PDA

צפייה בגרסה מלאה : ידית טרנספר נתקעה מלכלוך. מה שמים גריז או שמן?

aviv1ron1
22-11-14, 23:48
היום באמצע טיול נתקעה לי הידית של הטרנספר ולא הסכימה לזוז.
פירוק גילה שהמנגנון מלא בבוץ ומים. ניקיתי ואני צריך להזמין גסקט וחצאית חדשים כדי ששוב לא יכנס בוץ פנימה.
לפי דעתי צריך לשים בפנים גריז, אבל שכן שיש לו גם היילקס טוען שצריך להיות שם שמן גיר.
אז מה אתם אומרים, גריז או שמן?

וגם - למישהו יש מושג מה המק"ט של הגומיה (בתמונה שאני מחזיק ביד את המכסה), יש לי הרגשה שהגומיה שיש שם היא סוג של אילתור שמישהו שם ובכל מקרה היא זקוקה גם להחלפה... בחיפושים בגוגל מצאתי רק את המכסה עצמו.
9334693347

tooshey
23-11-14, 05:29
הגומיה השחורה היא שריד לתושבת קעורה מפוליאוריטן ירוק.
יש לקנות תושבת קעורה משופרת מאוקולון.
צריך להיות גם קפיץ בצורת W.

צריך להיות שם מעט גריז.

הבעיה שהטרנספר שלך נתקע אינה נובעת מהידית אלא מתוך הטרנספר.

בברכה,טושי

טל חסיד
23-11-14, 07:39
מה מצב קצה הידית, הגולה בקצה האם היא שלמה ? הקפיץ שלם? צלם את כל החלקים.

טל

aviv1ron1
23-11-14, 19:10
אני לא חושב שהתקיעה מהטרנספר. ברגע שפירקתי את הידית המוטות זזו חלק.
מאיפה אני משיג את התושבת מהאוקולון?

aviv1ron1
23-11-14, 21:21
ל marlin crawler יש תושבת מחוזקת, אבל אני לא בטוח שהיא מתאימה (באתר שלהם מצויין שהיא עד 95 ושלי 96)
https://www.marlincrawler.com/hardware-tools/hardware/heavy-duty-shifter-seat-forward-shift
93385

מישהו יודע מה דגם הגיר בהיילקס 96?

טל חסיד
23-11-14, 21:47
אם תרצה יש לי את טבעת האוקולון אבל צריך לבדוק מה אם כל שאר החלקים, קפיץ, וקצה ידית ההלוכים התחתון (הגולה).
את הגומיה לדעתי אין בטויטה אבל אולי אפשר למצוא משהו קרוב, לדעתי התושבת של מרלין לא מתאימה לפי התמונות אבל לא בטוח ב100%

טל

tooshey
23-11-14, 23:13
שמתי אצל איתי כל מה שאתה צריך.

בברכה,טושי

aviv1ron1
24-11-14, 20:52
הגולה והקפיץ בסדר. היום שמתי גריז וסגרתי זמנית עם ניילון ואזיקונים. בהזדמנות אקפוץ לאיתי, תודה טושי. הטרנספר עובר חלק. אבל יש משהו שאני לא מבין... איך מפרקים את החלק העליון של המוטות כדי להלביש את הגומיות? חשבתי שזה הברגה אבל מסתבר שזה גומי שדבוק למוט התחתון.

-->