PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקבוקי מים קפואים VS קרחונים מהמשלוחים של השופרסל

יואב פולס
20-11-14, 10:14
אהלן.
אני בטוח שבמקפיא של רובנו שוכבים להם בקבוק מים או שניים, קפואים. כאלה שאפשר לזרוק לציידנית בכל רגע נתון.
עשיתי משלוחים מהאתר של שופרסל, ויחד עם המשלוח הגיעו קרחונים לשמירה על הדברים הקרים. הקרחונים שהגיעו, נראים כמו בתמונה, בגודל של 17X14 ס"מ, מחולקים ל 4, גמישים. 93269
הם מכילים נוזל כלשהו, אני חושד שמדובר במוצר טבעי שנקרא "מים".

בקיצור - שוקל להעיף את הבקבוקים לטובת הקרחונים של שופרסל. מצד שני, המחשבה הראשונית היא שבגלל שלבקבוקים יש יותר נפח ו 'עומק', גם אם המים בקצוות מתחילים להפשיר, אלו שבפנים עדיין קפואים, ולכן ישמרו טוב יותר על קור.
אשמח לתובנות שלכם בנושא. (נ.ב. - אין צורך בתובנות על מצבי הנפשי...אני מטופל, ולא על רמת השיעמום - אני בבית עם הקטנה שקיבלה חיסון היום, ופצחה בזעקות שבר במשך שעה. מרביתן על אבא שלה. )
יואב

opl
20-11-14, 10:24
יש משהו דומה אם לא זהה בטיב טעם (לרכישה). לדעתי בתור אחד שמשתמש בבקבוקי קרח ביומיום לקירור נראה לי שהבקבוק ליטר וחצי עדיף על יחידה אחת (4 ריבועים) של המוצר הזה. מה שכן הרבה יותר קל לפזר את המוצר הזה בין המצרכים שבציידנית

חנן גולומבק
20-11-14, 10:44
במיים שבבקבוק אפשר להשתמש אחרי שהם מפשירים.

שמוליקו
20-11-14, 11:22
כמו שחנן אומר במיים אפשר להשתמש אח"כ לשתייה...
אני ניסיתי את הקרחונים האלה, היה לא רע, אבל מנסיוני, שלוש שקיות של קרח מתחנות הדלק מחזיקות בצידנית סגורה שלושה ימים+
והקרח מפוזר בין המצרכים והמים שהוא הופך להיות נשארים קרים הרבה מאוד זמן.
יש לזה חסרונות ויש גם יתרונות.
הקרחונים לא מחזיקים את אותו פרק הזמן.
אני נוהג לחלק את האוכל לפי ארוחות וימים, את הצידניות של היום השלישי מניילן ולא פותח עד היום השלישי, אם יש שם בשר לעל האש בערב, אני כן פותח כדי להפשיר אותו.

אחד החסרונות הבולטים הוא שהקרח המפוזר הופך למים ואז אם יש טחינה או חומוס, גבינות או כל דבר אחר פתוח, הם מתמלאים מים.--> איכס....

גילוי נאות, אני לא מרויח ממכירת שקיות הקרח ,אבל יש לי אינטרס חברי ומשפחתי.

ד ו ר ו ן
20-11-14, 14:09
בקבוקים.
כי נפח הקרח גורם להפשרה איטית יותר, ואפשר לנצל את המים אח״כ.

erezgur
20-11-14, 14:18
גם אני חשבתי לעשות שימוש ברביעיות הקרח האלו של שופרסל, סתם כאמצי נוסף בעת הצורך, אבל ניסיתי לבדוק מה קורה להן כאשר הן מפשירות ושמרתי מחוץ למקפיא.
אני מודה שאיני זוכר בדיוק מה קרה, אם הן נדבקו זו לזו או משהו דומה - אבל החלטתי בסופו של דבר מהשיקולים שכבר צוינו כאן לחזור לבקבוקי המיים הקפואים והקרחומים הקנויים שתמיד במקפיא.

-->