PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי קצר, פתוח, שנת 89. במילוי מיכל-דלק, מד כמות הדלק לא עולה*

rinzai
11-11-14, 13:55
יש למישהו רעיון מה יכול להיות הגורם?
ההתקן (מצוף) שבמיכל הדלק?
משהו אחר?
מסובך לתקן לבד?

---
* הרכב כמעט ולא נסע 3 שנים. לאחר טיפול, החודש התחלתי ליסוע בו שוב: הרכב נוסע מעולה.

שמוליקו
11-11-14, 14:17
אני מניח שמד הדלק לא עולה בכלל.
היה לי פעם סמוראי עם סמפטום דומה.
בדקתי חיווט והיה תקין ,בכניסה למצוף קיצרתי (האמת שזה היה לפני מעל 10 שנים, לא ממש זוכר איך קיצרתי לדעתי עם מנורת ביקורת כדי למנוע קצר מלא),
ראיתי שמד הדלק מגיב והבנתי שזה המצוף.
חיכיתי שלא יהיה הרבה דלק במיכל, ארבעה ברגים, צינור, עוד צינור והמיכל למטה, פירוק המצוף והוצאתו החוצה, ניקוי הנגד שעל המצוף (היה מלא חלודה), הרכבה של הכל ועובד כמו חדש.

חנן-ג'יפולוג
12-11-14, 05:34
יכול להיות שהמצוף תקוע.
אצלי בהיילקס החור בתוך מצוף הפלסטיק נשחק והוא נפל ממוט הברזל שעליו הוא יושב. החזרתי אותו למקום, כופפתי את מוט הברזל כך שהוא לא יברח, והוא חזר לעבודה תקינה.

ELAD.B
27-11-19, 07:49
שלום יש לי סמוראי 89 והמד דלק לא עבד מהיום הראשון שהוא אצלי (המד טמפרטורה כן עובד).
1. עשיתי בדיקה של התנגדות לבדוק את המצוף, חיברתי את החוט שיוצא מהמכל אל האדום לרב מודד, ואת השחור אל המינוס. ואין לי שום תגובה (אין שום התנגדות) . מה זה אומר?
2. חיברתי חוט מהצמה אל המינוס והשעון לא זז, אז פרקתי את הלוח מחוונים (יש שם כול מיני אלתורים אבל נראה שהמגעים עובדים) אני רוצה לקבל תגובה מהשעון, לראות שהוא זז. אייך אפשר לבדוק אותו?

חנן-ג'יפולוג
27-11-19, 08:00
פרה, פרה.
זיהית בעייה אחת, פתור אותה. אין מה לרוץ הלאה לחפש עוד תקלות.
מה זה "אין התנגדות"? התנגדות אינסופית, או התנגדות אפס?
את הבדיקה ביצעת כשהקונקטור של החיישן מנותק?

ELAD.B
27-11-19, 09:23
פרה, פרה.
זיהית בעייה אחת, פתור אותה. אין מה לרוץ הלאה לחפש עוד תקלות.
מה זה "אין התנגדות"? התנגדות אינסופית, או התנגדות אפס? התנגדות אפס
את הבדיקה ביצעת כשהקונקטור של החיישן מנותק? בוצע שהקונקטור מנותק. והתנגדות נותרה אפס

חנן-ג'יפולוג
27-11-19, 09:37
בהנחה שאתה חד על העבודה עם רב המודד, ואתה לא מבלבל OL עם 0, יש לך קצר בחיישן או בצמה (אם יש כזו
) שמוליכה אליו מהקונקטור.

-->