PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף! דרושה עזרה בהעפה סופית של פייסבוק מחיי

דרור ברלי
07-12-14, 11:57
כידוע אין משהו שאני מתעב יותר מאשר את הפייסבוק. אפילו לא המשטרע ומשרד התחבורע.

"אין לי פייסבוק, יש לי חיים" הוא המוטו שלי והחתימה הנוכחית שלי כאן. עד היום חשבתי ככה.
אין לי פייסבוק? מסתבר שלא בדיוק. פעם, לפני שנים, עשיתי טעות ופתחתי דף בפייסבוק. כמובן שמיד החלה מתקפת האשפה הגדולה על תיבת הדוא"ל שלי, שסתמה אותה מדי יום ביומו בשטויות, בתמונות מטופשות ובלהג פייסבוקי עילג שאופייני לאנשים חסרי חיים ומשועממים מהסוג הנפוץ, המיותר והמעצבן, כאלה שהפייסבוק הוא מהות חייהם.

חבר מכאן עזר לי לפני כשלוש שנים להיפטר מה"עדכונים" הללו, ואכן המתקפה חדלה. אבל הדף ששמי מתנוסס עליו נותר אי שם במזבלת הפייסבוק, ולמרות שאני לא נכנס לשם בכלל כבר שנים ולא יודע את הסיסמה בכלל, העסק ממשיך לעבוד ולהכות בי במרץ.

אמנם כשאני פותח את תיבת הדוא"ל במחשב היא לכאורה נקייה מאשפת הפייסבוק, אבל בטלפון, למרות שאין לי אייקון של פייסבוק על המסך, אני מקבל כל הזמן עדכונים על מעללי החתול המטופש של זה, הכלב של אחר, הנוד שהפריח מוישה, או התמונה האמנותית שצילם יעקב בטיול ג'יפים אי שם בדרום. לדוגמה - רק מהבוקר יש 35 "עדכונים" מהסוג הזה והיד עוד נטויה. ככה זה כל יום, כל היום.

זה מעצבן אותי, אני לא רוצה את זה, אני שונא את זה. זה מטרד. ואני מודה שאני מאותגר טכנולוגית מכדי לטפל בזה.

בקיצור - דרושה עזרה בדחיפות - איך למחוק את פייסבוק מחיי לתמיד. לאלתר. לא רוצה שום קשר, שום עדכון, שום כלום. לא במחשב ולא בטלפון. אני לא שם ולא רוצה להיות שם, לא רוצה ששמי יתנוסס שם ולא רוצה שהמטומטמים שמתגוררים שם יוסיפו את שמי לקבוצות שלהם וישלחו לי את הזבאלה שלהם. צאו לי מהחיים!!!!

אנא, רק מי שיודע ויכול לעזור. בלי להסיט את הדיון לכמה אני טועה ומפסיד כי פייסבוק זה טוב, לאפל נגד אנדרואיד, ללנדרובר נגד טויוטה נגד ג'יפ נגד סוזוקי וכו'.

asypeer
07-12-14, 11:59
תאקטב את החשבון, תסמן email opt out ותסגור אותו שוב.

Sent from my Ass

דרור ברלי
07-12-14, 12:02
1. איך עושים את זה?

2. מה עוד לא יגיע אלי חוץ מפייסבוק?

asypeer
07-12-14, 12:05
תיכנס לפייסבוק, תסמן ותסגור את החשבון.
לא אמור להגיע אליך כלום מהפייסבוק אחרי.

Sent from my Ass

boaz avrahami
07-12-14, 12:19
עזוב, זה גדול על היכולת הטכנולוגית ומצב העצבים שלך.
תפיל את זה על חבר קרוב שנמצא לידך ויבצע את סגירת הפיסבוק.

במקביל תבקש מברנרד שיסביר לך איך לבטל את עידכוני ה״דחיפה״ האלו באנדרואיד.
כנראה גוגל שאוספים עליך כל פיסת מידע קישרו בין הטלפון שלך לפיסבוק שלך ו/או לגוגל פלוס שבטח גם אותו יש לך בלי ששמת לב...

אם היה לך המכשיר הנכון הייתי עוזר לך בעצמי

רכס חיים
07-12-14, 12:22
היות ומעולם לא נירשמתי לזבל הזה - אולי תשלח להם תמונת מצבה עם שימך עליה - והתאריך של היום.

אולי זה יעבוד ובינתיים תהנה מעיצוב פונקציונלי.....

kobixk
07-12-14, 12:29
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4214938,00.html

- - - Updated - - -

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

thebips
07-12-14, 13:33
נראה פשוט:
https://www.youtube.com/watch?v=-qUlr5vtM0s

נדב ש.
07-12-14, 14:09
גם אני נפלתי בפח ופתחתי חשבון לפני שנה וחצי-שנתיים, אבל מהר מאוד סגרתי אותו(בעזרת חבר), לא זוכר בדיוק איך אבל זה אפשרי, רק מה הסגירה היא לא מיידית, יש לך איזה חודש "להיתחרט" ואז אם ניכנסת לחשבון אז תהליך הסגירה מתבטל.

yes1952
07-12-14, 14:17
מה אכתוב לך דרור?
גם אני לא אהבתי ולא היה לי פרצוף ספר
אך בלחץ העסק פתחתי כרטיס בפרצוף הן עסקי והן אישי
לחנות הגיעו הרבה לקוחות חדשים עקב הפרסום בפרצוףספר ועל כך אין לי להלין,
להיפך

דרור ברלי
07-12-14, 14:26
הבעיה היא שכדי למחוק צריך להיכנס לפח הזבל הזה (ברררר... בעעעעע....) ובשביל זה צריך סיסמה. אין לי ולא זוכר אותה בכלל.

elibaba
07-12-14, 14:29
קודם כל תמחק את אפליקציית פייסבוק מהטלפון. תחזיק על הסמלון שלה ותגרור למעלה לפחות האשפה.

דרור ברלי
07-12-14, 14:31
אפליקצית פייסבוק לא קיימת אצלי. לפחות אין סמלון בכלל.

lizard
07-12-14, 14:41
אתה בטוח? תבדוק ברשימת האפליקציות שלך.

דרור ברלי
07-12-14, 14:46
בטוח. בדקתי.
או שאני מפספס משהו?

lizard
07-12-14, 14:50
יש את המסך בית והמסכים הנלווים (שבהם אתה שם קישורים לאפליקציות שאתה רוצה) ויש גם את רשימת האפליקציות המלאה המותקנת על המכשיר. בנוסף, צריך לראות בהגדרות שאין סינכרון מול פייסבוק.

דרור ברלי
07-12-14, 15:01
בדקתי גם ברשימת האפליקציות המלאה. ברור שאין שם פייסבוק וגם לא יהיה.
איפה בודקים ו/או מבטלים סינכרון מול פייסבוק?

asafk
07-12-14, 15:06
תבקש ממישהו שיש לו פייסבוק שידווח על הדף שלך כמעודד שנאה או גזעני והם כבר יסגרו אותו בעצמם. לא?

אסף.

thebips
07-12-14, 15:14
הבעיה היא שכדי למחוק צריך להיכנס לפח הזבל הזה (ברררר... בעעעעע....) ובשביל זה צריך סיסמה. אין לי ולא זוכר אותה בכלל.

פשוט תיצור סיסמה חדשה:

https://www.youtube.com/watch?v=p2G3Dtroo0I

OFF-RoaD
07-12-14, 15:54
אם תיצור קשר הערב, אחרי 21:30, אשמח לנסות לסייע.
0549416181

GodsFather
07-12-14, 16:34
כמו בכל דבר, גם פה דרור צריך מעכר ;)

נדב ש.
07-12-14, 17:02
באנדרואיד צריך להיכנס ליישום "נהל והסר יישומים" ואז ללחוץ על היישום פייסבוק "הסר".

Derish
07-12-14, 17:52
כמה דברים:

1. לא תמיד נחוצה אפליקציית פייסבוק, יש גם אופציה לקבל עדכונים ב-SMS. אם זה המצב, אתה אמור לקבל הודעה עם לינק על כל עדכון כזה. ניתן לנתק את העדכונים האלה מתוך החשבון ברגע שתצליח להיכנס אליו.

1א. אם זה לא המצב, ואתה מקבל עדכונים עם סמלון F כחול בשורה העליונה של המסך - כנראה שבכ"ז האפליקציה מותקנת אצלך. לחץ על ההתראה והיא כבר אמורה להוביל אותך לתוך האפליקציה, משם תוכל לעשות בד"כ את כל השינויים הנדרשים. הרי אם האפליקציה מותקנת ומעדכנת - סימן שעל מכשיר הטלפון אתה כבר logged in.

2. שחזור סיסמה הוא לא פעולה מסובכת והמנגנון היעודי קיים כיום בכל שירות אונליין. נסה פשוט להיכנס לאתר של פייסבוק עם האימייל שנרשמת איתו ואז חפש כפתור בסגנון "שכחתי סיסמה". משם זה כבר אמור להיות פשוט.

3. "אין לך פייסבוק - יש לך חיים"... אתה רומז שלי אין חיים? ושכל אותם מיליוני משתמשים עסוקים רק בלצלם סלפי'ז על האסלה כל היום? או שאולי יש דברים בגו' ופייסבוק הוא לא פלטפורמה כ"כ גרועה אם יודעים להשתמש בה נכון? אני מבין את הגישה הבדלנית הזאת אצל זקנים שלא מסוגלים לעמוד בקצב הטכנולוגיה, אבל אצל אדם אינטליגנטי כמוך זה נשמע לא לעניין.

אני למשל נמצא בפייסבוק מ-2008, יש לי קצת מעל מאה "חברים" (זה נחשב מעט) וכל אלו הם באמת ידידים טובים ולא סתם עוברי אורח שפגשתי בדרך. יש שם קולגות לשעבר מישראל ומחו"ל, חברים מביה"ס וכמה קרובי משפחה רחוקים. פעמיים בשנה אני מנקה מהרשימה חברים שאינם פעילים או כאלה שהגיעו לשם במקרה, כאשר עם חלקם אני מעביר את מערכת היחסים ללינקד-אין או לוואטסאפ, תלוי מה יותר נח להם.

עכשיו תסביר לי, מר "יש לי חיים" - איך אתה מציע לעדכן 130 איש בעשר מדינות שונות על המעבר שלי לאנגליה, על העבודה החדשה או על מכירת הרכב ללא פייסבוק או כלי אחר בסגנון? לשבת על הטלפון ולחייג לכולם אחד אחד? לשלוח גלויה? אימייל? זה נראה לך כמו שיטות שמתאימות לעשור השני של המאה ה-21? ואני כבר לא מדבר על שיתוף מאמרים מעניינים שקראתי, חדשות מהתעשייה וכו'.

כל דבר יכול להיות גרוע אם עושים אותו בצורה גרועה וללא מידתיות. פטיש הוא כלי מסוכן אם לא יודעים להשתמש בו. רוכבי אופנועים סובלים במדינות רבות מתדמית של פורעי חוק ופרחחים, גם אם הם רוכבים בזהירות ועם מיגון מלא... מי כמונו יודע את ההבדלים בין תדמית ותפיסה למציאות. אז אולי פייסבוק היא לא פלטפורמה שמתאימה לך וזה בסדר גמור, אבל נכון להיום, לצאת בהצהרות מיליטנטיות כאלה ולעשות "דווקא" ממש לא מוסיף לך כבוד ולא עושה אותך גיבור רומנטי.

דרור ברלי
07-12-14, 18:43
כמה דברים:

3. "אין לך פייסבוק - יש לך חיים"... אתה רומז שלי אין חיים? ושכל אותם מיליוני משתמשים עסוקים רק בלצלם סלפי'ז על האסלה כל היום? או שאולי יש דברים בגו' ופייסבוק הוא לא פלטפורמה כ"כ גרועה אם יודעים להשתמש בה נכון? אני מבין את הגישה הבדלנית הזאת אצל זקנים שלא מסוגלים לעמוד בקצב הטכנולוגיה, אבל אצל אדם אינטליגנטי כמוך זה נשמע לא לעניין.

אני למשל נמצא בפייסבוק מ-2008, יש לי קצת מעל מאה "חברים" (זה נחשב מעט) וכל אלו הם באמת ידידים טובים ולא סתם עוברי אורח שפגשתי בדרך. יש שם קולגות לשעבר מישראל ומחו"ל, חברים מביה"ס וכמה קרובי משפחה רחוקים. פעמיים בשנה אני מנקה מהרשימה חברים שאינם פעילים או כאלה שהגיעו לשם במקרה, כאשר עם חלקם אני מעביר את מערכת היחסים ללינקד-אין או לוואטסאפ, תלוי מה יותר נח להם.

עכשיו תסביר לי, מר "יש לי חיים" - איך אתה מציע לעדכן 130 איש בעשר מדינות שונות על המעבר שלי לאנגליה, על העבודה החדשה או על מכירת הרכב ללא פייסבוק או כלי אחר בסגנון? לשבת על הטלפון ולחייג לכולם אחד אחד? לשלוח גלויה? אימייל? זה נראה לך כמו שיטות שמתאימות לעשור השני של המאה ה-21? ואני כבר לא מדבר על שיתוף מאמרים מעניינים שקראתי, חדשות מהתעשייה וכו'.

כל דבר יכול להיות גרוע אם עושים אותו בצורה גרועה וללא מידתיות. פטיש הוא כלי מסוכן אם לא יודעים להשתמש בו. רוכבי אופנועים סובלים במדינות רבות מתדמית של פורעי חוק ופרחחים, גם אם הם רוכבים בזהירות ועם מיגון מלא... מי כמונו יודע את ההבדלים בין תדמית ותפיסה למציאות. אז אולי פייסבוק היא לא פלטפורמה שמתאימה לך וזה בסדר גמור, אבל נכון להיום, לצאת בהצהרות מיליטנטיות כאלה ולעשות "דווקא" ממש לא מוסיף לך כבוד ולא עושה אותך גיבור רומנטי.

כמה צפוי.
האמת היא שהפורום גילה בגרות ראויה לציון.
הייתי משוכנע שהנעלב התורן יגיע תוך חמש דקות ולא אחרי 3 - 4 שעות.

אני אמרתי שאין לך חיים?... אני אמרתי שפייסבוק הוא פלטפורמה גרועה?... אני אמרתי שבעיני הוא משול לפח אשפה.
וכן, עשרות מיליונים עסוקים בלצלם סלפיז, לשתף ולהתמוגג מזה כמו ילדים מפגרים (בעיני. זכותי לחשוב ככה). מי שזה מתאים לו - שייהנה.
מי אתה תאשר לי אם להיות בדלן או לא?

אם מהות חייך לשבת בפייסבוק, להתלהב מתמונה של חתול מפליץ ב-"חחח גדול אחי אתה תותח", שיבושם לך. תהנה.
מה אכפת לי מי אתה, מה אתה עושה בחיים ובפייסבוק, את מי אתה משתף ובמה.
הטענה שלי היא לא אליך אלא לצורה שבה פייסבוק מתוכנן ועובד - כי אותי זה ממש לא מעניין אם עברת לאנגליה, מכרת את האוטו או עשית ניתוח לשינוי מין. והפייסבוק הזה לא שואל אותי אם אני מעוניין לקבל את העדכונים על מעלליך. הוא דוחף לי אותם בכוח!

אני לא עושה דווקא, לא ביקשתי להעיף את פייסבוק מחייך אלא מחיי בלבד. כמ ושאמרתי - יש לי חיים - והם שלי בלבד. רק אני אחליט איך להתאים את אורח חיי למאה ה-21. בטח לא אשאל לדעתך. לכן תיארתי את הבעיה וביקשתי במפורש - מי שיכול לעזור לי להתנתק סופית מפח האשפה, יבורך. ויש כאן הרבה אנשים טובים שמתמצאים בזה יותר ממני (כנראה שכולם כאן מתמצאים בזה יותר ממני וזה בסדר גמור מבחינתי. יש דברים אחרים בחיים שאני אולי מתמצא בהם יותר מכולם ואנשים כאן שואלים/מבקשים את עזרתי כל הזמן - ומקבלים אותה בשמחה) אבל, וזה אבל גדול - אני לא מתכוון להפוך את השרשור להתנצחות למה פייסבוק זה טוב או רע או כל דבר אחר בסגנון. אז אל תנסה לגרור אותי בכוח להתנצחות המיותרת הזו.

בפעם הבאה קרא שוב ושוב לפני שאתה מגיב בצורה שהגבת.
שא ברכה.

Bernard
07-12-14, 18:53
רק אני שמתי לב פה לסדקים בשיריון, העשוי מעור חיה מסכנה, שעוטה דרור?

בו תסביר לי את "פעם, לפני שנים, עשיתי טעות ופתחתי דף בפייסבוק" ולמה הסתרת את זה מאיתנו עד עכשיו?

אני, למשל, בלי הלוגו שלך ב"חתימה", מעולם לא עשיתי את הטעות ולא פתחתי חשבון בשקץ הזה ועדיין, כך מסתבר, יש חשבון על שמי (כנראה שאחד משונאי הרבים, מתישהו תפס יצירתיות דיאבולית..) ומשום מה אני מקבל עידכונים מכל "חברי"...
פשוט הגדרתי את הודעות הפייסבוק כ"ספאם" וכמעט שלא מטרידים אותי מאז - מלבד הצעות לחברויות, מידי פעם..

בקיצור דרור.
תפסיק להיות פולני (ולהיעלב כשמטיפים לך, לטובתך, להצטרף למאה העשרים ואחת) או שיותר נכון, תן לפולניות שבתוכך "דרור" ותסבול בשקט - יש טעויות שמשלמים עליהם כל החיים...
אין מה לעשות..:rolleyes:

asafk
07-12-14, 19:02
יש טעויות שמשלמים עליהם כל החיים...
אין מה לעשות..:rolleyes:

את הלקח הזה הוא כבר למד... אבל מי שנדפק פעם אחת וגו'...

בכל מקרה, כל עניין הפייסבוק הזה... זה לא יתפוס. אתם תראו.

ובינתיים, באמת, בלי להכיר את הדבר הזה -מה הבעיה להתחבר, לעשות שכחתי ססמא, להתחבר שוב, ולסגור את החשבון?

לא נראה לי מורכב מדי, אפילו בשבילך, דרור.

אסף.

Derish
07-12-14, 19:10
אם מהות חייך לשבת בפייסבוק, להתלהב מתמונה של חתול מפליץ ב-"חחח גדול אחי אתה תותח", שיבושם לך. תהנה.

הפייסבוק הזה לא שואל אותי אם אני מעוניין לקבל את העדכונים על מעלליך. הוא דוחף לי אותם בכוח!

יש לי חיים - והם שלי בלבד.

מתנצל אם גרמתי לך לאי-נחת. זה מרגיז כשמעבירים ביקורת על סגנון החיים שלך, נכון?

המשפטים המצוטטים לעיל מראים עד כמה אנחנו מדברים בשפות שונות. כנראה שבאיזשהי נקודה בהיסטוריה הזמינו אותך לפייסבוק אבל שכחו לתת לך את ה-manual, אחרת היית יודע שאת כל המטרדים הנ"ל אפשר לנטרל בלחיצה קלה, כמו שאני ורבים אחרים עשינו לפני שנים. אני מסכים עם כל מה שכתבת ולא חולק על הבחירה שלך שלא להיכנס לתחום הזה, פשוט חושב שאתה מאבד יותר ממה שאתה מרוויח. אתה יודע - פורום, דעות שונות, נקודות למחשבה... איך הסקת מזה שאני גורר אותך לאנשהו לא ברור לי, אבל זו לא הייתה הכוונה.

תאר לעצמך שמישהו היה כותב "אין לי ג'יפ - אני אדם שפוי", איך זה היה גורם לך להרגיש? וכמה אנשים אתה מכיר שיש להם ג'יפ אבל אין להם מושג איך להשתמש בו? כמו שאמרתי, נקודות למחשבה. בלי התנצחות ובלי חתולים.

Bernard
07-12-14, 19:40
...
בכל מקרה, כל עניין הפייסבוק הזה... זה לא יתפוס. אתם תראו.

...

אסף.

גדול!!!

זה גם מה שאני אומר "בסוף זה לא יילך" רק כולם ... לא יודע מה יש להם... לא מחכים לסוף.
בסוף יראו שאנחנו צודקים... סתם אופנה חולפת... כבר נגמר:)

דרור ברלי
07-12-14, 20:03
חס וחלילה, אתה לא גורם לי אי נחת או חוסר נוחות בכלל.
זה הפייסבוק שפולש לי לחיים, מציק לי ומפריע לי.
יש לי מספיק חברים אמיתיים, בשר ודם. עשרות רבות אם לא מאות.
אני ממש לא רוצה ולא צריך את ה"חברים" הוירטואליים משם.
החוג החברתי שלי עשיר לפי כל קנה מידה, איכותי מעבר לכל ויכוח ומספק אותי לחלוטין.
אני גם לא מחפש למצוא שם זיונים. יש לי מזה די הצורך ובאיכות שאני מאחל לכולכם.

החיים שלי הרבה יותר יפים, נעימים, קלים ורגועים בלי הפייסבוק. מצטער, כזה אני. ככה טוב לי.
תקרא לי "בדלן"? אז אני בדלן. תאמין לי, בחיי כבר קראו לי "אשכנזי מניאק", "ערס חולוני", "אינטיליגנט", "אינדיבידואל", "פאשיסט", "גזען" ושאר ברכות מלבבות. תמיד זה עניין לי ת'ביצה השמאלית. "בדלן" זה בדיוק המקרה. אז שיהיה בדלן.
תגיד שמי שאין לו ג'יפ הוא בנאדם שפוי או לחילופין מי שיש לו ג'יפ הוא לא שפוי? אסכים איתך לגמרי. אנשים שמפתחים יחסי אהבת אמת עם ערימת ברזלים חלודים בת עשרים שנה הם לא בדיוק מוברגים עד הסוף. גם אני כזה וגאה בזה לגמרי. בעיני זה עדיף אלפי מונים על פני כל תחביב אחר.

ואם הכל היה כל כך קל כפי שאתם מתארים, השרשור הזה לא היה נפתח בכלל.
שום דבר שם לא קל כמו שנדמה. זה הגיע למצב שאני ממש חושש לשחזר סיסמה ולהכנס לשם, כי חוץ מטונות של אשפה מילולית, מאות ואלפי סלפי'ז וסרטונים של חתולים מפליצים ותינוקות שהופכים קערות של דייסה שכולם זורמים אלי משם ישר לסלולרי, אולי זה יעיר את המתים ושוב יתחיל המבול הזה גם בתיבת הדוא"ל?...

בקיצור - אני יותר מאשמח אם למישהו יהיה קצת זמן להיפגש, לשחק בטלפון או במחשב הנייד שלי ולהסיר את הקללה מחיי. קפה/בירה ותשובות לכל שאלה שעניינה ג'יפים, מכוניות או סתם איזה אוטו לקנות - עלי.

lizard
07-12-14, 20:05
ברור שזה מתי שהוא יגמר. אני יודע את זה, אתם יודעים את זה וגם צוקרברג יודע את זה. השאלה היא כמה כסף יכנס לו לחשבון בנק עד שזה יקרה.
כל האפליקציות האלה והאתרים האלה (כולל ג'יפולוג) חיים לזמן קצוב. מתישהו תהיה אופנה/שיטה/אפליקציה אחרת.

opl
07-12-14, 20:26
הלכתי לבדוק הכצעקתה... אתה לא סתם משתמש פייסבוק... אתה מאלה שמאשרים כל מי שלכד איתך מבטים ברחוב :-)
93806

יש בחורות בנות 16 עם פחות חברים ממך :-)

asafk
07-12-14, 20:30
https://www.facebook.com/help/224562897555674

מה? זה יכול להיות כל כך פשוט?
בלי שרשורים בג'יפולוג?
ובלי לספר לכולם כמה זה קשה?

אסף.

דרור ברלי
07-12-14, 20:33
הלכתי לבדוק הכצעקתה... אתה לא סתם משתמש פייסבוק... אתה מאלה שמאשרים כל מי שלכד איתך מבטים ברחוב :-)
93806

יש בחורות בנות 16 עם פחות חברים ממך :-)

זה הדף הישן.
התמונה של הג'יפ שלי מלפני חמש שנים לפחות.
ואין לי מושג מי מאשר חברים בשמי, כי אני לא מאשר אף אחד.
תשאל כל מי שמתחנן שאאשר אותו כבר כמה שנים טובות ואני מתעלם, והוא בטוח שאני מתנשא עליו.

opl
07-12-14, 20:33
אני חושב שהוא סתם מחפש יחס.

דרור שלחתי לך בקשה, תאשר אותי.

דרור ברלי
07-12-14, 20:34
היית מת.
ולא בגלל שאני לא אוהב אותך.

שם, אתה מוקצה מבחינתי. כמו כולם.

opl
07-12-14, 20:40
אז יש לך מתחזה? מעניין נראה אם תאשר אותי...

- - - Updated - - -

צודק, יש עוד דף שלך, בלי תמונה ורק עם 100 איש

דרור ברלי
07-12-14, 20:40
יותר מזה?
זה הדף הישן, שכאמצעי זהירות (שהתברר כחכם ומוצלח) נפתח על גבי כתובת הדוא"ל שלי בעיתון, שהיא לא כתובת הדוא"ל הפרטית שלי.
הדף הזה לא פעיל כבר זמן רב. שנים. למעשה, כמעט מאז שנפתח. כל מה שקרה בו מאז לא קשור אלי בכלל.

אבל מסתבר שכנראה יש דף נוסף, שאין לי מושג איך הגיע לשם. לא אני פתחתי אותו.

lizard
07-12-14, 20:43
זה לא מתחזה, זה לא חברים זה FOLLOWERS וזה לא פרופיל של משתמש זה דף כמו של חברה או משהו כזה. כל אחד יכול לעשות FOLLOW.
בחשבון משתמש יש לו 98 חברים, מה שאומר שהוא בכל זאת השתמש קצת לא? טיפה כזה, בלי לקחת לריאות. בקטנה כמו שאומרים החברה. רק להרגיש איך זה.

כ-כ-ה כ-ו-ל-ם מ-ת-ח-י-ל-י-ם !!!
תגיד לא לפייסבוק!

opl
07-12-14, 20:59
שני חשבונות שונים...שים לב, יש לו 498 חברים ו420 עוקבים. אני אישית שלחתי לו בקשת חברות...

דרור ברלי
07-12-14, 21:05
אתה מנוול.
יש מצב שזה עוד מעט יצפצף לי בטלפון ויטריף אותי.

מי שישלח לי הודעות ובקשות בכוונה כי זה נורא מצחיק בעיניו, לא יקבל מהפויקה במפגש...;)

opl
07-12-14, 21:16
תשמע לקח מלא זמן עד שנפל לך האסימון... חברים מי שמבקש ממנו חברות - בירה עלי.

Bernard
07-12-14, 21:27
דפוקים כולכם!!!
עובד עליכם... ובגדול!!!
ורק אסף מטיל ספק באמינות וכנות השירשור הזה.. ואני גם, קצת מאוחר מידי..

קודם לא מספר, למרות החתימה, שהוא בעצמו פתח חשבון בשקץ
אח"כ מעורר את כולם, בטוענות שווא מסכנות, להיכנס לדף שלו ואז מתברר שיש לו בכלל שניים (הבחור מקצוען!!) ועכשיו, בלי שתרגישו, הוא מעלה את מספר החברים (וצובר בטח נקודות איפשהו - אולי התערבות עם מישהו) ועוד גרם למישהו אשכרה לשלם לכל מי שנכנס ונהיה חבר...

ונראה לכם שהבחור הזה, שטס לחו"ל כל שבועיים בביזנס/פירסט לא יודע מה הוא עושה?

כוכב!
אם היה לי חשבון פייסבוק, גם אני הייתי רוצה להיות חבר איתך שם... שתלמד אותי כמה טריקים כאלה...

opl
07-12-14, 21:37
לא צריך כל כך להתאמץ בשביל חברים...

http://www.buyfacebooklikesfans.org/buy-facebook-friends/

דרור ברלי
07-12-14, 21:44
תשמעו, זה ענק.
לקנות חברים בפייסבוק...
אם זה לא היה אמיתי מישהו היה צריך להמציא את זה.

ואחר כך יש כאלה שעוד מתווכחים למי יש חיים ולמי לא. אנשים מסכנים, בחיי.

opl
07-12-14, 21:48
אפשר גם לקנות לייקים...
http://www.ebay.com/itm/5000-FACEBOOK-LIKES-SAFE-FAST-and-ANONYMOUS-/151499118412?pt=FR_Informatique_Reseaux_ Autres&hash=item23460d174c

אני שוקל לבזבז 12 דולר עליך. אתה לא תישן שבוע.

דרור ברלי
07-12-14, 21:51
אני אמצא את הכתובת שלך ואשתין לך בסיר של הבירות. תיזהר.

opl
07-12-14, 21:55
ניצחת, קח חתול כמו שאמרת שאתה אוהב

93818

Saar
07-12-14, 21:57
תשמעו, זה ענק.
לקנות חברים בפייסבוק...

דרור,
במקרה הזה אתה מתייחס לזה לא נכון.
פייסבוק, בדיוק כמו גוגל, עושה את הכסף מפרסום ומשמשת כפלטפורמת שיתוף ״ידע/חוויות וכו״ -אבל, גם ובעיקר, פרסום.
תחשוב על עסק/יחצ״ן שרוצה לשווק את עצמו, האם אתה היית פונה למישהו שיש לו חבר אחד/לייק אחד בדף העיסקי שלו?
האם לא היית מעדיף מישהו עם 20000 לייקים/חברים?
זו בדיוק הסיבה שקונים לייקים או חברים, ע״מ להרשים ולהראות.
מי שקונה בד״כ זה לא מישהו משועמם שרוצה חברים וירטואליים, אלא מישהו שיש לו מטרה להראות כבעל חברים רבים והשפעה...

דרור ברלי
07-12-14, 22:07
מצאת למי לענות ברצינות....
לא, אני לא מאלה ששופטים בנאדם או עסק לפי הלייקים בדף הפייסבוק שלו. פשוט כי אני לא נכנס לפייסבוק, כאילו?....
זה כי אני מין עוף מוזר כזה. איך ההוא מאנגליה קרא לי? בדלן.

ולו רק בגלל שכל קאקר אשכרה יכול לקנות לו את החברים והלייקים?.... זה לא נראה לך עקום?
אללה יוסתור, לאן הפייסבוק הזה לקח אתכם. תסתכלו על עצמכם.

- - - Updated - - -

ניצחת, קח חתול כמו שאמרת שאתה אוהב

93818

לא מספיק.
דיברתי על חתול מפליץ.

Bernard
07-12-14, 22:08
תשמעו, זה ענק.
לקנות חברים בפייסבוק...

תפסיק להיתתמם - עלינו עליך...

דרור,
במקרה הזה אתה מתייחס לזה לא נכון.
פייסבוק, בדיוק כמו גוגל, עושה את הכסף מפרסום ומשמשת כפלטפורמת שיתוף ״ידע/חוויות וכו״ -אבל, גם ובעיקר, פרסום.
תחשוב על עסק/יחצ״ן שרוצה לשווק את עצמו, האם אתה היית פונה למישהו שיש לו חבר אחד/לייק אחד בדף העיסקי שלו?
האם לא היית מעדיף מישהו עם 20000 לייקים/חברים?
זו בדיוק הסיבה שקונים לייקים או חברים, ע״מ להרשים ולהראות.
מי שקונה בד״כ זה לא מישהו משועמם שרוצה חברים וירטואליים, אלא מישהו שיש לו מטרה להראות כבעל חברים רבים והשפעה...
אה... הבנתי.
כמו הפידבקים החיוביים באיביי רק עם... לרמות את כולם!!!!
אכן אחלה פלטפורמה הפייסבוק הזה..

- - - Updated - - -

מצאת למי לענות ברצינות....
לא, אני לא מאלה ששופטים בנאדם או עסק לפי הלייקים בדף הפייסבוק שלו. פשוט כי אני לא נכנס לפייסבוק, כאילו?....
זה כי אני מין עוף מוזר כזה. איך ההוא מאנגליה קרא לי? בדלן.

ולו רק בגלל שכל קאקר אשכרה יכול לקנות לו את החברים והלייקים?.... זה לא נראה לך עקום?
אללה יוסתור, לאן הפייסבוק הזה לקח אתכם. תסתכלו על עצמכם.

- - - Updated - - -

לא מספיק.
דיברתי על חתול מפליץ.

תפסיק להיתתמם - עלינו עליך...

opl
07-12-14, 22:11
מה שעושה לך את זה... רק תגביר ווליום

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/rJqDPaf31Gw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Saar
07-12-14, 22:11
דרור,
תתפלא, אני דווקא מסכים איתך ברוב הדברים, אבל, הפייסבוק משמש אותי לשיווק וקידום העסק שלי (לא זכור לי שאי פעם העלתי משהו אישי לקיר, תמיד זה קשור לעבודה)
וכן, אנשים מתייחסים גם לכמות (זה נחשב ״ממליצים״...)

עוד מילה וחצי על התופעה, הייתה תקופה שמקדמי אתרים העריכו שגורל מייחסים חשיבות גם לכמות הלייקים וזה גרם לזינוק בסחר בלייקים.
בקיצור, זה שוק שלם....

ברנרד,
אפשר לקרוא לזה בהרבה שמות, בשורה התחתונה, זה עובד.
אנשים אוהבים לראות משהו שאנשים אחרים ראו/ניסו/ בדקו (למה יוטיוב מראים לך את הסרטונים הנצפים ביותר עם ציון מספר הצפיות?)

Bernard
07-12-14, 22:28
עזוב, סער.

כמו שאסף אמר, זה לא יתפוס.. בסוף.
חכה ותראה..

דרור ברלי
07-12-14, 22:28
כדי שתשתכנעו...

שחזרתי סיסמה ונכנסתי.
אני לא יכול למחוק את הדף, כי אני לא "המנהל שלו". הדף שלי לכאורה, אבל אין לי הרשאה למחוק אותו. אתם הבנתם את זה?....
אם הדף שלי ועל שמי לכאורה, אז מי המנהל שלו?...

זה כבר לא צחוק. דרושה עזרה אמיתית.
אני מוכרח להתנתק מהמיזבלה הזו תיכף ומיד ובדיעבד. לאלתר.

asafk
07-12-14, 23:12
אני אמצא את הכתובת שלך ואשתין לך בסיר של הבירות. תיזהר.

מזכיר לי בדיחה.
בגלל שהשרשור הזה הוא גם ככה הזוי.

שלושה עבריינים מתים ומגיעים לשמיים.
שולחים אותם לגיהנום.
אבל היום יש מבצע והשטן בכבודו ובעצמו עומד בכניסה ואמור שמי שממש מניאק ויספר לו על משהו ממש רע שהוא עשה, יוכל להיכנס ולשתות ממעיין החיים.
הראשון אומר "רצחתי לכל העיירה שלי את החתולות, צילמתי והעליתי לפייסבוק". השטן מתפעל- לך, שתה ממעיין החיים.
השני אומר "הזרקתי רעל לכל הילדות בבית יתומות, עשיתי וידאו והעליתי לטוויטר". השטן מתפעל אפילו יותר- לך, שתה ממעיין החיים.
השלישי מתקרב לשטן, מוציא את האייפון ומראה לו "אתה רואה, כאן בקבוצת "קטעים מהגיהנום" שפתחתי בוואטסאפ, זה אני, סלפי לפני חמש דקות, משתין למעיין החיים"......

אסף.

yes1952
07-12-14, 23:16
אחד השרשורים המעניינים שהיו פה
דרור עשית לעצמך אאוטינג מדהים
רק חבל שאני לא יודע לאייר כמוך,הייתי עושה מזה סרט אנימציה,
ולעצם העיניין-דבר איתי מחר בבוקר ואקשר אותך עם מי שמנהל לי את החיים בפייסבוק והוא יעשה כל שתבקש
בשביל זה הוא על ה"פיירול"

דרור ברלי
07-12-14, 23:25
סוף סוף צדיק אחד עם שכל ישר בסדום של המטומטמים.

תודה יוסי, אני אשמח.
לא צריך שום דבר מסובך - רק להעיף משם כל מה שקשור אלי. שני הדפים האלה. האמיתי והמזויף. מהתחלה ועד הסוף. לתמיד.

Derish
07-12-14, 23:31
זה כבר לא צחוק. דרושה עזרה אמיתית.
צודק, זה כבר דורש פניה לשירות הלקוחות שלהם.

לחילופין... האם יש לך אפשרות לכתוב פוסטים בדף הזה? אם כן, אז כמו שכבר הוצע כאן לפני כן - אתה יכול לשים שם קצת פרופגנדה ציונית/פלסטינית/לאומנית אחרת בהתאם להעדפותיך, ואלו מאיתנו שכן גולשים שם נדווח עליך כתוכן בעייתי. זו עשויה להיות הדרך המהירה ביותר לסגור את העמוד ואם אינך מתכנן לחזור לשם בעתיד, אין כ"כ מה לחשוש מההשלכות.

אגב, קראתי לך "בדלן" לא בגלל הדעות המוצקות בנושא זה או אחר (שזה לדעתי תמיד דבר חיובי), אלא בגלל הצורך הלא ברור להניף את דגל המהפכה. בערך כמו לפתוח שרשור המלצה למתכוני סלט עם המשפט "בשר זה רצח". :confused:

OFF-RoaD
07-12-14, 23:33
סוף סוף צדיק אחד עם שכל ישר בסדום של המטומטמים.

תודה יוסי, אני אשמח.
לא צריך שום דבר מסובך - רק להעיף משם כל מה שקשור אלי. שני הדפים האלה. האמיתי והמזויף. מהתחלה ועד הסוף. לתמיד.
אם תשלח לי את המייל והסיסמה שלך, אעזןר

yes1952
07-12-14, 23:42
דריש
אחד הדברים היפים בדרור שהוא באמת בדלן
ויש פה עוד כמה כולל עבדך הנאמן-אצלנו בדלנות זו דרך חיים,
אתה הרי נמצא ב-UK
תאר לך וולשי מתבגר נוהג בלנדרובר בן 15 שנים ושיציעו לו לשתות ברבן(בורברון בעברית)
הוא יקבל חמת זעם שכזו שגם המלכה לא תצליח להרגיע אותו,
וביננו?אם לא היו מוכיחים לי שהפייסבוק יעלה לי את מספר הלקוחות במחיר ממש ממש זניח ,לא הייתי נכנס לשם-
זה כלי מדהים למי שרוצה לפרסם ולהתפרסם ולמען האמת שזה גוזל מהעיתונות המודפסת הרבה כסף שלא נכנס להם ממודעות
הסכום שאני מוציא לשנה על פרסום בפייסבוק לא מגיע למחיר של רבע עמוד במקומון סוף שבוע,לפרסום של פעם אחת,
וחוץ מזה מה עם מזג האוויר באי הכי מדהים בעולם?
מסור ד"ש לשותי השנדי עם עוד נשארו כאלה

דרור ברלי
07-12-14, 23:49
צודק, זה כבר דורש פניה לשירות הלקוחות שלהם.

לחילופין... האם יש לך אפשרות לכתוב פוסטים בדף הזה? אם כן, אז כמו שכבר הוצע כאן לפני כן - אתה יכול לשים שם קצת פרופגנדה ציונית/פלסטינית/לאומנית אחרת בהתאם להעדפותיך, ואלו מאיתנו שכן גולשים שם נדווח עליך כתוכן בעייתי. זו עשויה להיות הדרך המהירה ביותר לסגור את העמוד ואם אינך מתכנן לחזור לשם בעתיד, אין כ"כ מה לחשוש מההשלכות.

אגב, קראתי לך "בדלן" לא בגלל הדעות המוצקות בנושא זה או אחר (שזה לדעתי תמיד דבר חיובי), אלא בגלל הצורך הלא ברור להניף את דגל המהפכה. בערך כמו לפתוח שרשור המלצה למתכוני סלט עם המשפט "בשר זה רצח". :confused:

אין לי חשק לכתוב שם.
אין לי חשק להיכנס לשם.
זה מלא בזבאלה.
אין לי כוח לכתוב תכנים פוליטיים לשם, אני חלש מאוד בכתיבה של דברים שאני לא מאמין בהם.
רוצה להגיע למנוחה ולנחלה - אני לא נכנס לשם ולא מפריע, הם לא שולחים לי אשפה.

כל מה שאני רוצה זה רק למחוק את שני הדפים. אחד אמיתי מלפני חמש שנים שבטפשותי פתחתי אז והיום הוא לא מטריד אותי. כלום לא מגיע ממנו, אבל בכל זאת יהיה נחמד להיפטר ממנו במסגרת ניתוק היחסים הסופי עם פייסבוק.
השני כנראה מזוייף כי אני לא מורשה לעשות בו שינויים וממנו מגיעים כל הקשקושים לטלפון שלי. את זה מוכרחים למחוק מיד ובדיעבד וללא רחמים.

כן, אני נחרץ ודעתן ולא פוליטיקלי-קורקטי. לא מאמין בדיבורים, רק במעשים. לא מאמין לפוליטיקאים בכלל, אף מילה.
מחזיק בדעה שלבעיות בוערות יש רק פתרונות דרסטיים.
איפה שהוא אני באמת חושב שמהפכה היא אולי הפתרון האחרון שנשאר לנו במדינה המקולקלת הזו.

ולהיות בדלן זה לא רע. ממש לא.
אבל נעזוב את זה. אני לא נשוא השרשור, אלא איך עוזבים את פייסבוק. אחת ולתמיד.

Derish
08-12-14, 00:08
אני חש את כאבכם, אבל אתם לא באמת בדלנים - אתם אנשים בעלי אופי. זה בד"כ מגיע עם רמה גבוהה של בטחון עצמי, ועם שלוות נפש מסויימת של מי שכבר ראה כמה דברים בחייו, עבר אי אלו חוויות ומצא את סגנון החיים המועדף שלו. לאנשים כאלה אין מה להוכיח ודעת הקהל לא מטרידה אותם יותר מדי.

בדלן למשל זה היפסטר. לא מספיק לו לאכול קינואה ולשתות מצנצנות זכוכית משומשות כי זה יותר אקולוגי - הוא תמיד יראה את האנשים שמסביבו כנחותים, יסביר להם כמה הם שטופי מוח ע"י מותגים וצרכנות מודרנית, ובאופן כללי ישאף להתבדל מהם ע"י שימוש בכל מיני כלים ויזואליים (תספורת, משקפי שמש וכו') מתוך פרינציפ.

נראה לי שדרור שייך לקטגוריה א' אבל לפעמים מתפלק לו משהו מקטגוריה ב', כמו החתימה הזאת. אחרי ששומעים את ההסבר מבינים על מה מדובר ומאיפה זה מגיע, אבל במבט ראשון זה לא הרושם שמתקבל. מי שמכיר את הקריירה המפוארת שלי בקארזפורום יודע שאני מדבר מנסיון, ושבתכל'ס אנחנו לא כאלה שונים. לא במקרה לקח לי חמש שנים לפתוח פה יוזר, עד שהרגשתי שאני בשל גם לכתוב כמה מילים ולא רק להיות קורא פסיבי.

yes1952
08-12-14, 00:18
ידידי הצעיר שמעבר לים
אני מקנא בך שאתה נמצא באי שעברה עלי תקופה יפה מילדותי
ולעצם העיניין
תמשיך לכתוב ולהגיב
ממש לא משנה היכן כתבת-משנה היכן שאתה כותב היום וזה כאן בג'יפולוג
ולעצם של הכלב,(גנוב מכוורת-שלא יאשימו אותי שלא הבאתי ציטוט)
יש לך איזה רעיון בריטי עם ניחוח של וויסקי לעזור לחברנו שסובל נורא מבעית פרצוף הספר?אך אוהב מאוד וויסקי משובח!!!

tzagi
08-12-14, 02:39
דרור, פשוט תתעלם, זוקרברג זה יותר גרוע מהיטלר, הוא יענה אותך עד המוות ואפילו אחרי.
האמת שאני לא מבין מה הביג דיל
יש לי חשבון, אני לא משתמש בו, מדי פעם אני מקבל הודעות בטלפון שאני מוחק ברבע שניה וזהו, להגיד שזה מציק? לא ממש.
לפי הרוחות פה אנחש שאפילו אם תצליח למחוק את החשבונות שלך (GOOD LUCK) יתכן שזה לא יעזור אלא יחמיר.....
הרי יש פה יותר מדי ליצנים שיפתחו חשבונות חדשים בשימך, על זה אני מוכן להתערב.

Bernard
08-12-14, 04:12
בוא נרגיע קצת עם צרות של אחרים...

צ'מאו סיפור.
SHMBO, החליטה שהיא מקנאה בי על ימי הפנסיה הקצרצרים שלי והחליטה על מנוחה כוללת.
לא עזר לה שניסיתי להסביר לה שיש אנשים שלא יכולים להיות בפנסייה והיא תשתגע אחרי בערך שבוע בבית (ותשגע אותי... מה שקרה אחרי שעתיים בערך) - היא התעקשה על מנוחה מלאה, למספר (רב מידי של) חודשים - לא לדאוג, מצנח זהב סיפק לנו הכנסה גם שלא עבדה.

כמו שצפיתי (בחרדה) אחרי זמן קצר מאוד התחילו הקוצים בישבן שלה להציק לה (יש אנשים שפשוט לא יודעים ל..נוח והכי גרוע - הם מציקים לאלה שכן יודעים) והיא התחילה להתנדב לכל מיני פרוייקטים "בקהילה".. דבר שהתתרגם מיד לפעולות יזומות שהוטלו ... על בדאלק.
כך זכיתי לראות ולפגוש ולדבר עם כל מיני אמריקאים חביבים (שהעשירו את השירשור היעודי של החיים פה, בהמון מידע מקומי) ולקחת חלק בחיים ממש..
אבל זה לא הסיפור העיקרי..
במסגרת המנוחה שלה מעבודה והפעילות היזומה, היא החליטה ליזום ולקדם פרוייקט של הבאת עבותות של מעצבים ואמנים ישראלים צעירים לקהילה היהודית פה - היא השיקה כוסות שמפניה ואני בניתי שולחנות עץ לתצוגות והשתדלתי להתחמק מהעין.

בכל מקרה, במסגרת קידום הפרוייקט החברה/שותפה שלה (אמנית ישראלי מוכשרת מאוד) פתחה לפרוייקט דף בפייסבוק ואפילו שילמה על "פירסום" או מה שזה לא נקרא שם בעולם השקץ.
ירד תשלום קבוע במשך מספר חודשים והן אמרו שקיבלו אלפי לייקים (???? כאילו כאלה בוהנים למעלה - המון התרגשות..).
הפרוייקט הסתיים התשלומים הפסיקו לרדת מחשבון הבנק.

ואיך אחי היה אומר "אפלעה-וופלעה" יום אחד אנחנו מקבלים תדפיס של הבנק, שפתאום אחרי מספר חודשי שקט, הנהלת מחלקת הפרסומת של פייסבוק החליטה שהיא מתחילה סשן חדש של פירסומות ולוקחת לה כסף - בלי רשות.
פניות וטלפונים (חוזרים אליך תוך 48 שעות ואז.. מתנתק..) ונסיונות להפסיק את התשלומים לא עוזרים עד ש.. ביטלנו את כרטיס האשראי ודיווחנו לבנק על הונאה (גביית תשלום ללא אישור, תוך שימוש בפרטי כרטיס שהיה ברשותם).
נראה מה יהיה עכשיו- האם יחזירו את כל הכסף שגבו במרמה בחודשים האחרונים..

פייסבוק..

אבל יש סוף שמייח לסיפור - היא התחילה לעבוד וטסה הרבה... אפשר לחזור לפנסייה..

נמרוד
08-12-14, 13:06
דרור, פשוט תתעלם, זוקרברג זה יותר גרוע מהיטלר, הוא יענה אותך עד המוות ואפילו אחרי...

עוד הוכחה לנכונות של חוק גודווין (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%92%D7%95%D7%93%D7 %95%D7%95%D7%99%D7%9F) הכללי.

מעניין שחוק גודווין-ג'יפולוג הפרטי עדיין לא פעל, למרות שכל התנאים מתקיימים בדיון הזה.

tamir128
08-12-14, 13:48
תן לי לנחש: חוק גודווין-ג'יפולוג, קשור איכשהו ליצרנית רכב הודית עם אוריינטציה טיפטופית?
אם אכן כך, החוק לא חל באופ טופיק.

tzagi
08-12-14, 20:09
עוד הוכחה לנכונות של חוק גודווין (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%92%D7%95%D7%93%D7 %95%D7%95%D7%99%D7%9F) הכללי.

מעניין שחוק גודווין-ג'יפולוג הפרטי עדיין לא פעל, למרות שכל התנאים מתקיימים בדיון הזה.

לא יודע כמה זה רלוונטי במקרה הזה, השם נבחר באקריות מתוך רשימה ארוכה של חולרות שונות ומשונות.

-->