PDA

צפייה בגרסה מלאה : דש בורד של סופה

מקס
17-08-05, 22:50
שלום יש לי סיקס 89 אני רוצה להרכיב דש בורד של סופה 95 ומעלה...
במה זה קרוח מבחינת הוצאות כמה עולה דש בורד ? אם זה יתאים? אם בכלל שווה להיכנס לזה מבחינה כספית?

תודה

חימושניק
18-08-05, 00:41
כדי להפעיל את שעוני המהירות והסל"ד של הסופה צריך את מחשב ניהול המנוע של הסופה- את זה, למיטב נסיוני, אין בסיקס... 8)

מקס
18-08-05, 00:48
כדי להפעיל את שעוני המהירות והסל"ד של הסופה צריך את מחשב ניהול המנוע של הסופה- את זה, למיטב נסיוני, אין בסיקס... 8)

יש אולי דש בורד שכן יתאים?

moriseven
18-08-05, 01:02
מה רע בדשבורד הקיים הוא חזק עמיד לאורך שנים קל לניקוי אחרי טיול מאובק והכי חשוב בסגנון של ג'יפ אמיתי ישן וטוב.
תראה כל דשבורד יכול להתאים אחרי משחקים וחיתוכים השאלה כמה אתה מוכן לעבוד עליו, אני נתקלתי בויליס שנת 62 עם דשבורד של פג'רו כמובן אחרי חיתוכים והתאמות.

מוריס

ערן המסוקס
18-08-05, 19:46
אני אף פעם לא מבין למה אנשים עונים כשהם לא יכולים לעזור ולא יודעים מה לאמר.
אני יכול לנסות לפחות לעזור ולאמר שלעמי עם הסיקס יש דש בורד של סופה אצלו, כך שזה כנראה אפשרי ואפילו נראה טוב.
נסה להשיג אותו, אולי הוא יוכל לעזור לך?

moriseven
18-08-05, 20:10
ערן עם כך הכבוד אמרתי את מה שהיה לי להגיד והוא שאל עם אפשר להתאים אז אמרתי שכל דבר אפשר להתאים ונתתי דוגמא שאני מכיר אז עם כל הכבוד אנשים פה מוכנים להפסיק להיות פה כל אחד מנהל, יש פה את המנהלים של האתר והם אלה שקובעים ואותם אני מכבד ואם היה להם מה להגיד הם כבר היו אומרים והייתי מכבד את זה.

החבר'ה של המערכת באמת מצטער אבל יש גבול והייתי חייב להגיב.
אתם יכולים למחוק אם אתם רוצים אני אכבד את זה.

מוריס

נמרוד
19-08-05, 00:51
מוריס, ערן ראוי לכבוד שלך, לפחות כמו כל אחד מאחראי הפורומים (וללא ספק יותר מחלקם... :lol: ).

מה שהוא מנסה להגיד, זה שלא צריך לענות לשאלות בשביל לענות. התשובה שלך "אפשר להתאים כל דבר לכל דבר" ברורה מאליה, היא לא באמת מוסיפה מידע רלוונטי לשאלה.

כשאני רואה שאלה, אז או שיש לי תשובה מייד, תשובה שתוסיף מידע לשואל ואולי תפתור לו את הבעייה - אז אני כותב.

אם אין לי תשובה "חזקה" אבל יש לי משהו שאולי יעזור או יתרום לו משהו... אני מחכה. סבלנות. לא קורה כלום אם הוא יקבל תשובה מחר או אפילו עוד שלושה ימים, יכול להיות שהאדם שיכול לעזור לו בדיוק לא מתחבר כל היום ואפילו לא כל יום. אם אחרי יומיים ראית שאף אחד לא כתב כלום, אז תפאדל, תנסה לעזור כמיטב יכולתך כי זה כבר לא יכול להזיק.

תשובות מהירות שאינן תורמות הרבה לשואל, כן יכולות להזיק. למה?
- כי הן מסיטות את הדיון לכיוון אחר (כמו הכיוון הזה...)
- כי הן פותחות דיון לא נכון, או ברמה נמוכה, שמבריח מישהו אחר שכן יכול אולי לעזור אבל מאבד את החשק
- כי הן לא עוזרות ומבריחות את מי ששואל, שהוא הרבה פעמים מישהו חדש שיקבל רושם שהוא הגיע לעוד פורום של ילדים.

לא תמיד, ואפילו לא במקרה הזה, אבל קח את הדברים לתשומת לבך. חכה עם התשובה, תן לאחרים לענות, ותחשוב טוב - האם מה שאני כותב יספק מידע חדש על השאלה?

moriseven
19-08-05, 17:30
נמרוד אין לי שום בעייה עם מה שאתה אומר אתה צודק לפעמים אני עונה תשובות שלא כל כך מסייעות אבל מבעיות דיעה אישית שלפעמים יכולה לעזור(אני לא היחיד) אבל כמו שאמרתי אם אתה או כל אחד מהמערכת היה מעיר לי הייתי מקבל את זה אבל כמו שלי חנן אמר פעם לא להעיר לאנשים שבשביל זה אתם פה קיבלתי את זה ומאז אני לא מעיר לאנשים אני חושב שגם אחרים לא צריכים, כמו שחנן אמר אחרי זה גורר את השירשור לכיוון אחר.

פעם הבאה אני אמתין.

מקס
20-08-05, 22:22
אני נשאר עים הדש הישן והטוב

תודה

-->