש קשר?
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/88292

המשוטט
14-11-14, 12:56
דרור, תודה על ההתחשבות בטועמים בעניין תיאום מיגוון הפוייקה...

מבטיח לפנק ברבועי פולנטה מוקפצים בשמן זית עם נגיעות פרמזן מלמעלה....

בסדר, יהיו מי שיכנו מעדן זה כסתם ממליגה מטוגנת.... עדיין זה טעים בטירוף והולך יופי עם פוייקה עסיסית....

שלוימה הדאגת אותי לרגע הם ה"פולנטה"............

ממליגה הולכת טוב עם מיטטיי ....

sent from TIZ EL NABI

savyon
17-11-14, 10:23
מיקום המפגש: נ.צ. 662236 / 243712

תתחילו להכין את הרכבים
תתחילו לארגן את המטבח ברכבים
תתחילו לתכנן את המסלולים
תתחילו לבנות את הקבוצות שמטיילות
תזמינו חברים חדשים להצטרף לקבוצות וותיקות
למדו את הג'יפאים החדשים את רזי הג'יפאות

ותכינו כסף קטן לחולצות (אין לנו עודף...)

(ומי שיש לו כבר מסלולים, זה הזמן לעזור לנו ולהעלות אותם לאתר:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/88292)

ובינתיים,
מי שעדיין אין לו קפוצ'ון עבור הילדים, כי בלילה קר(!) ולמי שעדיין אין חולצה של ג'יפולוג
זה הזמן להכנס לחנות ולקנות- כל החולצות והקפוצ'ונים ב- 20 ש"ח
לחצו על הקישור לרכישה >>>http://shop.jeepolog.com/<<<

סביון

חנן גולומבק
17-11-14, 10:34
ומאילת :mad:

- - - Updated - - -

ומאילת ? :mad::mad:

asafk
17-11-14, 10:41
חנן, אפילו בשבילך זו נסיעה קלה... לא קצרה אבל קלה.
וחוץ מזה מפגש הבקעה הוא בדיוק באמצע.

אסף.

GodsFather
17-11-14, 10:53
אנדרטת הבקעה ?

דרור ברלי
17-11-14, 13:04
אכן כן.

yehuda75
17-11-14, 17:01
אני לא שמח להיות הראשון...
אבל...

מודה ומתוודה שטיול באזור הבקעה מהווה בעיה עבורי (בעיקר המוכנות לקחת אחריות על ילדי הקטנים וזוגתי).
אינני חושב ששיגרת חיינו צריכה להיפגם עקב המתיחות הביטחונית ב 5000 שנה האחרונות. אבל...
לדעתי, טיול (עד כמה וכמה מפגש שנתי) ראוי שיהיה למקום נינוח שמשרה ביטחון.
שלושה ימים, באופן מאוד מופגן (הרבה רכבים), נותנת לכל מי שרוצה להוציא XXX מספיק זמן להתארגן וחלילה גם להצליח.

יש לי זיכרונות מצויינים מאזור הבקעה, הייתי חותך את הבקעה (עם האופנוע) ומקצר ישר לאזור השרון. אזור בטולי ויפה - אין ספק!
אבל לצערי ישנן - גם חוויות שונות ואני מצר מאוד על כך.

שוב... לא מרוצה להיות הראשון - אבל אני מרגיש שאני מייצג איזה 1 או 2

חנן גולומבק
17-11-14, 18:35
חנן, אפילו בשבילך זו נסיעה קלה... לא קצרה אבל קלה.
וחוץ מזה מפגש הבקעה הוא בדיוק באמצע.

אסף.

באמצע מה ? תגיד ירדת מהפסים ...........חחח זה לפחות 3 וחצי שעות נסיעה בשבילי ( עם הטירדרופ.............)
מה רע בנגב ? באסה.

ד ו ר ו ן
17-11-14, 18:46
תתנחם שזה גם לא שעה מהמרכז (אולי ממרכז ירושלים..), יותר בכיוון של שעתיים.

katsirz
17-11-14, 19:00
מסורת עתיקת יומין מחייבת הדלקת חנוכיה בסרטבה...

דרור ברלי
17-11-14, 20:22
תתנחם שזה גם לא שעה מהמרכז (אולי ממרכז ירושלים..), יותר בכיוון של שעתיים.

שעה מהמרכז דרך כביש חוצה שומרון. מדוד.
לפני 28 שנים, עם חיפושית מודל 64', אוטו שהיה מגיע ל-120 ביום טוב עם רוח גב וירידה, הייתי נוסע דרך כביש חוצה שומרון של אז (שהיה צר, משובש וחצה כפרים פלסטינים) מחולון למחנה תרצה שסמוך למושב חמרה בג'יפתליק בשעה ורבע, אז....

למי שמפחד: לבוא מהמרכז דרך ירושלים + מעלה אדומים + אלמוג + עוקף יריחו + כביש הבקעה = זה סתם עיקוף ארוך ומעצבן, ומובטח לכם שבהגעה בדרך הנ"ל תפגשו הרבה יותר בני דודים מאשר דרך חוצה שומרון. ובכלל בכל מה שקשור לבני דודים - אם צריך לחשוש ממשהו זה מתאונת דרכים ולא מפח"ע...

לכל המודאגים - הבקעה שקטה לחלוטין. באמת.
אני מדגיש שלא מדובר בחור נידח - בצמוד/סמוך לאנדרטת הבקעה יש ציר תנועה ראשי (כביש 90), יישובים ישראליים (מעלה אפרים, יפית, פצאל, תומר, משואה, שלומציון, נתיב הגדוד, גילגל) ומחנות צבא, יש מתחם תחנת דלק/מסעדות/בתי קפה גדול ופעיל 24/7. אנחנו לא בדד באמצע שומקום ובטח לא מופקרים.

אם נחשבן כל נסיעה/טיול לפי הדוגמא הזו, אולי עדיף לכולם לא להוציא בכלל את האף מהממ"ד. מי יודע, אולי יעוף פתאום איזה טיל.

גילוי נאות: אני נוסע לא מעט בחוצה שומרון, וגם מטייל בבקעה בפרט ובאיו"ש בכלל כבר כמה שנים טובות.
מה שיש לי לומר זה שמי שלא מטייל שם, פשוט מפסיד ובגדול.

yoni_0000
17-11-14, 20:56
אני לא שמח להיות הראשון...
אבל...

מודה ומתוודה שטיול באזור הבקעה מהווה בעיה עבורי (בעיקר המוכנות לקחת אחריות על ילדי הקטנים וזוגתי).
אינני חושב ששיגרת חיינו צריכה להיפגם עקב המתיחות הביטחונית ב 5000 שנה האחרונות. אבל...
לדעתי, טיול (עד כמה וכמה מפגש שנתי) ראוי שיהיה למקום נינוח שמשרה ביטחון.
שלושה ימים, באופן מאוד מופגן (הרבה רכבים), נותנת לכל מי שרוצה להוציא XXX מספיק זמן להתארגן וחלילה גם להצליח.

יש לי זיכרונות מצויינים מאזור הבקעה, הייתי חותך את הבקעה (עם האופנוע) ומקצר ישר לאזור השרון. אזור בטולי ויפה - אין ספק!
אבל לצערי ישנן - גם חוויות שונות ואני מצר מאוד על כך.

שוב... לא מרוצה להיות הראשון - אבל אני מרגיש שאני מייצג איזה 1 או 2

נאלץ להסכים... אני מטייל ברכב בודד.. מודה שקצת חושש לטייל באיזור 2 נפשות..
ואני מכיר את האזור. ביליתי שם 4 חודשים משירותי הצבאי לפני 3 שנים בערך..

taylorh
17-11-14, 21:07
מיקום מקסים , אך פחות מוצלח לתקופה זו בו המצב הבטחוני רגיש. רציתי לבוא עם הילד , אבל זה ממש לא מתאים.
השנה אאלץ לדלג על המפגש

asafk
17-11-14, 21:13
חברים, עצרו רגע וחישבו.
כמה אירועי פח"ע היו הלכה למעשה בבקעה בתקופה האחרונה?
פחות מבמרכז הארץ.
ברור שיש בעיה תדמיתית כי הבקעה מתקשרת לנו לשומרון במחשבה, אבל זה לא אותו דבר, ממש לא.
אני מבין ממה החשש נובע, אבל מדובר באזור שקט לחלוטין, עובדתית, גם בימים טרופים אלו.

אסף.

Redoren
17-11-14, 21:37
בעיקרון לא תיכננתי להגיע, אבל מרגיש שאני צריך לחזק את מנהלי האתר ומארגני המפגש, שלהרגשתי עשו מאמץ גדול מאוד כדי לשמור על מרחק סביר לכולם, מקום שמאפשר לשומרי שבת להגיע לחלק מהטיול ובעיקר מתחזקים חבל ארץ יפהפה ופורח שהרבה ישראלים פשוט נמנעים ממנו וחבל.
קטונתי מלשפוט הורים לילדים, אני לגמרי מבין ומקבל.
רק רוצה להביע תמיכה מלאה במיקום המפגש, ואם צריך תמיכה פיזית, הווה אומר הגעה בפועל, אני שם.

ד ו ר ו ן
17-11-14, 22:00
יהודה,
אתה לא היחיד.

דרור,
לצאת באמירות של ״מי שמפחד״ זו פופוליסטיקה די נמוכה.

נכון שהתלהבת לטייל בשמרון לאחרונה, והאזורים האלו יפים, אבל זאת התעלמות מהמציאות.
זו שכרגע מתרחשת, וזו שתמיד היתה באזור הזה.

תמהה מאד בעיני בחירה באזור שמשאיר מסדרון פיזי צר מאד לתכנון מסלולים, למי שלא מעוניין להכנס לשטחי C/B, ועוד בסופש ארוך.
מה גם שאיפה שלא תפנה שם, יש ישוב מציץ ברקע, יהודי או מקומי.
ציינת שליד נקודת המפגש יש ישובים קרובים וכביש קרוב ותחנת דלק, בינינו, מי רוצה את כל אלו קרוב כ״כ למפגש שטח?

רגע לפני שאתה נותן סקירה על השטח, אז כן,
אני מכיר את האזור, מטיולים ועבודה, והוא יפה, אבל היופי לא ממש מייצג את מה שרוחש שם כל הזמן.
וזה אזור שטוב לטיול יום, לא לחניון לילה, בטח לא המוני ובולט כ״כ.

וזה לא באמת הבקעה, שאין הרבה מה לטייל בה אם רוצים שטח אמיתי ולא סיור בין ישובים ושדות, אלא מורדות גב ההר, ואם לא רוצים להכנס לשטחים, אתה מאד מוגבל, עובדתית.

תעצור להפסקה, לא משנה כמעט היכן, ותראה תוך זמן קצר שמישהו מסתכל עליך, לי זה לא עושה נעים שנעים מסתכל עלי..

זה לא אזור שאתה רוצה לטעות בו או להיתקע בגלל טעות בנאלית ולהשאר בחושך לא חמוש.
וכמה מבאי באתר חמושים?

חבל, אבל נראה לי שהשנה נוותר.

דרור ברלי
17-11-14, 22:17
נעים מסתכל עליך גם בגליל.
נעים מתצפת עליך בנגב. כל הזמן. מי כמוך יודע.

"נעים" (לא הבנצ'מאכר. נעים הבן-דוד) הוא חלק מהוויית החיים כאן, בשכונה המופרעת הזו. גם הוא מתגורר בה.
אי שקט בטחוני הוא המצב הרגיל בחיים שלנו פה לצידו של נעים.
גם לנסוע בתחבורה ציבורית בעיר הבירה שלך זה קצת מסוכן, כי נעים משליך בלוקים.
גם לצאת מתחנת רכבת בת"א זה לא סימפטי. כי אולי תקבל מנעים סכין בגב.
ככה זה עם נעים. זו המנטליות שלו ולא אני ולא אתה נצליח לשנות אותו.
עכשיו תחליט אם אתה רוצה לחיות חיים נורמליים, כולל לטייל בארץ שלך, או רק להתחבא מנעים כל הזמן.

נעים יעיז הרבה יותר אם תהיה לבד אי שם בנגב, והרבה פחות כשאתה בקבוצה גדולה.

כשאתה מוותר ומתחבא - נעים השיג את מטרתו.
כמו שאמרתי קודם - אתה יכול ללכת לפי האמרה "אם יש ספק אז אין ספק" ולהישאר בבית. זה באמת הכי בטוח.
אבל לפי החשיבה הזו, אתה צריך לעשות פתיחת ציר ולנסוע בנגמ"ש ממוגן כל בוקר גם לעבודה. כי נעים אורב לך גם בת"א. אל תשכח.

yehuda75
17-11-14, 22:20
אני מחזק את מארגני הארוע וגאה שישנה רוח התנדבותית להרמת ארוע שאינו בעל אופי מסחרי, פשוט להפגיש פנים מול פנים, אדם ומכונה במקום זהות וירטואלית מאחורי מקלדת. עם זאת דרכי ההגעה לאזור אינם סימפטים, אלו אינם כבישים להתעכב להחליף גלגל או חלילה תקלה חמורה יותר. לנסוע לבד ברכב חדיש אין לי בעיה בכל מקום בארץ ובכל שעה. בתור אחד שגדל כעשור במעלה אדומים, נהגתי לבקר קשות את תושבי המרכז שמפחדים לבוא למדבר יהודה, ים המלח, הבקעה... כיום אני מבין אותם. זה נושא של הרגשה אישית, לא תמיד מגובה בהגיון או בכמות ארועי הפח"ע. זו הרגשה לא נעימה בזמן חופש/טיול, בהעדר נתונים מוצקים של ארועים בעלי אופי בטחוני (התקשורת אינה מקור אמין למספר הארועים/נסיונות/התראות בעלי אופי בטחוני או פלילי לאומני) הפשוט ביותר זה להאחז בתדמית של האזור. מאוד רוצה לבוא עם המשפחה אבל לא בטוח שיש לי רוב בבית. אני משער שהמנהלים לקחו נקודות אלו בחשבון, ישבו, דנו והיתה החלטה. תשתפו אותנו בצד הבטיחותי בבקשה. תודה!

ד ו ר ו ן
17-11-14, 22:33
עם כל הנסיון להשאיר פוליטיקה מחוץ לאתר, גררתם אותה פנימה בלי לשים לב.

סלח לי,
אבל נעים בגליל ונעים בנגב הם אזרחים ישראליים, תרצה או לא.
והם או קרוביהם לא מנסים לנצל הזדמנות לפגוע בך, אולי לגנוב, אבל לא לפגוע ולהרוג.
ואין לי בעיה להשאר לילה בחוץ בכל מקום בגליל או בנגב.
שטח C/B זה ממש לא הנגב או הגליל.

עם קשר ובלי קשר,
גם מבחינה פונקציונלית, בפועל מסדרון הטיולים בלי להכנס לשטח C או B הוא קטן מאד, ובתור נקודת פתיחה ל-3 ימי טיול פוטנציאליים. היא ממש לא הבחירה ההגיונית.

דרור ברלי
17-11-14, 22:37
יהודה, דווקא עם הרכב שלך, שאתה מכיר בו כל בורג ופיפס וסיימת לבנות אותו בעצמך לא מזמן, הייתי פחות דואג....

אני נוסע לבד בחוצה שומרון ללא פחד, גם עם ילדים. גם בלילה. אבל זה רק אני. יש כאלה שלא יסעו משם בכלל - בין אם חוששים בטחונית ובין אם בגלל דעה פוליטית. אחרים יעדיפו לנסוע בקבוצה. שניים-שלושה כלי רכב.

את הפוליטיקה נשים בצד ונתמקד רק בבטחון - מנסיוני, בשעות האור יש הרבה תנועה של כלי רכב ישראליים בכביש חוצה שומרון, לכן, כעיקרון מומלץ להגיע למפגש לפני שעות החשיכה.

מצד שני זה יום חמישי, אנשים חוזרים הביתה מהעבודה בשעות שלפנות ערב ועד שמעמיסים הכל על הג'יפ ויוצאים למפגש, יהיה כבר חושך. זה ידוע ומובן. בשעות הללו בהחלט יש פחות תנועה על חוצה שומרון , וגם בני הדודים המקומיים נוסעים הרבה פחות. לדעתי האישית זה בהחלט עדיף, אבל שוב, זה רק אני. ואני בהחלט יכול להבין שתחושת ה"לבד על הכביש" בקטע שבין אריאל - צומת תפוח - מעלה אפרים - כביש הבקעה, לא תמיד נעימה לכולם. פה ושם יש גם עליות וירידות ופיתולים וכו', אבל זו בהחלט הדרך הכי קצרה והכי בטוחה. גם ובעיקר מבחינת בטיחות בנהיגה.

בכל זאת - בשביל התחושה האישית הטובה יותר, עדיף להגיע בקבוצות וכמובן - לוודא תקינות מלאה של הרכב לפני שיוצאים. יש לכם חודש שלם לסגור את הקצוות האלה.

savyon
17-11-14, 22:58
רבותי,
נקודת המפגש נקבעה, כמו כל נקודה אחרת בכל שנה.
מי שיכול ורוצה, בא, מי שלא, לא. בדיוק כמו בכל שנה.
על פי חלק מהטיעונים שנשמעו פה, אנחנו שמחים שהשגנו את מטרת העל של המפגש
שייווצרו שיירות של ג'יפים, שאנשים שלא מכירים אחת את השני יתאמו ייפגשו, יכירו ויסעו יחד, גם בדרך ל, גם במהלך וגם בדרך מ.
אם זה עוזר למישהו וישנה למישהו במשהו, אז יש לנו הבטחה של ראש המועצה לגבי אבטחה במהלך הלילה, אני לא יודע מה זה אומר, או בכמה אנשים מדובר, סוגי נשקים (אם בכלל), מעטפת חיצונית, פנימית, היקפית וכו'...

מפה ואילך, אני מבקש בכל לשון של בקשה, תשאירו את הפוליטיקה בחוץ, מקומה לא בג'יפולוג, מעולם לא הייתה והיא ממש לא מוזמנת לפה.

למפגש ג'יפולוג, תמיד, כולם מוזמנים(!)
בהתאם לשיקולים האישיים, ליכולת ולרצון של כל אחד ואחד.

סביון

boaz avrahami
17-11-14, 23:28
בחירה מצויינת של המארגנים.
אני מתכוון להגיע למפגש.

לא אתן לשום טרוריסט את הכיף לגרום לי לפחד בארץ שלי

asypeer
18-11-14, 00:39
בתור אחד שאישית היה מעורב בפיגוע בשנת 2000 במפגש הבקעה ובו שני חיילים שלי נפצעו קשה (אחד נשרף, השניה איבדה עין) - השקט שם מטעה. אנא היו זהירים.

ד ו ר ו ן
18-11-14, 02:00
לשיטתי, הסוגייה המרכזית היא לא נסיעה בכביש זה או אחר אל המפגש, אלא הנקודה עצמה, ומה שהיא מציעה.

בתור נקודת מפגש שתשמש ליציאה למסלולי כוכב, ובסוף היום לחניון השני, או סתם לטיול באזור,המקום שנבחר מאפשר אופציות מעטות בלבד למי שלא רוצה להכנס לשטחי B/C.

לפחות מבחינתי, זה הפספוס העיקרי במיקום.

asypeer
18-11-14, 06:21
בתור אחד שאישית היה מעורב בפיגוע בשנת 2000 במפגש הבקעה ובו שני חיילים שלי נפצעו קשה (אחד נשרף, השניה איבדה עין) - השקט שם מטעה. אנא היו זהירים.
חייב לתקן את עצמי, הפיגוע התרחש בצומת מחולה (בפונדק) ולא במפגש הבקעה. סליחה על ההטעיה.

boaz avrahami
18-11-14, 07:42
אתה נוהג להמנע או להיזהר בכל מקום שבו היה פיגוע או שזה מתרכז רק לאזורים מסוימים בארץ?

asypeer
18-11-14, 07:46
בוודאי שלא, רק כשמדובר בריכוז גדול של אזרחים לא רחוק מיישובים עוינים של מדינה שעד לא מזמן נלחמנו בה. בוא לא נהיה נאיביים.

asafk
18-11-14, 07:52
לגבי החניון - סביון כתב אבל לא הדגיש מספיק כנראה - החניון מאובטח באחריות המועצה האזורית שמכירים את האיומים ומתואמים עם צה״ל. אני חושב שאפשר לסמוך עליהם בעניין זה.

אסף.

שגיא S
18-11-14, 13:21
מציע לשקול אופציה לחניון לילה בבקעה בחמישי, וחניון שונה אולי קצת יותר דרומה בשישי....
היות והמפגש הוא ל2 לילות, ככה אנחנו גם מגדילים את פוטנציאל המקומות לטייל בהם ומונעים פקקים במסלולי הבקעה
ככה גם מרגיעים את האנשים שלא מעוניינים, לא משנה עם מוצדק או לא, להגיע לבקעה עם ילדים/בכלל.

לדעתי הפתרון הנ"ל יעבוד לטובת האתר והגולשים.

גם הבקעה תקבל את החשיפה שלה ויבלו בה לילה, וגם בשישי יהיה מפגש יותר "מדברי" שיגוון את מסלולי הטיולים האפשריים

katsirz
18-11-14, 13:29
אפשר בירושלים...

liontamer84
18-11-14, 13:44
מציע לשקול אופציה לחניון לילה בבקעה בחמישי, וחניון שונה אולי קצת יותר דרומה בשישי....
היות והמפגש הוא ל2 לילות, ככה אנחנו גם מגדילים את פוטנציאל המקומות לטייל בהם ומונעים פקקים במסלולי הבקעה
ככה גם מרגיעים את האנשים שלא מעוניינים, לא משנה עם מוצדק או לא, להגיע לבקעה עם ילדים/בכלל.

גם הבקעה תקבל את החשיפה שלה ויבלו בה לילה, וגם בשישי יהיה מפגש יותר "מדברי" שיגוון את מסלולי הטיולים האפשריים

+1 מסכים עם שגיא.

bobsfog
18-11-14, 14:07

+2
מסכים עם שגיא גם כן

savyon
18-11-14, 14:16
חברים,
נקודת המפגש הנוכחית נקבעה,
היא לא מתוכננת לזוז.

מציע להתרכז בדברים החיובים כמו בניית מסלולי טיול, הכנת הרכבים, איסוף מתכונים ופרודוקטים וכו'

טלפון של מוקד הבקעה/חמ"ל או איך שלא קוראים לזה לתאום מסלולים 02-9940218

סביון

שגיא S
18-11-14, 15:02
חברים,
נקודת המפגש הנוכחית נקבעה,
היא לא מתוכננת לזוז.

סביון

אותה נקודת מפגש גם לשישי וגם לחמישי?

savyon
18-11-14, 16:31
כן,
היא מאפשרת גם לדתיים לקחת חלק במפגש ג'יפולוג
ולנו לטייל יומיים במקום שבדרך כלל אנחנו לא מטיילים בו.

מה שאומר שצריך להכין את כלי הנגינה ואת השירונים...

סביון

opl
18-11-14, 17:07
שאלה אחרת, מה הדרך (הפשרה) הבטוחה ביותר להגיע מהמרכז? שלא כוללת עיקופים במרחקים גדולים...

אני כנראה אכין בירת חיטה ואולי אולי חמין בפוייקה...משהו שבא לי לנסות כבר הרבה זמן.

Tourist
18-11-14, 17:23
לא מכיר את האיזור בכלל
יש נקודה, לבאים מצפון, שנוכל להפגש בה ולהמשיך למפגש בשיירה ?

asafk
18-11-14, 17:34
לבאים מהמרכז - חוצה שומרון.
לבאים מהצפון - הכי נוח יהיה מבית שאן.

אסף.

boaz avrahami
18-11-14, 17:42
אני עוד לא יכול להתחייב על שעות אבל אני מגיע מכיוון בית שאן כבר ביום המפגש הראשון.
אפשר להאסף לשיירה נניח בברוש הבקעה

d master
18-11-14, 17:57
אני מגיע.
מי שרוצה להצטרף אלי מאריאל למקום המפגש מוזמן ליצור קשר - עדיף כשבוע לפני המפגש (יש עוד יותר מידי זמן לתכנונים כרגע).

savyon
18-11-14, 18:54
אני כנראה אכין בירת חיטה ואולי אולי חמין בפוייקה...משהו שבא לי לנסות כבר הרבה זמן.

אתה זוכר שאני חבר שלך, נכון?

opl
18-11-14, 20:47
ברור! מישהו הרי חייב לבדוק שהבירה לא הזדהמה...

יוחנן-ד
19-11-14, 17:36
נשמע מעניין
יוחנן

opl
19-11-14, 20:48
93257
93258

אם הכל ילך כמתוכנן - שבוע 1 תסיסה ראשונה, שבוע 2 תסיסה שניה, שבוע 3-4 גיזוז בבקבוק והעסק מוכן למפגש.

elibaba
19-11-14, 23:43
אני מתכוון לבוא מראשון, ככה"נ לא לכל הימים, אבל אני חמוש ואפשר לנסוע יחד.

opl
20-11-14, 06:30
אני מתכוון להגיע ללילה הראשון, אפשר להגיע ביחד, אנחנו כבר שיירה.

יוחנן-ד
20-11-14, 17:46
כתושב מזה עשרות שנים בבקעה (מושב פצאל) אני יכול לספר שהמצב הבטחוני ממש ממש הלוואי על כולם.
בוודאי עם משווים לירושלים, תל אביב, ואדי ערה ג'אסר אזרקא או הגליל ועוד.
לא אכחיש שלפני כ13-14 שנים בתקופת האינטפדה היה לא קל. היום אין בעיות בכלל.
לשואלים על זמנים: ממחלף קסם ועד אנדרטת הבקעה 40 אלא אם כן נעצור לצפות בנופים המדהימים שבדרך.
מבית שאן 45 דקות ומירושלים דרך צומת אלמוג כ-50 דקות.
ישנם כאן מסלולים מאתגרים ונופי בראשית. אינני יכול להכנס לראשו של אף אחד אך החששות שייכים לעבר הרחוק.
מי שמעוניין לשמוע ב LIVE מוזמן להתקשר. 054-4343985
יוחנן

savyon
20-11-14, 18:49
כתושב מזה עשרות שנים בבקעה (מושב פצאל) אני יכול לספר שהמצב הבטחוני ממש ממש הלוואי על כולם.
לשואלים על זמנים: ממחלף קסם ועד אנדרטת הבקעה 40 אלא אם כן נעצור לצפות בנופים המדהימים שבדרך.
ישנם כאן מסלולים מאתגרים ונופי בראשית. אינני יכול להכנס לראשו של אף אחד אך החששות שייכים לעבר הרחוק.
יוחנן

תודה יוחנן,
יהיה נחמד אם תוכל להציע מסלולים ע"ג הפורום לטובת אלו שלא מכירים

ובלי קשר,
אתם מוזמנים להכנס לאתר התיירות של הבקעה: http://www.bikathayarden.co.il/index
יש שם מידע אודות אתרים היסטוריים, תיירותיים, ארכיאולוגיה ועוד ועוד ועוד

טלפון של מוקד הבקעה / חמ"ל לתאום מסלולים/שטחי אש 02-9940218

מי שכבר תיאם, שיפרסם את מה שמתואם ומאושר, יחסוך כאב ראש למוקד...

סביון

asafk
20-11-14, 20:45
יוחנן

יוחנן,

תוכל להמליץ על מסלול ליום בעבירות קלה?
תודה..

אסף.

יוחנן-ד
20-11-14, 21:26
אפשר לזור.
החלק התחתון של ארץ המרדפים המיתולוגית. היסטוריה בשידור חי.
מחייב תאום עם המועצה האזורית ועם הצבא (שטח צבאי סגור).
לדעתי אם מתחילים להתארגן בזמן זה אפשרי.
לפני שבועיים עשינו זאת עם 80 רוכבי אופני שטח עם סכינים בין השיניים.
נופי בראשית. אין דברים כאלו בעולם.
יוחנן

yaniv cohen
21-11-14, 15:22
צודק לחלוטין
הרבה שדיברתי איתם. כבר אמרו לי שיש מצב שלא יגיעו !
וחבל. גם אני אישית חושש ובטח על משפחתי
מה הקטע שאני צריך לחצות את כל השומרון ולהסתכן ???

boaz avrahami
21-11-14, 15:27
להסתכן?

אנשים, אתם חיים בסרט תעמולה של הפלשתינאים.
עצוב. עלוב...

יוחנן-ד
21-11-14, 16:34
האמת היא שהתלבטתי אם להגיב. היצר כרגיל מנצח:
הרבה בורות משתוללת כאן. לאנשים אין שבב של מושג אלא רק ניחושים ובני ניחושים על ניחושים.
מזכיר לי את המציצן לבנות בגיל 16 ועד היום אנחנו קוראים לו המציצן אפילו שאנחנו אוטוטו 60.
היו זמנים וזה נכון. כיום זה שונה לחלוטין.
נסיעה לבקעה איננה שונה מלכל מקום אחר.
יש התנכלויות בערוער ובלטקייה. יש התנכלויות בואדי ערה. יש ארועים בירושלים.
היו ארועים באוטובוסים בכל הערים. קניונים בנתניה חיפה באר שבע ועוד. דולפינריום עוד זוכרים?????????
מה?? השתגענו? נכלא את עצמנו לנצח בדלת אמותינו?
כשאנשים בישובים מופגזים שנים על שנים רוצים לעזוב קוראים להם תבוסתנים/בכיינים. אז מה אנחנו??????????
אינני ימני ובודאי לא פנאט. אבי עליו השלום היה מתהפך בקיברו לשמע תבוסתנות זו!!!!!!!!!!
יוחנן

boaz avrahami
21-11-14, 16:58
...

opl
21-11-14, 18:44
מי מביא חנוכייה?

katsirz
21-11-14, 19:23
בעבר נהגנו להדליק חנוכיה על הסרטבה, למעלה. מישהו מתנדב?

katsirz
21-11-14, 19:23
גוזניקים...

אבו שפם
21-11-14, 19:31
מגיעים 2 רכבים מהצפון....

לא יודע באיזה שעה בחמישי....

אבל מגיעים....

כנראה שאחרי שעות העבודה...

מי שרוצה להצטרף מוזמן לייצור קשר... (050-8210372)

להתראת בחמישי....

תחכו להדלקת החנוכיה שכולם יגיעו...

נ.ב.

לחוששים קצת... אני חמוש...

zagi
21-11-14, 21:31
נ.ב.

לחוששים קצת... אני חמוש...

מזה אנחנו חוששים ....;)

אבו שפם
21-11-14, 22:01
מזה אנחנו חוששים ....;)

נקווה לטוב.....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח93305

yes1952
22-11-14, 00:49
תבוסתנות זו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יוחנן-ד-תבוסתנות?
אני רואה בכך זהירות
האמת הינה ששקלתי כבר מזמן להגיב על השרשור הזה אך נמנעתי,אולי מפני שאני תבוסתן
אבי זכרונו לברכה ממקימי ולוחמי המדינה הזו שהיה זוחל עם סכין בין שיניו וסטן בין אוזניו,(והנחיל לי זאת לטוב ולרע)היה מתהפך בקברו לו היה קורא את התגובה על התבוסתנות ועל ה"פחדנים" שכותבים כאן-
ולמה?
מפני שרבים הם הזהירים שלמען אהבת החופש והתמכרות למרחבים באופן אישי שלהם לא רוצים לסכן את משפחתם.אך זה לא בסדר נכון?
ומיד עולה ההשוואה על אלה שחיים בצל המרגמות והטחלים בטווח אפס,
זו דרך חיים מעורכת ומדהימה של יושבי הגבולות אך הם לא נוסעים לטייל כך סתם,
ומאחר ואני לא מעוניין להתהפך בקברי העתידי בגלל גחמה כזו או אחרת,אני שוקל את צורת התחביבים שלי בצורה שכלתנית והגיונית ולא על פי רגש,
כנראה שלא רק אני,
ונשאלת השאלה "האם עלי להראות לחברים כאן שאינני תבוסתן ואני אחצה את חוצה שומרון ברכב דמוי ג'יפ מג"ב עם דגל מדינתי ואסכן את חיי למען הוכחה זו?
או שמא לנהוג במתינות ולהצטייר כתבוסתן בעיני הגיבורים הגדולים שומרי הגבעות ומיישבי הספר ועם פה גדול ורהבתן הפוגע באחרים המתלבטים בנושא?
או פשוט להמנע מלבוא בקהל של אילו שרואים שבכמוני תבוסתן,
אז כרגע ההחלטה שלי היא להשאר מאחורי המקלדת ולא להפסיד שעות וימי עבודה יקרים מפז בתקופת מיתון קשה זו,ולעשות לביתי יותר מאשר לנושאי דגל ה"אנחנו גיבורים ויש לנו סכין ואקדח ואיננו מפחדים מכלום,להיפך נראה להם מי אנחנו,
אני כבר הראיתי מספיק בימי חיי לאותם שונאינו מי אני ומה אני מסוגל לעשות,אך לא בהתלהמות אלא בצורה מוסכלת ולקיחת סיכונים מחושבים ומושכלים,
הרגזתי כאן מישהו?
אז כתבוסתן אני מהר מבקש סליחה ונכנס תחת השטיח ועושה קולות של ברווז
ורק עוד משפט קצר
מטובי חברי כמה מהם נפלו בארץ המרדפים כך שאני קצת מכיר את האיזור-הוא אכן יפה ומרתק וספוג בדם גיבורים אמיתיים

boaz avrahami
22-11-14, 01:14
יוסי ואחרים,
חלק מהמשימות שלנו בשם שמירת הבית ללאום היהודי הוא להתנהג בארצנו מנהג בעלים ולהסתובב בה בראש מורם וללא מורא.
לפני זמן מה לקחתי טרמפ חובש כיפה סרוגה וכששאלתי אותו מדוע הוא ממשיך עם הטרמפים אחרי רצח שלושת הנערים הוא ענה לי שמה שהאוייב רוצה הוא שאנחנו נפחד.
אהבתי את התשובה שלו מאוד.

אני מסרב להיות היהודון הפחדן הגלותי ובארץ שלי אסתובב כאדון בלא מורא.

אני מכבד אותך מאוד אבל מה שכתבת מיצג בעיני פחדנות שמאימת על יכולתנו לשלוט בארצנו.

אני לא משכנע אף אחד לבוא ודווקא אשמח במפגש מצומצם ואיכותי של גיפאים ציוניים

yes1952
22-11-14, 02:30
בועז חוקי הפורום מונעים מאיתנו שיח פוליטי
אבל
אינני מאמין שיש כאן בפורום איזה שהוא יהודון פחדן ובטח לא בני גילי שהם די רבים כאן בפורום
לשלוט בארץ?אני לא צריך לשלוט במה שהוא שלי-אני כן צריך לדעת לנהל שלטון בתבונה וזה לא שייך לטיולים ואהבת הארץ,
ואם מה שכתבתי בעיניך זו פחדנות-הרי שאינך מבין פחד מהו-אך שנינו יודעים שהתלהמות אתה יודע,
ובטח לא אתה בועז ידידי היקר תלמדני ג'יפאות,ציונות ואהבת הארץ,
אך אני כן יכול ללמדך ללא התלהמות להבין את רעיך.
ובאשר לפסקה האחרונה שלך-באם זו גישתך וכך אתה רואה את עצמך כנציג ההאנשים האיכותיים של הג'פאים הציונים
אנסה להבין היכן האיכות הזו
וכדי חלילה לא ל"זהם"לך ולדומיך את האווירה,אמנע מלהגיע למפגש הג'פאים האיכותיים הציונים

- - - Updated - - -

יוחנן-ד
22-11-14, 08:07
אינני מבקש להכניסך לגיא צלמוות. אני מבקש לצייר תמונה אמיתית לקורה כאן.
אני מבקש להזים את השמועות כעובדות.
אינני חושב שאתה פחדן שכן לא היית ג'יפאי שמסכן את עצמו וסובביו בצירים ובמקומות שאתה נוסע
עם שפ"צים דרדרת ועוד. אני חושב שאתה לא יודע וחוסר המידע מביא אותך להחלטות שגויות.
אין קשר לדיון לפוליטיקה שאגב גם כאן אפשר לקיים דיון ארוך וסוער.
יוחנן.

- - - Updated - - -

סביון בוקר טוב.
דבר איתי.
יוחנן

boaz avrahami
22-11-14, 08:37
יוסי,
כתושב השומרון אני נתקל בגישה כשלך אצל מקצת מחברי שחוששים להגיע לביקור.
אתה יכול לעטוף את זה בהרבה מילים מתפלספות ולקרוא לי מתלהם אבל האמת הערומה שאתה ודומיך פוחדים.
הפחד הזה הוא ניצחון הטרור.
וכש טרור מרגיש שזה עובד לו הוא ממשיך גם לפתח תקווה כי הם לא רוצים אותך שם בדיוק כמו שהם לא רוצים אותי כאן.
זה סכסוך דתי ולא פוליטי.
ואם תבחר לא לבוא, ההפסד כולו שלך ולא אזיל על כך דמעה.
ביננו, גם העבירות תהיה לך קשה מדי ;-)

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

savyon
22-11-14, 08:51
חברים,
בואו ננסה להרגע ולעשות סדר
המפגש הנוכחי, כמו כל מפגשי ג'יפולוג, פתוח לכולם, על פי רצונו וצו אמונתו,
אף אחד מהבאים או נמנעים לא חייב דין וחשבון לאף אחד.

בג'יפולוג, לא מעליבים חברים, בטח לא בגלל דעות פוליטיות!
אין פה פחדנים, אין פה תבוסתנים ואין פה גיבורים, יש פה קהילה אדירה ונפלאה של בני אדם, בעלי תחביב משותף והמון כבוד אחד כלפי השני, שלרגע קט אבד...
למרות שהמקלדת סופגת הכל, בני האדם לא, וכשיורים על לחצן ה-Enter יש מי שנפגע באופן אישי ויש ריקושטים שפוגעים בכולם,
לא זו המטרה של המפגש

בקיצור,
חזרה לשיח רגיל ומכובד, ללא פוליטיקה
מי שמגיע למפגש, נשמח (והוא יוכל לקנות את החולצה החדשה ואולי גם לקבל מדבקה במהדורה מוגבלת...)
ומי שלא מגיע, ולא משנה מה הסיבה, נקווה לראותו בשטח בזמן אחר

סביון

yes1952
22-11-14, 09:25
שתי תגובות
בועז-מה לעשות ואני פחדן ידוע שהיה מגיע ליהודה ושומרון רק כדי להוציא רכבים של לקוחות אחת מחברות האיתור או נכנס לסיורים ומארבים ,אני מודה שזה היה תמורת בצע כסף ולא למען הציונות הכללית,
הפיוז קפץ לי מהתגובה שלך על רצונך להיות רק עם אותו קומץ איכותי -אז תהנה לך עם אותו קומץ,
סביון-בעברית נאמר "חיים ומוות ביד הלשון" והזמנים של היום "חיים ומוות ביד שעל המקלדת"
אך כשנכתבים דברים רק כסיל לא יודע לקרוא בין השורות,וכסיל אני לא,ורוח הדברים ברורה,
אכן יש כאן קהילה אדירה של בני אדם
בעלי תחביב משותף והמון כבוד אחד כלפי השני, שלרגע קט אבד...
אך הכבוד?לצערי לא לרגע קט אבד אלא לשעות ארוכות ארוכות ולא רק בשרשור זה-גם מחוץ לפורום,
אך זוהי תמונת מצב של ארץ ישראל כולה,ויש דעות מנוגדות ודעות זהות,
במקרה דנן למפגש זה אני לא אגיע ולא מתוך פחדנות כפי שבועז קורא לכך אלא שקצתי ממלחמות היהודים ומאילו שמנסים ללמדני לאחוז בכלי מלחמה,
תרמתי מספיק מחיי לבטחון השוטף-ועדיין קצת ממש קצת אני גם תורם בעירי הנוכחית מלאבס (פ"ת)ואין ספק לו היתה בריאותי טובה יותר הייתי כהרגלי ה"פרייארי" תורם יותר,
אז כפי שכתבתי (ואני הרי עקשן גדול ואולי גם טיפש כפי שיגידו כאן חלק מהחברים)מעדיף לא ל"זהם"את האווירה של חלק ממכובדי הפורום

אבו שפם
22-11-14, 09:43
- - - Updated - - -

סביון בוקר טוב.
דבר איתי.
יוחנן

יוחנן....

שנעלה איזה זיכרון או 2?????

יש איזה משו משו בדיר אצלך????

לתפארת מטיבי הלסת!!!!

boaz avrahami
22-11-14, 10:25
93307

savyon
22-11-14, 10:36
93307

אברהמי,
יש סיכוי שאתה, ככה בקטנה, מצטער/מתנצל שפגעת ברגשן הזקן?
(יוסי, בצחוק כמובן, כן? שלא תתחיל לכעוס גם עלי שקראתי לך רגשן זקן....)

סביון

אומי5
22-11-14, 10:36
ומכיוון שמישהו חייב לשנות את הנושא (מתוך כבוד לשתי הגישות).
אני מנסה לתכנן מסלול לשיירת החיפושיות למפגש הנ"ל, ואני צריך עזרה בשני תחומים:
1. מסלול, כל ניסיון שלי לפי מפות ועמוד ענן ליצור מסלול של יותר מסיבובון, נתקל באיזושהי נקודה בתוואי שנראה לי לא מתאים.
כדי לסבר את האוזן לרמת העבירות שלנו אני אתן דוגמאות, נחל סדום ונחל בוקר היו קלי קלות, נחל כיסלון בשיא השלג עד עין לימון, כנ"ל.
מצד שני מעלות ארוכים עם הצלבות קשות יכולים להוות מכשול מסוכן.
באופן כללי הרכבים ואנחנו אוהבים שבילים רצים ואם צריך לעבור איזה מדרגה מידי פעם אז נתמודד איתה.
אשמח להמלצות ממי שמכיר את המצב השבילים, באופן כללי קצב ההתקדמות שלנו הוא טוב+.
2. נשק, אין לנו אף נושא נשק (אולי אקדח אחד), איפה כדאי לי לשים את הגבול המערבי למסלול בהתחשב בזה שיש לי רק אקדח אחד?

katsirz
22-11-14, 10:42
גבל מערבי לשוטטות ללא נשק - דרך אלון וגם זה במגבלות. לא באזור יריחו עוג'א, לא באזור הג'יפתליק, לא ברדלה.

דרור ברלי
22-11-14, 10:43
תוסיף שבגלל הנעה אחורית בלבד יש לכם גם קושי/סיכון במצבי שפ"צ אז מומלץ להימנע גם מזה.
אמרתי לך אתמול ואני איתן בדעתי - אתם צריכים ליווי/גיבוי מרכב 4X4 "אמיתי" כלשהו עם מנוע חזק והילוך כוח, כזה שיכול למשוך ולחלץ ולהעביר אתכם אחד-אחד בנקודות קשות.

boaz avrahami
22-11-14, 10:57
אברהמי,
יש סיכוי שאתה, ככה בקטנה, מצטער/מתנצל שפגעת ברגשן הזקן?
(יוסי, בצחוק כמובן, כן? שלא תתחיל לכעוס גם עלי שקראתי לך רגשן זקן....)

סביון

יוסי יודע שאני מעריך ואוהב אותו מאוד... אחד האנשים עם הלב הרחב ביותר שאני מכיר.
יש לי איתו מחלוקת לגיטימית מבחינתי אבל למען ההגינות, הוא הכריז לפני שפתחתי את הפה שהוא לא בא כך שאין ליחס את אי בואו לדברי.
יוסי נוטה להעלב די בקלות ואני מניח שזה יעבור לו כשהוא יצטנן ויזכר שבמדינה דמוקרטית גם לחנין זועבי מותר לדבר.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

yes1952
22-11-14, 11:37
ראשית לסביון
רגשן זקן זו מחמאה,ברצינות,פעם לא ידעתי מה זה בכי-כך חונכתי-אך כאשר ראיתי לפני שנים רבות את אבי ז"ל מזיל דמעה משום שאסרו עליו לראות את אחד מנכדיו(אולי פעם אכתוב על כך)הבנתי שהאיש המסוקס ועטור הצלקות לא כה קשוח,וכן איש עם רגש-רק שאז לא הראו זאת,
וכאשר לפני כמה שבועות קיבלתי חיבוק מילד מוגבל שרק איתי(זר מוחלט)הוא מוכן לקבל את זריקותיו השבועיות במרפאה-אז כן אני מתרגש,
וכאשר אני מחבק ומשתולל עם נכדה אחת,בורחת לי דמעה מעצב על כך שאת הנכדה הבכורה אינני רואה כלל,
וכן לפעמים אני דומע מתסכול כשתרופה זו או אחרת לא עובדות יותר-ומזיל דמעת עושר כשאחרת כן פועלת-אז אני גאה להיות רגשן זקן ומוכן לקבל זאת כשם תואר הג'פאי הזקן והרגשן(גם העקשן)
בועז -הטלפון היה ליד הג'פאית החדשה והיא אחרי משמרת לילה אז היא כיבתה אותו-אני לא מהנעלבים ואת האגו שלי מזמן הפקדתי למשמרת בידי העתיד-
אני כן עדיין דון קישוט וכן נלחם לפעמים בטחנות רוח במיוחד שהן מעצבנות אותי-האם זה עוזר לי לנצח?מעולם לא ניצחו טחנת רוח-אבל כן זה מסתדר לי עם העקרונות שלי(טובים יותר או פחות)אבל זה אני כמו שאתה זה אתה-ואם לא היית אתה לא הייתי סובל אותך-אך אינני מסכים למילים שכתבת מפני שהם לא נכונים במקרה זה-ולמען האמת?זה רק היה הקש ששבר את גב הגמל-אז שוב ולגבי חנין זועבי (וחבריה)?דעותי קיצוניות יותר משלך בנושא זה רק שאני מעלה אותם בפורומים המתאימים-היא מעבר לפגיעתה בנו פגעה במשפחתה הגדולה ומכובדת במגזר הערבי שרבים מבני משפחה זו שפכו דמם להגן עלינו ועל עצמם,
זה לא אתה-זה רוח הדברים והיא מנשבת לי (אישית לי)לא טוב-וכנראה לעוד כמה מהפוקדים את האתר
ובזה סיימנו פרשה זו מבחינתי

יוחנן-ד
22-11-14, 13:33
אהלן יאבו שאנב
המון זמן......
הקטע ההוא בחיי תם.
כל רעיון אחר יידון בכובד ראש.
מקווה לפגוש בקרוב.
יוחנן

opl
22-11-14, 18:49
חבל לדעתי לוותר על כל כך הרבה חברים שלא יבואו רק בגלל המיקום. נראה לי שזה הזמן לקחת פסק זמן ולחשוב על הרעיון מחדש, בסך הכל כל מה שצריך זה מגרש ריק גדול מספיק.

asafk
22-11-14, 18:57
המפגש הוא חניון לילה משותף כבסיס ליציאה לטיולים. חבל הארץ שנבחר הוא הבקעה, בגלל הגיוון, בגלל שזה אזור בטוח יחסית, ועוד שיקולים.
מי שחושש לבוא דרך חוצה שומרון - מובן. אפשר לבוא מסביב.
מי שחושש מטיול בבקעה למרות העובדות בשטח... גם מובן. קשה להתווכח עם תחושות.
מכאן הלאה שכל אחד יחליט לעצמו. בלי כעס, ובלי הטחת עלבונות. כל החלטה היא לגיטימית.

הבטחה אישית שלי - יהיה עוד חניון לילה משותף החורף. במדבר. אבל החניון המשותף של סוף דצמבר הוא באנדרטת הבקעה.

אסף.

amirk
22-11-14, 19:17
אפשר לזור.
החלק התחתון של ארץ המרדפים המיתולוגית. היסטוריה בשידור חי.
מחייב תאום עם המועצה האזורית ועם הצבא (שטח צבאי סגור).
לדעתי אם מתחילים להתארגן בזמן זה אפשרי.
לפני שבועיים עשינו זאת עם 80 רוכבי אופני שטח עם סכינים בין השיניים.
נופי בראשית. אין דברים כאלו בעולם.
יוחנן

הזור זה בהחלט אחד המסלולים היפים ביותר, טיילנו לפני כמה שנים מצומת הלידו ועד שדמות מחולה ממזרח לגדר, עם ליווי צבאי לאורך כל המסלול, לא יודע מה הנוהל היום.

asafk
22-11-14, 19:43
ננסה לתאם. יש פתיחות לכבוד המפגש לפתוח אזורים סגורים בתאום מול המוקד שסביון פרסם את הטלפון שלו.

אסף.

ד ו ר ו ן
22-11-14, 19:56
בועז,
מה הקשר בין מחט לעכוז?
זה שלא בא לי לטייל בין ישובים ולא בא לי לנסוע בשטחי B/C. אומר שאני פחדן?

איכשהו נתפסת, אתה ונוספים כאן לסוגיית הבטחון בחניון או בציר, שלטעמי היא שולית, קיימת למרות כל מה שתגידו, אבל לפחות מבחינתי לא מהווה בעיה.

מה ש״שכחתם״ או שבחרתם להתעלם ממנו הוא שתא השטח הזה מאפשר מסלולים מוגבלים למדי, למי שלא רוצה מבחירה להכנס לשטחי B/C שמה לעשות, יש בהם ״חובבי ציון מושבעים״, בעיקר בזמן הנוכחי.

לפחות תתייחס לעובדות כשאתה מכנה אנשים בכל מיני תארים.

רכס חיים
22-11-14, 20:03
ניראה לי שמעט הגזמתם. כמעט פעמיים בחודש אני מטייל לבד בכל השומרון ופעמים רבות חונה בחורשות של אנדרטת הבקעה או במעיינות פצאל למשך שעות יחד עם פלשתינים מקומיים - אפילו ללא נשק - וזה בחמש השנים האחרונות כולל שבת שעברה.

טיולים בכל אזור הסרטבה כולל כל הגב המזרחי של כביש 60 נעשים לבד כל הזמן והרוב גם ללא נשק.

כל יום אני נוסע על כביש 5 כולל בלילות החשוכים של החורף הזה. בכל הצמתים של הכביש תוכלו לראות נשים צעירות מחפשות הסעה לכל הכיוונים כשרכבים פלשתיניים חולפים הלוך ושוב יחד עם רכבים ישראליים.

עכשו חזרתי מנסיעה בכבישי הרוחב של השומרון שהתחיל בערך בעזון והסתיים ברנטיס כשבדרך עברתי ליד עשרות כפרים ערביים.

ולסיום - בחמש השנים האלה עוד לא ראיתי אבן נזרקת.

אני לא מביע דיעה על מקום המפגש - אבל לפחד לנסוע בארץ שלך כשכלום לא קורה - ועוד מגברים מסוקסים שאוכלים אבנים לארוחת בוקר - ממש מפליא.

היות ונחסמתי מהאתר עד היום עקב נימוסים מקולקלים - תגובתי הגיעה באיחור - ואיתכם הסליחה.

taylorh
22-11-14, 20:04
חדשות 0404 :

צפו בפשע השנאה: היום בשעות אחר הצהריים התקשר אזרח למשטרה ודיווח על חשודים שמשחיתים את האנדרטה בבקעה.

ניידות סיור של מרחב שומרון הגיעו למקום ועצרו שישה ערבים בגירים תושבי הכפר מארג' נעג'ה כשברשותם מברגים וסכינים, שאיתם ביצעו את הפגיעה בשמות החללים.

Redoren
22-11-14, 20:21
בועז,
מה הקשר בין מחט לעכוז?
.

בשניהם יש חור. זה הקשר.

חסמו את רכס מהאתר??!!??
באמת שתהיתי לאן נעלמת.
טוב שחזרת.

zagi
22-11-14, 20:37
יוסי , אהבה גדולה יש לי אליך , ואת זאת אתה יודע !
הילד שלי מעריץ אותך ומדבר עליך כל זמן שאנחנו מדברים על טיול ג'יפים ( אבא , יוסי יבוא ?? ) .
אני מאוד רוצה שתשנה את דעתך ותגיע למפגש , קבל עם ועדה אני מתחייב בזו שאני אחרף נפשי לפני שיקרא לך ולבת זוגתך משהו .

אני מגיע למפגש עם אשתי היקרה בני בן ה-6 וביתי בת ארבעה חודשים .
אני מבטיח לך שאחרף נפשי לפני שיגעו בשערה משערות ראשך !!!

זו מדינתינו , ודווקא בימים אלו חשוב מאוד להראות נוכחות וביטחון בכל גבולות ארצינו !

ושלא תבין לא נכון , אני כותב את הדברים הללו לאחר התלבטויות רבות ! אך אם אני רוצה להשאיר ערכים ולחזק את דור ההמשך אני פשוט מרגיש כי אני חייב להגיע למפגש הקרוב .

והאספרסו של בוקר מחכה רק לך ...

amirmoshe
23-11-14, 05:21
שבוע טוב, מתכוון להגיע.
לפני מספר חודשים הזדמן לי להצטרך לקבוצה של עוד 4 רכבים לטיול בבקעה. איזור יפה ומרשים.
ולגבי האם להגיע או לא.. אם אנשים מדברים על ביטחון, זה לא אותו בטחון שהם חשים כשהם ישנים באוהל במדבר כאשר אתה לא יודע מי מסתובב סביבך כשאתה ישן?
לא צריך להגזים ולהחמיר בנושא, בעיניי זה דווקא ראוי שכל פעםניהיה גיוון במיקום ולקשר את ה''קבוצה'' לכל חלקי ארצנו.
בטוח שיהיה מעולה, מה גם שטראומת הקור המדברית מהמפגש של שנה שעברה עוד לא עברה לי.. 😃

nirs
23-11-14, 15:32
מתכנן להגיע עם עוד חבר (לחלק מהזמן)

מאיר רוטברג
23-11-14, 17:57
קצר ותכליתי, כמובן בא, ושמח שאין לזה אופי מסחרי למרות היותי מפרסם בדף אבל קודם כל גיפאי, שנית בא לבד מי שרוצה לנסוע בשיירה מאחורי מוזמן, שלישית אחלה מיקום אחלה מקום. נקודה סוף דיון,
נ.ב מגיע חמוש,
נ.ב 1 חמוש בבקבוק סינגל מאלט משובח
נ.ב 2 מגיע חמוש בגוש אנגוס.

vizup
23-11-14, 18:01
http://www.israelhayom.co.il/article/235761

amirmoshe
23-11-14, 18:07
זו בדיוק עוד סיבה למה כן ללכת..

boaz avrahami
23-11-14, 18:09
לא שונה משום מקום אחר בארץ.
תישאר בבית

ukiuki
23-11-14, 18:17
הי חברה

מאוד רוצה להגיע ואשמח לקבל קצת יותר איפורמציה על המפגש.
תסלחו לי מראש על השאלות החופרות

אני מבין שישנה נקודת מפגש בשעה מסויימת. ומה אז? אני אישית מגיע לבד ולא ממש מכיר את החברים או הקבוצות.
אני מניח שיש קבוצות חברים מגובשות מהעבר, יפנים, אינדיאנים, קאווקזים. מה בדיוק אני אמור לעשות? לתלות שלט "פנוי" ולחכות שיזמינו אותי לרקוד?
איך זה מתגבש? יזום? איך מצטרפים לקבוצה / טיול? איך החלוקה? סוג גי'פ? צבע עיניים?

חניון לילה
איך הולך? מה יש בחניון? ומה להביא (סק"ש אוהל, מזגן, טלויזה).
אני מבין שמבחינת אוכל כל אחד לעצמו. אבל האם הכוונה שמוסיפים הכל לשולחן אחד משותף או שכל אחד עם מה שבישל...

השתתפתי במפגש הלילה האחרון שהיה בהר חורשן. החלק של הטיול היה מקסים. אבל בהתאספות לאחר מכן הקבוצות הוותיקות התגבשו מסביב לעצמן (מה שדי הגיוני בעצם) מה שהותיר מספר חברים חדשים ביציע.
לי אישית חשוב הפן החברתי. אני חושב שהחומר כאן בפורום איכותי ושווה הכרות. כל מה שאני אומר הוא שאשמח לפתיחות מצד הקבוצות הסגורות או החברים הוותיקים.

ליאור

אבו שפם
23-11-14, 19:10
קצר ותכליתי, כמובן בא, ושמח שאין לזה אופי מסחרי למרות היותי מפרסם בדף אבל קודם כל גיפאי, שנית בא לבד מי שרוצה לנסוע בשיירה מאחורי מוזמן, שלישית אחלה מיקום אחלה מקום. נקודה סוף דיון,
נ.ב מגיע חמוש,
נ.ב 1 חמוש בבקבוק סינגל מאלט משובח
נ.ב 2 מגיע חמוש בגוש אנגוס.

אתה זוכר שאנחנו חברים.... נכון???

כל השאר ממש בקטנה...

דרור ברלי
23-11-14, 19:30
כל מה שאני אומר הוא שאשמח לפתיחות מצד הקבוצות הסגורות או החברים הוותיקים.

ליאור

לא תישאר לבד בצד.
אתה מוזמן לפויקה.

opl
23-11-14, 19:40
אני אולי כותב כבר הרבה זמן באתר (והרבה שטויות) אבל המפגש הראשון שהגעתי אליו היה לפני שנה+, עד אז לא ראו את הפרצוף שלי, כל מה שאתה צריך זה כיסא ואת היכולת להגיד שלום.

ולא מזיק איזה וויסקי, בירה, גוש אנטריקוט, פוייקה, עצים למדורה וכו בשביל לשבור את הקרח.

אגב... לא הייתי שם עדיין, אפשר לעשות שם מדורה?

יוחנן-ד
23-11-14, 19:53
שלום לכולם.
אני לוקח על עצמי להוביל טיול בזור לאורך נהר הירדן.
לכל היותר 25 רכבים.
הטיול מחייב תאומים מוקדמים. אין פה אטרקציות של סכינים בין השיניים אך מובטח נופי בראשית והיסטוריה בשידור חי.
גשם ו/או בוץ מקלקל את התכנית.
25 המקדימים להרשם ירוויחו.
יוחנן. [email protected]

יוחנן-ד
23-11-14, 21:01
לשאלות האנשים:
1. הכוונה לצאת ביום שישי ב 08:00 כ -4 שעות.
2. עבירות: חיפושית אלא אם כן יהיה קצת בוצי.
3. קושי: עשיתי עם קבוצת רוכבי אופניים.
4. מסלול בערך: כניסה קצת צפונית למושב יפית (ש 83 לזוכרים מהמילואים).
יציאה באיזור מושב נעמה.
יוחנן.

yes1952
23-11-14, 23:03
בועז--ציטוט שלך--"לא שונה משום מקום אחר בארץ.
תישאר בבית"
תגיד לי בועז יקירי, מתי תוקיע את כל אילו ששואלים שאלות או מביאים מהחדשות חדשה כזו או אחרת (ואף לא מוסיפים מילה)
בתואר בוגדים?הרי בפחדנים ותבוסתנים הצלחתם לכתוב?
משום מה כל הנכתב על המפגש הזה בניגוד לחוקי הפורום האוסרים על כתיבת פוליטיקה מריח לי כאמירה פוליטית במסווה של מפגש
וההתבטאויות של כמה מהחברים כאן נגועות בסיסמאות הכפשות כיד הדימיון הרוח הפוליטית המאוד מסוימת
והמסווה הזה לדעתי גובל בגועל נפש
---לו היה מתפרסם--מפגש ג'יפולוג לחורף 2014-15 יהיה בסימן "הבה נרים נס חנוכה לזכר החשמונאים ולזכר חציית הירדן ע"י יהושוע בן נון
ניחא-היה אפשר להבליג-הרי זו זכותנו ההיסטורית המוסרית והציונית לכבד ולהוקיר את גיבורי תקופת האבות.
או השנה ניפגש ליד אנדטת הנופלים בבקעה לרגל החנוכה לכבד את זכרם -ניחא
אני אישית עושה זאת פעם בשנה (ביחד עם כמה ממשפחות הנופלים)
אך לתת במה סומויה?לתת לחבר כזה או אחר להשמיץ קהל קוראים שלם
בושה וחרפה
סביון שאלה לי אליך-
האם תהיה אבטחה הכיפית בחניון?
האם המועצה תדאג לכך?
או מחלקת חיילים?
האם תהיה אבטחה בטיולים?או שהכל על אחריותו האישית של כל ג'יפאי וג'יפאי
אל תכעס-אני מחדד בכוונה מפני שיש רבים וטובים כאן שלא כותבים אך קוראים ומבקשים לדעת תשובות,ואולי אין להם עור עבה כשלי והם לא רוצים שיכנו אותם בביטויים עלובים?
אודה על התשובות

דרור ברלי
23-11-14, 23:05
חלאס לריב.
די.

מי שלא רוצה לבוא - שלא יבוא. זה חבל, אבל ההפסד כולו שלו.
מי שבא - ברוך הבא. יהיה לו שמח וטעים וכיף.

yes1952
23-11-14, 23:18
דרור
אין כאן כל מריבה

"מי שלא רוצה לבוא - שלא יבוא. זה חבל, אבל ההפסד כולו שלו.
מי שבא - ברוך הבא. יהיה לו שמח וטעים וכיף."
משפט זה היה יכול להיות נפלא ואין ספק שהוא נכון
אך דאג מי שדאג להעכיר את האווירה בצורה ששמח וכיף זה לא יהיה למעט הקומץ הנבחר וכמה אוהבי שטח אמיתיים
טעים?אני בטוח
הפסד?השאלה איך מסתכלים על זה-אך לא אכנס לפוליטיקה,פסיכולוגיה,והסברים שאולי לא יהיו מובנים,
רק העליתי את התמונה מנקודת ראות שלי-ואתה יודע שאדם ללא עקרונות משהו חסר בו,ולי יש את העקרונות שלי לטוב ולרע
-יש אמרה נהדרת בלטינית הלקוחה מספר שנושא את שם האימרה
קוו ואדיס דומיני (לאן פניך מועדות אדוני)-והלוואי והייתי יודע לו הייתי נשאל את השאלה הזו

דרור ברלי
24-11-14, 00:01
אנחנו לא חשבנו על שום דבר פוליטי כשהחלטנו לקיים את המפגש בבקעה.

מבחינתי זה גם אידיוטי וחסר תוחלת להתווכח עם כל אחד בנפרד ולשכנע את כל מי שלא רוצה להגיע.
אז באמת, מי שלא רוצה, ולא משנה מאיזו סיבה - האם מפחד לנסוע בחוצה שומרון או בעוקף יריחו או בכביש הבקעה או שסתם כי הוא בעל דעות שמאליות ולא מתאים לו מפגש וטיולים ב"שטחים הכבושים" - זה בסדר, לגיטימי, מותר לו. לא רוצה, שלא יבוא! אנחנו לא מכריחים.
עדיין יש כאן מספיק אנשים שאין להם בעיה פוליטית והם לא מפחדים והם רוצים ויכולים לבוא והם יבואו - ואני מבטיח לך יוסי - אין כאן שום "קומץ נבחר". כאן כולם מובחרים וזה ממש לא קומץ.

yes1952
24-11-14, 00:10
ואני מבטיח לך יוסי - אין כאן שום "קומץ נבחר". כאן כולם מובחרים וזה ממש לא קומץ.

דרור בזה אין לי ספק
אני פשוט החלטתי ליישר את ההידורים ולענות לאילו שידם קלה מידי על המקלדת-קצת התרסה מול הקלות הבלתי נסבלת של ריצוד מילים על המסך-ולנסות להסביר שמילים הנכתבות בפרהסיה יש להן לפעמים מובנים רבים גם אם לא היתה בהן כוונה
וכתיבה?גם אותי וגם אותך קצת קשה ללמד אחרי מאות ואלפי מילים ומלחמות עם עורכים כאלה ואחרים
ואני רואה מידי פעם את הג'יפ חונה במערכת שלך,בדרכי להתייעצות כזו או אחרת עם החברים של האחות הרחמניה שלנו

רכס חיים
24-11-14, 00:18
אולי קצת פרטים על המקום ירגיעו את הפורום.

אנדרטת הבקעה ממוקמת על גבעה גבוהה בצפון מזרח לצומת פצאל - כקילומטר ממנה. הכניסה מכביש 90 המובילה לאנדרטה מוקפת בחורש בוגר של עצי שיטה מניבים פרי בתרמילים שמושך למקום עדרי איילות בעונה. כל השטח הגדול שבתחתית האנדרטה הינו שטח מוצל בקייץ ומושך מטיילים רבים למנגל בצל העצים - שחציים הם בני דודנו שבאים לנפוש במקום. אני מעריך את השטח של היער כולו בחצי קילומטר מרובע - ויש מקום לכולם - כולל 300 ג'יפים.

אין בסביבה הקרובה שום יישוב פלשתיני - זולת שלוש משפחות בדוויות הממוקמות שני קילומטר צפונית לחורשה בעליה הקשה לכיוון הסארטבה. ריכוז היישובים הערביים הגדול נמצא דרומה לצומת פצאל באזור הפארעה אחרי הצומת לגשר חוסיין והדרך העולה צפונה לשכם - משהו כמו עשרה קילומטר בהערכה.

על כביש 90 עצמו לכיוון צפון יש הרבה יישובים ישראליים ומעט כפרים פלשתיניים חקלאיים שמעבדים את האדמות שמצד מזרח לכביש.סה''כ אנשים נחמדים שרחוקים מפוליטיקה ולאומנות.

כל הדרך מהמרכז לצומת הבקעה ממש מעולה מבחינה בטחונית ועם כבישים מצוינים - אולי בהסתייגות קטנה לגבי צומת תפוח עצמה שלעיתים רחוקות יש בה אירוע בטחוני אך היא תמיד מאוישת במגבניקים. מעבר לצומת תפוח הכל נעשה דליל לחלוטין מבחינת יישובים ואחרי מגדלים יש רק את מעלה אפריים ופצאל שנמצאת בסוף הדרך היפיפיה.

היות ואני מבקר בחורשה הזו פעמים רבות בשנה - אשמח לענות על כל שאלה שתשאל כאן.

מאיר רוטברג
24-11-14, 08:15
אתה זוכר שאנחנו חברים.... נכון???

כל השאר ממש בקטנה...

ברוררררררררררררררר, למה גוש/ 7 קילו??? 1 אני 3 אתה 3 השאר

ד ו ר ו ן
24-11-14, 08:20
דרור,
לי אין בעיה להגיע לחניון הנ״ל, ולא לשהות בו עצמו.

אבל כשאני פותח את המפה, לתכנן מסלולים ל-2 ימי הטיול שיש, האופציות מאד מוגבלות, פיזית וגם בטח וגם ביטחונית ברמה זו או אחרת.

ממזרח זה לנסוע בין שדות, ושטחים חקלאיים, לא ממש אטרקטיבי, או אזורים יותר מיוחדים, עם ליווי צבאי..

ממערב, יש רצועה צרה או שאתה מתחיל להכנס לתחומי הישובים..
ו/או שטחי B/C

שים לב שאתם שוב ושוב מתייחסים לדרך אל החניון, אבל מה עם האופציות לטיולים ביומיים שאחרי?

רכס חיים
24-11-14, 08:49
טיולים באזור אפשריים רק בתא השטח שבין כביש פצאל - מחולה מצידו המערבי עד כביש בקעות - מחולה בצד המזרחי. זה תא שטח די קטן כדי להכניס עשרות ג'יפים אך הוא גם אתגרי למדי והוא יהיה מדהים ביופיו עד המפגש כי כל ההרים יהיו ירוקים-שוויץ. למי שלא עשה אותו בעבר עם העליות התלולות והארוכות שבו,הוא יהיה חוויה מיוחדת. אין שום בעיה בטחונית בשביל הזה ויש מיעוט מבוטל של רועים בדווים בכל התא הזה.
ניתן לייצר מספר מסלולים מצליבים על-ידי כניסות שונות לתא הזה משהו כמו שלוש כניסות שונות ומתואמות כך שאם בכל כניסה יהיו 20 כלים ניתן יהיה להכניס לשטח הזה 60 כלים בסך הכל.
השטח השני שאפשרי אבל רק לנושאי נשק ,הינו התא היותר מערבי לכביש בקעות מחולה - מאחורי בסיס סערה - שמסתיים בסופו בכביש חמאם אל מליח-בתנועה צפונה.
כאן ניתן להכניס עוד 20 כלים. התא הזה גובל בכפרים תייסיר וטאמון מצד מערב והם שרועים באזור הזה .ממש לא ידידותיים.
הציר האחרון מיועד לג'יפאים חסרי איזון נפשי אך עם כלים לגמרי מסוקסים - שינועו על ציר מאוד מטושטש ואתגרי במהירות של שני קמ''ש לשעה. הציר הינו בין כביש חמאם אל מליח לבין הבריכה של המים שמעל בארדאלה בצפון. קצר למדי אך בלתי נשכח. בסיומו נהוג לנשק את האדמה של בארדאלה קצת מתחת לבריכה. סימנתי שם את המקום לנשיקות.

savyon
24-11-14, 09:07
חברים,
מעכשיו, כל התבטאות פוגענית, מעליבה או פוליטית תימחק מיד
ובמקרים חריגים הגולש יחסם- אף פעם לא עשיתי זאת אך לא אהסס לעשות זאת פה!!!

sgill
24-11-14, 09:55
יש אפשרות שיוזמי הארוע יתאמו עם הצבא את הטיולים במסלולים הרלוונטים (האזור לא כל כך גדול) לימי שישי ושבת?
כך לא יצטרך כל אחד לתאם בעצמו, נמנע כפילויות ולא נטריד את המתא"ם בהרבה טלפונים.

boaz avrahami
24-11-14, 09:58
לאן הגענו...
שאני צריך לקבל הגנה של סביון מפני ההעלבות של שושני כלפי [emoji6]

יוסי, אולי שנה אחת תבוא בלי לעשות דרמות ולגרום לעשרה חברים להתחנן שתבוא?
לך תקנה בשר ושתיה חריפה ותדגם את הגיפ.
יהיה כיף

omer26
24-11-14, 10:27
חברים שלום.

אינני ותיק מי יודע מה בעסקי הגיפים ובטוח כי צעיר מרובכם פי שניים לאחר שוטטות בשרשור הנ"ל ראתי לנכון להגיב.
בעבר שירתתי (לא מזמן) בגזרת הבקעה כ 3 שנים(לא בסדיר) ומהניסיון שלי לפחות האזור כולו מאובטח בצורה יוצאת דופן ע"י הצבא וגם ע"י רבשצ"י היישובים
החשש הנובע מפחד,דאגה לבת הזוג והילדים,בטחון אישי וכל מיני כותרות שנשמעו פה לגיטימיים לחלוטין בטח בעולם בו אנו ניזונים בעיקר מהתקשורת
ואין על מה להתווכח המצב מתוח אומנם לא באזור המפגש אך מתוח על זה אין ספק.
אני בטוח כי אנשי המועצה,הצבא,הרבשצ"ים,משטרת ישראל, היושבים בבקעה ייקחו לתשומת ליבם את הנושא.
אנשי הבקעה הם אנשי יוזמה ומארחים מהשורה הראשונה קל וחומר כאשר מתקיים אצלם מפגש מסוג זה.
באמת שאינני מנסה לשכנע אך מי שלא יגיע למפגש מפסיד ובגדול חבל ארץ פראי שכמותו אין ולא נראה בשאר חלקי הארץ.
אגב קצת מרחקים: מפגש הבקעה(מרכז מסחרי די תוסס) כ דקה אחת ממקום המפגש, בסיס החטמ"ר 7 דקות, לפחות 5 יישובים במרחק 2-5 דקות
תצפית טרמית מאוד קרובה למקום המפגש כמו כן מקום המפגש ממוקם על כביש הבקעה (תנועה קבועה של כלי רכב)

מקווה שעזרתי קצת בפן הרגשי והבטחוני.

לגבי הצירים:
סרטבה- לא קשה מדי קצת דרדרת לקראת שיא הגובה ישנו "סיפון" עביר לרכב בעל הילוך כח אחרי לבאים מכיוון יפית אפשר להמשיך צפונה או לחזור חזרה מומלץ להחנות את הרכב בראש הסרטבה ולהעפיל הרגל לפסגה.

ציר הזור- אצטרך יומיים כדי לתאר. בכל זאת ציר המתחיל מאזור צומת בית הערבה ומגיע עד אזור מחולה הציר מקביל לירדן. לא לבעלי לב חלש הציר רבוי שפצ"ים,מיני מעלות,נסיעה על צלע הר שמתחת הירדן, מקטעים רווים במים. עצה שלי כניסה באזור נעמה ויציאה ביפית כמו שהציע חבר הפורום מספיק בשביל הנופים המטורפים וגם השביל העבירות

ראס אל חורבה- עולה מצומת אדם יציאה באזור מחנה תרצה ואפשרות המשך עד מושב רועי ציר מהמם ישנם כמה מדרגות בדרך הציר שולט על כביש הבקעה המהלך הנסיעה על רכס ראס אל חורב ייתגלה לנהג נוף הבקעה במלואו שדות התמרים,מאדר תרצה,השכנים ממזרח,מזבלת טובלן ועוד...

מקווה שתרמתי את חלקי כמו כן צרפתי תמונות מנסיעה בציר הזור

93395933969339793398

GodsFather
24-11-14, 10:46
תמונות מדהימות... עושה חשק לקנות ג'יפ רק בשביל זה... (והמפגש כמובן :) )

אומי5
24-11-14, 10:49
לא רואים את התמונות :(

GodsFather
24-11-14, 10:52
אני כן...

אנסה לעזור -

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=93395

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=93396

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=93397

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=93398

boaz avrahami
24-11-14, 10:54
עדיין לא

GodsFather
24-11-14, 11:05
ועכשיו ?

93399934009340193402

Redoren
24-11-14, 11:17
עכשיו כן.
אכן מדהים.

אומי5
24-11-14, 11:30
עכשיו רואים שצריך עוד תמונות :)

boaz avrahami
24-11-14, 11:47
או טיול

יוחנן-ד
24-11-14, 11:53
למתכנני הצירים:
יש ברשותי מפות טיולי שטח בבקעת הירדן שהופקו לפני 14 שנים.
יש גם סימוני דרכים וגם מלל מתאר נקודות בדרך.
בטופוגרפיה לא השתנה דבר.
בתחושות כל אחד עם עצמו.
מלאי המפות אפסי(2 שנותרו) לכן אוכל רק בסריקה.
מחר אנסה לסרוק אותם.
מי שמעוניין שיצור איתי קשר ואדאג להעביר.
יוחנן. 054-4343985 [email protected]

דרור ברלי
24-11-14, 13:49
חברים שלום.

אינני ותיק מי יודע מה בעסקי הגיפים ובטוח כי צעיר מרובכם פי שניים לאחר שוטטות בשרשור הנ"ל ראתי לנכון להגיב.
בעבר שירתתי (לא מזמן) בגזרת הבקעה כ 3 שנים(לא בסדיר) ומהניסיון שלי לפחות האזור כולו מאובטח בצורה יוצאת דופן ע"י הצבא וגם ע"י רבשצ"י היישובים
החשש הנובע מפחד,דאגה לבת הזוג והילדים,בטחון אישי וכל מיני כותרות שנשמעו פה לגיטימיים לחלוטין בטח בעולם בו אנו ניזונים בעיקר מהתקשורת
ואין על מה להתווכח המצב מתוח אומנם לא באזור המפגש אך מתוח על זה אין ספק.
אני בטוח כי אנשי המועצה,הצבא,הרבשצ"ים,משטרת ישראל, היושבים בבקעה ייקחו לתשומת ליבם את הנושא.
אנשי הבקעה הם אנשי יוזמה ומארחים מהשורה הראשונה קל וחומר כאשר מתקיים אצלם מפגש מסוג זה.
באמת שאינני מנסה לשכנע אך מי שלא יגיע למפגש מפסיד ובגדול חבל ארץ פראי שכמותו אין ולא נראה בשאר חלקי הארץ.
אגב קצת מרחקים: מפגש הבקעה(מרכז מסחרי די תוסס) כ דקה אחת ממקום המפגש, בסיס החטמ"ר 7 דקות, לפחות 5 יישובים במרחק 2-5 דקות
תצפית טרמית מאוד קרובה למקום המפגש כמו כן מקום המפגש ממוקם על כביש הבקעה (תנועה קבועה של כלי רכב)

מקווה שעזרתי קצת בפן הרגשי והבטחוני.

לגבי הצירים:
סרטבה- לא קשה מדי קצת דרדרת לקראת שיא הגובה ישנו "סיפון" עביר לרכב בעל הילוך כח אחרי לבאים מכיוון יפית אפשר להמשיך צפונה או לחזור חזרה מומלץ להחנות את הרכב בראש הסרטבה ולהעפיל הרגל לפסגה.

ציר הזור- אצטרך יומיים כדי לתאר. בכל זאת ציר המתחיל מאזור צומת בית הערבה ומגיע עד אזור מחולה הציר מקביל לירדן. לא לבעלי לב חלש הציר רבוי שפצ"ים,מיני מעלות,נסיעה על צלע הר שמתחת הירדן, מקטעים רווים במים. עצה שלי כניסה באזור נעמה ויציאה ביפית כמו שהציע חבר הפורום מספיק בשביל הנופים המטורפים וגם השביל העבירות

ראס אל חורבה- עולה מצומת אדם יציאה באזור מחנה תרצה ואפשרות המשך עד מושב רועי ציר מהמם ישנם כמה מדרגות בדרך הציר שולט על כביש הבקעה המהלך הנסיעה על רכס ראס אל חורב ייתגלה לנהג נוף הבקעה במלואו שדות התמרים,מאדר תרצה,השכנים ממזרח,מזבלת טובלן ועוד...

מקווה שתרמתי את חלקי כמו כן צרפתי תמונות מנסיעה בציר הזור

93395933969339793398

+1.
אני שירתתי באיזור בתקופת הסדיר. אמנם בשנים 1985-1987, אבל גם היום מטייל שם. הנופים עוצרי נשימה ביופיים.

הצעה למסלול:
עלייה מיפית לסרטבה לפני הזריחה.
נדרש הילוך כוח. השביל ארוך, מפותל ודרדרתי אבל לא בעייתי, ובסיומו מעלה קצר, תלול ודרדרתי מאוד.
רכבים נעולים לא יתקשו. בעלי נסיון בנהיגת שטח יסתדרו גם ללא נעילות.
בסוף המעלה ישנה מעין רחבת חנייה למרגלות ההר. מחנים את הרכבים ברחבה ועולים ברגל כדי לצפות בזריחה.
העליה/ירידה לפסגת הסרטבה היא ברגל בלבד. היא תלולה וארוכה ומצריכה כושר גופני סביר - מדובר בשביל עיזים צר שבצידו מדרון תלול והוא לא מתאים לילדים קטנים. מראה הזריחה מהפסגה מפצה בגדול על כל המאמץ...:)

אחרי הזריחה ממשיכים עם השביל לכיוון מערב. השביל בנוסח רכבת הרים מדברית, מקיף את איזור הסרטבה ממערב ומצפון ומסתיים בכביש בג'יפתליק סמוך לצומת אדם. לאורך השביל כמה אתגרי עבירות (חריצים, הצלבות ושתי נקודות של שפ"צ חריף מאוד על פי תהום - בפירוש לא לבעלי לב חלש. נדרשת נהיגה מדוייקת מאוד).

משם מומלץ להמשיך לשמורת חרובה (עליה לחרובה מצומת אדם או מכביש אדם-בקעות) דרך שטחי האימונים המרהיבים של בסיס תרצה (בזמני, מחנה הקבע של גדוד שריון 433 של חטיבה 500 זצ"ל, בו שירתתי. היום יושב שם גדוד הנח"ל החרדי) ויציאה לכביש בקעות-חמאם אל-מליח-מחולה ליד רועי/בקעות, סמוך למחנה "סערה" של פעם (בתקופתי ישב שם גדוד השריון 430 של חטיבה 500, היום בסיס מפח"ט כפיר). סעו לאט, בלי לחץ. הרבה עצירות, תתבשמו מהנוף ומהאויר הצלול. אין מה למהר.

החזרה לאנדרטת הבקעה דרך כביש בקעות - אדם ומשם דרך כביש 90, כ-20 דקות עד חצי שעה נסיעה בקצב רגוע.

asypeer
24-11-14, 13:55
+1.
אני שירתתי באיזור בתקופת הסדיר. אמנם בשנים 1985-1987, אבל גם היום מטייל שם. הנופים עוצרי נשימה ביופיים.

הצעה למסלול:
עלייה מיפית לסרטבה לפני הזריחה.
נדרש הילוך כוח. השביל ארוך, מפותל ודרדרתי אבל לא בעייתי, ובסיומו מעלה קצר, תלול ודרדרתי מאוד.
רכבים נעולים לא יתקשו. בעלי נסיון בנהיגת שטח יסתדרו גם ללא נעילות.
בסוף המעלה ישנה מעין רחבת חנייה למרגלות ההר. מחנים את הרכבים ברחבה ועולים ברגל כדי לצפות בזריחה.
העליה/ירידה לפסגת הסרטבה היא ברגל בלבד. היא תלולה וארוכה ומצריכה כושר גופני סביר - מדובר בשביל עיזים צר שבצידו מדרון תלול והוא לא מתאים לילדים קטנים. מראה הזריחה מהפסגה מפצה בגדול על כל המאמץ...:)

אחרי הזריחה ממשיכים עם השביל לכיוון מערב. השביל בנוסח רכבת הרים מדברית, מקיף את איזור הסרטבה ממערב ומצפון ומסתיים בכביש בג'יפתליק סמוך לצומת אדם. לאורך השביל כמה אתגרי עבירות (חריצים, הצלבות ושתי נקודות של שפ"צ חריף מאוד על פי תהום - בפירוש לא לבעלי לב חלש. נדרשת נהיגה מדוייקת מאוד).

משם מומלץ להמשיך לשמורת חרובה (עליה לחרובה מצומת אדם או מכביש אדם-בקעות) דרך שטחי האימונים המרהיבים של מחנה תרצה ויציאה לכביש בקעות-חמאם אל-מליח-מחולה ליד רועי/בקעות, סמוך למחנה "סערה" של פעם (גדוד 430 של חטיבה 500 זצ"ל, היום מחנה מפח"ט כפיר).

חזרה לאנדרטת הבקעה דרך כביש בקעות - אדם ומשם דרך כביש 90, כ-20 דקות עד חצי שעה נסיעה בקצב רגוע.

שמות של מקומות שלא שמעתי כבר 15 שנה.. גם אני שירתתי שם שנתיים (נח"ל משכיות על ציר מחולה-בקעות, המפג"ד שלנו השקיף על סערה מלמעלה, בלילה הכל נראה כמו לאס-וגאס עם כל האורות..)
הבקעה גהינום בקיץ ומדהימה בחורף, יופי של תקופה כשהכל ירוק (ושקט..)

sam1g
24-11-14, 14:45
טיילנו מספר פעמים בבקעה בשנים האחרונות, הפעם האחרונה ממש לפני שלושה שבועות.
זהו חבל ארץ פרוע, מרשים ביותר עם תבניות נוף מגוונות מאוד המתאים לחובבי נהיגה ושטח.

בטיול האחרון (כאמור לפני שלושה שבועות) ראינו זליגה של "נעימים" (או בני נעים) אל תוך שטחי A,
והיו לא מעט מהם. אם כי לא חשנו מאויימים כלל אולי בגלל כמות כלי הרכב בשיירה.

בכל מקרה מומלץ לא להתקרב בכלל למעלה רומח. המקום מהווה סכנה ברורה ומיידית מבחינה בטיחותית ולא בטחונית !!

בחלק מהטיולים באזור מיקמנו את חניון הלילה בתוך הישובים (רועי, בקעות) בתאום עם האחראי על הבטחון.
חייב לציין לשבח את הכנסת האורחים של המקומיים והעידוד לטייל באזור בו הם חיים.
בבקעות העמידו לרשותינו מגרש דשא, שירותים ומקלחות ומבנה רחב לשימוש כחדר אוכל או לינה.

200 ג'יפים לא ייכנסו ליישוב אחד אבל 20 בהחלט כן.

ממליץ בהחלט. תהנו
סמי

moshiko777
24-11-14, 17:03
עדיין לא הבנתי איך מיתנהל המפגש

ניפגשים וכל קבוצה יוצאת לכיוון שלה ????

יהיה פירוט של מסלולים - קבוצות

אני מגיע לבד האם יפורסמו פה המסלולים לפניי שאני ידע מראש לאיזה קבוצה להצטרף ????

קצת לא ברור לי

אשמח להצטרף למי שיוצא מאזור המרכז

GodsFather
24-11-14, 17:12
מפגש לחוד והגעה למפגש לחוד.

המפגש - בערב, אוכלים בכיף, כל אחד לפי מרכולתו וקבוצתו והשיתופיות ההדדית.

ההגעה למפגש ואו הטיולים סביב - כל אחד וקבוצתו.

יש שרשור נפרד לשיירות למפגש עם סידורי טיולים, אבל אפשר גם פה לדון בזה

moshiko777
24-11-14, 18:07
אחי אני חדש פה ומגיע לבד
יהיה יותר ברור אם יפורסמו הטיולים שנידע מראש ולא נגיע למיפגש ונחפש קבוצה שתאמץ אותי

ואני מדבר בשם כל החברים החדשים שמגיעים לבד

asafk
24-11-14, 18:09
העניין הוא גם להכיר חברים חדשים. וגם לפגוש חברים ותיקים. בד״כ החבורות המטיילות משתנות בבוקר הטיול... הכי חשוב - אף אחד לא נשאר לבד.
ומי שקצת חושש, שיחפש אחד מהמנהלים. מבטיחים לשדך שיירה מתאימה.

אסף.

- - - Updated - - -

וכאמור.. רץ דיון מקביל עם חלק מהטיולים.

אסף.

opl
24-11-14, 18:22
שאלה אחרת, מי מגיע ולכמה ימים?
אני כרגע מתכנן להגיע בשישי בגלל אילוצי הילדה.

אומי5
24-11-14, 21:12
לכל מחפשי השיירות , כנסו לכאן.
נראה שיש כבר כמה וכמה שבאים רכב בודד ומחפשים שיירה, שאחד יקח פיקוד, והופה יש שיירה.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/88619-%D7%9E%D7%A4%D7%92%D7%A9-%D7%92-%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%91%D7%91%D7%A7%D7%A2%D7%94-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7% 99%D7%9D

בכל מקרה מנסיון אישי, אפילו אם תבואו עם חיפושית חבוטה, חצי מוגבהת ועם צמיגי כביש אתם תמצאו שיירה ( היום היא כבר מוגבהת ועם צמיגים ראויים).

elibaba
25-11-14, 07:59
גם אני מתכנן שישי , חמישי בערב יש מסיבות חנוכה

savyon
25-11-14, 08:52
תמונות מתוך מפות הטיולים שנשלחו אלי ע"י יוחנן-ד
זה הכי טוב שניתן מאחר ואי אפשר היה לסרוק

93407

93408

93409

93410

93411

93412

וזו סתם תמונה נחמדה...
93406

גיתאי נוה
25-11-14, 17:45
בוקר נפלא של זרימות ונופים בבקעת הירדן (https://www.youtube.com/watch?v=QqMwVP9ofbM&feature=youtu.be)
צילם יחזקאל בלומשטיין

אבו שפם
25-11-14, 20:25
ברוררררררררררררררר, למה גוש/ 7 קילו??? 1 אני 3 אתה 3 השאר

מה אתה בדיאטה???????

omer26
25-11-14, 22:40
לאחר בדיקה ווידוא פיזית בנסיעת שטח ישנו קטע מסויים בציר הזור (מי ששירת באזור ממוצב חוחית צפונה עד מפעל התמרים) עביר לנסיעה
אך אומר ואדגיש כי העבירות בינונית-קשה ( המון חוואר רווי מים, חריצים, 2 עליות תלולות) המקטע אינו ארוך 7-10 ק"מ.
קבוצה של 10 גיפים במרווח זמן של 4-3 שעות תוכל לצלוח את המקטע.
אומר והוסיף הנוף פסיכי לחלוטין: מימין הירדן משמאל מורדות ההרים ומנגד הציר פרוס כולו כאין סופי

אולי הפרזתי קצת עם רמת העבירות אבל חשוב לדעת לאן הולכים,בכל זאת לטעמי יהיה הפסד למי שיהיה באזור בתקופה זו של החורף ולא יטעם את הציר.

אם יש הענות אנא הציפו זאת עכשיו כדי שנוכל לקדם עניינים אל מול צה"ל .

yes1952
25-11-14, 23:04
אברהמי
בכדי להגיע לרמה שחך או לרמה שלי צריך הרבה יותר מלהיות בעלי ג'יפים --צרילך להיות חברים
והמזל היחיד שלך הוא שאתה חבר שלי
חוסר המזל שלך זה שאני חבר שלך ואני יותר דפוק ממך
דרמות?ידידי הצעיר-הגשת לי על מגש של כסף את ההזדמנות להנחתה,ואני בועט רק במי שאני אוהב,;)
לגבי הוויסקי?כבר כמה חודשים שאינני יכול לשתות אלכוהול(מנטרל את הטיפולים ואני שונא את עצמי כאשר אני מקנא באלה שיכולים)
ומה זה שנה אחת?
הייתי רק במפגש גדול רק פעם אחת--במפגש לפני שנתיים בים המלח -אסתי ואני חזרנו באמצע הלילה הביתה-דרך ערד וצילמנו חיות בר ליליות זעירות,
ולמה רק 10 חברים?
ולגבי בואי למפגש או לא בוודאי שלא נדון בזה מעל גבי האתר(יצא לי משחק מילים)
אמרתי לך שאני חי על דבש מדבוראים מהישוב שלך?

boaz avrahami
25-11-14, 23:41
תבוא, תבוא כבר...
אפנק אותך בפרופוליס של מיקי פרדיס

opl
29-11-14, 09:47
לא יודע עד כמה זה יעבוד עם מנהל ההלאת הקבצים של האתר אבל, המרתי את לפי העין את שלושת המסלולים האחרונים שסביון העלה מהספר של יוחנן לקבצי ניווט, לשימוש כולם.

93494

93493

93495

אבו שפם
02-12-14, 19:29
שלום ...
יש למישהו קובץ מעודכן של מסלול דרך המרדפים???

תודה
שאול

zagi
04-12-14, 21:14
יוסי , הילד שואל אם אתה מגיע למפגש ( כנראה מצפה לעוד איזו מתנה התחמן הקטן ) מה אני אומר לו ?

נתי ברונר
08-12-14, 20:21
לכל מי שמגיע ורוצה להתארח אצלנו בחאן בגיתית (8 דקות נסיעה מאנדרטת הבקעה):
מוזמנים להתקשר: 0546224401
מושלם לג'יפאים.

מי שרוצה חוות דעת יכול להתקשר למורי שכבר מכיר את המקום שלנו.

הנה הקישור לאתר שלנו וקצת פרטים-

http://hamizrach-hakarov.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%90%D7%9F-%D7%97%D7%90%D7%9F-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99/

חאן האירוח "מזרחאן" במושב גיתית,
הינו מתחם מושלם לכל מי שאוהב טבע ונושם שטח,
אבל רוצה להשלים את החוויה עם תנאים מותאמים:

כמו מקלחות חמות אחרי יום ארוך, עצים חתוכים למדורה ומקום לפויקה עם החב'רה,
ליד מטבחון עם מקרר לבירות, בדיוק כמו שצריך..
לינה נוחה באוהל בדואי מחומם
או בבקתות הבונגלוס שלנו העשויות כפות תמרים ומחצלות יפות.

המחירים אטרקטיביים גם הם:
85 ש"ח לאדם ביחידת בונגלוס
75 ש"ח לאדם באוהל (מחיר לאדם בקבוצה)

קפה, תה ותמרים יקבלו את פניכם כשתגיעו...

נתי

יורם שמעוני
08-12-14, 20:50
נתי, אתה זריז!

savyon
09-12-14, 08:05
לכל מי שמגיע ורוצה להתארח אצלנו בחאן בגיתית (8 דקות נסיעה מאנדרטת הבקעה):
מוזמנים להתקשר: 0546224401
מושלם לג'יפאים.

מי שרוצה חוות דעת יכול להתקשר למורי שכבר מכיר את המקום שלנו.

הנה הקישור לאתר שלנו וקצת פרטים-

http://hamizrach-hakarov.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%90%D7%9F-%D7%97%D7%90%D7%9F-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99/

חאן האירוח "מזרחאן" במושב גיתית,
הינו מתחם מושלם לכל מי שאוהב טבע ונושם שטח,
אבל רוצה להשלים את החוויה עם תנאים מותאמים:

כמו מקלחות חמות אחרי יום ארוך, עצים חתוכים למדורה ומקום לפויקה עם החב'רה,
ליד מטבחון עם מקרר לבירות, בדיוק כמו שצריך..
לינה נוחה באוהל בדואי מחומם
או בבקתות הבונגלוס שלנו העשויות כפות תמרים ומחצלות יפות.

המחירים אטרקטיביים גם הם:
85 ש"ח לאדם ביחידת בונגלוס
75 ש"ח לאדם באוהל (מחיר לאדם בקבוצה)

קפה, תה ותמרים יקבלו את פניכם כשתגיעו...

נתי

נתי שלום,
הפרסום בג'יפולוג אסור, אממה...
אני מוכן לאשר את הפרסום הנ"ל אם בטווח של משהו כמו 48 שעות תעלה שני מסלולי טיול. (לפחות!) לטובת החברים שמגיעים למפגש.
מה אתה אומר?!

סביון
(זה שמוחק הודעות מפרסמים...)

גלעד .ג.
09-12-14, 10:36
חזק אתה סביון!

Sent from my iPhone using Tapatalk

sgill
09-12-14, 12:20
נתי וסביון,

אם בסחר מכר עסקינן....
הנה ההצעה שלי: אני אשלח לך נתי 2 מסלולים, אתה תעביר אותם לסביון תמורת הפרסום שלך, ובתמורה אקבל 4 מקומות לינה אצלך ליום חמישי ה-18 לחודש.

הולך?

opl
09-12-14, 13:10
חלק מההוי זה לישון עם כולם ביחד, אבל זאת רק דעתי...

הוזמנתי למקום מסודר עם מקלחת, שירותים וכל הפינוקים שתי דקות נסיעה מהמקום אבל אני מוותר עליה.

opl
09-12-14, 13:12
סביון, כמה כסף להביא עבור החולצה? שלא תתעסק עם עודף.

erezgur
09-12-14, 15:10
סביון, כמה כסף להביא עבור החולצה? שלא תתעסק עם עודף.

להפך - תביא 1000 שח ותן לסביון לשבור את הראש כמה חולצות וכובעים (כמו בזוקה בתור עודף) מגיע לך :)

savyon
09-12-14, 17:16
להפך - תביא 1000 שח ותן לסביון לשבור את הראש כמה חולצות וכובעים (כמו בזוקה בתור עודף) מגיע לך :)

זה לא פייר כי אני חלש בחשבון,
מצד שני אומרים שאני איש מכירות לא רע, אז...

בכל מקרה, קבלו עדכון:
1. יש חולצות קצרות וקפוצ'ונים עם ריץ' רץ'
2. יש כובעי פליס עם לוגו ג'יפולוג (וכמו תמיד, דגל ישראל)
3. ויש מדבקה מיוחדת לבאי המפגש, מאוד מיוחדת, יש כאלו הקוראים לזה הומאז' או משהו כזה...
המדבקות יחולקו לרוכשים מעל סכום מסויים ממוצרי ג'יפולוג במפגש ;)

סביון

Redoren
09-12-14, 17:18
זה לא פייר כי אני חלש בחשבון,
מצד שני אומרים שאני איש מכירות לא רע, אז...

בכל מקרה, קבלו עדכון:
1. יש חולצות קצרות וקפוצ'ונים עם ריץ' רץ'
2. יש כובעי פליס עם לוגו ג'יפולוג (וכמו תמיד, דגל ישראל)
3. ויש מדבקה מיוחדת לבאי המפגש, מאוד מיוחדת, יש כאלו הקוראים לזה הומאז' או משהו כזה...
המדבקות יחולקו לרוכשים מעל סכום מסויים ממוצרי ג'יפולוג במפגש ;)

סביון

מנדפות?

eysham
09-12-14, 18:20
הומאז' או עיגולאז'?

מתי נפתחת המכירה לנבצרים?

Sent from my LG-G3 using Tapatalk

מורי
09-12-14, 18:30
חבורת הזוקונים המסורתית מאשרים הגעה ;)

93867

דודי והטרופר
09-12-14, 21:11
93874

חברי המועדון יגיעו למפגש כבר ביום חמישי בערב

http://isuzuisrael.co.il/

יוחנן-ד
10-12-14, 19:29
לטיול לזור נשארו מספר מקומות מצומצם.
הקודם זוכה.
יוחנן

elibaba
11-12-14, 08:16
למתי זה מתוכנן?

asafk
11-12-14, 10:08
יוחנן, אני אשמח להצטרף.

אסף.

savyon
11-12-14, 14:42
לא,
טריקו, קפוצ'ון, כובעי פליס, פטריה ומצחיה

savyon
11-12-14, 14:43
הומאז' או עיגולאז'?

מתי נפתחת המכירה לנבצרים?

Sent from my LG-G3 using Tapatalk

רק אחרי המפגש, אם ישאר
הרבה יותר עדיף שתבקש מחבר שמגיע למפגש לרכוש עבורך...

liontamer84
11-12-14, 14:55
מתי נראה את העיצוב?

יוחנן-ד
11-12-14, 16:12
הטיול מתוכנן ליום שישי בשעה 08:00.
טיול ברגוע בלי שערות על השיניים.
יוחנן

savyon
11-12-14, 16:32
מתי נראה את העיצוב?

למה?
זה מה שיגרום לך להחליט כמה יח' תרכוש?
חבל, חשבתי שמה שיגרום לך לקנות, והרבה יח', זו הידיעה שבכך אתה תומך באתר
לא נורא, אם פתאום יהיה חושך באתר תדע שאנחנו יושבים בפינה, בשקט...

סביון

boaz avrahami
11-12-14, 16:48
מורי, התמונה נהדרת.
של מי הגמד הגיבור הזה בחזית?

liontamer84
11-12-14, 16:53
למה?
זה מה שיגרום לך להחליט כמה יח' תרכוש?
חבל, חשבתי שמה שיגרום לך לקנות, והרבה יח', זו הידיעה שבכך אתה תומך באתר
לא נורא, אם פתאום יהיה חושך באתר תדע שאנחנו יושבים בפינה, בשקט...

ואם החלטת שאתה מצחיק ושמת עיצוב של איזה ניבה רחמנא ליצלן?
נראה לך שאני יכול לנהוג בג'ימני שלי עם זה?

savyon
11-12-14, 17:31

יש דברים שלא צוחקים עליהם!

חוץ מזה, כמו שראית, כשברלי שלנו מצייר, אפילו דיפנדר נראה סקסי :p

asypeer
11-12-14, 18:21
מורי, התמונה נהדרת.
של מי הגמד הגיבור הזה בחזית?

של מורי..

Sent from my Ass

asafk
11-12-14, 18:36

רעיון גדול!

(מי הדליף? יש לנו חפרפרת נראה לי)

אסף.

savyon
11-12-14, 20:43
רעיון גדול!

(מי הדליף? יש לנו חפרפרת נראה לי)

אסף.

חלאה!
על זה בדיוק נאמר, "על ראש הגנב בוער הכובע"

boaz avrahami
11-12-14, 20:49
אני מקווה שבשנה הבאה לא תשימו טאטא.
חשבתי שדיפנדר היתה מעידה חד פעמית

GodsFather
11-12-14, 20:55
נתתי לאישתי חולצה כזו עם דיפנדר. פחות מ24 שעות אחרי זה וירדו לה המים. יותר טוב מכל זרז צירים

- - - Updated - - -

סביון נפלת בפח של עצמך - קנה לי 2 קפוצונים ו2 חולצות. מדיום ולארג מכל סוג
;)

shachar
11-12-14, 21:55
נתתי לאישתי חולצה כזו עם דיפנדר. פחות מ24 שעות אחרי זה וירדו לה המים. יותר טוב מכל זרז צירים

- - - Updated - - -
;)

גם אישתי הגיעה עם דיפנדר לחדר לידה. הרבה מאוד פעמים.

נ. ב.
מיילדת [emoji56]

savyon
11-12-14, 23:04

- - - Updated - - -

סביון נפלת בפח של עצמך - קנה לי 2 קפוצונים ו2 חולצות. מדיום ולארג מכל סוג
;)

מצטער,
לא קונה או שומר לאף אחד!
שלא ידברו...

david.el
12-12-14, 12:55
איך זה מאורגן .צריך להירשם? מה כולל המפגש. ילדים לא ילדים יש טיולים באזור. ישנם חברים חדשים בקבוצה כמוני אשמח לבוא אבל איך ולמה להתארגן

עידו לוריה
12-12-14, 13:33

;)

עכשיו תן לה חולצה עם ניבה והיא תרצה וודקה בקום אפידורל .

עידו

savyon
12-12-14, 17:58
איך זה מאורגן .צריך להירשם? מה כולל המפגש. ילדים לא ילדים יש טיולים באזור. ישנם חברים חדשים בקבוצה כמוני אשמח לבוא אבל איך ולמה להתארגן

זה לא מאורגן!
כל מי שרוצה להגיע לנקודת המפגש הלילית, מוזמן (בלי כלבים נובחים ו/או טריטוריאליים ייתר על המידה ו/או תוקפניים, בלי מוזיקה וגנרטורים)
לגבי ילדים, כל אחד על פי שיקול דעתו
לא צריך להרשם.
טיולים, כל אחד עם החברים שאיתם הגיע או התארגן מבעוד מועד, מי שאין לו שיירה מוזמן להצטרף לשיירות ולהזמנות שנפתחות פהאשכול הנ"ל, באשכול הזה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/88619)
או להצטרף לשיירות שיתארגנו במקום- אף אחד לא נשאר לבד!
להתארגן על לינה בשטח, אוכל כמו לכל טיול שאתה יוצא אליו+ עוד טיפה לשנוררים (:cool:), תוסיף כמה גזרי עצים לחימום לילי וזהו בגדול

מהות המפגש: הכרות עם הפרצופים שמאחרוי השמות הוירטואלים

נקודה חשובה מאוד! מומלץ להביא כסף לרכישת חולצות וכובעי ג'יפולוג...

סביון

יוחנן-ד
13-12-14, 22:27
לשואלים על הטיול ל"זור":
טיול פסטורלי ללא שפ"צים ובולדרים וללא אדרנלין קיצוני בנוף בראשית בארץ המרדפים התחתונה.
הזדמנות לטייל באיזור שבדר"כ סגור למטיילים לאורכו של נהר הירדן.
יום שישי 19 דצמבר בשעה 08:00 נפגשים ליד שער הגדר בכניסה לדרך המערכת מזרחה כ 2.5 ק"מ צפונית ליפית או כ- 3.75 ק"מ מדרום למשואה..
סימן הכר ברור הוא הר הזבל הגדול שהוקם במקום בשנים האחרונות.
יציאה מהשטח במושב נעמה .
סדר גודל של כ-3-4 שעות.
ברגע שהשער ננעל אחרינו לא יהיה ניתן להצטרף ו"להשיג" אותנו.

david.el
13-12-14, 22:52
נשמע נחמד ומעניין נשמח להצטרף

נתי ברונר
13-12-14, 23:42
נתי שלום,
הפרסום בג'יפולוג אסור, אממה...
אני מוכן לאשר את הפרסום הנ"ל אם בטווח של משהו כמו 48 שעות תעלה שני מסלולי טיול. (לפחות!) לטובת החברים שמגיעים למפגש.
מה אתה אומר?!

סביון
(זה שמוחק הודעות מפרסמים...)

אהלן סביון וכולם!
סליחה על העיכוב בתגובה (היינו בעומס בימים האחרונים - הגיעו הרבה אורחים (ג'יפאים..) בסופ"ש)

הנה כמה מסלולים בקצרה, אפשר להתקשר אלי בשמחה להרחבה והתייעצות:
1. מההר לבקעה - התחלה בגבעות אלון מורה - הר כביר/איתמר, ירידה עד לגיתית (עצירה ללינה/התרעננות בחאן).
2. התחלה מגיתית, עליה לרכס הסרטבה וירידה לנחל תרצה, אל מחרוק וראס חרובה.
3. התחלה מגיתית, עליה לרכס הסרטבה, עליה למבצר, ירידה ביפית.
4. התחלה בגיתית, נסיעה לאזור תעשיה מעלה אפרים , ירידה לואדי אחמר, כביש המערכת, שמורת ביצות ואדי מלחה, והסלודורה הפרסית עליה בשביל ליל תומר, סיום בעיינות פצאל.

זה בכללי,
מוזמנים בכיף להתקשר.
נתי 0546-224401

שבוע מבורך

נדב ש.
14-12-14, 11:41
אני בשלב זה מגיע עם עוד 4 כלים, משפחות, מחמישי בערב.

ישי ש
14-12-14, 13:59
מצטרף למסלול הזור של יוחנן.
ישי, ג'יפ סופה 050-6518044

ukiuki
16-12-14, 10:26
לא ראיתי כאן התייחסות לעניין תקלות, גרירה וחילוצים או התנהגות שיירה. נכון שאין כאן אחריות למוביל או למארגן אבל יש כאן אחריות הדדית ובייחוד שמדובר באזור שאולי רגיש ובמשפחות או ילדים ברכב.

המלצותי (ואני מקווה מאוד שהן טריביאליות וברורות מאילהן) ולכן מקווה כי יאומצו :

1. התנהגות שיירה - כל אחד אחראי על קשר עיין עם זה שמאחוריו, אם לא מבחין בו - עוצר!.
2. במידה ויש לפחות 2 מכשירי קשר בשיירה, ימוקמו כראשון ואחרון.
3. לא משאירים אף אחד בשטח. במידה ואחד מהרכבים תקול, מחלצים אותו וגוררים אותו עד לכביש סלול.
4. גם בכביש סלול לא נוטשים את הרכב ו/או בעליו עד להגעת הגרר אלא נשארים או משאירי לידו ליווי. אם מצליחים להביא את הרכב ליישוב לא עויין ניתן כמובן להשאיר את הרכב לבד לגרר או לתת את המפתחות לשומר.
5. חשוב לדאוג לפיתרון הולם לניוד החברים מהרכבים התקולים חזרה לציביליזציה, בסוף הטיול.
6. הצד השני של אותו המטבע, בתוך הבנה שתקלה ברכב יכולה להשבית את הקו ואת הטיול לכל השאר, כל חבר מתבקש לדאוג שהג'יפ שלו יהיה במצב תקין לחלוטין. הסיכון שאתם לוקחים בנסיעה בג'יפ תקול או חצי תקין נופל על החברים שלכם.
באותו הנושא, מתבקשים חברים לא לקפוץ מעל הפופיק בתיקווה ש"יהיה בסדר", "אז מה שאין מיגון והמסלול הוגדר כקשה", או "אני אעלה את זה גם אם אשבור את הציריה"....
7. כמובן התנהגות תרבותית ואכפתית של החברים לא תזיק (פינוי אשפה, שמירה על הטבע, לא להכנס היכן שכתוב "אין כניסה" וכו...).

יוחנן-ד
17-12-14, 11:58
למשתתפי הטיול איתי בזור:
אנחנו נפגשים ליד השער בשעה 08:00.
היות ויום שישי, אנחנו רוצים לסיים ולאפשר לאנשים להגיע הבייתה טרם כניסת השבת.
לא נמתין למאחרים. עם סגירת השער לא תהיה אפשרות להצטרף.
הערכת זמן של כ 3-4 שעות.
טיול בקצב רגוע.
מקום המפגש: שער 83 על גדר המערכת.
הגעה: לבאים מדרום כניסה מזרחה כ 2.5 ק"מ מצפון ליפית.
לבאים מצפון כ- 3.75 ק"מ דרומית למשואה.
סימן היכר: הר הזבל שהולך ונבנה לו במקום.
יוחנן.

נתי ברונר
17-12-14, 12:15
יש שם שילוט חום: "מאגרי תרצה" ו"טובלן"

savyon
18-12-14, 08:49
ואלו הם...

941819418094179

OFF-RoaD
18-12-14, 09:43
אם יש מישהו שמגיע ומתנדב לעשות שופינג עבורי, מוכן לשלם עמלה ;-)

boaz avrahami
18-12-14, 09:51
שיחקתם אותה.
יפה לאללה!

liontamer84
18-12-14, 09:54
אחת הניבות המדליקות!

אביעד פ.
18-12-14, 10:55
אחת הניבות המדליקות!

הכעסת את האלים הישנים והחדשים,
ורכשת לך כמה אויבים פה בפורום ברגע. :cool:
(לא אני כמובן)

וסחטיין! שווה לרכוש ב-100 שקל בשביל המדבקה. נתראה בערב.

savyon
18-12-14, 11:21
חברים,
אני יוצא לדרך, האוטו עמוס לעייפה!!!
אין לי מקום אפילו לאוכל...

מי שרוצה, שיבקש מהחברים שלו לקנות, והרבה!!!
המלאי מוגבל (ואני באמת רציני)

אני מביא איתי גם חולצות וקפוצ'ונים מהעבר, כמה מידות בודדות וכו'...

כל ההורים,
אנא, שאלו מראש את בת הזוג מה המידות של הילדים, תרשמו את המידות על פתק (כי הזכרון שלכם לא משהו)
וצלמו את הפתק עם הסמארטפון, ככה רק למקרה, שבמקרה, יאבד הפתק...

סביון

moshiko777
18-12-14, 11:35
אתה מביא גם כיסויים לגלגל
אם כן אני צריך
מושיקו

מאיר רוטברג
18-12-14, 13:41
המיקום צמוד לאנדרטה??

boaz avrahami
18-12-14, 13:47
אם מישהו מעוניין לנסוע מכיוון בית שאן יחד אני מעריך שאעבור באזור סביב 1600
אפס חמש ארבע
שש שלוש שתיים
שיבעיים ארבעים וחמש

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

savyon
18-12-14, 14:31
כן,
מתחת לאנדרטה
אחרי החורשה יש משטח גדול עם שני יח' שירותים כימיים,
זה זה!

סביון

נמרוד
18-12-14, 15:37
מי שרוצה לשלב צפייה בתחרות ראלי - מחר בבוקר מתקיים מרוץ ראלי בהפקת קרוס-קאונטרי, ליד מושב מכורה - מרחק נסיעה קצרה מאנדרטת הבקעה. ישתתפו למיטב ידיעתי גם חלק מרכבי הראלי-רייד.

פרטים מלאים כאן (http://sfile.f-static.com/image/users/135503/ftp/my_files/motor%20sport/rally%20-%20rallyraid/%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9D%20%D7%9E% D7%99%D7%99%D7%93%D7%99%20-%20%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%201%20-%20%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99%20%D7%91%D7% A7%D7%A2%D7%AA%20%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%9 3%D7%9F%202.pdf?id=19628581) - הדפיסו את הקובץ, יש בו לוחות זמנים, מפת הגעה ומפה של הסטייג'.

זינוקים מתחילים 09:30, סיום בשעה 14:00

טקס סיום ב14:30

אפשר לשלב כחלק מיום הטיול באזור - זה מה שאני מתכנן לעשות.

opl
18-12-14, 22:14
הבירה מוכנה

94195

אני יוצא מחר מראשון סביבות חמש בערב אם מישהו מעוניין להצטרף לשירה.

לא מטייל בשבת, חוזר בבוקר למרכז, הרכב אחרי תיקון ואני לא 100% סומך עליו כרגע.

opl
20-12-14, 13:36
תודה לכולם!, אחלה חברים, אחלה אוכל ואחלה מפגש.

רק חבל שכולכם נוחרים!!!

94241

כך יעשה אדם שבאמת אוהב את הכלי שלו, האוהל לא סתם ממוקם מול הרמפה :-)

94242

94244

94243

-->