PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למסלול באיזור גשר הפקק/החולה

socrtes
14-11-14, 23:44
מחפש המלצה למסלול ליום אחד מגשר הפקק צפונה, מטייל עם גימני נעול וממוגן, עדיפות למסלול בלי יותר מדי באמפים או עבירות קשה (לטובת האנשים בספסל האחורי).

six 4 life
15-11-14, 00:13
אם אתה מדבר על שבת (היום) ממליץ לך לא להתקרב לאיזור, יש אירוע רכיבת אופניים שנקרא סובב כנרת, והוא על הכביש.

socrtes
15-11-14, 02:10
לא לשבת הזאת, כנראה סופש הבא

wonderd
15-11-14, 08:30
מה קשור סובב כינרת - זה בכינרת וזה מאחורי עמק החולה..
יש מסלול בקרבת גשר הפקק שממנו עולים על רמת הגולן ונוסעים צפונה עד הגושרים.
יש גם מסלול עדין יותר לאורך הירדן

socrtes
15-11-14, 15:18
יש מסלול ירוק שעולה צפונה עד עין תינה, זה המסלול שהתכוונת? יש חיבור מגשר הפקק למסלול הירוק? אם יש לך קובץ ניווט אשמח מאוד לקבל
תודה
מה דעתכם על המסלול הבא? מבחינת עבירות ונוחות נסיעה. כיצד ניתן להאריך אותו מעט?

wonderd
15-11-14, 18:07
אני התכוונתי דווקא קצת אחרי עין תינה - מצומת גונן צפונה.
אין לי קובץ ניווט - בצפון אני בד"כ פשוט נוסע לאן שהג'יפ לוקח אותי.. רוב הזמן יש יעד או נקודות ענין וביניהן איך שבא לי באותו רגע..

נדב ש.
15-11-14, 19:18
יש מסלול ירוק שעולה צפונה עד עין תינה, זה המסלול שהתכוונת? יש חיבור מגשר הפקק למסלול הירוק? אם יש לך קובץ ניווט אשמח מאוד לקבל
תודה
מה דעתכם על המסלול הבא? מבחינת עבירות ונוחות נסיעה. כיצד ניתן להאריך אותו מעט?

סימנת מסלול נחמד, רק יש לך בעיה אחת- "העלייה" שסימנת משביל סימון אדום(טחנת הדרדרה) לירוק לא קיימת, יש מעבר רגלי אבל קיים הרבה סבך בשטח וסכנת מיקוש, יש עלייה או יותר דרומה או זאת שסימנת שאתה יורד ממנה לעין תינה.
כדאי להיכנס בדרך לפג'ר הקטן להפסקת קפה.
אתה יכול להאריך את הדרך(במקום לנוע על הכביש) בכך שמשיך בשמורת נחל חמדל צפונה, אפשר לעשות עוד עצירה בעין מימון, סימון שבילים כחול, ואתה יוצא בצומת גונן.

wonderd
15-11-14, 19:52
נדב - אני לא מכיר את המקומות האלה.. אולי תבוא להראות לי? ;)

socrtes
17-11-14, 01:51
תודה, לא הייתי בטוח בעניין החיבור לירוק אז נראה לי שאני אקח את המלצתך ואתחבר מדרום. חשבתי להמשיך מגונן לכיוון החולה, יש מסלול מומלץ לאיזור? מחפש גם מקום לפיקניק באיזור, עדיף באחו גונן או באיזור אגמון החולה?

- - - Updated - - -

תודה, לא הייתי בטוח בעניין החיבור לירוק אז נראה לי שאני אקח את המלצתך ואתחבר מדרום. חשבתי להמשיך מגונן לכיוון החולה, יש מסלול מומלץ לאיזור? מחפש גם מקום לפיקניק באיזור, עדיף באחו גונן או באיזור אגמון החולה?

יובל48
20-11-14, 14:49
פיקניק מומלץ בחניון דרדרה,עצים,שולחנות קק"ל ופלג מים קטן.
בפאג'ר הקטן, אם כבר הגעת אליו,מקום קסום ומתאים ליותר מקפה.

oferg22
20-11-14, 14:52
היי,

בהמשך לתחזית הצפויה לסופש הקרוב, אני ממליץ לשקול שוב יציאה למסלולים ברמה - ואם בכל זאת אז לא לצאת רכב בודד.
קר מאוד להתקע לבד בבוץ ולחכות לחילוץ. ממליץ לעשות את זה בזוגות!

עופר

socrtes
20-11-14, 21:46
תודה על ההמלצות והאזהרות

-->