PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מפסיקים את ההטרדה שנקראת מודעות גוגל באתר??

מאיר רוטברג
25-11-14, 09:07
זה פשוט מעצבן לי את העין כל הזמן

boaz avrahami
25-11-14, 09:12
להיפך גוטה!
זה מממן את האתר, אני כל יום לוחץ על איזה 3-4 ככה בשביל הכיף.
נמרוד אומר שזה מה שמכניס כסף לאתר.

אתה יכול להתקין על מכשיר נייד תוכנה שנקראת taptalk
כשגולשים באתר דרכה הפרסומות לא מוצגות והגישה לאתר נוחה מכל מקום והעלאת תמונות בכלל יוצאת מהכלל נוחה.

Saar
25-11-14, 09:21
בועז,

זה לא ממש כדאי ללחוץ סתם.
גוגל מזהה את הדברים האלו וזה יכול לחזור כבומרנג לבעלי האתר שחשבונם ישלל (תשאלו את נמרוד איזה כיף זה ליצור קשר עם התמיכה של גוגל :) )
לוחצים על פרסומות שבאמת מעניינות אתכם, שבאמת ראיתם צורך בהן, אל תלחצו סתם.

לפותח השרשור, פרסומות זה "רע הכרחי". כל אתר צריך להתקיים ממשהו, מודל הפרסומות מאוד מקובל וגיפולוג עדינים יחסית להרבה אתרים אחרים...

shachar
25-11-14, 09:31
חלק מהפרסומות אכן יכול להטריד......

זה המחיר של "חינם"

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=93413&d=1416900640

boaz avrahami
25-11-14, 09:54
סער, תסביר את המנגנון בבקשה.
אני בדמיוני שמעתי את הסנטים נופלים לכיס של סביון

מאיר רוטברג
25-11-14, 10:55
העניין שאצלי זה בהרבה כסף ולא חינם

OFF-RoaD
25-11-14, 11:08
גם גוגל משלם...

מאיר רוטברג
25-11-14, 11:41
חברה, האתר צריך כסף להתקיים לרווחת כולנו, עובדתית אני משלם הרבה כסף לאתר, לי פשוט אופי המודעות והתכיפות מפריע בעיין

נמרוד
25-11-14, 12:19
גוגל מקבל מג'יפולוג שטחי פרסום, והמודעות שגוגל מציג הן שונות לכל גולש ותלויות במה שגוגל חושב שמתאים לכל גולש, בכל אתר שיש בו פרסומות של גוגל (שזה כמעט כל אתר תוכן היום, מהקטנים ועד הגדולים ביותר, כולל ynet וכאלו). האלגוריתמים של גוגל מבצעים אופטימיזציה של מי ומה להציג בכל אתר ולכל גולש, במטרה להכניס כמה שיותר, ואת הכסף גוגל חולק עם אתרי התוכן, בצורה שלא ברורה לאף אחד...

בועז - אם גוגל מזהה שמכתובת IP מסויימת יש אחוז הקלקות על פרסומות חריג, הוא מבין עניין, וזה לא עוזר לאף אחד.

הכוכב הכחול
25-11-14, 12:29
מאיר, תתקין את ההרחבה הזו ותהנה מגלישה נקייה וללא פרסומות בכל רחבי הרשת :)

https://adblockplus.org/he/

(על מנת שג'יפולוג בכל זאת ירוויחו מהפרסומות, ניתן לבטל את ההרחבה לאתרים ספציפיים (ג'יפולוג))

Redoren
25-11-14, 13:01
גוגל מקבל מג'יפולוג שטחי פרסום, והמודעות שגוגל מציג הן שונות לכל גולש ותלויות במה שגוגל חושב שמתאים לכל גולש, .

רציתי להגיד ולא היה לי נעים.
כל מי שמקבל פרסומות עם ציצים/נערות ליווי/ הגדלת איבר מין/ כלות מאוקראינה כדאי שיתחיל לגלוש באינקוגניטו מוד.

tamir128
25-11-14, 13:55
כן חברים, ואם רוצים להבין (קצת) איך גוגל מתאימה לנו פרסומות, אז כדאי להיכנס ללינק הבא:
http://www.mobilityfreak.co.il/index.php?q=node/11322

ובאמת, אני חושב שחובה על כל אחד להיכנס ללינק הזה ולבדוק.

Saar
25-11-14, 16:18
בועז,
נמרוד הסביר את הרעיון הכללי.
יש לגוגל צוותים שלמים שזו העבודה שלהם - שכלול יכולות איתור הרמאויות (ויש הרבה שמנסים לרמות, בדכים מאוד מקוריות אפילו)
כמובן שגם לנמרוד (או לאף אחד אחר לצורך העניין) אסור לבקש שילחצו על פרסומות אצלו באתר או בכלל.
גם את זה גוגל מזהים. הם יודעים לזהות אתרים עם אחוז הקלקות גבוה מהמקובל וכתובות עם אחוז הקלקות גבוה מהמקובל....
(כשאתה שולט ברוב המוחץ של אתרי העולם, יש לך סטטיסטיקות על כל דבר :) )
מבחינת מיקום/כמות הפרסומות בעמוד, עיצוב ואיזון זה שם המשחק....
סער

מאיר רוטברג
25-11-14, 17:10
הותקן, יש חיים

opl
25-11-14, 18:48
הפרסומות עד כדי כך מטרידות אותכם ומוציאות אותכם משלוותכם? אנשים פה עובדים קשה בשביל להחזיק את האתר הזה שלא מכספי הגולשים וכל מה שנדרש מאיתנו זה "לסבול" כמה תמונות...

הכי קשה זה לראות שוב ושוב פרסומת של מכונית על שלט שהחלטתי לא לרכוש כי היא יקרה, אבל זה בונה אופי :-)

erezgur
25-11-14, 19:19
אולי זה ההסבר - אתה רואה מכונית על שלט ועומד בפיתוי, האחרים רואים בחורות, ציצים או פרסומות לחלקי חילוף ושיפורי רכב ואז יותר קשה :)

opl
25-11-14, 19:33
אני גם רואה את הבלונדה של אליבאבא וסאמיט רייסינג

:-)

נמרוד
25-11-14, 22:37
רק לי מנסים למכור מזראטי ומרצדס S-class? :)

boaz avrahami
25-11-14, 23:47
אני מחכה שתתוודא תכף שאתה גולש בקארספורום יותר מפה [emoji3]

מויש
26-11-14, 07:33
אתמול נכנסתי לאתר דרך המחשב בבית (אני גולש בד"כ רק מהטלפון) ולדעתי זה ממש ממש לא נורא. יש לי איזה תאוריה בקשר להיתפתחות האבולוציונית של מסנני פרסומות קופצות שגורמת לאנשים צעירים יחסית (נניח שהאינטרנט נכנס לחייהם לפני גיל 15) פשוט לא לראות את הפרסומות.

וחוץ מזה גיליתי מה אשתי עושה כשאני לא בבית.....

-קיבלתי פרסומות לדייסת הדגנים החדשה של מטרנה (-:

opl
26-11-14, 09:07
ונמרוד גילה שאישתו רוצה מרצדס או מזרטי

-->