PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן מוצאים רשת חזקה, עם חורים של 10X10 ס"מ ?

חנן-ג'יפולוג
15-08-05, 14:22
הכוונה היא שמעל גג הברזנט תהיה רשת מתוחה כזו, ועליה יהיה ניתן לקשור מזרונים וציוד קל אחר.
אפשרות נוספת היא שתהיה רשת נוספת שתסגור מלמעלה את הציוד שנמצא על הרשת הראשונה וכך בעצם ליצור מקום סגור לציוד, בלי צורך בהרבה קשירות.

אז היכן מוצאים, ומהי העלות הצפויה?

אני לא רוצה לבנות גגון מחומר קשיח. לרוב הטיולים אני לא צריך את הנפח, הכיעור והמכשול האירודינמי הזה.

tayrie
15-08-05, 14:52
אני לא רוצה לבנות גגון מחומר קשיח. לרוב הטיולים אני לא צריך את הנפח, הכיעור והמכשול האירודינמי הזה.

CJ\סופה , זה לא מכשול אוירודינמי בפני עצמו?

חנן-ג'יפולוג
15-08-05, 15:05
ברור, וכבר יש לי אחד, אז אני לא צריך אחד נוסף.

היית יכול לשאול את אותו הדבר לגבי הכיעור והנפח. והתשובה היתה זהה.

moriseven
15-08-05, 15:07
ביפו ליד איצטדיון בלומפילד יש מסגריה יושבת בפינה מול המאפייה של הבייגלה בצומת (למי שמגיע מאבו כביר המאפייה תהיה מצד שמאל והמסגרייה מצד ימין לפני שטיפת המכוניות.
בזמנו היה להם.

shachar
15-08-05, 15:09
חנן
אני הזמנתי "תיק" למזרונים משמשונית.
בצורה כזו תצטרך נקודת עיגון (או שתיים) מקדימה ועוד אחת מאחורה.

עלות של תיק 200X70X35 כ200 שקלים

חנן-ג'יפולוג
15-08-05, 15:12
היכן עשית את זה?

shachar
15-08-05, 15:13
בתור "ספורטאי" נפל לי אסימון כעת

רשת של שער של כדורגל יכולה להתאים לך ?

זאביק
15-08-05, 15:13
חנן,

מה לגבי להתקין רשת מתכת תחתונה, כזו של גדרות קשיחות ?
זה אמנם קבוע למעל הברזנט,
אבל זה שטוח, ללא דפנות וללא כיעור / בעיות אוירודינמיות.

ואז את הציוד לקשור בעזרת רשתות עכביש.
http://www.4x4.co.il/shop/Images/net.jpg

חנן-ג'יפולוג
15-08-05, 15:20
רשת כדורגל תהיה טובה מאוד, אני חושב.

רשת מתכת מעל הברזנט זה לא טוב, כי היא תישחק אותו, ובנוסף קשה לאפסן אותה כשהיא לא בשימוש, וכמו שכתבתי, אני מתכוון להשתמש בזה לעתים נדירות, כשניסע שתי משפחות בג'יפ.
רשת עכביש יש לי, והיא לא טובה, כי היא גמישה מדי, והציוד יתנפנף.

shachar
15-08-05, 15:20
הזמנתי דרך חבר באזור של צומת מסמייה, אני יכול לברר בדיוק.
תכננתי להזמין אצל פטוריז http://www.paturiz.co.il/ הם היו קצת יותר יקרים אבל יצא שהחבר בדיוק עבר במקום הנכון :-)

השמשוני יחיעם
15-08-05, 16:27
חנן צהרים טובים,

כל הרשתות הללו חוץ מלשגע אותך כל פעם בזמן קשירתם ,, שוות לתחת!!

הגומי לא מחזיק מעמד (שמש וכו').

הכי הכי,, חתיכה של שימשונית עם טבעות, בחלק הקדמי של הגגון מחוברת תמיד. (כמובן ניתנת לגילגול כאשר לא בשימוש), גומיות קצרות בטבעות יותרות את ה"גמישות" לסוגי מטען שונים.

ליתר בטחון , יוצרים X של שתי גומיות מעל הכל, נוסעים על בטווווווח,טוב גם לגשם, ולרטיבות מכל סוג שהוא.

הכי חשוב,,,,עולה גרושים.

KOOKE
15-08-05, 17:39
יש את "טריפנט" מייצר רשתות + פאוצ'ים + תיקי גג + כל מיני מיתקונים ואביזרים לרכב.

הרשת לא זולה אבל המחיר גם לא בשמיים. היתרון שלה הוא שהיא איכותית וניתנת לחיבור וניתוק מהיר + מתיחה עם אבזמים.

היצרן והמפיץ סמואל: 050-5287689 . הוא ג'יפאי נלהב בעצמו ואני מניח שאם תאמר לו שאני הפניתי אותך ו/או שהגעת אליו דרך האתר הזה תזכה גם להנחה.

אם אני לא טועה יש פירסום שלו באתר כאן בפורום המפרסמים ויש פירסום שלו בג'פטריפ.

גילוי נאות - הוא חבר טוב שלי.

שלמה

ד ו ר ו ן
15-08-05, 17:47
תחפש חתיכה של גדר קשיחה בסגנון של "כלגדר" וכו' הן מגולוונות וחזקות.
עוד אפשרות זה רשת ברזל בניין, בשית האפשרויות אתה יכול לכופף את השוליים מעלה וליצור סוג של סל.

KOOKE
17-08-05, 00:41
אני אישית משתמש בתיק גג לאיחסון ציוד קל ובעיקר ציוד השינה על הגג. זה אולי לא הפיתרון הכי זול אבל הפיתרון הכי נוח והכי יעיל עם היתרון הענק של הגנת הציוד מפני אבק מיים ושאר מרעין בישין.

במחירים שציינו כאן לתפירת תיק גג הייתי הולך על זה.

ישנו פיתרון זול מאד ל"תיק גג" שהעליתי פעם בג'יפטריפ. קונים "בלה" - השקים הענקיים האלו שמשמשים להובל חומרי בניין בתפזורת (חול חצץ וכו'). העלות היא כמה עשרות שקלים (נדמה לי כ- 20 עד 50 ש"ח) בכל מגרש להספקת חומרי בניין (לידי יש את רטנברג בצומת הסירה - הרצליה פיתוח).

תופרים לצד הפתוח של הבלה רוכסן והנה יש "תיק" ענקי מוכן וכל מה שנשאר זה לעגן אותו לגג עם רצועות ראצ'ט חבלים וכו'.

שלמה

-->