PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לעו"ד מתמחים בהוצאה לפועל. דחוף!!

DANI1
25-11-14, 08:52
לפני כ-5 חודשים נפטר אחי לצערי ,בבדיקות בניירת שלו התברר שהוא קנה רכב בהלוואה מהבנק ,ניגשתי לבנק במטרה לראות כמה כסף נשאר לו לשלם ,מהבנק נשלחתי למשרדים הראשיים של הבנק ,ומשם נשלחתי לעו"ד שמטפלים בנושא חייבים לבנק .

כל הזמן הזה ניסיתי להגיע להסדר על העו"ד עבור יתרת החוב וכדי שהעו"ד יעביר בעלות על שמי כדי למנוע מעוד נושים (אם יש לא יודע) לשים יד על הרכב ,לפי דברי העו"ד לא ניתן לעשות העברת בעלות עד למיצוי צו ירושה , ולאחר קבלת צו הוצאה לפועל, ולאחר מימוש תפיסת הרכב.
האם זה נכון ,או שישנו תקדים כל שהוא להליך מזורז וקצר.
יש לציין שכל הדיונים עם עו"ד הבנק נעשו ע"י שיחות טלפון בלבד ,עד היום (25.11.14) לא נשלח ולו מכתב אחד שהעו"ד מבקש להסדיר את החוב
או כל בקשה להסדר ,(אחי היה גרוש ללא ילדים ).
אתמול בערב הוגיעו שני בחורים מהוצאה לפועל מבית המשפט ,והניחו בפתח הבית מכתב שבו הם דורשים את החוב ,או את הרכב תוך 14 יום .
האם יש להם סמכות לבוא אלי הביתה ולהניח לי מכתב שאני לא בעל הרכב ולא בעל חוב.

לא מן הראוי שעו"ד ישלחו מכתבים ליורשים או לכתובת המגורים לדרישת חוב, לפני הליך בית משפט .
האם להתייחס למכתב זה כדבר חוקי ,או להגיש התנגדות .
במכתב שנכתב שכל עוד הרכב אצלי אני נושא באחריות של גניבה ,או נזק כל שהוא ,יש לציין שהרכב עומד בבית ללא ביטוח וטסט ,

באחד הפיסקות במכתב שנשלח "החייב /היורש יהיה ראשי לפדות את הרכב במחיר שאינו נופל מהצעה הגבוהה ביותר, או לתשלום מלוא החוב בתיק, הנמוך מבין השניים". נראה לכם שניתן לקבל את הרכב במחיר החוב לאחר שהוא נמצא במחסני הוצאה לפועל.
אשמח לתשובת .

DANI 1

עמי
25-11-14, 16:36
העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך (כעו"ד שאינו עוסק בתחומים אלו), היא:

א. לא להלחץ.

ב. לגשת להתייעץ בעו"ד. אני מניח שהעלות לא תהיה גבוהה והתועלת עשויה להיות מרובה.

עמי

-->