PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות על פורסטר ספציפי

GodsFather
17-11-14, 17:23
אהלן אהלן,

שנת 2006, הדגם עם הSUN-ROOF, יד 2

מד אוץ - 300+ אלף ק"מ... כ200 אלף מהם ביד הנוכחית, השאר ביד הקודמת ליסינג פרטי (יעני בן אדם אחד).

לפני חודשיים הוחלף מנוע למנוע עם כ50 אלף ק"מ, יש קבלות והכל רשום.

גיר - לא נמסרו בעיות, על פניו כנראה מקורי.

הרכב מטופל ביד הנוכחית, כשנתיים+, במוסך קבוע אבל לא מורשה סובארו או משהו כזה, אבל גם במקרה זה יש קבלות לכל אורך הדרך.

חיצונית ופנימית הרכב נראה במצב טוב.

האם לחשוש מעניין הגיר ?

מחלות נוספות שאני צריך לחשוש מהן ?

יש לי דרך לוודא התקנת המנוע תקינה ?

אני מניח שאקח את הרכב לבדיקה במוסך שאני סומך עליו (לא בדיקת מכון) אבל לפני שאני עושה את כל זה, אני שואל.

נמרוד
17-11-14, 17:54
בן אדם שמוכר מכונית מיד אחרי החלפת מנוע... למה?

1. ההחלפה לא הצליחה.

2. הוא מראש החליף מנוע (במינימום השקעה) רק כדי למכור.

3. ניתוח דחוף במשפחה, צריך לממש הכל כאן ועכשיו... במקרה כזה אתה ממש עושה מצווה.

GodsFather
17-11-14, 18:02
יש באמת סיפור של נסיעה לאוסטרליה אבל אני לא יודע אם להאמין לזה.

נמרוד
17-11-14, 18:08
אם הייתי המוכר הייתי מקבל כלגיטימית בקשה מנומסת לראות אסמכתה לסיבת המכירה. לראות כרטיסי טיסה למשל.

GodsFather
17-11-14, 18:16
יכול להיות שאני באמת אעשה איזה משהו בנידון כמו שהצעת.

העניין הוא שזו מישהי שמנהלת את המכירה של הרכב עבור השותף העסקי שלה והוא זה שנוסע או מישהו מילדיו... משהו מאד לא מפוקס בסיפור עצמו. מצד שני, היא הייתה מאד גלויה לגבי הרכב מקצה לקצה, כל נתון, כל שאלה, בלי להתייפיף ובלי לנסות לעגל פינות. חשפה את כל הנתונים ה"רעים" מיד על ההתחלה עוד לפני שהתחלתי לשאול ואח"כ ענתה לשאלות שלי. פה ושם היו תשובות קצת לא מפוקסות אבל תוך כדי היא גם נהגה וגם התעסקה בעוד דברים, לכל הפחות ממה ששמעתי במהלך השיחה (דיבורית וכד').

tomer1978
17-11-14, 18:54
שוחחתי עם ציפי , על פניו נשמע עיסקה לא רעה הרבה פחות מהמחיר של פורסטר בשנתון הזה, לא שאלתי אם יש גבר בסביבה ,לדעתי יוכל למסור יותר פרטים, הטיפולעם לדבריה נעשו במוסך שכונתי, הייתי לוקח למורשה לבצע מספר בדיקות קומפרסיה ולחץ הפול, כמו בדיקת מחשב והרמה על ליפט, לי ירד הרעיון מהר בעיקר כי כנראה שבתמורה הזו הרכב יקבר אצלי עם 350000 קמ בעתיד...
אין מספיק אקסמפלרים בשנתונים נמוכים 2002-2005 חבל.
ד.א. יש אחד שפורסם ממגרש בראשון 2004 נעלם ועבר עכשיו לידיים פרטיות ... הלוח הזה יד 2 מלא נוכלים
ז ה י ר ו ת

GodsFather
17-11-14, 21:26
לא הבנתי למה ירד לך ממנו אבל תודה על האינפורמציה.

אכן ציפי :)

tomer1978
17-11-14, 21:47
יהיה לי קשה מאוד למכור את הרכב עם 300000+x קמ...

-->